• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@prin Prin,ještě to stíhám s dnešním datem :grinning: .Všechno nejlepší Jarouškovi ke třetím narozeninám :slight_smile: !Ať vám dělá jenom samou radost :slight_smile: !

Holky,teda já určitě nejsem hrdinka,to je jen důkaz toho,že na takhle blbý aktivní nápady můžu přijít snad jenom já :rolling_eyes: :grinning: .Takovej to byl krásnej slunečnej den,úplně by nám stačila jen procházka.......ale asi jsem zase měla pocit,že by se ten den mohl obohatit o nějaký to zařizování .jsem ve městě,tak co bych tak mohla ještě, krom flákání se, stihnout :grinning: .Jenže možná že z toho nakonec měla Jájina ten zánět v oušku neb jsme takhle lítali celý dopo sem tam a oan byla vcelku navlečená,pak jak jsem jí už odslvlíkla,atk jí nejspíš ofouklo apřeci jen ten přechod z hor hned do tepla........bůhví :frowning2: .

@petrunka01 Petru no hele to mi připomíná,že režijky se prolongovali do konce února,že :grinning:? .Já je teda prolonguju ze zvyku každý rok,ale letos už jsem se na to fakt vyprdla (teda měla jsem to v plánu,ale beztak jsem si vzpomněla už pozdě,že je vlastěn zase nový rok :sweat_smile: )neb jsme neprojezdili vlakem ani to, co jsem dala za tu prolongaci :unamused: .Teda jinak jsou režijky úžasná věc a fipky taky,fakt jako už jsem na to sjezdila co se dalo,ale přeci jen s kočárema s prťatama se do vlaku moc nehrnu to se klidně přiznám.Janička teda s našima jezdí vláčkem každou chvíli,ale s náma teda si toho moc neužije a nebo jen tak někam kousíček :slight_smile: .

@singid Sin,u nás jsou jezdící schody ve Foru taky povinné :grinning: :grinning: :grinning: akorát,že Janička s tátou se vozí a já stojím dole s kočárem a mávám :grinning: :grinning: :grinning: .Hele já jsem jako těhu boty používala kecky...rozvázané :grinning: .Vypadala jsem sice jak chuligán,ale ta pohoda,že se nemusím ohýbat k zavazování a nikde mě nic netlačilo.... :grinning: .

@verca111 Veru,já jsem smířena s faktem,že holt budem pasy aktualizovat :grinning: ...neustále :grinning: .Když už jsem se do toho zařizování pustila...tak ať si to užiju do syta :grinning: .Joo hele a nepřehazovali jste ty gumy v tom servisu vedle Abraháma?Já jen,že jsme dneska jeli do rajchu a ještě jsme sjeli k shellce pro beznzin a jak jsme tam tak klopili zatáčku,atk mi Jára říká,že tamhle je ta tvoje kamarádka a já jen zahlídla koutkem oka někoho s malym dítkem :grinning: a to dítko vypadlo trochu jako Petík :grinning: ....tak to by jste mohli bejt vy dva,né :grinning: .Jára si jakž takž pamatuje,když někoho potkáme v tescu a hlásí mi kde koho viděl :grinning: .
2. dub 2011 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, tyjo, Jára je cifršpioooon!!!! Jasný, že jsme to byli my - Petr zůstal v servisu a já s Petříkem vyrazila do Tesca pro dárek synovcovi k narozkám. A śli jsme pěšky hezky tudy, kudy píšeš. Akorát já neznám vaše auto, jinak bych určo taky registrovala - auta vidím (lidi v nich ne!! :grinning: ) a pamatuju si hodně podle SPZ :wink:
¨
My včera odpolko vyrazili na super prochajdu na Vlčák. Tedy bylo tam aut jako před Tescem :grinning: Na vodě samý kolečko, tak se Petr (rybář) hned letěl podívat, protože to bylo naprosto neuvěřitelný. No taky že jo - nebyly to ryby ale žáby (blééééééééééé!!!). Vzali jsme motorku a vyrazili tou asfaltkou od Vlčáku dozadu, Petřík jel nejdřív dost ochotně, ale nějak jsme to dost natáhli, takže pak chtěl jít a nakonec se snažil o to, abych ho nesla (18kg??!! NIKDY!!) - tak jsem ho namotivovala těma super mléčnýma houstičkama z Tesca a banánem a hrdinně to došel.
Ad žáby - já je prostě nemusím - ani vidět, sáhnout bych na to nemohla - takže když se někde nějaká objeví, mám infarktové stavy, poskakuju, jako by mi někdo střílel do zadku. A že jich tam bylo - hnus. Jedna samice si nesla na zádech samečka - ten se měl :slight_smile: a skákaly naprosto všude - že jsem pak strčila Petíka do auta a zapomněla mu dát pití, jak jsem rychle naskočila - takže musel vylézt Petr, já už odmítala i otevřít dveře. Jsem děsná :grinning:

3. dub 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni, to nééé, jsou to obyč boty, jen takový, co se k nim nemusím ohýbat, obuju a jdu :grinning: :grinning: :grinning: jak píše Bell, chtěla jsem jen takový lepší kecky, no nakonec mám spíš mokasínky, ale užijou se, kecky mám taky, jen jsou takový krásný světle šedivoučký a já je ještě na noze venku neměla, a mám strach, že mi je to zvíře hned zdupe:slight_smile:)))

holky dneska máme jít k našim na zahradu,ale já tam před dvěma lety (loni jsme nebyli) chytla 2 klíšťata (celkem tři návštěvy a hned se do mě pustily, mrchy)... tak musím do města pro repelent, neb včera ve foru jsme chtěli koupit boty a repelent, a můj těhu mozek už to nepobral, hlavně, že mám ty boty že....tak musím asi do lékárny a Dádu a sebe něčím namatlat, nemáte něco oblíbeného???
3. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Bell, Petr si taky pamatuje, vždycky, když je o tobě řeč, tak říká: To je tak, jak mrkala na Petíka, když jsem ho vyndaval z auta jednou u vašich před barákem :grinning: :grinning: :grinning: - aby ti to nebylo líto.... :wink:
3. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru manžel ze mě má v přírodě taky srandu, a to jsem bývalá skautka, stanování, bojovky v lese a tak... největší strach mám jít do lesa v noci, to nechci vidět ani v telce... :sweat_smile: jinak žáby mi moc neva, spíš nesnáším létající potvory a pavouky, housenky, žížaly (bléééééééé), červíky a tak :frowning2: :frowning2:
3. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, já to řešila u sebe a u Adama B-komplexem - fakt i odborníci potvrdili, že když ho bereš, tak ti z pokožky jde zápach, který je odradí.
Velcí kluci jsou naočkovaní, já se chystám a Petříka časem taky nechám.
Jo a klíšťata??? Roky jsem je neměla a v těhu hned 2x!!! Jedno na mě skočilo někde cestou z práce domů - to vůbec nechápu.... Ale dr mi tenkrát říkala, že měli případ 6-týdenní holčičky, která měla v prosinci (!) kliště na hrudníčku - a chytla ho v Želenicích.... :-O
3. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to jako nemůžu napsat najednou???

Sin, já moc na ty repelenty nevěřím - jednou jsem si to nastříkala na krk a málem mi upadl - strašně to pálilo! A Adam doma blbnul, stříkl relepentem na dveře u špajzu a ono to vyžralo barvu. Repelent stál kolem 140,- - takže jakoby kvalitní - ale toto???
3. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru jsou repelenty i za 350,- :confused: tak já nevím, na konzumaci B komplexu již pozdě (pro dnešek tedy) a zase už se našim vymlouvám docela dlouho, nejraději bych nešla vůbec a raději s prckem někde drandila s motorkou, to se aspoň vyběhá a večer padne... a je fakt, že to může chytit všude... očkovat ho taky chci nechat jenže očkují až po druhém roce, takže to bude až na příští rok no...
3. dub 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Encepurem se ockuje po ukonceni prvniho roku zivota ditete.Mozna to jeste stihnete!Nebo se muze napichat zkracena imunizace.Za tri tydny se napichaji vsechny tri davky.
3. dub 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 tak to je ta naše dr. pěkná kr-.. protože jsem tam byla na roční prohlídce a říkala jí, že chci Dádu nechat očkovat na klíšťata a ona že je ještě brzy, že se očkuje až po 2. roce a dala mi očkovku na meningokoka C... :confounded:
3. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, prosím tě, my jsme očkovali encepurem. Jsou tři dávky. Jedna, za měsíc tuším druhá, to máme za sebou a ta třetí je za 9 měsíců viď? Stane se něco, když to naočkujeme po 10 měsících? Neztratí se účinnost? Jsme tak trošku zapomněli...
3. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ji taky dostali az po druhem roce,ale meli jsme navic to ocko z te studie,tak se to tam proste neveslo.Ale neboj,u deti je klistova meningitida min nebezpecna,nez u dospelych,pry to kolikrat ani nevis,ze ji decko melo,je to jako nachlazeni.Ale taky muze byt problem,takze je leppsi ocko.My bydlime uprostred prirody,takze to byla jasna volba..Jsme napichani vsichni.Krome Emy,to proberu s mudrou na rocni kontrole,jestli dame rychloocko nebo pockame.Nevim,co tam jeste ma za povinny.Takhle u tech deti narozenych na jare a v lete je to blby,neda se ockovat normalne,kdyz uz je sezona klistat.Kocky je nosej domu na srsti-musim je furt kontrolovat.

http://www.docsimon.cz/zbozi/encepur-pro-deti-inj-1x-0-25ml
3. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 9-12 mesicu,jak pisou v tom odkazu,takze v poho. :wink:
3. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já teď jenom hodím fotku dortíku a jak vás večer dočtu, tak písnu...ale každopádně moc děkujeme za přáníčka, narozky byli super, kolo udělalo radost, furt na něm doma jezdí a fakt mu to de, takže dneska jdeme ven a odpoledne do toho divadla, tak si taky krásně užívejte sluníčka :sweat_smile:
3. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, promiň, já jsem trdlo - taky přejeme Jarouškovi všechno nejlepší - hlavně, ať je zdravý a veselý.
Dortíček je nááádhernýýýý!!!!
3. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 jé, supr, díky moc, to se mi ulevilo
3. dub 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Taky uvažuju, co mu ještě naočkovat, možná žloutenku a meningitidu.
3. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavlínko, taky přejeme Jarouškovi všechno nejlepší, ať je šťastnej, zdravej, veselej a bráška ho moc nezlobí :slight_smile:
Dort náádhernej!
3. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Taky moc prejeme!Hlavne zdravicko!!!! :slight_smile:
@lenik_25 My uz zloutenku mame.Je to hnusna nemoc a clovek nikdy nevi....
3. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
dneska zase super den.Obídek u tchána a pak jsme jeli do Doubice,kde jsme měli sraz s několika známýma.Děti se vyblbly,lidí tam bylo fakt hafo,ale bylo to příjemný.Teď se čučí na Animáčka,pak hned postýlka a myslím,že dneska bude tuhej okamžitě:slight_smile:.
Leni,my jsme dávali žloutenku a meningokoka před nástupem do školky
Prin..dodatečně vše nej Jarouškovi:slight_smile:
3. dub 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju všem za pochvalu dortíku, myslím že byl dobrý, snědl se všechen a chutnal, takže se musím poplácat po ramenou :grinning:
My byli ráno s Járou jezdit na kole, odpoledne v tom divadle, kde si Jára na dvacet minut schrupnul :grinning: no a večer ještě jezdil před barákem, fakt mu to de moc krásně a baví ho to, tak mu to snad vydrží! No a Rostík má od rána horečku, ale funguje dobře, takže to přičítám zubům, ale uvidíme!

Leni,
fotky pěkné!
3. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@prin Prin Jarouškovi dodatečně vše nej!!! je vidět, že si to krásně užil :grinning: a nevím proč, ale myslela jsem, že už mu jsou 4 roky!!

my byli nakonec včera u našich na té zahradě, a docela to šlo, mamině bylo už trochu špatně po chemo, tak měla aspoň rozptýlení, ale že by ten dostatečný pohyb měl na Dádu nějaký efekt, to ani náhodou, spát šel klasicky, ale tedy dneska jsme vstávali až před 8, tak aspoň tak....
4. dub 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tak tedy abych se i po ránu pochlubila, už je to 14 dní co neblinkám!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Prin Jarouškovi vše nejlepší k narozeninkám:slight_smile: :wink: Krásný dortík jsi upekla!!!

Sin:slight_smile: že by konec objímání s mísou:grinning: !!
4. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
ještě jednou díky za pochvalu a za přáníčka :slight_smile:

Sin,
nic si z toho nedělej, víc lidí si myslí že Jára už má čtyři, on je krapet větší :sweat_smile:
4. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to je ale počásko, dneska nic moc. A v noci se u nás nespalo. Nejdřív já hrozný sny, který mě vzbudily v 1,15 a od 1,30 do 5,00 strašil Daneček :frowning2:

@prin Pavlínko, prosím o recept na potahovku. Děkujuuuu :slight_smile: A těším se na fotky z Jarouškovy oslavy :slight_smile:

@singid Prima, že neblinkáš. A žaludek na vodě taky nemáš nebo to ještě jo? Už by sis zasloužila klid. A co maminka? Jak je na tom?
4. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin spíš, že je takovej šikovnej a co už umí, tak mi přišlo, že už mu teď tedy musí být 4 :grinning: a jestli budeš posílat receptík na potahovku tak taky prosím o zaslání!!

@lenik_25 Leni, kupodivu přestal i žaludek na vodě, a to pálení žáhy se taky hodně zklidnilo, občas to zazlobí, ale vezmu si Rennie a je klid :sunglasses: tak snad už v poho... zato mamka má teď prý takové pocity těhotenských nevolností :confused: mám obavy, že u další série chemo už jí fakt bude blbě :frowning2: :frowning2:
4. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tobě samozřejmě přeju ať je líp (vyzkoušej i ovocné rennie, jsou chuťově lepší a rychleji se rozpouští) a mamince přeju hodně sil. Ta chemoterapie dává určitě zabrat, ale ať bojuje!
4. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata kámoška prodává hrací židličku za 500kč je super,funkční,zpívá a hraje,lampička svítí,knížečka je otáčecí,pokud byste některá neměla zájem nebo o někom nevíte ....... :wink:
4. dub 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek