• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Bell, ano, od 4 měsíců. Kámoška tam šla s holčičkou, které dokonce byly 4 měsíce až za týden. V poho. Víc je tam ale starších dětiček, dokonce asi 14měsíční holčička, prostě různě. Teda to mě překvapuješ s tím plavečákem, já jsem počítala s tím, že si ještě stihnu koupit plavky a Danečkovi ty plíny do vody... to takhle asi nestihnu nic.
7. led 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nam maji tenhle tyden taky poslat sms kdy mame kurs,oni ten rozvrh po Novym roce nejak predelavali a otviraji se novy kursy.Pristi tyden uz bychom meli jit.Voda byla posledne uz tepla,pry maji ohrivani uz spravene.
zamek na kolo vozim v kocarku porad,parkrat uz jsem ho pouzila u kamaradky nechavala jsem kocar na chodbe,tak jsem ho primontovala k zabradli. :wink:
Leni,kup mu normalni plavecky,ty pliny jsou desny,nacuca se to a je to hnusne tezky...
7. led 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
A máš Makinko s nějakými plavečkami zkušenost? A vím, že jste se o tom tady bavily, ale co když se pokákne? Aby nevyplaval plovajzník.... Kupovala bych asi u Stellinky nebo ve Sluníčku u rybníka, tam chodím asi nejvíc, když něco potřebuji.

Tak to já se asi posháním po plavuních co nejdřív, abych byla případně ready, kdyby poslali sms. Akorát teď nelezu ven a hlavně ani nevím, jestli v tomhle počásku plavky někde prodávají. Každopádně při nejhorším mám dvoudílné, které jsem nosila před rokem a půl, ale jaksi jsem se po porodu změnila.
7. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, to jsme taky takhle kupovali v Lillehammeru plavky pro Ondru, v listopadu, fakt lahůdka...už to vypadalo, že koupíme holčičí a vršek zahodíme :grinning:
A Macek teda taky zatím plavky nemá, plave s plenama a fakt se nacucnou jako houby, nechápu, jak výrobci na ty vodotěsnosti přišli (měli jsme Babylove či jak a teď ty Huggiesky myslim). Bobek mi při plavání ještě neudělal, ale myslím, že načůráno tam je skoro pokaždý.
7. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pry mimina ve vode moc nekadej.A holky z latkarsky diskuse tvrdej,ze kdyz uz,tak napr. plavecky Popolini hovinko udrzi.My je mame Maxinovi jsou akorat,na 100% by to sisku zachytlo.Jasneze nesmi mit prujem,to jsou pak na hovno jakykoliv plavky,ze jo... :grinning:
7. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ja je kupovala na MMB,jinak je prodavaji i na ruznych babyshopech a v shopech s latkovyma plenkama je maji v kazdym. :wink:
7. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Maki, zase dcera mojí kámošky prej kakala zásadně do vany, dlouho jí toho nemohli zbavit :confounded:
7. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To musela bejt chutovka....ble
Nevim,instruktorka rikala,ze se pokadi hooodne zridka.Maxino do vody jeste nikdy a co znam ve svym okoli deti,tek nevim,ze by se to stalo.Ale jasne,proc ne,pekne se uvolni a pekne si ulevi.... :grinning: Ty jo,to bych nechtela,lovit hovco v bazenu... :grinning:
7. led 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy :slight_smile: chtěla bych taky chodit v tom půl roce s Kristíkem na plavčo,tak to už si mám teď podat přihlášku?Fakt radši takhle brzy?Kristík se docela rád cáchá tak jsem si říkala,že by se mu to mohlo líbit. :slight_smile: jo a jak dlouho ten kurz trvá a cena?Díky za odpověď
8. led 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, díky moc. No snad to nebude takhle na rychlo, to prostě nejde, vždyť si maminky ani nestihnout plavuně pro děti tak rychle pořídit. Nebo jestli čekají, že napíšou a matka hned sedne do auta a uhání do tesca pro vodotěsné plíny... to ne.

Terezam, já jsem Danečka přihlašovala, když mu byly 3 týdny a říkali mi, že se mám klidně zapsat tak brzy, protože už pak nemusí být místo. Takže klidně můžeš podat přihlášku. A cena je myslím 1000 Kč.
8. led 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lení díky :slight_smile: tak já to zkusím :wink:
8. led 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není zač :wink:
8. led 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak mi dneska přišla sms,máme plavčo od příštího pátku.Jinak k těm plavkám - Maki,já už při plavání zažila,kdy se dítě pokadilo do vody a tim,že mělo normální plavky,tak jsme všichni hodili úprk z bazénu,bylo to docela nechutný. :angry: :confounded: .Když jsem chodila kdysi s Andrejkou,tak to dělala ještě jiná firma a tam děti do 1 roka nesměly mít zásadně normální plavečky.A ty jednorázové není zase takový problém sehnat.
8. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně dala pár fotek do alba,pokud se budete chtít některá podívat na naší rodinku :wink: Mílo jistě tam jednu paní poznáš.... :sweat_smile:
8. led 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja mam holt s tema jednorazovejma vecma dost problem... :grinning:
A u nas na kursu jsme v latce vsichni. :wink: Ale jasne,kazdyho vec...
Terez,prihlas se fakt co nejdriv! :wink:
8. led 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezam - no jasně,vždyť já znám od vidění i tebe. :slight_smile: :slight_smile: A Zdenku znám dlouho,leželi jsme spolu v nemocnici,když jsme čekali první děti. :slight_smile:

Maki - to je jasný,každýmu vyhovuje něco jiného.Já to zas dělám tak,že vylezeme z bazénu,ve sprše jí ty plavky stáhnu,hodim do koše,sprchuju jí už nahatou,zabalim do osušky a jdu,nemusim už nikde tahat nic mokrýho.A Abych byla upřímná,jednou měla mamina problém chytit stolici i v těch jednorázových,ale povedlo se.Ale tenkrát-to bych vám fakt nepřála. :grinning: :angry: :grinning:
8. led 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mi teď přišla sms z plavečáku, že máme začít plavat příští čtvrtek v 8 ráno. Jenže Daneček spí tak do 8:30-8:45 :frowning2: Tak nevím, jestli jim to odmítnout...
8. led 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo to mi bylo jasný :wink: Zdenina byla u mě a já jí ukazovala právě Tebe,že Tě od vidění znám a ona mi říká vždyť to je Míla :grinning: jé Leni to je blbej čas...pro takhle malý děti :unamused:
8. led 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terezam, já jsem tam volala, jestli by nebylo volno třeba od devíti nebo kdykoli jindy, jen ne v osm ráno. Tak mi paní říkala, že takhle malé prcky úmyslně dávají na osmou, aby tam ještě nebylo moc lidí v bazénech a nebyl tam hluk. Takže i kdybychom to přeložili na jaro nebo chtěli chodit jindy, bude to vždy v osm :frowning2: Tak to zkusíme a po první lekci se ukáže, jak to zvládá a jestli nebude křičet.
8. led 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Leni,to ti vůbec nezávidim.Nechci být pesimista,ale jak to budeš stíhat?Já to mám na 8.30 a autem a to si nejsem jistá,že to budu stíhat,natož ještě dříve a autobusem. :frowning2: :frowning2:

Terezo,tak aspoň příště,až se potkáme,tak můžem pokecat. :grinning: Jinak holky,nezdá se vám,že tam máte nějak "překlukováno "?Ty dva kluky,Zdenka dva kluky,chtělo by to trochu růžové. :grinning:
8. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo :grinning: když to vezmu jen v naší ulici-sousedka 2syny,Zdeňka 2syny,já 2syny,sousedka 1syn,její švagrová 2syjavascript:addEmoticon(':zipper_mouth:','vBody')ny už velký,její sestra co tam jezdí 2syny,další sousedka 1syna,naproti ní sousedka 2větší syny :grinning: Stačí Vám?Chlapi co tu vyrůstali dělají jen kluky a jsou tu přistěhovalci a ty mají každý dceru no,ale 3holky na tuhle bandu opravdu málo... :grinning: to se jednou poperou :grinning:
8. led 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,
Leni faakt :frowning2: , tak my budeme chodit plavat v 10hod v úterý, jsem ráda Vendulka spí tak do osmi tak nám to akorát vyjde a samo že budu jezdit autem, autobusem si to nedovedu představit. Jinak já koupila látkový plavečky Bambino Mio ve Sluníčku u polikliniky.

Jo a Leni Vendulka taky křičí a dost nahlas. :angry: :sunglasses:

Dneska jsme byly na půlroční máme 7400g, dohnaly jsem ten minulej měsíc kdy přibrala málo a začínáme přikrmovat. :dizzy_face:
8. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Leni já taky na plavčo budila. My začínali v 8,30. Malé to tedy naštěstí nevadilo. Ale jak píše Mila já taky jezdim autem, jet busem z Boletic to Ti nezávidim.
Mě se teda malá pokakala při plavču dvakrát, zvládli sme to a do vody šlo jen úplně minimum. Ale potom druhým už sem se naštvala a místo DM plínek sem koupila Huggies. No a od té doby se, ale malá nepokadila, takže nevím jestli by byly lepší a nepustili by vůbec nic.
Nám taky dneska přišla sms, máme zase stejně jako předtím čtvrtek od 8,30. Už se těšíme :slight_smile:.

Rya to je super, že Vendulka dohnala taky hezky váhu, ať vám chutnaj nový dobrůtky.

Terezam já Tě taky znám, dělalas v Hypce v obchůdku s botama. Můj brácha chodil s Jirkou mám dojem do třídy, na učňáku? :slight_smile:
8. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky,mě taky dneska přišla sms z plavečáku,nejdřív,že ve středu v 10 a tak jsem jim psala estli by to nešlo v pondělí nebo úterý,tak tak na tu 10h,tak mi obratem napsali,že jedině ještě ve čtvrtek v 9,15,tak jsem to vzala.
Lenik,ty jo to je docela sprostý s tou osmou hodinou,já jsem se podvolila a chodila a mám pocit,že jsem Puclině tu vodu naprosto znechutila.Je hrozná cíťa a jak se jí něco nelíbí a nevyhovim jí,tak to dá dost hlasitě najevo.....no tak snad to v těch 9,15 bude lepší.....snad,estli už se jí to definitivně neznelíbilo :confused: .Jo a ještě chci dodat,že v 8h ráno,tam choděj školky a školy na plavání a je tam řev jako blázen,že člověk neslyší ani vlastní myšlenky.Děcka jsou hned vedle v tom děckym bazénku a ječej.jsou to děti no,to se nedá nic dělat,akorát argumenty,že je ráno největší klid mi přijdou úplně zcestné :confused: .Tedy v úterý,co jsem chodila já,třeba v jiný dny je ticho :confused: .
Jinak tu 1000,- za kurz většina pojišťoven proplácí,některé celou částku.Mě metalka vrátila 660,- :slight_smile: .Takže vzhledem k tomu,že je zas nový rok,tak si tam zaběhnu s účtenkou za další kurz zasejc :wink: .
8. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
JInak tedy,my máme huggies a přijdou mi fajn.Nějak to neprožívám,že jsou nacucaný.Normálka jí to sundám až v šatně (to už z nich vodu stejně nacucla osuška :sweat_smile: ) a hodim je do odpadkovýho koše a hotovo.Sic jsem duší i srdcem ekolog ......ale tak jednorázové pleny používám........a po stromech už myslim taky nikdy nepolezu :sweat_smile: .Mě stačí to moje poctivé třídění odpadů a vedení děcek k poznávání přírody (DDM).Holt jednorázovky jsou můj prohřešek...asi jako večerní čokoládka(taky by se neměla :sweat_smile: ).
8. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim po par dnech...

To jste mi daly ranu s tim plavanim rano od 8 - to tam snad ani Petu neprihlasim :( - my vstavame tak v 8:30 nejdriv a prijde mi uhozene, abych ho v pul roce budila...!!!
Vy, kdo chodite takhle brzy, svoje deti budite???
Muj prvni syn vstaval rano v 5, tam bych to asi uvitala... ale takhle...

V nedeli jsem Petovi nasla stroupky v hlavicce - Adam to tenkrat mel moc a moc, malem jsme museli do nemocnice na vitaminove injekce, tak jsem se pekne vylekala a zacala to hned resit. Podarilo se mi toho zbavit behem 2 dnu!!!!

Mate hezke fotky ;)
8. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooooooo ěště holky,mám malý tip.U Grešíka jsem si nechala poradit a zakoupila jsem si meduňkový čaj,že prý se dostane vcelku rychle do mlíka a kojený děti potom snadněji usínaj a světe div se ono to vcelku fungýruje...sice se pořád malá budí v noci na kojení,ale večer v osm nejpozdějš usne a je klid.Žádný houpání,žádný přemlouvání.Zalomí to a hotovo :slight_smile: .Jo a na tom čajíku píšou,že je to i pro děti,takže by ho mohli aj děcka nekojený :slight_smile: .Každopádně jsem to posichrovala a koupila si u nich ještě čaj Smolíček a taky mi přijde,že nejspíš zabírá.Puclinka je po něm o něco klidnější.....nechci to zakřiknout tedy :slight_smile: .
8. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
simcecz jojo :slight_smile: já tam dělala,a Tvůj brácha s Jirkou chodili teda do třídy :grinning: tak ten můj malej Kristík nespí od 13h do teď!!Se picnu,spí minimálně je to normální?jo bellatrix čaj meduňkový piju,ale spíš bych spala já :pensive: než prďolka...teď je nakojenej leží u taťky na klíně kouká a má poledne,za to já bych lehla a spala!Tím,že nechce dudlíka tak ho mezi kojením uklidňuju prsem...když třeba po půl až třičtvrtě hodině koukání se začne nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mám přes den veselo,odbýhám od všeho...
8. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bellatrix,medunka je vyborna,ja si ji pestuju a kdyz Maxik nechtel usinat,tak jsem mu ji davala na noc a bylo to lepsi.Zbytek jsem dopila a haji!!! :grinning: Jinak mas svatou pravdu,ze od 8 je tam decek az hruza a rev!Jsou to kecy,ze je tam klid.My chodili od 8 a pred Vanoci jsem poprosila,jestli by nas neprendala na pozdeji,slibila,ze se bude snazit.SMS ale zatim nikde.Taky jsem Maxe musela budit a bylo mi to lito.A jet jeste MHD,to by mi slehlo! :unamused:
8. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek