• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@lenik_25 právě:-d
30. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já jsem si včera tak nadávala jak jsem blbá!!! Dívala jsem se večer na soukromá dramata jak dělali exekuci na tu holčku Sofinku Ivany Jirešové...tuším že jí tam říkali Markétka! Viděli jste to? To bylo hrozné, já u toho normálně brečela :frowning2: Člověk se nestačí divit co se tady děje :angry:
30. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Nedívala jsem se, ale něco jsem četla...
30. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni jj, jestli to bude holka, tak Zuzanka :grinning:

@prin já na to koukala, resp. nekoukala, četla jsem na netu a jen to poslouchala, ale bylo to horší než na to koukat, chudák holka... i manža měl orosený oči a říkala jsem mu, že když se nedej bože budeme někdy rozvádět, že z toho děti úplně vynecháme, protože tohle je prostě hnus největší... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. bře 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
Tak hlásím,že Jájinka ,krom zánětu v oušku, začala v úterý kašlat jak tuberák.Včéra jsem s ní byla na kontrole na ušním,tam na to dr. jukal,že užje to lepší,ale ještě to nemá úplně zhojený,takže kontrola zase v pondělí.Načež v noci na dnešek už v noci tak kašlala,že jsem o ní fakt měla strach,jestli nemáme laryngitidu neb občas z toho kašlaání štěkala jak pes,takže jsem s ní dneska zasejc běžela k Pánkovi a ten jí poslech s tim,že plíce se zdají zatím bez nálezu,ale dal nám atb s tim,že už je chudák oslabená po těch rotavirech a nemůže se z toho holka vyhrabat,tak ať jí to zabere hned a nechytí už nic dalšího.Ach jo.No ona teda Jájinak řádí,chechtá se a valstni jí nic neni :confused: a teploty taky nemá .Normálně vleze všude hraje si, blbne,zkouší chůzi bez držení,i docela normálně v klidu papá,z ouška jí nic už neteče..........jen ten kašel hnusnej :rolling_eyes: .No a nejspíš to chytla ode mě,což mě štve i za ní :rolling_eyes: .Neb jsem asi teď úspěšně přechodila zánět průdušek.Měla jsme tři dny teloty,ty jsem v noci vypotila a pak už dobrý....akorát že se mi zhoršoval a zhoršoval kašel...včéra jsem si řikala,že už je to teda lepší a šla jsem s Janičkou na plavčo,s tim,že tam už valstně jenom posedávám jako kompars...no a v noci jsem se samo dusila tak nějak nastejno s Jájinou,tudíž jdu zítra ke svojí mudře :rolling_eyes: .I když nevim,co jí budu řikat,když mi valstně taky nic neni akorát,že už jsem z toho kašlání typu plícopliv utahaná :rolling_eyes: .Teda řeknu vám,že mě to marodění už fakt pěkěn sejří.Hned jak se vyzdravíme,tak se začnem pořádně otužovat a utužovat :sweat_smile: ,aby nás příští zima zasejc moc nepřekvapila.Letos teda máme přeplatek za teplo,takže jsme se otužovali.....ale evidentně pořád ještě dost málo :grinning: .
Jinak hlásím a chlubím se,že Jájinak umí udělat sama bez držení pět kroků...nic méně se jí stejně nechce chodit samotný,atkež má teď kombistyl dvakroky jdu pak zase lezu,pak zase kousek popojdu apak si radši rovnou lehnu :grinning: .Asi jí to i ještě bude chvilku trvat neb proti Janičce má ty nožičky takový tenoučký a vachrlatý :grinning: .Ale už umíme pár zvířátek : ha ha(hafhaf),be be,mee mee,bůů bůů,tač tač(kač kač) :grinning: ,tva tva(kvak kvak) :grinning: a velmi oblíbená slova : hele,pojď ,du(jdu),většinou to používá ve sledu,když nám chce říct dej mi ruku a pojď se se mnou projít.Pak ještě máme : papat bán(jíst banán),když si dá práci tak z ní vypadne : mama papat bán :grinning: ,ale to už musí být,jinak ještě ráda dává jednoslovné příkazy případně gesta u kterých má teda výraz...no jako Janička v jejim věku ...a pak se z ní vyklubal malý komandýr :grinning: .Jooo a auto Jájinka řiká bbbbbm,bbbbbm :grinning: .Já jí furt řikám,že je to auto a dělá tůů,tůů a pak jí ukážu,že jezdí a dělá brm,brm......a jí se prostě líbí to brm,brm.Takže pití se budem muset naučit jinak :grinning: .No a taky řiká : dej,de je? (kde je),co e to?(co je to),tam,tady případně mama tam,tata tady :dizzy_face: U tata tady teda dloubala do dveří lednice...tak vážně nevíme, co tim chtěla říct :grinning: :grinning: :grinning: .A taky jsem se takhle jednou zlobila na Janički kam si dazase schoval pitíčko a jak jsme se spolu dohadovali,tak Jájina dolezla ke kuchyňce(dětský) otevřela dvířka podla nám to zašantročený pitíčko :astonished: :dizzy_face: ,já byla v šoku :grinning: .Tolik z chlubení i z nemocenského láteření.Takže na všechno kašlem,ale jinak je nám fajn :grinning: .Janička s Járou se teda drží ve zdraví,tak ťuk,ťuk,ťuk,snad už příští týden budem zdravá celá family :slight_smile: .

@singid Sin,Zuzanka je krásný jméno :slight_smile: ,tak držim palečky.......ale jak jsem již výše...a spoutu stránek na zad psala,podle mých babských rad bys na holčičku mola vypadat..a když už si na UZ zahlídla něco jiného než co měl Dáda..........víc variant už neni :grinning: :grinning: :grinning: .
@prin Prin,já na takový věci koukat nemůžu.Od tý doby co mám děti,atk nesmim vidět žádný film,kde pláče dítě,ani reportáž-ta je hnusnější v tom,že je to skutečnost :frowning2: .Mě pro dnešek k úzkosti stačí i rozloučení s tou Aničkou Janatovou :pensive: .
30. bře 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Čtu, čtu a málo píšu :wink:

Leni, tak s tou školkou bych si moc hlavu nelámala, když tyhle dovednosti doma zlvádá, tak ty k tomu opravdu nemáš co říct. :wink: :grinning:
Horší bude, až půjde do školky Petřík... :-O

Sin, Zuzanka je mooc krásný jméno :slight_smile: A Davídek je šikulínek.

Bell, tohle snad ani nemůžu komentovat, Jaruška má mnohonásobně větší slovní zásobu než Petříček :frowning2:

Petřík vzal konečně po všech mých snahách a pokusech na milost odstrkovadlo. Doteď ho totál nezajímalo a nebralo, ale v pondělí na něj doma nasedl a jezdil a jezdil - jenže měl malé poděděné po bráchovi :grinning: - z minulého století, ale naštěstí se pořád vyrábí ten stejný typ :grinning: a to pod ním vrže a úpí, takže jsme mastili koupit odpovídající velikost (a snad i nosnost???).
Taky máme pár nočníkových úspěchů po poledním spaní - mívá suchou plínku, ale udržet ho na nočníku a ještě slavit úspěch, je fakt tedy síla. Nicméně jsem se nedala a už párkrát uspěla. Bylo to tedy za megařevu, ale mám už pár triků, jak ho zabavit a odvést pozornost (knížky nehrozí, jsou to různé hříčky s rukama apod...). Vylévání taky ještě nepříšel na chuť - ale tak snad to nějak povolí.
Mluvení se též nepatrně zlepšilo, ale po tom výčtu, co tu dala @bellatrix13, nic víc nepíšu, neb by Petřík spadl do kategorie retard :grinning: :grinning: :grinning: - už jen to, když si vzpomenu, co dělal a říkal Adam v jeho věku, je pro mě trýzeň...
Ale tak pořád věřím, že to všechno nějak zmáknem... :wink:
30. bře 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,no ale jak jsem to tak ještě jednou po sobě přečetla,tak děti mám možný šikovný,ale retard jsem u nás doma asi já :grinning: - taková správná Čecha :grinning: .A Petík je určo šikula :slight_smile: a je to chlap,ty s tim vykecávání moc nenadělaj :sweat_smile: .Klidně se s Petíkem chlub až do nebe :slight_smile: .Já jen,že mám radost a jsme z ní poprděný,tak jsem se chtěla pochlubit :sweat_smile: .Jinak hele jo třeba ty plastový motorky opradvu dělaj i pro větší děti.My jsme tak dlouho hledali až jsme našli motorčičku vysokou a Jaňulka na ní drandila do prvního sněhu a ani nebrousila kolena :grinning: (dokonce se ani neprolamovala :grinning: ) a kupovali jsme jí v Jordance :slight_smile: .A přeju všem dobrou.....já nějak po tý změně času chodim spát v jednu ..ráno a i déle :confused: .Holky to vzaly sportovně a chodí spát a vstávají furt ve stejné časy bez ohledu na to,že se vše přesunulo.Jen já jsem celá nějaká posunutá :confounded: nebo spíš neposunutá :grinning: .
30. bře 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Aha, já myslela, že už to víš :slight_smile:

@bellatrix13 Teda vy si zjara stihnete vyžrat snad všechny nemoci ne? Ať už jste z toho venku!

@verca111 On s tím nočňajzem i mluvením povolí, neboj, jen prostě potřebuje víc času, prďolka. A ono je to pak ze dne na den a překvapujou. S tou školkou dobrý, já fakt nemůžu nic udělat, ale jsem zvědavá na naší debatu příští týden, až jim řeknu, že je to jen a jen na nich, že z paneláku do třídy nevidím...
31. bře 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bell,
díky za IP, hele to víš že jsem zase ráno zapoměla zavolat :grinning: :confounded: Jela jsem hned ráno nakoupit do Kauflandu a teď jsem poslala Michala s Rostíkem pro Járu do školky, protože ještě dopékám dortík!
Holky máš moc šikovné, tak se klidně pochlub :sweat_smile: Rostík teda jako máma, bába, táta, no ještě je malý, ale radost z toho máme taky!

No odrážedlo je u nás taky hit, jenomže taky je to o holý život, protože Jára na tom jezdí dost neohroženě a vždycky když vidím Lenku s Danečkem, jak hezky jede, tak závidím! No teď dostane k narozkám to kolo, tak uvidíme :sweat_smile:

Veru,
neboj, ono nebude dlouho trvat a Petřík bude mluvit a mluvit že ho nikdo nezastaví! :wink: A k nočníkování gratuluju, i malý úspěch je úspěch, teď už to pude, uvidíš :wink: :slight_smile:
31. bře 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin No to jsou čupr nádražáci :grinning:
31. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jaruska je sikulka!Emca se stale jen stavi o nabytek,ale nejde ji to,takze chuzi netrenujeme,kdyz se postavi sama,tak ji za odmenu trosku pridrzim,aby si stani uzila,ale jak citim,ze se ji nozky podlamujou,tak ji k jeji nelibosti posadim.Ja nikam nepopspicham,zatim ji aspon dohonim... :grinning: :grinning: :grinning: Slovni zasoba se nam rozrostla,coz jsem dlouho netusila...Nejsem retadr,ale proste jsem nepochopila,ze " Iiik" neco znamena.A on je to "Maxííík". :grinning: Takze aktualne:tata,mama,Iííík,malá,hají,papu :grinning:
@verca111 Gratuluju k prvnim uspechum!Neboj,az uvidi tu radost z kazdyho vykonu,tak se mu to bude libit! :wink:
31. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

Díky za povzbudivá slova - já to zatím celkem dávám...

Bell, holky jsou megašikulky, ale to je už známá věc, takže jsem včera šetřila slovy chvály, za což se omlouvám a chváááálíííímmmm!!! :slight_smile:
Odstrkovadlo máme to větší a je OK, ani nevydává ty kvílivé zvuky :grinning:

Prin, tyjo, čepky dobrýýýý :slight_smile: Kocouři no...

Leni, díky, doufám. Jsem taky zvědavá, co od tebe ve školce jako očekávají??? :grinning: Klídek, jo? :wink:

Maki, tyjo, Emča je taky šikulka.

Zítra máme volný den, už se těším, nějak mě tento týden práce zmohla :grinning: :grinning: :grinning:

Začínáme chystat malování nového příbytku, takže se poohlížím po malíři - kdybyste měly tip, budu ráda.
31. bře 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malé děti jsou někdy k nezaplacení. Večer si, třeba jako dneska náš Daneček, k posteli zavolají tatínka pod záminkou pusy na dobrou noc a pak mu s naprostou samozřejmostí sdělí: "Zítra zas přijde strejda." Škoda, že Dáda zapomněl dodat svou oblíbenou větu: "A táta je v práci a přijde odpoledne." :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jo k vam chodi nejakej strejda,jo???Kdyz je tata v praci? :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni :grinning: :grinning: :grinning: asi jako když Davídek buší na sousedovic dveře a řve ta-ta ta-ta ta-ta :grinning: :grinning: :grinning:

bell holčičky šikovný, no my taky zdaleka nesaháme Jájince ani po kolena, naše auto, není, tam, mama, tata, ham (a ještě to tak komolí, že mu to rozumím jen já) a pár zvířátek... ale zase od roka jsme chodili ven už na krátké procházky bez kočárku, tak se nám holt vyvinula první ta fyzická hemisféra :grinning: :grinning: :grinning:

Veru, dnes jsem mluvila se sestřenkou, že ten náš kluk mluví tou vietnamštinou :grinning: a ona říkala, že u nich na vsi jedna známá má chlapečka, který do tří let nemluvil vůbec (ani máma, táta a tak), pak jak když střelí, a pusu nezastaví, sestřenka říkala, že ho poslouchala 15 minut a bolela jí z něj hlava :grinning: :grinning: :grinning: ale jeho mamince to neva, neb konečně mluví :grinning: :grinning: :grinning:
31. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, to je můj tajný sen!!!!!!!!
31. bře 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, no jako fakt k nám žádnej strejda nechodí :grinning: :grinning: :grinning:
Sin, tak to je taky dobrý... tatatata. Jak tvůj chlap reaguje? :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, no kouknul na mě, a říká: "tak jak to teda bylo?" :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy..:slight_smile:
Dneska jsme si střihli výlet do Prahy do Technickýho muzea.Docela pěkný,Šimonek lítal od jednoho auta k druhýmu a teď tvrdí,že ho to nebavilo:slight_smile:.Pak obídek v pizzerii a že se půjdem projít na Václavák.Jenže jsme šli kolem Hlaváku a tam bylo pěkný hřiště,takže bylo po procházce :grinning: .Ale bylo hezky,takže příjemný den
1. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid :grinning: :grinning: :grinning:

@petrunka01 Tak to jste si udělali fakt parádní výlet! Vy ostatně jezdíte do Prahy poměrně často, co?
1. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
@lenik_25 , @singid :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jste mě fakt pobavily s dětičkama,strejdama a sousedem :grinning: :grinning: :grinning: .

@makinka.1 Maki,my Jájinu taky netrénujem :grinning: ona se trénuje sama,však ona chodí kolem nábytku a s čimkoliv, co může před sebou hnrnout už někdy od předvánoc,takže sem tam nějaký ten krůček udělá už úplně sama.Akorát právě,že má taky nožky tenounký,tak jí to rozčiluje a furt chce podat ruku a jak jí tu ruku nedáme,tak následuje řev ukrutný :grinning: a vyčítavé pohledy.Bohužel první,kdo se nabídne je Janička...takže už si párktát namlela čuňu :rolling_eyes: ...prostě když vede tříletý dítě nechodídí roční za ruku...no jak to jinak může dopadnout :rolling_eyes: .Jinak Jájina s náma ještě nemluví plyně dlouhé rozhovory neboj :grinning: ,jen občas to z ní hezky vypadne,když má touhu nám něco sdělit a když tu touhu nemá,tak si vystačí s jednoslovnými příkazy :grinning: .

@verca111 Veru,já to tak nemyslela :grinning: ,nemusíš pět pochvalné ódy až do nebes :grinning: .Hele však Petík je šikovnej kluk a nech ho tě překvapit :slight_smile: ,prď na cizí chvalozpěvy dětiček :grinning: , to se přeci chlubí každá mamča každym prdem :grinning: .

@prin Teda kluci v čapkách jsou světoví :grinning: :grinning: :grinning: a já je tu má obě ty čepice jak červenou,tak modrou a ještě jsem je nevytáhla :grinning: :grinning: :grinning: ,někde v nějaký stěhovací krabici mám zašantročenou aj celou uniformu :grinning: .Hele,tak na zuby se objednáš prostě až si vzpomeneš :sweat_smile: nebo až tě začnou bolet...jako o dělaj všichni...včetně mě :grinning: .

Holky,tak bych tak řekla,že uprostřed choroby kypím zdravím :grinning: .Ve čtvrtek jsem si došla k mudře s těma mojema průduškama(mimochodem mi jaksi nevyšlo žádné hlídání a obě holky šly se mnou :fearful: ,ale vzaly to sportovně a nezlobily,jen jsme se v takovém hojném počtu skoro nevešly do ordinace :grinning: ) dostala jsem atb,mudra mě poslouchala se zachmuřeným obličejem,že teda to vě mě chrčí až hrůza,na rtg plic mě neposlala,tak doufám,že to bude ok.Každopádně léky zabraly a už se v noci nedusím :slight_smile: .,horečky taky žádný nemám,náladu mám vynikající a dnes jsem si dokonce zašla ke kadeřnici na melíry,takže houby zle,že :grinning: .Jájinka teda v noci ještě pokašlává,ale už jí léky taky zabraly,takže to snad nabírá směr k lepšímu.Z ouška už jí taky nic neteče a vůbec vypadá, jako kdyby nikdy vlastně ani nebyla nemocná(zlobidlo jedno :grinning: ).
Taky jsem vám nevyprávěla jak jsem v úterý strávila dvě hodiny s Jájinou v čekárně na ušnim na kontrole :grinning: ...tak nějak se dá říct,že já byla nasr...na maximum a Jájina způsobně celý ty dvě hoďky prospala v kočáře,i když tam byl kravál jak na náměstí :confused: .No a taky jsem se ani nepodělila o zážitky z vyřizování pasů holkám :rolling_eyes: .To jsem byla už minulý pondělí jak jsme přijeli z hor.Vzala jsem holky a jely jsme do skiservisu vráti dětský lyžičky,na kterých Jaňulka na dovče drandila.A tak si tak říkám...jsem ve městě skočim na pasy pro formuláře a nechám jim udělat vlastní pas.Jdu tam a zjistím,že tištěné formuláře už nedělají, že se údaje diktují a opisují rovnou do pc...nuže dobrá.A jak tedy pas dětem?Tady máte lísteček,kde máte napsáno,které doklady potřebujete,ale ze všeho nejdřív zajděte na matriku a zažádejte si o osvědčení státního občanství dětí :rolling_eyes: .Paráda!A na tu matrikou sebou potřebujete rodné listy dětí a svůj(nebo oddací list).Tak si tak řikám...všechna tato lejstra nám vydala místní matrika,zajdu tam a oni si jen vytáhnou naše údaje z pc, přece kvůli tomu nebudu s dětma dělat další výpravu v jiný den.No zašla jsem tedy (zašly jsme všechny tři,že) o patro výše na matriku.Paní se tvářila jako kdybych byla nějaký terorista,že si tam přijdu bez dokladů a něco chci a že by ty naše údaje musela okopírovat z matričních knih...tak jí říkám ať je tedy okopíruje :rolling_eyes: ...kdyby se dalo pohledem zabíjet už bych byla tuhá na místě :grinning: .Takže paní okopírovala...i když mi velmi kladla na srdce,že to musí odeslat na krajský úřad do UL a že na vyřízení je lhůta 30 dní...a že kdyby jsem si tam i se všema dokladama zajela osobně,tak mi to vyřídí na počkání...bla bla bla.....(vidina výletu s dětma na Krajský úřad do UL mě teda opravdu nelákala).Pak mi dala složenku na dvakrát sto káčé správních poplatků...divila jsem se proč nemůžu zaplatit poplatek v pokladně úřadu a ona na to,že Krajsý úřad má jiné číslo účtu než oni a proto se to musí zaplati na poště a přinést okopírovaný ústřižek,který se přiloží k okopírovaným dokladům a vše se do toho UL zašle.Tak jsem s holkama letěla na poštu( teda nejdřív do spořky vyřídit pro změnu jinou záležitost),na poště mi to i ochotně okopírovali a letěla jsem zase, v plném počtu stále,zpět na matriku,kde si to paní stejně okopírovala ještě jednou sama a s úsměvem,že zítra to odešle se se náma loučila. :rolling_eyes: ....no radost něco chtít po úřadech.Ale bylo to fakt rychlý.Tenhle týden už mi ty lejstra o tom,že moje děti jsou občané ČR, přišly...tak teď už jen zbývá vzít obě holčičky,všechny patřičné doklady + plus ta nová lejstra a doběhnout na pasy......a to vše jen proto,že tchýně už od podzima loudí,že chce vzít Janičku k moři a já stejně porád řikám,že se mi to moc nelíbí,že mám strach jí pouštět ode mě tak daleko...ale když už jsem se do toho vyřizování pustila,tak ho udělám i Jájině pro všechny případy. :rolling_eyes:
2. dub 2011 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..

@lenik_25 Leni,to víš,když máme ty režijky na vlak,to se to jezdí do Prahy.

@bellatrix13 Bell,jsi odvaha,já bych si asi netroufla dojít na matriku bez dokladů a něco po nich chtít :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell dobrý, já tenkrát argumentovala,že mám malýho v občance (jméno +rč) a paní tvrdila, že je to k ničemu, neb tam nemá místo narození, pohlaví dítěte...tak na co to do toho občanskýho průkazu vůbec píšou.... :rolling_eyes: jo a po mě teda chtěla RL ale osvědčení o státním občanství či co, jsem jí čestně prohlásila na takový formulář od ní.... :fearful:
2. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

My dneska od rána lítali - nechali jsme přehodit kola u auta (a mám zazimované a na stěhování připravené zimní oblečení) - takže u nás oficiálně začalo jaro a přes to nejede vlak...!

Bell, já to taky tak nemyslela :grinning: :grinning: :grinning: a ta pochvala byla míněna upřímně (ne jako od Paroubka ale upřímně jako upřímně :grinning:)
Jsi hrdinka, co všechno s holkama oběhneš - já Petříka měla taky u obvodní (jí tam psal na stroji :wink: ) - spíš jsem ale měla hrůzu, aby něco nechytl v čekárně...
My žádali o potvrzení o občanství kvůli Adamově OP - udělali nám to se žádostí o občanku, nic nám domů nikdo neposílal, nic jsme neplatili (protože OP mít musel, takže když to je ze zákona, tak neplatíš nic) a bylo to za 6 týdnů hotový.

Petříka mám prozatím v pase já a příští rok mu necháme pas udělat - ono jak tam je ta klauzule, že se musí aktualizovat podle toho, jak se mění dítě, tak už by od narození musel mít čtvrtý nejmíň...

Petrunko, super výlet :slight_smile:
2. dub 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jo tak to jooo, já zapomněla na režijky. To bych taky jezdila jak mourovatá, protože Daneček vlaky miluje. A dneska jsme ho vzali dopoledne do přístavu na lodě (tam dole za Švejkem u Tesca), no ten byl hotovej a šťastnej :slight_smile:
2. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnej den co...celý den jsem byli u našich v Dobkovicích na zahradě,Šimonek zaléval stčídavě záhonky a sebe:slight_smile:.Byl zlitej několikrtá,ale hned to uschlo,jak bylo krásně.Jenom má nějaký období nachválů a neposlouchání,což leze celkem na nervy a jsem fakt ráda,když je večer a jde spát.
2. dub 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo taky máme nějaké vztekací a zlobící období, minule už jsem z něj byla úplně zoufalá, připadám si pak jak matka semetrika...

my dnes výlet do UL, potřebovala jsem těhu boty, tak tedy až na 3. pokus v Humanicu, pak jsme chtěli lanovkou na Větruši, ale ta byla mimo provoz :rolling_eyes: , takže autíkem, prcek měl s sebou motorku, tak to tam hrkal po těch kostkách, pak hřišťátko a klouzajda:slight_smile:) a domů :grinning: :grinning: jo a ve Foru jsme našli prima zábavu - jezdící schody, takže já vesele obíhala obuv a kluci jezdili na schodech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Helejď a ony existují nějaké těhu boty??? :grinning: :grinning: :grinning: Já myslela, že nohy ti nerostou :grinning:
2. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek