• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
tak gratuluju k holčičká, jestli se nepletu, tak budou dvě že jo? :sweat_smile:

No nevím co mu je, dala jsem ATB, no a nurofen, protože mám dojem že panadol nám vůbec nezabírá a od odpoledne je v pohodě a absolutně bez teploty, tak tomu fakt nerozumím! Dr. říkala že si ho netroufne nechat bez ATB, protože ty teplotky měl od neděle, ale vylezl zub a je pohoda, čert aby se v tom vyznal!

Leni,
fotky :dizzy_face:
5. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

JANIČCE VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINKÁM!!! A gratulace i k dnešnímu školkovému výkonu :wink:

Leni, super výlet!!!

Maki, tak doufám, že máš doblito :wink: a bude líp.

Prin, díky za naději - budu tajně doufat.

Sin, gratulace k pipince :slight_smile: :hearts:

Petrunko zdravím a moc přeji také holčičku.

Hezký večer všem, musím chystat na zítra do práce.

5. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Delala mu CRP?To dala mu ATB jen kvuli teplote? :confused:
@verca111 Hlasim,ze mam doblito!
5. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no prý má nateklý krk, on začal kašlat, ale nijak výrazně,, tak nevím, nejradši bych mu je nedávala, ale to si zase netroufnu...CRP mu nedělala, abych se přiznala ani nevím co to je, nejsem kovaná v takových věcech :confused:
5. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to testik z kapky krve,odhali,jestli je infekt bakterialniho nebo viroveho puvodu-jestli ATB ano nebo ne.Tezko rict,myslis,ze mu ta teplota klesla po tech antibiotikach?V kolik je mel?
Ono uz je to ted jedno,jestli jste je zacali davat,tak at je dobere...
5. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojky, díky
no já právě spíš počkám až co se ve skutečnosti narodí, ale počítám tedy už s holčičkou, bylo by to překvápko, a maminu musím krotit, aby nezačala nakupovat růžovou, znám 2 případy, kdy říkali celé těhu, že to bude holka a nakonec porodily kluka :sweat_smile: jedna navíc šla rodit císařem a pak hysterčila, že jí vyměnili dítě :sweat_smile: :sweat_smile:

a posílám tedy fotečku
"před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát, nebo nebudu hrát:slight_smile:))"

Prin my měli u zubů taky vždy srajdu, někdy i rýmičku, horečky taky, jednou až přes 39C, ale vždy ta teplota do 24h zmizla....
5. dub 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
Děkujeme moc za přáníčka k Janičky narozkám :slight_smile: !Holky já jsem vás dočetla v poledne a pak teď večer zbytek,ale fakt nějak nestíhám psát,tak to zkusím zítra v poledne :slight_smile: .Marodům přeju žádně bacily ani blindění ani nic jiného "výborného" :confounded: .Jinka jenom stihmu...
@makinka.1 Maki,CRP je na zjištění kolik zánětlivých buněk je v krvi...teda aspoň myslim,takhle nějak to dr. v nemocnici vysvětlovala tý mamince,co se mnou byla na pokoji neb nás použila pro srovnání,že Janička měla CRP 9 a ta m alá holčička CRP 129,takže překročila hranici,kdy už je potřeba atb.Nevim teda,jestli to je rovnou na zjištění,jestli se jedná o virus nebo bakterii na to jsou snad až ty další důkladnější odběry do laborky.Ale fakt nechci kecat jo.To jen, co jsem tak zaslechla v nemocnic a Jára už chrní,tak se těžko pozeptám.U dr. jsem to ještě neviděla ani nevim,jestli to Pánek má,takže nemůžu na stopro říct,jestli je moje tvrzení pravdopravdoucí :fearful: :grinning: .

A dobrou všem,zítra si urvu chviličku na odpesání románu :grinning: .

@singid Joo a chválím fotečku mimi :dizzy_face: a gratuluju k očekávání malý prdelinky :grinning: .Teď to tu s Petrunkou hezky zaholčičkujete :grinning: .Zatím jsou kluci v převaze :grinning: .
5. dub 2011 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
myslím že mu klesla po tom nurofenu, každopádně ráno měl zase 37,7 tak uvidíme! Je ale fakt v pohodě, hraje si...akorát jsem si myslela že když mají děti teplotu, tak jsou víc spavé, ale ty naše holt ne :fearful: :sweat_smile:

sin,
právě Jára to měj jednou taky a taky jenom den a byl klid :confused:
Fotka se náhodou povedla, je moc pěkná :wink:
6. dub 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Ja to asi nesrozumitelne napsala s tim CRP,proste kdyz je vysoky,je to bakterialni a tudiz je to na ATB.Virozy ho nezvysuji.Nase mudra ho ma,delala ho jednou Maxovi. :wink: Je to super vec,jedna kapka krve a nemuze se doktor splest.
6. dub 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jedna holcickaz diskuse Veteranek mela zamet ledvin a CRP ji vylezlo pres 400!To byl pak fofr...Nevedeli co ji je,bo ji nic nebolelo,proste skryty zanet...To je pak pakarna.Ale uz je dobra.
6. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki tohle jsem přesně měla v dětství, taky horečky, dr. nevěděl co s tím a to pak bylo na operaci :frowning2:

tak marůdkům brzké uzdravení, fotečky jsem také shlédla, krása, dětičky se nám prostě povedly :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak to je luxusníííí fotka!!!! Nádhera Klárko :slight_smile:

@prin Pavli, Skácelová má ten přístroj na CRP, nám ho dělala několikrát, když si nevěděla rady, jestli ATB ano nebo ne. Aby nedávala zbytečně. Píchnou malého do prstu, vezmou tu kapičku krve, dají do přístroje a ono to vyhodnotí nějakou hranici. A podle toho pak antibiotika. Ať je líp!

6. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když už tady tak mluvíte o těm miminkách a já jsem z toho tak naměkko, tak čistě pro vás info, že dneska mám na testu slabounkou druhou čárku. Je ještě blbě viditelná, ale jsem netrpělivka a testovala jsem se už teď, i když to mám dostat v sobotu. Tak mi držte palce, ať čárka sílí. Ať je nás na to držení palečků víc!
6. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééé Leni držíme palce i s Davídkem a Zuzankou :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky všem, vy tlupo :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janičce dodatečně vše nejlepší k narozeninám:slight_smile:)

Lenííí jůů držím palečky moc moc moc :wink: :wink: :wink:

Sin no to je boží foto,fakt si hraje s Vámi na schovku:grinning:

Konečně jsem si dnes koupila 2 stromky meruňky!!Hurá a odpolko makám na zahradě!!!
Děti jsou Ok zlobí ale to je všude normálka :grinning:
6. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,jééééé :grinning: ,tak tfuj,tfuj,tfuj :grinning: taky držím palečky všechny co mám :grinning: .
@makinka.1 Maki,tak nějak by to mohlo být :grinning: ,já řikala,že moje tvrzení nemusí být až tak úplně směroplatný :grinning: .A co jak vám je? Už jste ready?Já se jdu dneska domluvit s jednou paní z Březin na udělání dortíků a pak frčim do města si ještě cosi kdesi pozařídit,že bych pak když tak cinkla a stavila se pro vajíčka?Teda pokud jstě už fit :sweat_smile: ,né že bych vás nechtěla vidět,ale budu mít sebou Jájinu,tak ať si holka zase nepřiveze nějakej suvenýr z cest :rolling_eyes: :grinning: .Když tak pak bych mohla klíďo i ve čtrvrtek nebo v pátek :slight_smile: ....když bude Janička dopo v tý školce :slight_smile: ,tak si teď tak řikám,co že jsem jako dělala,když jsem měla jenom Janičku :grinning: .Jak mám na ní hlídání,tak mám pocit,že jsem úplně bezdětná :grinning: .Jájina už si nějak zvykla,že jí furt harcuju všude sebou a v kočáře cavyky (moc) nedělá ajk už jsem zvyklá,že furt tlačim kočár is taškama,tak už mi na tom ani nepřijde nic pracnýho :grinning: .
@prin Prin, když to je zapleklitý s těma prckama.Klidně moh mít ty teploty od zubů,ale když oni můžou chytit asi tak milion věcí,který všechny začínaj teplotou :rolling_eyes: .Je to naposr ... :rolling_eyes: .Akorát teda nevim,když už jste dostali ATB,jestli je dobrý to přerušit a nebrat je.Možná by bylo lepší skočit nebo zavolat ještě jednou dr. ať dá nějakou radu,když nemá jiný symptomy a vylezl mu zub :fearful: .
6. dub 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy píšete jako ďasové :grinning: .Já už ani nevim,co jsem chtěla napsat :confused: .Hele a můžu se tak jako kolektivně zeptat,zda paní s přezdívkou na netu Dongarka někomu už dělala dortík? Leni, nebrala si jednou dortík od jedný paní z Březin?Já tam za ní jdu dneska odpo a prý je to mezi těma baráčkama až na konci Březin směrem na Starák.
6. dub 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jo, od "paní Dongarky" jsem dort brala a byla jsem spokojená, dělala nám medvěda pro Danečka k 1. narozeninám. Akorát nedokážu přesně popsat, kde bydlí. Pojedeš pořád po hlavní směr Chlum, někde na tý silnici tuším bílej barák vpravo. Ale tam je takovejch baráků a já tam chodím tak málo, že ti to nedokážu přesně popsat. Ale vím, že mi to dobře vysvětlila ona. Zavolej jí a ona ti to popíše. Je hodná, taková starší paní.
Jinak ještě víc jsem byla spokojená s paní Mílou Navrátilovou, která peče v Chrochvicích! Ta nám dělala svatební dort a lepší jsem ještě nežr...nejedla :grinning:

Díky holky, ale já se tak bojím, že to mimi zase nevyjde, jsem úplně vyplašená :frowning2:
6. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,díky za info,už e oblíkám a za chvíli jdem.Paní mi to popsala.....srandovně :grinning: ,tak nějak přes který křoví mám prolízt a kde přeběhnout trať :grinning: ,tak jsem jí řekla,že jdu s kočárkem,takže nakonec jsme se po dlouhém popisu kolem kterého kamínku cestou půjdu dostali až k tomu,že prostě půjdu po silnici zadem na Starák a je to čtvrtý barák do přejezdu.........nebo tak nějak :grinning: ,takže jdu.Hele a neplaš :slight_smile: ,všichni ti to moc přejem,tak žádný chmury,teď musíš být jako sluníčko :slight_smile: ,příroda ti dá vědět,jestli je vše ok :wink: .Tak se usmívej,nechmuř a vyděržaj pijaněr :grinning: !
6. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jo holka, nějak mi to nejde, veselá budu, až uvidím i srdíčko na ultrazvuku, nějakej duch na testu mě nerozhází :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak paní mi to taky popisovala hodinu, ona je megaukecaná. My jsme původně chtěli marcipánovej dort s krtečkem, ale ten červen bylo extrémně vlhké počasí, možná si pamatuješ, neschlo ani prádlo a to bylo vedro. Prostě vlhko, tropy. Nekecám, HODINU mi vysvětlovala po telefonu, proč nemůže udělat ten dort, že jí poteče marcipán a že si mám vybrat jinej. Přitom to jde říct jednou větou!!! Ale jinak je fajná :grinning:
6. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,držím pěsti,všechny,co mám
@singid Klári,fotka suprová.
@makinka.1 snad se s tou holčičkou nesekli..kdyžtak bych to oblečení poslala dál.Holt se necháme překvapit,ale to jméno pro kluka nám něja¨k nejde vymyslet.Holčička bude nejspíš Kačenka
6. dub 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Hezké jméno :slight_smile: A díky.
6. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky,
ATB bereme dál, protože teplota trvá, už jsem si myslela že jsem s toho venku, ale ráno byla a teď večer taky, sice málo, ale je! Stejně nic nenadělám, musím ho brát do školky, pak odpoledne když dem pro Járu znova, no ještě že je jinak v pohodě! Teď už kluci chrupčí, tak snad bude dobře!

Leni,
taky držíme palečky... :wink:

Já du žehlit, mám tady dva koše, a ikdyž žehlím ráda, tak teď se mi do toho fakt nechce :confused:
6. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pani bydli 4.barak za prejezdem smerem od nas,ne? :grinning: Jednoduchy! :grinning:
@lenik_25 A ty mi prosim te vysvetli,proc si nechavas pect od nekoho dorty,kdyz sama umis tak luxusni!!! :confused: :wink: Udelas Maxikovi k narozkam?S masinkou?
A tise ti drzim palecky!!!! :slight_smile:
6. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Zase jen večerní hlášení - my byli dneska venku do 20:05 :-O - miluju tyhle teplý dlouhý dny a to ještě není lééto a nejsme v baráku. To pak asi půjdem ze zahrady rovnou do postele :grinning:

Zkusím postupně - ale moc si toho nepamatuju...

@singid - fotka je SUPER!!! To se hned pozná štíhlá maminka!!! Zuzanka je holt stydlivá a nebude se jen tak někomu vystavovat, že? :wink:

@bellatrix13 - tak ty jsi prostě tank, to se nedá jinak snad ani pojmenovat - prej bezdětná :grinning: :grinning: :grinning:
Obdivuju tě, ale to už víš, takže tak :wink:

@makinka.1 - díky za hlášení :grinning: Ale četla jsem, že budete malovat :wink: No takže prostě někde jste to poskvrnit aspoň trošičku museli, že? :grinning:

@prin - doufám, že Jarouškovi bude brzy dobře. My si to užili při tom zápalu plic - než mu to zjistili, měl 8 dní teploty nad 38, to bylo opravdu strašný.

AD CRP - opravdu se tímto testem zjišťuje hladina zánětlivých složek v krvi - takže při vysokém se jedná o zánět a je třeba nasadit ATB. Vtipně Petřík při zápalu plic měl CRP 9!!!! (O tom si dodnes povídá celé dětské v nemocnici...)

@lenik_25 :wink: držííííííímmmm!!!!!! A moc - však víš :wink:

Byla jsem v bance pro papír, kde nám vyčíslili doplatek hypotéky, budeme ji k poslenímu dubnu doplácet v hotovosti, abychom mohli byt vyvázat ze zástavního práva a prodat. Jinak bychom spláceli ještě 14 let :grinning:
Dneska mi volala kamarádka, že její kolega shání pro syna byt, tak mu dala na mě kontakt - no říkám si, že to by byla z pr... klika, kdybychom to takhle domluvili - nic si nemaluju, ale aspoň se věci začínají hýbat. Akorát že za poslední rok ty byty dost spadly, ale tak hlavně když ho prodáme no...

6. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
21.30h myslíte že moje malé dítě spí??!!!Néé cpe se jako zjednaný piškotama!! :grinning: po obědě se vykadil- po 3 dnech tak má prázdný střívka, potřebuje je opět minimálně na 3 dny zabetonovat!!!

Prin ať je Jaroušek brzy fit,tyhle nemoci jsou fakt hrozný chudáci děti.......
6. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,ano paní je megaukecaná :grinning: ,asi tak 20-25 minut trvalo jen to jak mi vyprávěla,že pro jednu paní dělala marcipánovej dort a bylo tak strašný vedro a vlhko,že to prostě nešlo udělat jaká to byla hrůza :grinning: a taky jakou svatbu měl syn..nebo vnuk nebo kdo neb to měli taky v tom vedru a taky jim dělala jinej dort neb se to taky roztejkalo a taky,kdo před tim bydlel tady u nás v baráku a kdesi cosi :grinning: ,tak snad se moje objednávka dortu neztratila někde v překladu :grinning: :grinning: :grinning: .
@prin Prin,držim palce.......a neroste mu třebas ještě další zub do páru?Hlavně ať mu to klesne,to harcování stojí za prd,ale dokud jsou prťata v kočáře,tak je člověk hezky uloží,zabalí a aspoň usnou a nepobíhaj a léčí se....teda teď,když je hezky.Přes zimu je to na hovínko :unamused: .
6. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Jojo?Emicka zlaticko moje malickaty mi vyrazila misku kase z ruky a hned jsem mela co delat...A Roman bude mit radost... :grinning: Bude malovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo,je krasne teplo,byla jsem se psem na kopci,je 15 stupnu,parada.Cely odpol jsme byli su Radky na zahrade,grilovacka,paradicka...
Peta mel ten zapal plic virovyho puvodu,jak jsi psala,tak asi proto mel tu hodnotu tak malou,ne?
Drzim palce kvuli tomu bytu!!!To by bylo stigro! :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Krasna fotka!Jak se schovava,super! :wink:
6. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek