• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Nizkotucny mliko se pry bere jako tekutina,od urcity tucnosti(nevim jaky)uz je to potravina.Pro dospelaky samozrejme mineno.Nutros a Sunar budou asi vysokotucny... :grinning: Nonic,chtela jsem spis rict,ze bych chtela videt dvouapul rocni dite,jak do sebe nalije za den 1,5litru vody a jeste si da vecer,v noci a rano mliko... :confused:
@terezam22 A on fakt jeste pije mliko v noci a 2x,jo? :confused:
22. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,mrkám na to :slight_smile: .

@terezam22 Terez,teda taky mi přijde divný,že by se mlíko nepočítalo do pitnýho režimu.Teda už si jen matně pamatuju,že děti na UM musí mít krom mlíka i čaj a vodu neb opravdu se mlíko počítá jako potravina......i když i tak mi to přijde trochu diskutabilní.A u dětí na MM se jiné tekutiny než kojení(do půl roka) pro změnu nedávají vůbec neb existuje to přední a zadní mlíko,že.Teda,ale u takhle velkýho dítěte mi topřijde divný.Já teda polívky taky počítám do pitného režimu a mlíko taky :confused: a podle norem pro stravování dětí a mládeže se opravdu do pitného režimu tohle počítá.Dělala jsem si kurz na organizátora zotavovacích akcí pro děti a mládež.Proto se na všech táborech a školách neobejde oběd bez polévky :confused: .Jinak Janičku taky posílali z nemocnice s tim,že musí denně vypít určitě 1,5 litru tekutin,což v tu danou chvíli pro ní bylo neskutečný,ale ona je jinak děsnej pijan :sweat_smile: a opravdu to vypije :fearful: .Má na stole neustále láhev nebo hrnek s pitím a pije a pije jako duha,jak něcco dopije hned hlásí,že musim udělat další.Což je zrovna u nás zvláštní neb já jsme spíš nepič :grinning: .Sama sebe dost flákám,tak nevim kde to okoukala.Bez pití nemůžem jít ani na dvůr nebo krátkou prochajdu.Tak držim palce Kristíkovi ať do něj dostaneš víc pitiva...a teda já fakt nevim s tim mlíkem.......možná,jestli ho ten sunar moc nezabetonovává.Teď jsem si vzpomněla,že Janička párkrát po Jájině večer dojedla kaši a pak se druhý den nemohla vykajdit až nakonec večer udělala malý bobek,jinak kajdí hned po ránu :confused: .
22. bře 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Sin,ježíš na živo do sebe píchat nenech ani kdyby já nevim co :confounded: .Neřikej,že na takový zásah by ti nedali lokálku.Vždyť by se z tý bolesti mohli těhuli klidně rozjet stahy :confounded: .Držim palce,abys na to vůbec nemusela a kdby jo tak lokálku určitě chtěj :astonished: .
Jinak Farhata taky až ta nemusim neb mi po porodu Janičky dělal UZ dělohy před odchodem dom a že prý je to v pořádku....a já měla skoro dva měsíce furt očistky až jsem volal na gyndu jak jako dlouho to může trvat.Košařka mi udělala UZ a i na to jejim zrnítku viděla,že mi tam zbyl kousek placenty a hned mě hnala do nemocnice na revizi.Prý by to mohlo odejít samo,ale taky bych se mohla trápit ještě třeba další měsíc a nebo se na to dávají léky,ale ty jsou nevhodný,když se kojí.Takže místo,aby mi tu revizi udělali ještě před odchodem z porodnice jak se to v těhle případech dělává,atk jsem šla až dva měsíce po :rolling_eyes: .
22. bře 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,
Jani, no právě, že jsem to slyšela od více ženských, že jim blbě udělal tenhle "výstupní" utz a pak museli zpět na revizi, některé i s docela velkýma komplikacema.... :confounded:
včera jsem se docela držela, ale večer dávali reportáž o postižených lidech, jak jim chtějí vzít ty peníze, nějak mě to dojalo, pak jsem tady řvala jak želva, manža nechápal, pro něj je ten zákrok jako cévkování a navíc, jeho babička taky měla jen jednu ledvinu...to mě fakt uklidnil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prin neptáš se blbě, po šestinedělí to vyndají, nebo později, jak se ty ledviny zase srovnají, to už prý není takový brutus, to jen čapnou za konec a vytáhnou...ale blbý je, že to třeba může vypadnout samo od sebe a pak to tam nandavají znovu a znovu..... :confused: :confused: :confused: snad mě to nečeká, na dnešek jsem se i bála na tom boku spát, abych to ještě víc nemačkala....chjo

a sunar Dádu taky ucpával, teď už mu dávám ten Junior 1+ a docela ok, o sunaru jsem to slyšela docela často, že se po něm dětem špatně kaká
23. bře 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Sin, to je masakr, moc moc moc ti drřím palce, abys to přestála bez tý hadice...!
Moje švagrová má zúženou ledvinovou pánvičku a u obou těhu jí hrozně hlídali, ale bylo to OK.
Prostě ty děti nám dávají...

K pití - pravda je, že já se mlíka na žízeň nenapiju. Petřík pije mlíko 2x denně (260ml) a k tomu dá tak určo litr vody. Někdy víc někdy trochu míň. Já sama jsem na tom podobně jako Bell, prostě klidně na pití zapomenu (a pak mám migrénu jak prase!), takže si dělám ráno čaj do džbánku a ten mám na očích a snažím se to vypít. Ale jak někam jdeme tak hrůza.

Přišla na mě megarýma :angry: - teče mi z nosu jako z vodovodu, ani se dneska nemůžu nalíčit. :frowning2:

Mějte hezký den, my mažem do práce (někteří) a k babi (jiní) :slight_smile:
23. bře 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak jsem se nacpala u oběda:slight_smile:..dala jsem si pak talíř na břicho,abych si sedla pohodlně a nemačkala si břicho a najednou talíř nadskočil :grinning: ,mimču se asi zdálo,že už jsem jedla dost nebo co.Je to fakt sranda..
četla jsem,že ten obvinění z vraždy Aničky zemřel a je mi z toho docela smutno-kvůli jejím rodičům,teď nejspíš případ odloží a oni se nikdy nedozvědí,jestli to byl on nebo vrah běhá po světě.Navíc jsem četla pár komentářů ke článku o jeho smrti a z některých lidí je mi fakt zle
23. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme si dneska udělali "výlet" do křešického zahradnictví. Já okoukla kytičky, koupila si domů meduňku a petrželku v květináči a Danečkovi se líbil ten dětský koutek, poníci, kozy, papoušci. Tak to bylo fajn.

@petrunka01 Daneček byl ve školce, když jsem byla na utz.

@makinka.1 Včera jsem potkala asi tchánovce s Maxem a Didinkou. Max dělal, že mě nezná, ale pak se začal na tetku culit :grinning:

@singid Tak oni ti doktoři v nemocnici asi jak kdy... třeba na tom utz se ani nějak nesnažil ty vaječníky najít nebo kdyby řekl, ať se projdu a podíval by se znovu, byly schovaný... ale na druhou stranu po porodu byl jedinej, kdo se zabýval tím, že se mi motá hlava a nemůžu se ani postavit. Nechal mi ihned udělat krevní obraz a naordinoval železo a bylo to fajn.
23. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten vrah Aničky nakonec zemřel jo? My se doma modlili za to, aby to přežil a podali si ho spoluvězni. Hajzl jeden!
23. bře 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak zase máme něco :rolling_eyes: .Jájinka má od pondělního večera teploty,v noci víc,přes den míň,ale porád si strká psty až skoro do krku a hryže si je,dásně má taky nateklý,takže jsem čekali stoličky.Ještě dopolko jsem byla s ní ve městě a potkala jsem Maki s celou rodinkou,tak jí to řikám,že čekáme zuby...No a přijdu domu sundám jí čepičku a koukám,že má celý ouško umatlaný od nějakýho hnusu a vnitřek ouška a sluchovod taky :confounded: ,tak volám dolu Járovi ať se na to letí mrknout.Tak mě uklidnil i vyděsil,že měla v uchu zánět(od toho ty teploty) a už jí to prasklo.Každopádně mi na to Pánek má něco dát a nejspíš atb,aby se to doléčilo.Takže na čtvrtou letim k Pánkovi,ach jo :frowning2: .A mě přišla v tom kočárku dneska nějaká veselejší,to nejspíš už jak jí to prasklo a uvolnila se jí ta bolest .To je s těma prckama furt něco.Já jí tu doteď furt ňuchňala v ruce až nakonec usnula,prdelka malá naše.Janička je naštěstí u našich,tak jí tam nechám i zítra,kdyby nás chtěl poslat ráno na ušní.
23. bře 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jejda, to jí muselo hodně bolet, když to došlo až tak daleko. Ale u těch prťat to prostě nejde vůbec poznat... držím palce. Teď už to bude určitě lepší.

Tak mě napadá, že největší jobovky za sebou tu vždycky měla Natt. Kde jí máme?
23. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni add, ten vrah Aničky,.Jsem taky pěkně nasr...,že z toho vyváznul vlastní rukou :angry: .Akorát je zároveň děsivý,že jestli to byla skutečná pravda,že to byl on, to se bude te´d opravdu hodně špatně objasňovat.Čoveče,ale teda fakt mě docela dojímalo...nevim jo,ale přišlo mi ve zprávách,že to podávaj jako lítostivou senzaci a nakonec se o něm o chudáčkovi mluvilo každý den jak mu je.Jestli to byl opravdu on,tak jak asi muselo být té holčičce a jak musí být těm rodičům?!!!!! :angry: Podle mě by stačila strohá zpráva o něm,že zhebnul a žádná senzace :angry: .
23. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No oni z toho možná udělali senzaci právě proto, aby lidi mohli nadávat a dohadovat se, že měl chcípnout (pardon) mnohem hůř. Doufám, že to nepodávaj jako smutnou zprávu!!! Já to ještě v TV neviděla.
23. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 No jo,byli u rybnika,vid! :wink: To je dobre,ze te poznal!Skoda,zes nerekla,medunky bych ti dala klidne celej trs!
@bellatrix13 Jejda,tak ousko!No jo,byla kocka takova smutna,vzdycky se tlemi od ucha k uchu a dneska sse ani neusmala. :frowning2: Ale uz bude dobre,kdyz to prasklo,uz ji to neboli.
S tim chlapem...Me je teda divny,ze kdyz uz se chtel zabit a napsal dopis,proc se v nem nepriznal?Uz by mu to mohlo byt preci jedno...Treba to neudelal,akorat se bal,ze mu to stejne prisijou a spoluvezni si ho pak podaj...Tezko rict.Dokazovat se to bude blbe.Nebo naopak dobre,kdyz je po smrti,treba nekdo neco rekne.... :confounded:
23. bře 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell tak to je mi líto, ale aspoň už má po tom největším trápení, já si s ušima v dětství taky užila :frowning2:
Leni, tak jo, neříkám, že je špatnej, ale co jsem ležela ten měsíc v nemocnici, tak jsem měla tu čest se s ním párkrát potkat na vyšetření a tedy ani jednou nic moc... :unamused:

jestli to udělal ten chlap se asi nikdy nedozvíme, myslím, že byl ale natolik chytrej, že se v tom dopise nepřiznal, neb věděl, že se mu to taky nemusí povést a pak by to bylo rovnou přiznání.... a taky teda už jsem viděla i pár filmů, kdy byli chlapi falešně obvinění jako pedofilové a zbytek života zkaženej... ono v jeho situaci nebylo o co stát tak i tak.... :confounded: každopádně jestli to teď odloží, tak chudáci rodiče, aspoň mohli znát vraha svýho dítěte... teď neví jestli to byl on, nebo jestli ho někdy někde náhodou nepotkají.... hnus co se děje
23. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Maki jj on to pije jak blázen!!V noci jsme teda dali čaj ale musel to s ním skoulet chlap,já na vysvětlování v noci nemám nerva :grinning: on zase přišel s větou ,že mlíčko už není a ráno ho koupíme a bude ho mít ke snídani.......
23. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell,
jééjda, chudinka! Jára to měl taky když mu lezly stoličky, zašli jsme ke Stříbrskému, ten mu to vyčistil, dal antibiotika a laktobacilky a bylo dobře, tak snad bude brzo dobře i u Vás :wink:

Zítra jedeme do školky autem. Jaroušek má konečně novou sedačku, tak ji aspoň prubne a hned ráno chci jet do Kauflandu, mají tam mít dvě fotbalové branky, míč a pumpičku, za 249,- tak snad to stihnu :slight_smile:

23. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,hele Stríbrský je v poliklinice,že jo?Dostala jsem žádanku na ORL,s tim,že si mám vybrat kam si skočím.tak uvažuju,že zajdu do polikliniky neb tam se dobře parkuje a i bych jí tam mohla drncat po chodbách v kočáře kdyby fronta byla moc veliká.Pánek nám taky řek,že to nejhorší už má za sebou.Taky se s tim mohla trápit a museli by jí to propichovat.No i tak to bude dobrodrůžo až se jí v tom oušku budou chtít pošťourat ona si nechce nechat moc čistit uši ani normálně :confused: .Od zubů to prý taky může být.....no tak jsem na to zvědavá.Doufám,že nás ty stoličky nebudou tejrat moc dlouho.
23. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,Natt jsem potkala v tom novym sekáči na zastávce proti spořitelně.Teda já nakupovala ona prodávala.A řikala,že na koníka to už moc nestíhá,když chodí do práce.Taky jsem dneska byla v Dezce :slight_smile: .Kupovali jsme s bráchou dárek k šedesátinám našeho taťky a radila nám ve výběru......tak a teď si nemůžu v zpomenout na jméno :grinning: jen na přezdívku Tukanka :grinning: :grinning: :grinning: ,ježišmarjá ta tvoje kolegyně...už jsme o ní kdysi dávno mluvili,že se zná s mojim bráchou.Fakt jméno se mi vypařilo :grinning: .Tak snad nám poradila dobře a všechno klapne :grinning: .
23. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani,
jojo, v poliklinice, on má společnou čekárnu s doktorkou, nevím teď jak se jmenuje, no my k ní jednou šly a hrůza, ona měla lidí plno a ještě jí chodili bočním vchodem :angry: Příště jsme šly k němu, je to teda chlap co má ruce jak lopaty, ale je super, fakt :wink: :slight_smile:
23. bře 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já padnu, ráno jsem si před odběry v ordinaci stoupla na váhu a ta mi ukázala 57,9 kg!!! To znamená, že už mám nahoře skoro 6 kilo...:-/ To jsem zvědavá, jaká ze mě bude před porodem koule. A to jsem u Pavlínky přibrala 8 kg za celý těhotenství...
23. bře 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Stribrsky je strasne prijemnej chlap,delal mi mandle.Jeho zena je taky fajn. :wink:
Ema i Max cisteni usi milujou.Max mi to pripomina,kdyz zapomenu. :wink:
23. bře 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no já Stríbrskýho znám neb bydlí kouesk od nás..teda kousek od našich.Oni jsou celá rodina strašně velcí :grinning:(teda na výšku :grinning: ) .Akorát jsem u něj osobně nikdy s ničim nebyla,tak jsem jen pátrala v paměti,jestli je opravdu v tý poliklinice.

@ivanavorlickova Tak to už jseš tak strašně tlustá jako jsem bývala já kdysi v pravěku,když jsem byla ještě hubená :grinning: :grinning: :grinning:.Jen papej mamko ať máš krásně kulatý mimčo :wink: :grinning:!
23. bře 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Ivčo, moje tchyně přibrala při manželovi (také druhé dítě) 30kg :grinning: tak neboj, miminku dej co potřebuje a ono se to pak srovná samo :grinning:
Holky včera konečně poprvé Davídek sám usnul ve své posteli, jindy jsem tam musela jít a pořád ho uspávat a uspávat až usnul (nekonečných i 50 min!!!) a včera jsem ho dvakrát vrátila, pak říkám, sakriš, tam je nějaký ticho, copak asi rozebírá, on seděl na postýlce a hrál si se slonem a za dalších dvacet minut už sloníka objímal a spinkal... ooooo, to bylo krásný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no ale už před půlnocí byl u nás v posteli, to musíme ještě vychytat :grinning: :grinning:

včera jezdil manžel tady v želenicích, tak jsme se s ním svezli dvě stanice a došli pak domů přes hřiště, ale malej jak koukal,když se otevřely dveře autobusu a tam seděl za volantem táta :grinning: :grinning: byl z toho tak vyprdlej, že mu pak ani nezamával :wink: a ještě jsme dopolko nakoupili, v sekáči na nábřeží, Dáda má novou jarní bundičku, pár triček, teplákovou vestičku a tepláčky, takže doufám, že zima je fakt už definitivně pryč :wink:
24. bře 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. bře 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, na té meduňce je stejně nejdražší květináč :grinning: Jo a potkala jsem je před Jyskem a Deichmanem a tak, teda na druhé straně, necourali po krámech :grinning: Už se asi vraceli.

@bellatrix13 Helena Kapicová? :slight_smile:
24. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem byla nakoupit v Kauflandu, normálně sebevražda...zasraný vietnamci, fakt už musím být sprostá! :angry: Ale mám fotbalové branky na zahrádku, tak mám radost :sweat_smile:
24. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mrkněte : http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=10150117340362496&set=a.374347312495.155738.240740047495&theater ,kdyby se vám chtělo,potřebuju "TO SE MI LÍBÍ" na rýmovačky do soutěže :slight_smile: .
@lenik_25 Leni,jooo no jasně Kapicová Helča to je ona :grinning: .
@makinka.1 Mrkám :slight_smile:
24. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak Stríbrskej se pošťoural Jájině v uchu............pak i v tom zdravym pro sichr a pak ještě v krku.........no to byl řev :rolling_eyes: :sweat_smile: ,ale byl rychlej a netrápil jí dlouho.Takže máme kapky a peroxid na čištění,nasivin do nosu( i když rýmu nemá,tak prý aby jí dobře větrali všechny dutiny),nurofen třikát denně....no je to tu jak apotéce :sweat_smile: .A le tak snad se jí to do kontroly zlepší.Zatim jsme bez atb,ale kdyby jí i přes nurofen stoupla teplota,tak si pro ně máme hned naklusat.Každopádně mám víc kojit neb to jsou pro ní nejlepší atb co může dostat.Je to si¨ce krásné,ale my se toho nočního odstavení snad nedočkáme.Jinak Jájina už zase řádí jak černá ruka jako kdyby jí nic nebylo,akorát z toho ucha jí furt teče ten humusík.

@singid Sin,hlavní je že se naučí sám usnout bez zdlouhavýc tyjátrů :grinning: ...to jsme vychytávali u janičky ještě i docela nedávno :grinning: .
24. bře 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo jen doufám že už nekouříš??? :wink: Na kila se vyprdni,jen co bude prcek venku kila půjdou dolů :grinning: hlavně ať jsi v poho což jsi,tak si to užívej :wink:
24. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Kde je tam maji?Ja obesla 2x ty dva regaly s hrackama a nevidela jsem... :frowning2: Taky bych je koupila.
24. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek