• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Nejde mi to přidat foto tak až to půjde........
4. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,čestný poinýrský,že vás večír dočtu :slight_smile: !
Teď jen podávám rychlé info t dnešního dne,který ještě nekončí :grinning: ....

Tak Janička šla dnes poprvé do školky :slight_smile: .Ráno jsme se vypravily úplně v klidu a pohodě,táta nám ještě zamával na cestu a šly jsme i Jájinkou ke školce.Janička se těšila a poskakovala,tak si řikám,že to bude dobrý.Ve školce se v šatničce převlíkla,vzala si bačkůrky a šla mezi děti.Chvilku se tam rozhlížela,koukala, co kde maj a prohlížela si děti...tak jsme tak spokojeně povídaly s učitelkou ve dveřích,co všechno si teda máme postupně přinést.........a najednou se Janička vrátila do šatny,sundala bačkorky a řekla,že tam nechce :astonished: ,tak jsem se vyptávala,co se děje a přesvědčovala ji ať to zkusí,že určitě všechny hračky neviděla...no nastal řev řvoucí :confounded: .Učitelka jí vazla za ruku a ať rychle jdu,že jí zpracujou,abych přišla tak za půl hoďky.No slyšela jsem jí řvát až ven :confounded: .Samozřejmě já taky slzy :cry: ,snažila jsem se spolknout to a nevypadat za hysterku,ale venku jsem posmrkala tři kapesníky :cry: .Takže jsme se s Jájinkou venku procházeli jak kolem mastnýho krámu a pak jsme si pro ní šly.Chudák seděla v herně na zemi u dveří a čekala až se tam objevim :confused: .Dostalo se mi ujištění,že takhle řvou skorem všechny děti ať si z toho nic nedělám.Já teda v šoku byla neb jsme Janičku minulý týden zase nechávali v dětskym koutku v Olympii a byla v pohodě.Takže zítra jdeme zas :fearful: ...nějak se mi z ní,ale nepodařilo vypáčit,co přesně způsobilo,že si to tak náhle rozmyslela........tak doufejme v lepší dny :confused: .
Pak jsme šli všechny tři na ušní na kontrolu,kde jsme strávili krásnou hodinu a půl v čekárně i přesto,že jsem si zaťukala bokem zda nás vezmou ..jenže sestra si vzala papíry,že nás zavolá...ale jaksi na nás zapomněla a bohužel jsme seděly v zákrytu dveří :rolling_eyes: a ještě zabarikádovyný lidma :rolling_eyes:,když už na nás došla řada,tak jen povzdechla a jooo :rolling_eyes: .Nooo a pak jsme šly na ty pasy :fearful: ........teď jako zkuste vyfotit na pas jedno pobíhající a jedno spící dítě :grinning: :grinning: :grinning: .A když už je nějak spacifikujete,tak potřebujete,aby koukaly rovně a neřvali,pořípadě nedělaly ksichty :grinning: :grinning: :grinning: .No,ale zvládlo se to a pasy jsou ve výrobě a nejspíš se s paní na pasech uvidíme ještě mockrát :grinning: neb teda je mají holky na 5let,ale doporučila aspoň jednou do roka aktualizovat podobu :grinning: (dobře mi tak,že se mi chce vyřizovat i věci zbytné :grinning: ).
4. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Sin,
pošlu pošlu, je fakt dobrá, po hodně pokusech se mi podařilo snad najít dobrou a hlavně je chuťově super! :slight_smile:

Sin,
no on je šikovný, to teda musím říct že jo, ne teda jako Janička od Bell, ale myslím že dobrý, zato Rostík, to bude asi jiný oříšek :grinning:
Furt má horečku, já nevím jestli jít k dr. ale asi byh měla. Dávám mu Panadol ale on jinak funguje fakt v pohodě, tak nevím a hlavně má dost průjem, tak nevím jestli ty zuby? :confused:
4. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell,
vydrž, vím že je to těžké, myslím že jsi měla jít hned a neměla tě tam učitelka zdržovat, ale říct ti to třeba až potom, ale prošly jsme si tím asi všechny, vždyť víš jak jsme to tady psaly, ale Janička je moc šikovná a bude to v pohodě, uvidíš, musíš vydržet! :wink:
4. dub 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máte to tam :wink:
4. dub 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Já spíš nechápu ten postup školky, že si pro ni máš přijít za půl hodiny. To samý jsem nechápala, když to tehdy psala Natt. Dítě totiž moc dobře a moc rychle pochopí, že když bude plakat, tak maminka brzy přijde. A bude plakat pořád. Ale to je jen můj názor. Když Daneček brečel, tak jsem si ho brala po obědě. Když přestal plakat, tak už tam zůstal do odpoledne. Přeju vám, ať ten pláč máte brzy za sebou, projde si tím opravdu každé dítě.

@prin Jé, tak to je super. Moc díky. Vyzkouším.
A Rostík ti marodí? Promiň, to jsem vůbec nepostřehla. No s takovým prckem bych k doktorce upalovala. Navíc jestli má k tomu průjem.
4. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
já ani nevím jeslti jsem to tady psala, no on mu lezl zub, takže jsem to až tak neřešila, ale ráno jestli bude teplota tak pomažeme!
4. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .-)

Bell, neboj, Janička je šikovná a brzy pochopí, že školka je prima - já tě tady teď utěšuju, ale myslím, že Petřík bude megavytrvalý řvoun :frowning2: - čeká mě to UŽ za 5 měsíců, vůbec si to neumím představit... :frowning2:
Adam tedy ve školce neplakal nikdy, ale vždycky, když jsem ho tam odvedla, tak při mém odchodu stál u okna a ten jeho smutný pohled....?! To mi rvalo srdce :frowning2: Zvlášť poté, oc jsme se v jeho 5 letech přestěhovali do Prahy a musel změnit školku i prostředí a bylo to pro něj hooooooooodně těžké - ale zvládl to. Myslím, že mi to Petřík PĚKNĚ vynahradí :grinning:
Jinak souhlasím s Lenkou - ten přechod zkrátit na minimum - nezdržovat se tam, předat a jít, je to pro děti stopro lepší...
4. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
ty jo a já myslela,že budete v pohode,teda aspon tak Janička ráno vypadala,chtela jsem pokecat,ale já se tam nezdržuju,malej řve každý ráno,strčim ho a jdu,brečí s nim už mám za sebou,ale trpela jsem s nim,Lenik si vzpomíná velmi dobře ..........snad budete zítra v pohode ,neboj vydrž,jsou to nervy,já vim,my řvem každý ráno :frowning2:,ale když jsem si šla odpoledne pro holinky,bylo mi řečeno,že je malej šikovnej,že už je mazák,takže vim,jak to zkouší,že ted je statečnej,když je tam kamarádky malej na adaptačku,musí mu všechno ukazovat :slight_smile:))
4. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prin,
taky přeju Jarouškovi vše nej dodatečne k narozeninkám :slight_smile:............fakt peknej dortík,super nápad :slight_smile:
4. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,chválím dortík :wink: .Já teda nechám zbaběle dortík udělat a zrovna řešim,kde a jaký :confused: .Neb vůbec nevim,jestli udělat jeden větší pro obě holky nebo každé zvlášť jeden menší :confused: ,aby ani jedna nebyla ošizená.....beztak už budou mít dvojoslavu :grinning: .Jaňulka zítra dostane jen hubana a oslava je v sobotu a Jájina pak dostane v neděli už jenom taky hubánka :grinning: .Hele a my nemáme patent na šikovnost :grinning: :grinning: :grinning: nikdo neřiká čí dítko je nebo neni šikovnější a hlavně každej prcek si najde svoje v čem překvapí :slight_smile: .Já si třeba myslim,že zrovna kolo bude pro Janičku trochu ořišek :fearful: ,tak uvidíme jestli jí dárek vůbec udělá radost.Dostane ho od tchánovců,my pro ní máme přichystanou oboustrannou tabuly -dřevěnomagnetickou na kreslení :slight_smile: a pro Jájinu jsme sehnali super didaktickou kostku...teda on je to spíš vozíček,takže až jí omrzí všechny ty hejblátka,tak s tim může běhat po bytě :slight_smile: .A držim palce Rostíkovi ať to jsou zoubky.Né že by to bylo o něco lepší než co jinýho,ale radši zuby než bacil :slight_smile: .

@lenik_25 Leni,ještě jednou chválím fotečky :slight_smile: ,takhle přesně vypadá krásná pohodička na zahrádce :slight_smile: .A souhlasím,že jsem měla vypadnout hned a přijít o něco déle,ale když mě přijde,že tam vládne nějaký komunikační šum :confused: .Vedoucí mi do telefonu řekne,že mám přijít ráno v půl osmý,abych se mohla domluvit na všech podrobnostech a že adaptačka je maximálně na hodinu.Tak tam letim a budim holky brzo ráno...a vedoucí nikde...učitelka mi řekne,že si mám vše domluvit jen s vedoucí a přijít pro Janičku v půl desátý což jsou dvě hodiny.....jenže než jsme si to všechno řekli,tak došlo k tomu renoncu,že si to Janička rozmyslela,takže mi řekla ať přijdu radši za půl hoďky.Pak zasejc,že vedoucí přijde až na půl desátou až desátou...takže jsem Janičku odvedla za Járou do práce a vracela jsem se tam už jen s Jájinou domluvit se s tou vedoucí :rolling_eyes: .NO fakt zatím zmatek nad zmatek,ale tak doufám,že to bude lepší.Teď večer už jsem z ní v postýlce vymámila,co se jí tam tak nelíbilo a prý,že děti :confused: ,že jich bylo hodně :confused: .Což jí chápu já na davy taky moc nejsem :confused: ,tak uvidíme až se trochu rozkouká a najde si kamarádku,tak zjistí,že si může hrát i třeba jen s malym okruhem dětí.

@verca111 Veru,no hlavně,aby ty prťata to nakonec zvládly.Však holky co maj už školkový prťata to už tu psaly,že to ze začátku torchu skřípe :unamused: .Nejhorší je teda fakt ten pocit,že člověk jde pryč když dítě brečí :confounded: nebo i jen smutně kouká.Mě by ten pohled jakej měl tvůj Adam taky oddělal.
4. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,já taky přemýšlím,co všechno teď naočkovat Jájině nebo ne :confused: .Nechci jí kočku moc huntovat jednim očkováním za druhým,al asi se nám to teď nějak sejde.Na roční kontrole dostane meningokoka c,to už máme objednaný no a teď se taky budem rozhodovat,jestli jí dát naočkovat klíšťovkou a na pneumokoky :confused: .Třeba u Janičky jsme se dohodli s Pánkem,že pokud by nějak víc marodila,tak prevenar dostane,jenže ona byla ready a po druhym roce už to vcelku začlalo pozbývat na důležitosti.Jenže Jájina už stačila chytit ten zánět do ouška a kašel.......tak si myslim,že u ní by to bylo radši lepší kdby měla trpět na ouška a průdušky,tak je lepší se tomu vyhnout(moje mamka tvrdí,že já jsme na to jako dítě trpěla,atkže by to mohla mít po mě :unamused: ) no a klíšťovku teda nevim no(zatim).Janička už jí má,ale Jájina....ještě to zvážím neb je ve věku,kdy jí to opravdu nijak neohrozí.A žloutenku pro změnu dostane Janička teď na roční kontrole kvůli tý školce.No a rotaviry už prý dávat rozhodně nemusíme :grinning: ,už máme vybráno :rolling_eyes: i kdyby je holky zasej potkaly,tak budou mít jen lehký průběh-nějakou malou srajdinku maximálně jinak nic.A taky bych chtěla pro Jájinu priorix tetra jako dostala Janička.........ale to fakt až tak někdy na podzim i tak toho bude mít na můj vkus docela dost :confused: .
4. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, Petřík dělá už víc než rok scénky u našich - prostě když jdu do práce, tak řve :frowning2: A když vidí mojí mamku?? To je hysteráááák - i na ulici :grinning:

Buďte rády, že už máte školky, holky :wink: (tyjo, slušně jsem našlápla na báseň - ale nebude :grinning: ) - nás čeká zápis a co jsem tak sondovala, tak do "naší" školky se hlásí k 50 dětem a berou míň než 10 - takže nevím nevím ... no... A pak ještě ty začátky, to mi potečou asi nervy fakt. Ale doma jsme se doluvili, že bychom to pěkně rozložili - ráno by odváděli hoši (tatínek a brácha) a já bych odpolko "vysvobozovala". Petík byl zatím vždycky šťastný právě v tom davu dětí, tak uvidíme, ale moc si to nemaluju. ... ..... ....... ......... ................. ........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. dub 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 díky za pochvalu fotek. A neboj, Janička si na děti brzo zvykne. Ono to pár návštěv potrvá, ale pak ty její pláče a nářky budou jak mávnutím proutku mizet, uvidíš.
4. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 O tom prevenaru bych teda nepochybovala,kort,kdyz to muze mit dedicny.Jdi do toho.Prosim,zadne zminky o rotavirech...Vcera odpol me chytl takovej prujem+zvraceni,ze jsem myslela,ze umru.A aby toho nebylo malo,vecer zacal Max.Holky,takovou savli,co hodil v kuchyni jsem v zivote nevidela.Pres pulku mistnosti...No a v posteli znovu,komplet,tak sel lezet ke me,tam se poblil asi v 11,ale chytla jsem skoro vsechno do kybliku,takze jsem jen stahla prosteradlo.Ja mam sranderu jeste ted,trnula jsem celou noc hruzou,zee zacne i Em,ta je nastesti v cajku,takze to snad neni nakaza,ale polivka s jatrovou zavarkou,co jsme s Maxem vcera dojedli ze soboty :frowning2: Holky,to byla noc hruzy...
5. dub 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
veru,
hele, a třeba zrovna se bojíš zbytečně a Petík bude naprosto v pohodě! :slight_smile: :slight_smile:

natt,
díky za pochvalu! :wink:

bell,
přejeme Janičce všechno nej nej k narozeninám, hodně dárků a ať si užije oslavu!

Tak jsem byla u dr. s Rostíkem, protože měl ráno 39,6 a máme ATB, tak uvidíme, no my to máme poprvé, takže premiéra :rolling_eyes:
5. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no já ti nějak nevím jak to teda v těch školkách chodí, nám řekli že ať chodí na celý den od začátku, což teda moc nešlo, tak jsme to nechali na dopoledne a kdyby to nešlo ani tak, tak teprve potom by byla zvykačka...což si myslím že je menší trápení pro děti, ale nejsem psycholog, myslím si to jenom jako máma! No v konečném výsledku se stejně musíme podřídit školce!

Maki,
co to zase řádí proboha za hnus, no ať je brzo líp, vy si taky užíváte! :unamused:
5. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Bell,zrovna včera jsme měli po ránu scénu,že nepůjde do školky.Měli jsme ho doma už v pátek,kdy jsem byli v praze,pak víkend,kdy bylo pořád co dělat,tak se mu včera nechtělo.My teda měli jen před časem několikadenní období,kdy nechtěl chodit a brečel,jinak je bez preblémů.První den zmizel ve třídě,ani pusu mi pořádně nedal a brala jsem ho po obědě a hned mi oznámil,že druhý den tam chce spát a bylo po adaptaci:slight_smile:.U nás to asi ani jinak nedělají,máme tam dítko nechat,že si s ním poradí.
Jo,a vše nej Janičce k narozeninám!!!
Maki,tak snad to byla jen ta polívka a budete v pořádku..
5. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Janičce vše nej k narozkám :grinning: !!! ať krásně zvládne školku, já bych tedy byla taky pro rovnou šupnout na celý dopolko, asi bych měla taky strach, že by si děti zvykly, že brečí tak dlouho, dokud nedorazí maminka, ale představa, že mi dítě celý dopolko řve ve školce, nic moc no.... :confounded: a že to má každá školka jinak... no comment...

Maki, já teda baštila karbanátky a pak houbovou polívku a taky dneska běhám... ráno jsem měla srajdu i u dr. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo jedeme do toho Německa :confounded: tak snad nebude muset Petr moc často stavět... jinak mě dr. ráno moc nepotěšil, prý jsem rekordmanka co se velikosti ledvin týká, ještě nic takového neviděl... a musím za svým urologem do UL aby se na mě juknul, prostě kontrola, ale mám fakt strach, manža mě ještě sprdnul, že maluju čerta na zeď, a že mám katastrofické vize, ale ubránit se tomu prostě nemůžu no.... :frowning2:
a 5.5 jedu na cukr, moc se těším, neb si myslím, že se zeblinkám jak alík:frowning2:(( u Dády to bylo docela ok, ale teď se bojím...

hned 6.5 jedeme na kontrolu s ledvinkama Dády, prý mu mám stáhnout pindíka, pečlivě omýt, a zachytit střední proud moči.. to vše a odvézt do 11:00 do nemocnice ke sběru:slight_smile:)))))) tak to nevim nevim:grinning:
5. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, tak pokud jste v pondělí dojídali ze soboty, tak to rozhodně není nějaká dlouhá doba. My máme teda kotel polívky i na 4 dny. A taky teď máme s játrovými knedlíčky. Držím palce, ať je vám lépe, protože jsme si to nedávno taky odblili a odkadili, takže to fakt nikomu nepřeju.

@prin Jejda a co mu teda je???

@bellatrix13 Janičce krásné narozeniny! :slight_smile:

@singid Cukr zvládneš, neboj :slight_smile: I když pamatuju, že nic moc no. Ale tohle se přeží dá. S těma ledvinama už by to bylo horší, hrozně moc držím palce, ať vyšetření dopadnou co nejlíp.
5. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janicce vse nej!!!
A Rostikovi uzdraveni!Nam uz je dobre,jen jsem utahana.
5. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, to je fajn, že je dobře.

Tady jsou fotky z dnešního výletu. No koukněte na toho našeho kluka zaláskovanýho
https://picasaweb.google.com/103292642557292110529/DenSAnetkou542011?authkey=Gv1sRgCP_ylLPwhurg9QE#
5. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,super fotky,Daneček tradičně k sežrání a tobě to moc sluší!
5. dub 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
večer vás dočtu, ale teď jsme se vrátili od Rubeše, prostředí super, doktor super, mimi ok, akorát moc nespolupracovalo a bylo otočený zády, a bude to holka!!!!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: taťka z toho byl vyprdlej celou cestu zpátky :wink: foto (teda ty zádíčka) zkusím nascanovat večer, teď musíme vykoupat krakenka a uložit ho...
tak zatím papapa :wink:
5. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Díky... ale já, nevim nevim, taková tlustoprdka :grinning:

@singid Jůůů, gratuluji k holčičce!!!
5. dub 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomela jsem pochvalit fotky Leni,paradicka :wink:
@singid Holcinka!!!No super!Gratuluju!
5. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ale prdlajz:slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid super,že je vše ok..já jen doufám,že nám tu holčičku potvrděj i příště,s klučičíma jménama vůbec nepočítáme..:slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,to doufam!!!!Tasku s vecickama uz mam pripravenou! :grinning:
5. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek