• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
maki,
ani mi nemluv, schválně jsme kvůli tomu jela hned ráno, no byla jsem tam v půl osmé, taky jsem tam chodila jak roura furt dokola a nakonec jsem se zeptala jedné prodavačky a ta prý že jo ale až v osm a budou je mít venku...no tak jsem zatím nakoupila a teprve v osm naváželi zboží ven a před půl devátou jsem je měla, ale měli jich jenom pět :angry: každopádně nevím, jestli zase nebudou zítra...snad jo, tak to zkus!

Rostík teda spí fakt málo, ale dneska dal jenom 45 minut, děs! No každopádně usnul už po čtvrté hodině!
24. bře 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Aha,ja koukala,ze venku neco maji,ale nesla jsem tam.Ja tam byla odpol,takze bych mela stejne smulu.
24. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,tak jsem na to jukala na ty domečky a nějak se nemůžem rozhoupat,jestli pořídit holkám domek na zahradu nebo do vnitř.Každopádně na ven vypadá na stopro bytelnějš ten dřevěný,i když cena za pár prken nic moc teda :confused: .Ten Dráčikovej už jsem teda nenápadně okukovala ještě když nebyl v akci :grinning: ,tak je teď na listině jako favorit :sweat_smile: .Ještě jsem jukala i na mimáč,že tam je spousta domků za rozumnou sumu,ale to jsou právě ty plasťáky spíš na doma.Tak nevim.Ještě se o víkendu proběhnem po obchoďákácha uvidíme,jestli nás něco netrkne do nosu.Dostaly by to holky k narozkám.Už teda domeček v obýváku maj,ale je to taková ta plachta na konstrukci....................zatím drží,ale předpokládám,že dopadne stejně jako iglů a típí,co měly v hale :rolling_eyes: - konstrukce byla skorem na trsátka.Už nám zbyl jen tunel,ten zatim drží neb je v něm ohebný drát :grinning: .
24. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13Dneska domecek dorazil Roman ho odpol smontoval.Ale je fakt nadhernej!Strechu ma lepsi,nez my na baraku, :grinning: dokonce ma zavetrny listy.Jen si delal sam z OSB desky podlahu,bo za ni chteji litr,to je zbytecny,kdyz je mame doma.Zitra hodim foto,jeste ho bude lakovat,je to surovy drevo,ale krasne ohoblovany,hladky.Prijdte se na nej podivat!!!Max je stastnej jako blecha!Vy mate obr byt,takze muzete mit domek i doma,ale venku to svoje kouzlo!
24. bře 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
@lenik_25 Leni vše nejlepší k narozeninám!!!! :grinning: :grinning: hezky si to užij!!

včera Dádulka taky usnul sám, ale musel na něj nakonec jít tatínek, a pak už tedy spinkal :astonished: i venku, mamina si může vykřičet plíce (stůj jede auto absolutně povzbudí k většímu výkonu, sebevrah jeden), ale křikne táta a stojí jako solný sloup :rolling_eyes: :rolling_eyes:
jinak bych potřebovala vyměnit kostrč a všechny kůstky v kříži, chjo, dneska mám pocit, že mě někdo v noci válcoval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
Leni,
přidávám se ke gratulaci, všechno ne nej a hezky to oslav! :wink:
25. bře 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vše nej!!
25. bře 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Už dávno nekouřím, cigaretovej kouř mi smrdí a zvedal se mi z něj žaludek :slight_smile: I drahoušek už nesmí kouřit v bytě, jen na balkoně nebo na zahradě :slight_smile:

A jinak se zvětšuju nejen na břiše, těch šest kilo se mi rozkládá tak nějak všude od břicha dolů :grinning: Včera jsem si chtěla vyzkoušet všechny svoje zbývající netěhu kalhoty, který bych teoreticky mohla nosit pod dlouhým tričkem rozepnutý. A neklaply ani jedny, protože já jsem se s nima dostala k zadku a dál už se nehly ani o píď :grinning: Takže jsem si za dva měsíce založila na pěknej podstavec. Chjo, kdyby mi takhle místo zadku narostly prsa... :grinning:
25. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak možná vám to taky přišlo na email, já se zasmála...

Nechtěná půjčka:
Dva spřátelené manželské páry hrály jednoho večera žolíky.
Petrovi spadla na zem karta. Když se pro ni sehnul,
všiml si, že Dana,Honzova manželka
má široce roztažené nohy a nemá kalhotky!
Petr nedal samozřejmě na sobě nic znát. Později,
když šel do kuchyně pro
piti, přišla za ním Dana s otázkou:
"Viděl jsi pod stolem něco, co se ti líbilo?"
Petr, překvapený její otevřenosti, přikývl a ona pokračovala:
"Můžeš to mít! Bude tě to ale stát tisíc korun."
Petr zhodnotil svoje finanční možnosti, potlačil morální předsudky
a na dohodu přikývl. Dana mu připomněla, že její muž pracuje v pátek vždy
déle, a že se tedy Petr má u ní ve dvě odpoledne ukázat.
Samozřejmě, že Petr byl přesný, dal jí tisícovku a pak spolu
celou hodinu kvalitně souložili.
Asi v půl čtvrté Petr odešel.
Honza se vrátil, tak jako každý pátek, v šest večer.
Hned po příchodu se ptá své ženy: "Byl tu dnes odpoledne Petr?"
Dana, i když šokována, klidně odpovídá: "Ano,zastavil se na pár minut."
"A dal ti tisíc korun?
Daně se podlomila kolena. Myslela, že je konec....
Nasadila kamenný výraz a povídá: "Ano, dal mi tisícovku."
Manžel se spokojeně usmál:
"Víš, Petr přišel dnes ráno do kanceláře a půjčilsi ode mě tisíckorun.
Slíbil, že se dnes odpoledne u nás zastaví a vrátí je.
Vidím, že nekecal a slib splnil. Když bude potřebovat, půjčím mu zase."
Dana omdlela.
25. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Preji vse nej k narozeninam,hlavne zdravi a hodne pratel bez tech to v zivote nejde a penize :D
25. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Dobry!!!
Jo a mame taky branky,dneska v 9,30 posledni kus! :slight_smile: :grinning:
25. bře 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
domeček chválím :sweat_smile: Super, že jsi sehnala branky, u nás velká radost, Jára šel s balonem i spát :grinning:
25. bře 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,všechno nejlepší k narozkám ! :slight_smile:

@makinka.1 Maki,ten dřevěnej domek je určo suprovej,to ti klidně věřim :grinning: .Akorát u nás to jsou řeči tipu......takovejch domečků za ty prachy udělám...atd.No neudělá neb na to se musí najít čas na sehnání matroše,pak to všechno nařezat,ohoblovat,dát dohromady...a to vše zabere dost času,který není :grinning: .Uvidíme,vyrazíme okouknou, co kde maj nebo nemaj :fearful: .
25. bře 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 To je presne jako u nas.Romana tahle prace se drevem moc bavi,uz udelal konstrukci na klouzacku a houpacku,ale nema na to cas.Porad je tu co delat,ted na jare je na zahrade a okolo baraku prace vsude.Takze nezbylo,nez koupit....
25. bře 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin U nas jsou branky schovany,dostane je k narozkam.Sice videl,ze cosi nesu do auta a chtal se podivat,ale pak zapomel... :grinning:
25. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni vše nej k narozkám :slight_smile: :wink:

Prin :grinning: :grinning: :grinning: to stojí za přečtení!!!
25. bře 2011 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkou sobotu, holky

Maki, domeček je luxusní - moc se mi líbí!!!

Prin, tak to je dobrý, musela jsem to okopčit :grinning: :grinning::grinning:

Já jsem nás teď sečetla, manžela práskla, kde fakt bydlí (u nás) :wink: a asi půjdem ven do toho nečasu aspoň na chvíli...
26. bře 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moooc vám děkuji za přáníčka k narozeninám :slight_smile:
26. bře 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jak jste si užily víkend?My byli včera u tchána,dneska u našich.Dítko vyblbnuté,vylítané,snad bude spát jako nevíňátko.Dostali jsme domácí vajíčka,tak si je hned dáme k večeři:slight_smile:.
Zatím jsem nás ještě nesečetla,nějak se mi do toho nechce,ale chystám se na to,nemá cenu to odkládat.Zkoušely jste to přes net?Jestli je to bez problémů...
27. bře 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
no ona teď přijela Michalova sestřenka s Aše a vždycky klukům něco vozí i na narozky no a to dostaly k narozkám dohromady od ní, je to jenom o týden dřív, tak to je v pohodě, a Rostíkovi je to ještě jedno :sweat_smile:

veru,
já to viděla u tebe na facebooku a říkám si, á Verči to přišlo taky :grinning:
27. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Petrunko, trvá to asi tak 3 minutky, já už to mám hotové od včera :wink:
Je to parádní a pohodlné.

Prin ... no jo, jsem to zkopčila, protože to opravdu nemělo chybu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My včera byli skoro celý den doma, odpolko šli kluci v deštíčku ven, já zalehla, protože mi je od úterý strašně blbě, mám megahnusou rýmu, tak jsem spala skoro 3 hodiny. V noci jsem jela pro Adama do Besedy, byl tam na nějaké akci a nechtěla jsem, aby se plahočil sám do Želenic - ne že bych se o něj tak bála, už je to chlap, ale přece jen to je kus cesty a autem pohoda...
Dneska jsem si dala premiéru autem v myčce - na 1* - a odpolko jsme byli u našich, Petík se vylítal na zahradě, pak ještě před barákem tady na klouzačce, tak snad spaní bude OK.
Jak jsem někde četla a už aplikovala několikrát, nemá se s dětmi ten posun času řešit, ale rovnou najet na nový čas - tak jsem to udělala a uplně jsem zírala, když po obědě letěl do ložnice - tak jsem ho ve 13h šoupla do postele, on zakápnul a spal do 15:30 :-O
Snad to bude OK - minule to taky klaplo :wink:
27. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si uzila sobotni vecer paradne,po dlouhy dobe jsem vypadla z baraku sama,vecer,bez deti a na koncert!!!Nejdriv david Koller a pak Sto zvirat ve Skuneru.Vybornej relax!!!
Scitat se budeme po netu,jeste si na to najit chvili... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojj holk,y
tak já si užila večer bez dítěte s holkama v pátek, byly jsme ve Fabrice na večeři, bylo to fajn, ale pak už mě z té jejich židle braly záda, tak jsem byla ráda, když jsem dorazila domů :grinning:

já nás sečetla papírově už před 14 dny,teď to jen hodím do schránky a bude :wink:

včera měl manža volno, tak jsme strávili odpolko u tchyně,... Davídek je šikovnej, sice to mluvení ještě nic moc a nočník taky moc neeee,ale jinak toho umí dost... ale znáte to, dle tchyně je prostě ten nočník!!! nočník... a "sousedovic" Pepča (ač o 2 měsíce mladší než my) už na nočník chodí a když chce kakat, tak si taky řekne... :unamused: :unamused: já vím, že to nejde lámat přes koleno, jen mě mrzí, že ač je David docela šikovnej (oproti stejně starým dětem), tak stejně to pro ni není dost (nebo to není pro ni důležité, protože ten nočník je prostě nejdůležitější že...)...

dneska odpočinkový den, akorát odpo půjdeme tatínkovi naproti, tak snad vydrží aspoň trochu sluníčka :wink:
28. bře 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno..
já se za chvíli chystám za kamarádkou,venku svítí sluníčko,tak nálada dobrá:.)
Klári,já vím,že to mrzí,ale je zbytečný se tím trápit.Já se taky nervovala,že Šíma nechodí na nočník a to mu byly dva roky.Před druhým rokem jsem to zkoušela,ale stejně to k ničemu nebylo.Jiné děti chodí klidně v roce a půl,náš holt ne...
28. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Taky doufám, že to sluníčko vydrží.

Sin, Petřík je skoro o rok starší a stále bojujeme a to DOST neúspěšně. Začínám mít nervy, školka na obzoru a my plně na plínách. Taky si vyslechnu, ty tlaky kolem jsou síla, ale snažím se to nějak ukočírovat (ve svojí hlavě). Adam byl touto dobou komplet bez plen - i na noc. Je to hrozná situace, tolik bych chtěla, abychom to zmákli, ale nechci ho nějak bloknout, pořád čekám, že přijde jeho čas, na druhou stranu to nechci odkládat, abychom to do léta stihli. Už se mi občas podaří to chytit po poledním spaní - teď byl asi 4x za sebou suchý, z toho jsem dvakrát chytla čůrání, ale ten řev, to je prostě maso!!! Takže se v tom nakonec mydlím hlavně já... A to ještě k tomu to mluvení je na prd, neřekne skoro nic a přitom mu pusa jede celý den. :confounded:
28. bře 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ty se s nocnikem vubec netrap,jeste ma casu dost a @verca111 vsadim se s tebou,ze pres leto se v pohode odpleni.Az bude moct venku curat na travu a na kaminky,tak se mu to bude libit.
:wink:
28. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru tak my máme to samý, celý den mi hustí do hlavy tu jeho svahilštinu, ale prd z toho... :grinning: :grinning: každý mi tvrdí, že už vlastně mluví, jen mu nerozumím :grinning: :grinning:tak jen zmáknout ten přechod na češtinu...

já vím, že má čas, taky ho nechci lámat, sestřenka svýho kluka lámala od 8měs, a nakonec bez plenek byl taky těsně před druhým rokem, zablokoval se a ne a ne... ale štve mě, že tch. neumí ocenit, jak je šikovnej jinak no... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky ještě včera večer, malej šel spinkat, pak tam bylo takový ticho, tak kouknu a v postýlce nikdo, tak se koukám, a v celý ložnici nikde nikdo, že by mi zdrhnul z ložnice...? a on hajzlík ležel zahrabanej v peřinách na naší posteli, navíc bez kalhot a měl takovej vševědoucí úsměv... tak nevím, co tam dělal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, jako já DOUFÁM, ale jako vyčkávat se mi nečinně nechce :grinning: Vloni v létě venku čůral celkem hezky, ani botičky si nepočůral, ale doma to prostě nějak neto... že?!

Sin, tyjo, asi víš, co mě napadlo, že tam dělal, že? Já tady úsměv přes celou pusu :grinning: :sunglasses:

28. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek