• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
ahojky,
jj Leni, já u Zahrádky taky byla :grinning: :grinning: a od Spáčilový jsem kdysi tak trochu utekla, mamka u ní je a je spokojená, ale já prostě potřebuji komunikativního lékaře, který vysvětlí proč a jaká léčba a ne že jí řeknu, že po nové antiko bliju jak alík a ona na mě kouká a ještě řekne, že to není možné,protože to je úplně nový preparát za 1000,- :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

jinak jsem dnes docela vyflusaná, ráno jsem šoupla Davídka k mámě a jela do toho Ústí, našla jsem blízko i parkování tak jsem nemusela šlapat tak daleko, na genetice pusto prázdno, takže jsem přišla v 8:40 a v 8:50 jsem šla na konzultaci... poté na UTZ prý je jim jedno jestli nejdřív srdíčko nebo genetika, tak jsem jukla, na srdíčku 5 mamin, na genetice žádná, takže v 9:20 jsem měla za sebou první utz a v 9:45 i srdíčko... Na genetickém utz mě překvapil doktor, hned spustil "vy nemuset zouvat", tak jsem si řekla ajajajajaj :grinning: ale byl bomba, vy tady vidět jedno oko, tady má druhá oko :grinning: :grinning: a tady vidět nohy ano??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mimi má vše ok, viděla jsem i takovou malou kuličku, prý mozek :grinning: :grinning: :grinning: jo a za pohlaví 150,- a foto 250,- :astonished: ale co jsem dle svého amatérského úsudku spatřila, tak miminko nemá mezi nožkama to, co tam měl/má Dáda :grinning: :grinning: tak že by chcanda??? na echu měli novou TV, tak jsem se těšila, jak to tentokrát vše krásně uvidím, nicméně obraz z utz byl nadále zrnitý a dr. mě rozbil, když řekl, no není tam moc vidět, díky nepříznivé poloze plodu (bodejď furt do mimina šťouchal tou svou sondou, tak se otočilo zády:slight_smile:) ale že je to v pořádku :grinning: :grinning:
tak hlavně, že je pozitivní závěr :grinning: v 10:30 jsem byla zpátky u našich :wink: ještě jsem stihla k obvodní na EKG, tak to snad mám všechno a nyní už jen gynda...

Jani super vyprávění, my bychom se do auta asi nevešli.... :confounded: hlavně, že jste si to užili, odpočinuli (?) :grinning: a děti vyblbli (Jájinka teda spíš vyspala:slight_smile:)
teď musím ještě vymyslet co zítra k obědu,když nákup bude až zítra odpo a mám padla, ufffffff
21. bře 2011 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
21. bře 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja u nej byla taky.Jako gyndar je mozna dobrej,to nevim,ale s tim 3D jsem teda moc spokojena nebyla...
21. bře 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Foto za 250??? :confused: To si delaj kozy,ne?Nehorazny!!!! :angry:
Tak ze by holcicka? :wink:
21. bře 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Klári,to je fajn,že je všechno v pořádku a stihla jsi to fakt bleskově.My parkovali nad nemocnicí,za stanicema trolejbusů,je tam místo a dá se to krásně dojít k areálu.
Já měla dneska příjemnej den.Byla jsem v Praze na srazu s kolegama z ostatních mimopražských poboček naší firmy.Máme totiž plno poboček po Praze a asi sedm mimo Prahu.Dali jsme si oběd,popovídali si,oni pak šli na školení a já mohla jet v klidu domů.Vlak mám zadarmo,bylo hezky,takže to byl pěknej výlet
21. bře 2011 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste si užily první jarní den?
My fajn, dopolko jsme byli venku kolem baráku asi hodinu a odpolko jsme dali dloooouhou procházku a byli venku asi tři hodinky. Bylo to fajn, jaro je ve vzduchu. Mezi tím jsem provedla prací maraton a uschlo mi všechno - no je to parádní :slight_smile:
21. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Aaaaa, teď mi naskočila tato strana...

Sin, to je fakt joke roku 250,- za fotku!!!! Vyčkej k Rubešovi, tam je foto i pohlaví v ceně :grinning:

Petrunko, ty sis to dneska hezky užila :wink:

Mami29 - no, pěkný bříško ti roste - paráda!!!
21. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak především vítám bell, dle fotek soudím že jste si to super užili, to je dobře!!! No a jak jsem si ty fotky prohlížela, tak mě došlo, že jsem se úplně zapoměla obědnat k zubaři,musím to napravit, ale nějak toho bylo hodně a myšlenky byli trošku mimo... :grinning:

Sin,
fajn že je všechno v pohodě, ale ty ceny :angry: :angry: no ale při čtení jsem se pobavila :grinning:

Jinak,
ráno jsme jeli na alergo, čekali jsme skoro hodinu, fakt jsem byla nasr...ještěže tam byl semnou Michal, a pohlídal Rostíka..no ale Jaroušek byl moc statečný, fakt! Nechtěl se teda nejdřív svlíknout, on se bojí doktorů, ale pak to šlo, no pak mu nakapala ty kapičky na ruku, no vydržel to tam mít , no a ještě mu vzala ze zápěstí krev, samo že plakal, ale jenom trošku a dostal pochvalu, medaily statečný pacient a ještě jsem mu slíbila kinder vajíčko :sweat_smile:
Ale pochlubit se musím...přes víkend se naučil sám oblékat mikinu na zip, bundu a i si to zapnout :dizzy_face: :dizzy_face: asi už by to měl umět, to nevím, ale mě udělal vééélkou radost a je na to taky patřičně hrdý :grinning:
21. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid "vy tady vidět jedno oko, tady má druhá oko :grinning: a tady vidět nohy ano???" Tak tohle mě pobavilo, že se tedy tlemim nahlas jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: Pěkná vzpruha po těch dnech, co mi bylo blbě.

@mami29 Ty jo, to to letí, už 18tt :slight_smile: A bříško je větší a větší.

@prin Pavli, no nepovídej, že jste na alergu u Kovářový čekali tak dlouho... to se mi tam NIKDY nestalo :confused: Držím palce, ať jsou výsledky v pořádku. Danečkovi ty kapičky na ruku ještě nedávali. Zjistili mu něco z nich?
21. bře 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni,
jo, čekali, fakt mě to naštvalo, hlavně když jsem tam byla s malým, ale naštěstí tam usnul, tak se to taky zvládlo! No ona říkala že je na ně malý, ale nakonec mu je nakapala, to je pohoda, ale jak do toho ťukala, tak to se bez fňukání neobešlo, ale vydržel to, a výsledek? Máme si ještě volat za čtrnáct dní, ale zatím je na prach, pyly a roztoče, ale jenom strašně malinko, ale je to tam! no každopádně mě Michal řek že jsou to šarlatáni :sweat_smile: a bylo vymalováno! Ale to on říká o všech doktorech... :grinning:
21. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Sin, :grinning: :grinning: :grinning: se tady tlemim jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem to přečetla nahlas a padl tu dotaz zda to byl vskutku doktor nebo jestli tam neseděl třeba jen zřízenec :grinning: :grinning: :grinning: .Jooo a ještě zoubky si nechat prohlédnout do těhu průkazky,zoubky! :grinning: (teda pokud si tu už v nestřeženém okamžiku v poslední době nebyla,nevim určo jestli Jára něco hlásil :sweat_smile: )

@prin tak to je Jaroušek statečnej šikulka :slight_smile: .Janička od tý nemocnice na sebe nenechá ani sáhnout od cizích a Járu od tý doby v bílym naštěstí ještě neviděla.Úplně stačilo,když jsme byli na kontrole před horama.Máme teď místo bubáků nemocnici stačí říct,že když nebude jíst a pít.......TAK ! :fearful: Hele a jako Janikča se oblíknout umí(ovšem většinou se jí vůbec nechce :rolling_eyes: a máme to s dohadováním),ale se zipem bojuje :rolling_eyes: ,copak zapnout a rozepnout to je pohoda,ale to nasazení a vysazení z jezdce.......buď hned řve,že jí to nejde a nebo to rve tak,že po ní hned skočim,aby to nezničila :rolling_eyes: .Takže Jaroušek má velkou pochvalu :slight_smile: !
21. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mami29 Chválím krásné bříško :dizzy_face: !
21. bře 2011 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaculawagnerova No hele já byla u Zahrádky taky na 3D s Janičkou...........a vykecal nám díru do hlavy :grinning: :grinning: :grinning: .Opravdu ukecanej je slabé slovo :grinning: .Dle mýho názoru je teda moc fajn a dokonce krom info o miminku jsme se dověděli,že bydlí v Děčíně,že jeho manželka je praktická dr. pro dospělý,kolik ho stál ten přístroj na ten 3D UZ a jak ho pojišťovny sejří apod. :grinning: Známá k němu jezdí i se svýma dvěma dospělýma dcerama a jsou s nim všechny spokojený.Kdysi si mezi sebou přehazovali pacientky s Košařovou podle toho kam se která stěhovala a když už měla Košařka plno,tak posílala k němu.

@lenik_25 Leni,tak pořád držim palečky :wink: tfu,j tfuj, tfuj ať už to přijde :slight_smile: !
21. bře 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Joooa jinak add exodus -cestování s dětmi :grinning: ..........poohlížíme se po větším autě :grinning: :grinning: :grinning: .Pro upřesnění už teď máme MPV :grinning: .Jako asi by bylo levnější naučit se balit méně věcí....ale já už teď prostě balím méně věcí!!! :confounded: :grinning: :grinning: a v případě,že by jsme se přeci jen rozhodli pro třetí mimčo(což je v jednání neb fakt v téhle fázi jsme z holek utahaný neskutečně),tak už nevim jak by jsme se někam přepravili :grinning: .I když...když to tak shrnu,tak nejvíc krámů jsme snad stejně vozili,když jsme měli jen Janičku.Teď už se do auta jen přihodí další dítě+ další oblečky,ale základ krámů zůstává stejný :grinning: :grinning: :grinning: .
21. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Presne,jak pises,jedno dite milion kramu,dve deti milion kramu+tri trika a dvoje kalhoty+to dite.Zaklad je stajny,jen zabere holt jedno misto na sezeni. :grinning:
Jsem zrovna uvazovala,az pujde Ema do velky sedacky (pristi mesic),tak uz nikdy nikoho nesvezeme v aute,bo se nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ted se tam clovek preci jen namackne doprostred mezi ty sedacky,ale az tam bude misto vajicka sedacka nafest,tak je po ptakach...
21. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné slunečné ráno všem :dizzy_face:
bell,
díky za pochvalu, no on si ten zip navlíkne a pak mu dělá někdy problém ho vytáhnout nahoru, ale snaží se tak dlouho, dokud se mu to nepodaří a běda, jak mu chceme pomoct! Na jednu stranu super,protože se vlastně když má náladu, oblíkne úplně sám, a já můžu oblíkat Rostíka, ale dneska jsme spěchali do školky...no moje nervy!

Jaroušek dou dneska po snídani, kterou mají o hodinku dřív, do knihovny, tak jsem zvědavá jestli se mu tam bude líbit! Super, mají ve třídě furt něco, musím říct že paní učitelky se fakt snaží! :slight_smile:
22. bře 2011 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, hezký den.

@bellatrix13 Děkuju. Potřebovala bych na sebe nechat prsknout nějakýho těhu bacila :grinning:

@prin Šarlatáni? Co si teda Michal musel posledně myslet o mně? :grinning:
22. bře 2011 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@prin Prin,noooo Jára má rád písničku od Svěráka a Uhlíře : Eskamotér :grinning: :grinning: :grinning: ......tak možná na těch šarlatánech něco trochu bude :grinning: :grinning: :grinning: .Hele tak u nás s oblíkáním........někdy mám pocit,že se líp oblíkla v roce a půl než skoro ve třech :rolling_eyes: neb tenkrát jí to přišlo zajímavý za to teď vyžauje péči stejnou jako Jaruška...né úplně,ale nechá se obsluhovat :rolling_eyes: .Nechci jí teda moc křivdit neb třeba ráno jí jen hodim věci na gauč ať se převelče z pyžama do domácího a ona to zmákne i s natahováním ponožek a zastrkáváním trika...............ale na ven hlavně ty venkovní věci jako je bunda a boty-to je diskuzí,že z toho mám tik v oku :rolling_eyes: .
@makinka.1 Maki,tak mi už Jájinu vozíme ve velký a holt,když chcem někoho vzít sebou tak se musí prosoukat jako první na své místo nebo projít uličkou ze předu...ovšem ta ulička je asi 15 cm :grinning: .Naštěstí teda mezera mezi sedačkama je docela velká,tak to soukání ještě jde i normální cestou........ale už to vidim na vůz velikosti tranzita apod. :grinning: .Tak nějak jsme si mysleli,že si dáme do tý třetí řady aspoň jednu sedačku ať s náma můžou jezdit důchodci na výlety.........ale velký kufr je stále nějak moc potřeba :grinning: .Hele jak jste dopadli s domečekem na zahrádku?My jukali na ten domek v tescu...pěknej je,ale jak si psala,že se hned začal lámat :unamused: .Pořídili jste ten dřevěný?Ten je asi o něco dražší,ne :confused: ?
22. bře 2011 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
jsem ráda, že jsem vás včera pobavila :grinning:
Jani dr. to byl, ale nějaký arab:slight_smile:)) takže gramatika mu dělala trochu potíže...
zuby néééééé, my máme tedy prohlídku všichni v dubnu, ale plánuji se jí nezúčastnit :astonished: jak pořád blinkám, tak si nedovedu představit cizí prsty v puse, navíc mám afty a bolavé koutky... no abych se přiznala, tak náladu tedy nemám vůbec :cry:

dneska gynda, no nic moc, žádná sranda, mimi je tedy v pořádku, dokonce i přes to tvrdnutí mám i čípek ok, ale moc se mu nelíbila moje levá ledvina... prý když to bude takhle pokračovat, tak mi budou muset zavést stent (taková hadička, aby moč odtékala z ledviny - na netu jsem četla jen samé horory :confounded: :confounded: :confounded: ) a nebo když si to zavést nenechám, tak můžu i o tu ledvinu přijít... chjo... takže kontrola za 14 dní a uvidíme :unamused: :unamused:
22. bře 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Sin,jéžiš ty si teda "užíváš" :confounded: .No čert vem zuby,ale s tou ledvinou ti moc moc držim palečky :confused: ,A´t to dopadne dobře tfuj,tfuj,tfuj :confused: .Hlavní je myslet na miminko,ale maminka taky musí být v pořádku,kdyby nebylo zbytí radši si to zavést nech ať jseš v pořádku :confused: ,mimčo i Dáda budou potřebovat zdravou a fit mamču :slight_smile: .A co že se ti to tak rozbouřilo?To je těma těhu hormonama?
22. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
dneska jsme byla v proadně a vše v pořádku,mimčo krásně roste:slight_smile:.14.4. mě čeká test na cukrovku,to se fakt netěším,u Šimonka jsem se tomu vyhnula,teď už to nejde...
Leni,jak jsi dopadla včera na UTZ,kontrola v pořádku?a co tam bylo za doktora?
Mě čeká zubař v květnu,dneska jsem nás všechny objednala,ale já se nebojím,zubař mi nevadí.Ještě musím skočit k obvodní na prohlídku,tam se mi nechce spíš,přijde mi to jako ztráta času.
22. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Na ten z Tesca se vykasli,Max ma 15 kilo a parkrat vykouknul z okynka a uz se ten plast nalamoval.A mam pocit,ze jak je ten plast slabej,ze by na to v lete zaparilo par dni slunicko a domek by se ne-li roztekl,urcite by popraskal.
Cekame na dovoz tohohle: http://www.detiazahrada.cz/katalog/nabidka/hriste-na-zahradu/detske-drevene-domecky/produkt/detsky-domecek-david
Roman prave vyrobil podlahu z OSB desek. :wink:
22. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 Jani já s tím měla problémy už u Dády, ale tam se to nějak neřešilo a pak když to chtěli řešit, tak už to bylo v 8měs a to dr. v UL na urologii řekl, že když za pár týdnů rodím, tak mě trápit nebudou... ona to má v podstatě každá těhotná, mimino utlačuje ledviny jak roste, ale tak nějak normál je kolem 20mm a já mám 42mm, ale nic mi není (ťuk ťuk), tak snad to nezačne zlobit... jinak to zavádění je prý dost bolestivé, normálně dávají i narkozu ale těhulím ne :confounded: ale prý bych si mohla vydupat aspoň lokálku, ale moc dr. to nenabízí a navíc se pak musí ve špitále zůstat 1-2 dny a to jsou taky raději když hned po zákroku "na živo" zmiznu domů....takže si buď vydupu lokálku nebo se na to vyprdnu.... :unamused:
22. bře 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Jaj,opatruj se!Takovy blby komplikace,to je na prd... :unamused:
22. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata,

Tak vyšetření Kristíka v Úl dopadlo dobře,vypadá to spíše na to že má z toho kakání psychické trauma,nesmí čokošku a banány(což mu nedávám....) a měl by omezit mlíko,přeci jen ho má večer,v noci 2x a zase po ránu,prý mlíko se jako tekutina nepočítá,měl by vypít tak 1,5l denně!To nedostanu ani do našeho Jiříka!!!! :confused:

Sin držím palečky ať je vše dobré...

Jěště Vás musím dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak zase nestíhám nic...
Ve čtvrtek jsme pozvaný ke tchýni na brambor.salát a řízek,v pátek zkusím zda mi švagrovka nepohlídá obě děti,páč teda jarní úklid v baráku by se hodil!!!Tak snad mi to vyjde :grinning:

Jarní botky jsem klukům pořídila v poliklinice v lékárně,pro každého za 574kč!!Spokojená s cenou a kvalitou SANTÉ,no a jěště nás čekají sandošky.
22. bře 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid No prosím tě, nestraš s tou ledvinou! To musíš do toho 40tt doklepat bez hadice!

@petrunka01 Petru, byl tam Kaplan, ten odběhl k porodu, pak přišel Klaban, ten pak odešel taky a konečně po hodině a půl čekání mě vyšetřil Farhat a teda utz trval asi 1 minutu. Zkonstatoval, že vaječníky momentálně nevidí, tak nashledanou. A mohla jsem jít domů :frowning2: Ale aspoň mi řekl, že mám krásně zahojenou tu jizvu po císaři, bez defektu a že sliznice je 6mm, což je několik dní před ovulací dobré.

@terezam22 Tak to je fajn, že jste dopadli dobře! Akorát teda 1,5 litru do Danečka nedostanu ani náhodou. Vypije tak půl litru za den :frowning2:
22. bře 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 to je síla na tom UTZ,ale snad je teda všechno v pořádku.Ještě,že byl Daneček ve školce,nebo nebyl?
Já teda nutím Šimonka pít celý den,ale to má po Martinovi a jeho rodině,oni skoro nepijou,tak se snažím,ale moc tomu pití stejně nedá.Pak by chtěl pít večer před spaním.. :angry:
Terko,tak halvně,že není žádný závažný problém,tohle snad brzo překonáte.
Klári,přeju,ať je ledvian v pořádku a zvládneš celé těhu bez hadice
22. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Max taky moc nepije,tipuju to taky na pul litru.A teda ze se mliko nepocita jak tekutina,to se mi nezda...Ptala jsem se doktorky,kdyz Ema nechtela vloni v lete (v tech asi 10 dnech veder,co byly :grinning:) pit vodu ani caj,tak mi na to rekla,ze pije mliko,takze je to v pohode,ze ji to staci.Ale to byla prtava,treba je to u vetsich deti jinak...
22. bře 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
díky za podporu...snad to bude ok a fakt to doklepu bez zákroku
Leni, Fahrat je pěknej de---l aspoň mě teda tak přišel, vždycky se tvářil, jako bych otravovala, vyšetření taky nic moc, no nikdy jsem z něj tedy nadšená nebyla...
Terez, tak to je dobře, že jste dopadli dobře (teda jako že není žádná mechanická závada), ale s tím mlíkem, taky mi to přijde divný, já někde o výživě dětí četla, že se do tekutin počítají i řídké polévky a tak....jinak Dáda čistě šťávičky vypije tak ten litr

jinak ještě k těm drahým fotkám, oni tam tedy psali, že je to fotka 3D miminka, ale přijde mi to, že je to asi tak nějak jedno, tisk je tisk asi není takový rozdíl, jestli to tiskne černobílou fotku nebo oranžový 3D mimino...přijde mi, že to tam mají tak drahý, aby to tam lidi ani nechtěli a nezdržovali (DVD záznam 600,-, foto + DVD za 1200,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

Jani, nééééé čert ať mi nic nebere... já bych i šla, ale fakt jsem trochu vytrslá a protože je tvůj manža mooooc všímavej (neunikne mu žádný kazík a určo by ho chtěl odvrtat), tak asi počkám až po porodu (a kojení,.... :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: )
22. bře 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Sin,
to je mi líto, ale hele, a až budeš po porodu tak tu hadičku nebudeš muset mít, kdyby teda teď si musela? Asi se ptám blbě, ale nerozumím tomu!

Holky,
mléko je potravina, tak asi proto to nepočítají jako tekutinu, si teda myslím!
22. bře 2011 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek