• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@bellatrix13 Ty jo,tak ja bych tohle neprezila,nesnasim takhle ukecany lidi,ktery melou o naprosto nesouvisejicich vecech... :grinning:
@prin Bell ma pravdu,ted uz je teplo,tak to neva,ze ho beres ven,i kdyz ma teplotu.V kocarku je mu fajn.Kdyby mrzlo,bylo by to na prd.Tak at je prckovi brzy dobre!
6. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A uz mlcim.... :grinning:
6. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, opravdu dobré, čárka sílí!
7. dub 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, když mi pekla Dongarka k 1. Danečkovým narozeninám, tak jsem v sobě ještě "skrytý talent" na pečení dortů neobjevila. A svatební dort si přeci nebudu dělat sama. Víš, že nevěsta nemá strkat ruce do těsta :grinning:
Maxíkovi bych dort udělala, ale mašinku asi nedám Marti :frowning2:

@verca111 Verčo, vím. Strašně moc děkuju za všechno, co jsi pro mě udělala a jak jsi mi pomohla!

@bellatrix13 No svatební dort dělala pro dceru a marcipán jí tekl, to byla hrůza, já vím... to jsem slyšela 2x. Když jsem si brala dort a když jsem vracela tác :grinning: :grinning: :grinning: Nakonec to ozdobila živýma kytkama :grinning:
7. dub 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..
Leni,čárka je jasně viditelná,tentokrát to musí vyjít...cítíš se nějak jinak?A co ve školce,už jsi měla vážnou debatu s učitelkama?
Prin,doufám,že Rostíkovi ta teplota klesne a bude brzo v pořádku.
Četly jste předpověď na víkend?Má se to pěkně zkazit,na severu by mělo pršet a jen asi 11 stupňů :angry: :angry: .Pak nemají být děti nemocné,takové výkyvy...
7. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :slight_smile: :wink: :slight_smile: bude to OK!!!!!

Už hodinu makám na zahrádce(zatím jen příprava na plot,takže kdo ví zda budu mít sílu na další věci kolem) s přispěním Kristíka který hledá šneky :grinning: a žížaly.BRRR
7. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,tak ta uz je FAKT videt!!!! :slight_smile: :wink:
Tak svatebni,to je jasny!Ten by bylo blby si pest sama.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ja myslela,ze talent v tobe byl objeven uz davno! :grinning: A myslis,ze by se dal sehnat ten jedly papir s Masinkou Tomasem?Nevis?
7. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 No tak ten jedlý papír by se dal sehnat na 100%

@terezam22 jo, věřím tomu, že to už bude ok. Tak zahradnič, zahradnič!

@petrunka01 No na moje příznaky se radši ani neptej, psala jsem je Verče na skype a smála se mi :grinning: Jinak spíš necítím, že bych to měla dostat a touhle dobou už mě pobolívá podbřišek a stehna a lýtka. A nic. JInak pohovor jsem měla, řekla jsem jim, že to prostě umí a že mu někdy musely couvnout a on je chytrej a zkouší to na ně. Tak jsem doporučila, ať ho v tom nechaj vymáchat, neustupujou a tvrdě na něj. Tak prý s tím jídlem a krmením jim to asi nedá, protože prý Daneček vypadá jak "zagroškudla" a že jim je blbý ho nenakrmit :frowning2:
7. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak to už je pak jejich problém.Mně teda Daneček nepřipadá podle fotek jako hubeňourek,to by měly učitelky vidět Šimonka a jeho nožičky jak hůlčičky( po kom to to dítě asi má?.. :grinning: :grinning: :grinning: )
7. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No mě by zajímalo, po kom to Daneček má. Vypadáme, že mu doma všechno sežerem :grinning: A souhlas, teď už můžu jen krčit ramenama, až mi budou učitelky zas říkat, že malýho krmily :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to je super fotka a doufám a věřím, že to je OK!!!! A neděkuj, to bylo jen předání informací v pravou chvíli :wink: - zásluhu na tommáte vy doma :grinning:

Petrunko, nene, já jsem se jí nesmála, jen mi to přišlo hezký a dala jsem tam smajlíka usměváčka :grinning: - kecka jedna!!!

Leni, to jsi jim řekla správně, tak uvidíš, jak se s tím popasujou - jsou to přece odbornice, ne?! :wink:
7. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,ať přemýšlím,jak přemýšlím,nějak nevím,co tou reakcí na mě myslíš... :sweat_smile: .Není to myšleno ve zlým,jen se teď prostě nechytám..
7. dub 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 jen se ujišťuju.zítra to platí,viď..
7. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
nevím,možná mu něco leze a co se týká toho kočárku, jako že by ležel jo? Možná jiné děti, ale ty moje fakt ne :grinning:

holky, asi jste mysleli Rostíka a ne Jarouška, ale pochopila jsem :grinning: No už je mu mnohem líp, no ale pro změnu se mi osypal, ale zřejmě s toho, jak jsem vypila pomerančový džus, tak to musím vysledovat :sweat_smile: Jo a Jára má asi molusky, tak si musím něco o tom přečíst, vůbec nevím co s tím,chjo, to je furt něco :confused:

veru,
taky držím palce s tím bytem! :wink:

maki,
no ono i kdyby to vadilo, holt když není hlídání a musí se jít, tak to prostě jinak nejde :fearful:

leni,
jojo už je vidět :wink: :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Petrunko, to byla reakce na leníka - jak psala, když jsi se ptala, jak jí je, že mi to popisovala na Skypu a já se jí smála :wink: - to jsem jen na chvíli otevřela kancelář pro uvádění omylů na pravou míru :grinning:
7. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, děkuju moc :slight_smile:
Ségry kluk měl molusky a na kožním mu to seškrabávali takovou lžičkou. :frowning2:
7. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ty chodíš do Cipíska ? :slight_smile: :confused:
7. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,tak to jo..už jsem v obraze..
Prin,molusky nejsou nic moc,co jsem četla-měli je kluci našich známejch,tak snad se toho brzo zbavíte..
7. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Je na to nejaky mazani,koukni.... http://www.infectodell.cz/
7. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno všem,
veru,
to jsem slyšela že se to seškrabává lžičkou, no jestli tam budeme muset, nechci ani domyslet, ten náš Jára je na todle posera, ale ani se mu nedivím, kdo by chodil kromě Lenčiného Danečka rád k doktorovi že? :grinning:

maki,
díky, mrknu na to! Bóóóže kde my jsme to chytli?! :angry:
8. dub 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
prin kde jste to vzali, o tom jsem nikdy neslyšela :astonished: :astonished:

Emičce vše nej k svátku :grinning:

my včera jeli po dlouhé době busem, Dádovi se moc líbilo,až se pak vztekal na zastávce, že jsme nejeli až na konečnou :rolling_eyes: moc pěkná válečka :rolling_eyes: pak opět scéna u Rossmana, zahlédl dveřmi ty malé košíky, ty moc rád tlačí, hysterák jak prase, až se zželelo ostraze (hřmotnej černoch) a nafoukl mu balonek :grinning: :grinning: chjo, kdy ho ty záchvaty přejdou?
8. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Emičce vše nej k svátku:slight_smile:
Prin,podle toho,co jsem četla,se bohužel molusky rády vracejí a jsou snad i infekční,tak bacha na to..snad to ale zvládnete co nejrychleji.Prý pomáhá je vymáčknout a potřít dezinfekcí..
8. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky přeju Emče vše nej nej... :slight_smile:

holky já nevím, asi si to přinesl ze školky, holt to bude daň za tu školku, že si občas něco přinese :unamused: No zajdu v pondělí za dr. a uvidím co mi řekne, třeba to molusky nebudou, ale já bych řekla že jo!
Tak jsem vyklidila pokojíček a konečně budeme o víkendu malovat a přehazovat s ložnicí, ať mají kluci místo...no jsem ráda že máme vedle bytu sušárnu a můžu tam věci nanosit, protože toho je teda požehnaně, kde my jsme to vzaly takových krámů :grinning: ale aspoň to proberu a vyházím :sweat_smile:
8. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Sin, černoch v Rossmannu nám vždycky něco dá - balonek, čepičku, atd... - se mu Petřík asi líbí :grinning:
Ale že se ho minule Petan lekl :grinning:

Prin, neboj, prostě se to vyřeší, ze školky toho děti nanosí... Uvidíš, co řekne dr - já bych si to mačkat netroufla. Ségry malej to měl z bazénu - v té době to tam řádilo a dost mých známých přestalo s dětmi chodit na plavání - ale už to je pár let.
8. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Pavli no náš Daneček jde k doktorce zvesela, protože v čekárně má papíry a pastelky a rozbitej kamion a dovnitř napochoduje jak machr. Ale nechat si dělat takovou proceduru, to by bylo řevu!

Verčo, za tak skvělé informace v pravou chvíli se právě děkuje! :slight_smile: A je fakt, že bez naší velké zásluhy by to opravdu nešlo :grinning:
8. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emičce vše nej k svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. dub 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme za gratulace vsem hodnym tetam!!! :wink:
8. dub 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem trouba - Emičce vše nejlepší k svátku... :hearts:
8. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
podlouhé době vás tu zase všechny zdravím, dočítání ani nezkouším, jren tu zběžně prohlížím obrázky, takže

Leni: Gratulace a držení palců :wink:

Bell: holkám vše nej k narozkám, hezkou oslavu a hodně zdravíčka!

A to samé i Emičce k svátku!

Jestli jste ještě někdo něco měli a já to prošvihla, tak se omlouvám a přeju vše nej též :slight_smile:

U nás se konečně vyhrabáváme z nemocí, ještě nás čeká kontrola na ORL, neb kašlíky a rýmičky byly letos úmorné, já makám jak šroub, abych měla do konce dubna nafocený koňský kalendář, do toho nějaké portrétky v ateliéru...jinak záchd stále nemáme a pořád se něco děje, škoda, že vám to nestíhám psát, páč byste se bavily :slight_smile:
9. dub 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a Emče vlastně i k narozkám, že :sweat_smile:
9. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek