• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Juj, já jsem ale nehodná teta a to jsem si včera od rána asi pětkrát říkala, že musím popřát Emičce. Tak dodatečně "Didi, všechno nejlepšííííí!" :slight_smile:

@larakroft Verčo díky. A jakto, že ještě ten záchod nemáte???
9. dub 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to už je rok, co se narodila Emča a Jaruška? To není možný!!! Holky, tak těm vašim holkám přeju hlavně zdravíčko a ať jsou šťastné :wink:
9. dub 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky,Leni a verco!Diky vsichni!!! :wink:
9. dub 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mýmu "chlapečkovi" Jiříkovi je 10let! :slight_smile: Normálka mě chytá bulení a celej den jsem hotová jak to uteklo!! :sweat_smile:
9. dub 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko,tak to Jiříkovi vše nej..letí to,letí
9. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 No tak to tedy posílám taky vzdušnou gratulaci tomu velkýmu chlapákovi :slight_smile:
9. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Vsechno nej Jirikovi!!!Velikej kluk! :wink:
9. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme :wink: oslava teprve bude ,dnes jel se zoo kroužkem do Prahy do zoo :wink: to by byla škoda nevyužít,bohužel od zoo DC to je poslední výlet-finance.-..... :frowning2: takže jako všude -škrty škrt...
9. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :grinning: !
Tak přeju ještě jednou Emičce k svátku(ale já byla určo v pátek první :grinning: )!
Taky přeju Jiříkovi všechno nej ke krásným kulatinám :slight_smile: !
A děkujem předem (i zadem :grinning: ) k přáníčkám Jarušce a tímto přeji všechno nejlepší k prvnímu roku na tomto světě Emičce :grinning: !
U nás dnes oslava-dvojoslava :grinning: .Janička furt vykřikovala jupí,jupí,mě se tak líbí narozeniny,jupííí :grinning: .Jájina zasejc šťastná jako blecha,že měla kolem sebe spoustu lidí,který mohla lákat na lumpárny :grinning: .A dortíky od Paní Dongarky jsou fakt nááádherný :dizzy_face: ,musim jí zavolat,že se jí opravdu povedly na jedničku s hvězdičkou :slight_smile: .Holky nestačily zírat jak se jim líbily.Zítra ještě přijde další část rodiny popřát,tak pak až se to tu vylidní,tak dodám fota :sweat_smile: .... i když máme opět hromady momentek a žádný fota výstavní :grinning: ,ale v tom zmatku,který tu při oslavách vládne už to vzdávám s nějakýma uměleckýma fotkama :grinning: .Zajdem se pak dodatečně vyfotit k Laře,aby jsme měli rodinná fota do alba :grinning: .
9. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holkám Emičce,Janičce a Jarušce krásný narozeniny :wink: :grinning:

Já tu bulím jak želva,fakt mě ty kulatiny dostaly!!Do toho mi je líto že už Jiřík nemá toho dědu a jsem totál na měkko...
9. dub 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Takže dortíky dobrý jo? Já jsem s ní byla taky spokojená, ona má všechno domácí, snad i marmošky si dělá sama. Teda já do dortů taky dávám babiččinu marmeládu, když už domácí :slight_smile: Až jí budeš volat a chválit, tak si předem nezapomeň dobít kredit :grinning: :grinning: :grinning:

@terezam22 V klidu, matko! :grinning:
9. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez,jen si pobul :slight_smile: .My si tady teď taky povídáme o tom jak nám ten čas s holkama letí :slight_smile: .Je to holt koloběh života.Pořád se něco mění,rodí a umírá a ten čas tak všechno semele,že když se člověk ohlíží zpět,tak tomu ani nemůže uvěřit :slight_smile: .
9. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,zavolám ji zítra,což je neděle a to mám ještě víkendové neomezené volání s O2,tak se může vykecávat...než klekne baterie :grinning: :grinning: :grinning: .A dortíky fakt výborný :slight_smile: .Z venku jsou teda úúúžasný a zevnitř mňam.Nejdřív jsme chtěli jeden větší pro obě holky,pak jsme nechali udělat dva ať má každá svůj.No a Jájina měla marcipánovej s Krtečkem a Janička taky marcipánovej s Patem a Matem :grinning: a fakt si s tim paní vyhrála :slight_smile: .
9. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Oslavencům - tedy (podle abecedy) Emičce, Jájince, Janičce a Jiříčkovi všechno nejlepší k narozeninám.
Je to fakt fofr, jak nám ty děti rostou - Terez, naprosto tě chápu. (O tom, jak nám odrostl Adam už snad ani nepíšu :grinning:).

Bell, těším se na fotky - dortů (taky) :grinning:

Všem i hezkou neděli, my dnes byli skoro pořád někde v luftu a zítra to bude velice podobné, takže se asi juknu až večer (co jsem zase prošvihla)...
9. dub 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 My jsme pro Dádu chtěli nechat k roku udělat taky marcipánovej s krtkem na hroudě hlíny, má ho v té fotogalerii. Ale bylo to posr... vlhko, tak ho nedostal :frowning2: Ale medvěd byl taky pěknej a moooc dobrej.
9. dub 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
dětičkám od těch nejmenších až k těm největším posíláme gratulace a přání hodně štěstí a zdraví...

my včera udali Dádu na hlídání babičce, takže jsme měli tři hodinky volna, i když... stříhala jsem manžu, pak nákup v tescu no a bylo po leháru... Dádulka se babičce odměnil tím, že se dvakrát zesrajdil jak Amina a bylo vymalováno :grinning: :grinning:

dneska máme taťku celý den v práci,tak nevím nevím, uvidím, jak se odpo budu cítit, kdyžtak s Dádou vyběhneme na hřiště, ale sama už se s ním trochu bojím :confounded:
10. dub 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
Emičce,Jarušce,Janičce vše nej k narozeninám-to se to tu sešlo:slight_smile:
Včera jsem byli u tchána,taková pohodička,klídek.Dneska jsme měli jet k našim,že Martin pomůže mamčinýmu příteli něco betonovat,ale bohužel jsme nachcípaní a Šiška má i teplotu.Není to nic dramatickýho,jen zvýšená (alespoň zatím),má rýmu,kašle..Snad se rychle oklepe,protože je poslední dobou protivka i normálně,natož,když mu není dobře a nemůže ven.
10. dub 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Marti,díky za oblečky,jsou krásný.Teď už jen,aby to byla opravdu ta holčička.Ale aspoň jsem připravená na obě eventuality:slight_smile:
10. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 My taky prejeme krasne narozeninky!!!To nam to uteklo,co?
Ja se s dortem patlala sama,delala jsem nepeceny boruvkovy,Maxik mel k 1.narozkam taky vlastni vyrobu,ale jahody.Chi,aby to jedly i deti a Didice bych normalni sledky dort jeste nedala a Max o ne taky nestoji,vim,ze smetanovy s jogurtem mi sni. :wink:
Dekujeme vsem!!!! :slight_smile:
10. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
nestíhám trochu jak furrt malujeme, ale posíláme Emči, Jarušce a Jiříkovi pusu a přání vše nej nej nej... :grinning:
10. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jé, už malujete a budete stěhovat pokojík a ložnici?

@makinka.1 Mňam, borůvkovej... na ten jahodovej si ještě teď pamatuju, jak jsem ho obdivovala :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emce, Jarušce, Janičce a Jiříkovi taky všechno nejlepší k narozeninám............nestíhám,tak se omlouvám a přeji ddatečně :slight_smile:))),fotečky zkouknu na FB :slight_smile:
10. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka.1/album/jaroleto-2011/6668268/
Dortik je stale vcelku. :frowning2: Tchyne am strevni chripku a svagrovci jsou v praci,takze se oslava odklada na neurcito. :unamused: Doufam,ze na brzy,jinak nevim,co s tim dortem...asi bych vas musela vsechny pozvat! :grinning:
10. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek ženský,děkujeme moc za přáníčka.....ááách jo,fakt to je na zatlačení slzy :slight_smile: .Prostě ten čas tak utíká,že to neni ani možný :slight_smile: .Už nemám sílu na vkládání fotek neb jsem celá nějak v rozkladu a holky se budí,jak zpracovávají zážitky :grinning: ,tak něco vložím zítra.Jen jsem stačila vložit na FB vídejka :slight_smile: :
http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=206364422721355&comments
http://www.facebook.com/?ref=home#!/video/video.php?v=206369929387471&comments

A dobrou noc všem :slight_smile: !
10. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jojo, přehazujeme, ložnice je hotová, teď pokojík -ten je vyklizený a nachystaný-a pak kuchyň a nazdar :grinning: Ale při dvou dětech a hlavně plném bytě je to fakt paráda :grinning:

sin,
dneska jsem kolem třetí čekala s klukama na taťku u MHD v Boleticích a přijel manžel busem, musím říct že mu to za tím volantem náhodou sekne :wink: :sweat_smile:
11. dub 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin No tak to si umím živě představit, ale pak budete mít zas na dlouho klid.

@makinka.1 No problemo, koníkovky se hlásej :grinning:
11. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin jééé tak to moc děkujeme za chválu:slight_smile:)) a to je chudák uprostřed alergie :frowning2:
11. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ráno jsem byla s Járou u dr. kvůli těm moluskám a je to ono, sestřečka mu to hned sundala a byl klid, tak jsem ráda :slight_smile:
11. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jak mu to sundala??? :confused:
11. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek