• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,včera k půlnocijsem vám tu sesmolila příspěvek a on se mi smazal :rolling_eyes: :angry: ...pak už jsem neměla sílu na další sezení u pc .Ale jen tak v kotstce shrnu,že jezdit na dovču s kojencem abatoletem(i když už trochu odrostlým) je čistokrevný masochismus :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak jsme měli krásně a určo pojedem zasejc :grinning: .
Zkusím vás holky dočíst aspoň trochu zpětně :slight_smile: .
20. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak se mi podařilo dostat fotky z hor na FB :grinning: : http://www.facebook.com/album.php?aid=52974&id=100000433962732#!/album.php?fbid=200773709947093&id=100000433962732&aid=52974

a jdu naládovat další pračku :grinning: .

Ještě chci přivítat nové členky spolku :grinning: !A co jsem tak v rychlosti dočetla,tak koukám,že už tu byly snahy o zvelebování zahrádek :grinning: a Rostíkovi od Prin dopadlo vyšetření na výbornou :wink: ,tak jen tak dále :slight_smile: !
20. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Krásná fotka, i sáňky ti ladí s kočárkem, co? :slight_smile:
20. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,díky...hele sáňkyjsme kupovali minulý pátek večer v tescu za 120,-Kč :grinning: ....všichni už kupovali jarní hadry a my vezli na košíku sáně :grinning:.Všimli jsme si jich úplně náhodou,že jsou ve výprodeji a navíc jsou skládací,takže na cestu do auta naprosto ideál :grinning:...barva sladěná s kočárkem je čistě náhodná :grinning: .Hele čoveče,co že si se rozhodla změnit gyndařku? :confused: A už si někoho našla novýho?Možná by mohl brát ještě Závěrka v nemocnici,tam se přeci přihlašovala Miranda,když sháněla gyndu.
20. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Já ti nevím, kámoška chodí k Závěrkovi a už před 2 lety mi říkala, že nebere. Zvláštní...
20. bře 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jako toho bych brala všema deseti. Třeba na něj zítra budu mít v nemocnici štěstí (zrovna tam jdu na utz), tak bych se zeptala. Líná huba holý neštěstí.
20. bře 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Závěrka podle mých informací bude přebírat ordinaci po dr.Košařový (myslím teda,že po ní)a s tím přibíráním pacientek to vidím bledě,taky jsem se u něj před časem ptala,jelikož bych ho brala též všemi deseti:slight_smile:.Ale zeptat se samo můžeš a dej kdyžtak vědět.
20. bře 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
s těma gyndařema je to bída co? :confounded:

Petrunko fotečky hezký, čertík jako malovaný... a nevolnosti, no jak kdy, někdy prostě sním něco blbýho co mi nesedne a někdy to prostě je klasická nevolnost... a třeba týden je klid a pak blindím dva dny jak o život... :rolling_eyes:
zítra jedu do UL na ten utz, tak se teda moc netěším, uvidím sice mimi, ale bojím se, aby mělo vše tak jak má být... :frowning2:

Jani vítám tě zpět, podle foteček jste si to hezky užili a to je fajn... :wink:
20. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári,tak snad zítra nebudete moc dlouho čekat a hlavně,ať je vše v pořádku!
20. bře 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, nooo, to by se mi MOOOC líbilo, kdyby to po Košařce vzal Závěrka!!! :hearts: Já měla pocit, že ona si tak jako pěstuje toho Dr. Těšinu ale nevím no :wink:

Bell, super fotky, to jste se měli krááásně :slight_smile: Masochisti :grinning:

Sin, neboj, všd bude jistě OK :wink: Budeme na tebe myslet a těšit se na zprávy a fotečku, jo? :wink:
20. bře 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Me by se to taky libilo. :wink: A jezdi k ni ten Tesina vubec jeste?Ja uz ho tam dlouho nevidela...teda ja tam vlastne uz dlouho nebyla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ostuda,naposledy po sestinedeli.Musim,ale porad cekam,ze se otepli a ja tam nebudu hodinu mrznout ve fronte. :angry:
20. bře 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Cau masochistko!Co holky,jsou zdravy?
20. bře 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,slyšela jsem to z více stran na sobě nezávislých,že by to měl vzít Závěrka.Já bych vám ho,holky,taaak záviděla:slight_smile:.Je to holt zlatíčko,takovej doktor.
20. bře 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, já ho tam taky dlouho neviděla a hlavně nevím, jaký má auto - to bych ti řekla hned, jestli tam teď někdy byl nebo ne.
Ale tak Závěrka ... hmmmm .... proč ne, že???? :wink:
20. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin bydlíme hnedka v tom druhém ze čtyř věžáků :slight_smile:
20. bře 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky,
Veru, zprávičku joooo, ale fotečky leda vlastní, mám pocit, že tam měli tenkrát dost předražený ceník (viz naše rozprava o určení pohlaví za 150,-:frowning2:)
20. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, tak to vem napřímo z monitoru mobilem :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,no neke,že by po Košařce převzal ordinaci Závěrka :confused: .....no to by jako šlooo :grinning: .Běda,jestlije to nepodložený drb a budu se těšit zbytečně! :grinning: .
@lenik_25 Leni,no jasný za zeptání člověk nic nedá :wink: ,když tak holt zkusíš zase další na doporučení.Jak jsem tak četla,tak UL je taky v kurzu,i když se musí dojíždět :slight_smile: .Hle a jako tak teď teda vůbec nevim,jetsli mi neproklouzla mezi řádky nějaká důležitá informace......že jdeš na UTZ....? :confused:
@petrunka01 Petru,já jsem ani npsala,že chválim čertíka :grinning: ,fotečky už jsem prohlížela.

Jinak holky............naše holky jsou snad v cajku.Ještě večer před odjezdem jsem začala plašit,že budem muset Jájince odsávat nudle neb jsem fakt měla strach,že by jí to nakonec mohlo na ty průdušky sednout,když bude zahleněná a bude jen dejchat pusinkou a co tam pak s ní,že jo.Takže jsem volala do hotelu,jestli by nám tam mohli zapůjčit na pokoj vysavač..prý mohli,ale že mají jen ty veliké,co zabírají půl pokoje ať s tim počítáme.....no tak jsem poděkovala a vyrazilijsme na objížďku obchodů s elektrem.Nakonec jsme v tescu za pět stováků a nějaký drobný koupili malý podlahový vysavač pochybné kvality za to vyhovující velikosti a vezli jsme si sebou vysavač na dovču :grinning: ...k tomu ty skládací sáně za stodvácu,pak ještě ikeáckou židličku(neb mi na recepci řekli,že by nám na pokoj židličku možná půjčili....když nebude moc dětí...ale spolehnout se na to nedalo),rychlovarku,kastrůlek na ohřev příkrmů a kaši,lyže,kočár,hokejistickou(brankářskou) tašku se všema našima věcma,cestovní postýlku(neb nevim proč odmítnu pokaždý nabídku na zapůjčení postýlky hotelové),tašku s příkrmama všech možných variant(neb moje tušení,že Jájina bude sabotovat veškeré kulinářské snažení ve všech restaurantech,kde se budem stravovat, se samo naplnilo),tašku s hračkama a kreslením a taška se svačinou na cestu....no prostě jsme vyndali zadní prostření sedačku,aby jsme to tam mohli všechno nacpat :grinning: .Přijeli jsem do hotelu a přišlo první zděšení,když jsme otevřeli dveře do pokoje a zijistili jsme,že když tam půjdem my,tak všechny ty krámy musí zůstat na chodbě...nebo obráceně :grinning: .Původně jsme totiž rezervovali rodinný pokoj,ale ty už byly v tomhle termínu plné a tak na nás zbyl jen dvoulůžkový s přístýlkou.......no akdyž se tam rozložila ještě i dětská postýlka......no prostě jsem ještě ten den běžela na recepci,jestli se v nejbližších dnech neuvolní nějaký ten rodinný nebo se tam ušlapem.A hurá uvolnil,takže jsme v pondělí ráno přestěhovali a měli klid neb rodinný pokoj byly dvě ložnici s velkou předsíní,kde jsme mohli s kočárem i tančit,tak uff uff.O další libůstky se nám postarala Janička neb Jaruška samozřejmě po příjezdu začala bejt jako rybička a Janička měla najednou horečku a rýmu,od který jí otekl obličej jak meloun....a nechtěla smrkat :angry: a řvala jako tur pokaždý,když měla frknout do kapesníku,takže nakonec jsme odávali jí.Jájaiona byl v pohodě úplně jako když mávne proutkem :confused: .No a pak se udělalo dobře i Janičce....ovšem stejně nechtěla pořád nic jíst :rolling_eyes: ......boože to bylo furt domlouvání :rolling_eyes: -jez,smrkej,napij se,nelítej tolik ať nekašleš :rolling_eyes: .Nejdřív jsme courali jen kolem hotelu a radši se dál nepouštěli,ale nakonec jsme vyrazli do sv.Petra a tam spatřila děti ve školičce jak lyžujou,tak jsme jí museli svatosvatě slíbit,že když jí bude druhý den dobře,tak tam může.V tu ránu jí bylo samo dobře :grinning: .I tak jsme to teda nepřeháněli a i ten kousek jsem sjeli dolu z kopce a do kopce radši skibusem,aby jsme jí moc neutahali a mohli se za včasu v klidu vrátit na pokoj na chrupkání.Jájinka ta v podstatě celý týden prospala :grinning: .Kdyby jsme se nevláčeli furt sem tam s kočárem,tak jsme ani nevěděli,že jí máme :grinning: .Jinak teda počasí jsme měli exkluzivní.Do středa krásně svítilo sluníčko a sníh slejzal jen velmi pozvolna,atže to příjemně hřálo i chladilo zároveň.Jára dokonce jeden den chodil po sjezdovce v tričku :grinning:(kalhoty samozřejmě měl taky :sweat_smile: ).V čtrvteke začlojet-fakt hnus fialovej a taky jsem na prochajdě pěkně promokli,že ani superfunkční hadry nás moc neuchránili,i když bez nich by jsme asi fat byli na ždímání.Noa v pátek od ranního kuropění sněžilo a sněžilo a sněžilo,že to vypadalo,že tam snad ještě i zapadnem :slight_smile: ani domu se nám nechtělo.Zvlášť my zimomilcijsme si tam pěkně prodloužili zimu aporochnili se v marastu :grinning: :grinning: :grinning: .takže sumasumárum se holky vyzdravili,Jájina zblajzla celou tašku příkrmů a azčíná se zase trochu kulatit a janikča smrká :sweat_smile: -naštěsí už nai nei moc co smrkat,Járu bolí celý člověk neb si vymyslel,že vezme Janičku na sjezdovku - ovšem ns svťák,takže s ní jel dolu hodinu a půl...a zbytek trasy už jí vez držíc jí v podpáždí,aby jí vůbec dovez dolu :grinning: ,jinak by tam snad byli ještě teď :grinning: a já mám šutr na plicích neb na nízkou nad mořksou výšku asi nejsem stavěná :grinning: .

Nooo a taky musim prásknout,že tam s náma v hotelu byl ubytován Karel Šíp s rodinou :slight_smile: ,tak musim říct,že on už je fakt starej kozel :sweat_smile: ,česání moc teda nedá,zvlášť po ránu a má mladou manželku a malýho synka(šacuju to tak na 5-6let).On se usmíval na koho mohl,ona byla taky moc příjemná a v bazénu furt jukala na Jájinku,který se moc líbila a klučina byl slušně vychován a zlobil jen minimálně :sweat_smile: .
20. bře 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A omlouvám se za překlepy a chyby...ovšem vy my rozumět,že :grinning: .
20. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,zaručená zpráva o Závěrkovi to není,ale je to z několika důvěryhodných zdrojů..tak snad se všechny nemýlej.
20. bře 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, no ahoooj :slight_smile:
Děkuji za luxusní zpravodajstvíčko, to se tak hezky čte, když hektí i někdo jiný. Moc ráda bych vás s tou výbavou ukázala mému tchánovi, který, když jsme tam začali jezdit s Petrem (Adamovi bylo 5,5) a viděl moje zavazadla (přepravka s hrami, kreslením, míčem, atd; taška oblečení Adama a taštička našeho a nějaká ta hygoška) na víkend, tak mě jmenoval místní ministryní turistiky (protože ministryně stěhování se mu zdála jako moc :grinning:) - tak nevím, vy byste asi byli Ministerstvo exodu??? :wink:
Je fajn, že jste si to všechno užili, že jsou holky v pořádku a vy taky (aspoň to tedy vypadá, že držíš pohromadě, když sedíš u PC a ještě koordinovaně boucháš do těch písmenek :wink: ). Doufám, že jste přivezli definitivní jaro!
20. bře 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vytvořila zsejc jednou fotoalbum i na koníkovi :sweat_smile: : http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bellatrix13/album/spindleruv-mlyn-brezen-2011/?new
A jdu spat.Dobrou noc ve spolek :slight_smile: ! A krásné ráno všem :grinning: !
21. bře 2011 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem :slight_smile:

@singid Je mi tě fakt líto, že si to těhotenství neužíváš a pořád je ti špatně :frowning2: Krásně si užij aspoň ten utz, to ti dodá sílu :slight_smile:

@bellatrix13 Bell, neboj, nic ti neproklouzlo. :frowning2: Bohužel :frowning2: To jen moje gyndařka nemá utz, tak tam jdu na prevenci po revizi, kterou jsem si vyžádala. Po revizi (1.1.2010) jsem totiž nikde na vyšetření nebyla.

21. bře 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preji krasny prvni jarni den........ vsechno jsem si tu precetla a @bellatrix13 koukala jsem na fotecky ze Spyndlu a jsou moc krasny a co se tyka toho baleni sebou plne chapu my kdyz jsme jeli loni s lukaskem na dovcu tak to stalo za to...Mela jsem strach ze to auticko nepobere :D......

Vsimla jsem si ze se tu probira gynda....Nevim jaci jsou gynekologove v Decine, ale ja mam gynekologa v usti a nemenila bych Zahradka se jmenuje ale to vam asi nic nerekne....A koukala jsem ze fotky z ultrazvuku si platite?Ja mela z kazdy kontroly asi 3 a zadaco......
21. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,když se tady řeší ty gyndy,nechodíte některá ke Spáčilový na Starák?
21. bře 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova Ahoj, no Zahrádka nám asi řekne dost. Nedělá náhodou 3D ultrazvuky těhulkám? :grinning:
21. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. bře 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaculawagnerova No jooo, tak u toho jsem byla na 3D a Singid myslím taky. Možná ještě někdo tady. Je fajn, akorát děsně ukecanej :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek