• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@makinka.1 Maki,tak to je vcelku vopruz,když už jsi udělal dortík a oslava nikde.Emičce teda je to ještě jedno,jestli teď nebo za týden :slight_smile: akorát budete mít dortík ke snídani,ke svačině...k další svačině :sweat_smile: .Čoveče,kde bereš čas na pečení dortíku? :sweat_smile: .Paní Dongarka nám teda udělala v podstatě dětskej.Na moje přání ať tam dá banány a nějaký normální krém a žádný oříšky ani trestě ani nic jinýho,aby to mohla jíst i Jájnka bez strachu :grinning: .Řikala,že má sama 8 vnoučat a nejmladšímu je 7 měsíců,tak ať se nestrachuju,že to zmákne a zmákla :grinning: .Marcipánový figurky teda holky víceméně omatlaly a užužlaly a ještě tu jsou a baštím je já a Jára,ale na banánovym vnitřku si holky pochutnaly :slight_smile: .
@prin Paráda,že ty molusky jdou odstranit.Já si matně pamatuju,že tu snad kdysi před sto lety psala Simče,že je měla malá Madlenka a taky jí to pdstraňovali nějakou ostrou lžičkou...nebo tak nějak.Hele normálně mi vstávaj vlasy hrůzou jenom to čtu,jak přemísťujete a předěláváte :sweat_smile: ...fakt jako s dětma je pěkný "dobrodrůžo" úplně všechno :grinning: .
11. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Nebyl pecenej,byl ze smetany,slehacky,piskotu a boruvek. :wink: Uz jsem pulku snedla+rozdala. :wink:
Ty molusky se seskrabavaly,jak pises,ale pry to boli,predpokladam,ze by to Prin vic rozepsala,kkdyby to byl nejakej extra mazec....
11. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Prin, tak fajn, že to šlo hladce a ať se to nevrací.

bell, díky za odkaz, na FB mi to totál uteklo, moc tam teď nejsem, pořád trajdáme po venku a vymetáme klouzačky a jiné kratochvíle - dortíky krásné na 1* a máte doma dobrou hračkárnu :grinning:

Maki, tvůj kubistický dortík se mi taky moooc líbí, na ten jsem měla nefalšovanou chuť - jéééžíš, kdybych ho měla zítra do práce ke kávě... mňam :slight_smile:

Já po večerech makám na pracovních listech ke státním maturitám - už jsme měli hotovo, ale úřední šiml se rozhodl, že to na poslední chvíli změní, takže jsem dnes zase tvořila. A zítra nafasuju 33 esejí v Aj - obsah a hodnocení filmu - no to bude pošušňáníčko...!!! :confounded: A jestli to - jako mnoho jiných experimentů (např moje povinná maturitní písemka z matiky) za dva roky zruší, tak to děláme dost na nic...
Doma jsme začali nacvičovat různé dovednosti do školky - pití z hrnečku (pije z pítek a lahví s ventilem, tak aby se tam nezlil), úklid hraček - ten po megařevu první den docela už zvládáme, nočník - ten vůůůůbec nedáváme :frowning2: a jiné. Nastoupila jsem na Petříka na mnoha frontách a úspěchy, byť dílčí a sotva znatelné, se dostavují.
Pokud vydržíme (a že musíme), tak snad to do září vypilujeme.

11. dub 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no on měl jednu dost velkou a pár malinkých, ty šly seškrábnout nehtem a tu velkou propíchla a ona z toho vylezla taková jakoby kulička. Sice plakal, malinko teda, ale asi spíš jak viděl tu jehlu, protože říkal že to nebolelo! No aspoň že jsme nemuseli do nemocnice, tak jsem ráda. Ale musí se to hlídat, je to virové a když se neodstraní všechny, tak se jich nezbavíme...prý tam měli holčičku a ta jich měla padesát :confused:
12. dub 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
dobrodrůžo to je, ale já jsem zase nadšená jak se nám povedla ložnice, tak to nadšení mám za odměnu, protože jinak jsem grogy a to mi Rostík vstával dneska v půl čtvrté, normálně vražda...ale už od té doby půl hoďky naspal :grinning: Má kliku že mu vylezl další zub a ještě lezou, tak snad od toho :sweat_smile:
12. dub 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Šimonek šel dneska už normálně do školky,tak snad už to bude dobrý.
Prin,přeju,ať se molusky nevracej a máte klid.
Veru,to nas..,když se mění pravidla a ty musíš něco dělat znovu...
Bell,koukala jsem na fotky,je vidět,že jste si to všichni užili a dortíky byly fakt krásný.
12. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
předně dortíky krásné všechny, všechny bych ve své těhu nenažranosti zbaštila mńam mňam :grinning: :grinning: jak mi konečně přestalo být špatně, tak bych pořád v tý svý chlebárničce něco přežvykovala (taky jsem už váhově trochu poskočila, zatím mám nahoře 5kg, u mě úspěch...) :grinning:

Prin držím palec, něco jsem si na netu našla, a co jsem četla tak nic moc...Jaroušek je statečnej... a ty taky, já vstávat takhle brzy, tak mi švihne :confounded:

Veru, to je k pos...í co? ale holt úřední šiml se asi nudí, tak vám to zpestřuje... :angry:

Dneska jsem ráno jela na tu urologii do Ústí, měla jsem pěkný bobky, už jsem se viděla na sále, ale dr. docela v pohodě, pokud mě nic nebude bolet (klep klep jakože zatím ne) tak bych to mohla doklepat bez tý hadičky... tak budu muset hodně pít, abych se hodně proplachovala a snad to bude ok :wink:
12. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin V pul 4???Tak to je masakr!To se fakt neda uz ukecat?Dej pak foto novyho bytecku!
A Jarousek je hrdina,ze to vyrdzel!A 50 molusek,tak to teda asi museli delat ty holcicce v narkoze,ne?To se snad neda....Chudinka! :frowning2:
Jo a jak jsem si myslela,ze dortik zbyde,tak mam posledni 2 kousky. :dizzy_face:
12. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, snad to bude ok.
maki,
to není často že by takhle vstával, ale překulí se na břicho a je po srandě, no teď už oba spí, tak aspoň to!
a foto určitě dodám, ale budeme mít jenom vymalováno, jinak vše při starém, no je fakt že ložnice prokoukla :sweat_smile:

sin,
to je dobře že nemusíš mít hadičku a držím palečky aby to tak zůstalo až do konce!
12. dub 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak v dnešní poradně potvrzeno na 80 - 90 %, že Pavlínka bude mít bráchu :slight_smile:

13. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Parada,gratuluju! :slight_smile:
13. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
jen vám jdu napsat, že těhotenství opět nedopadlo, hcg spadlo na 5,3 a je konec...
13. dub 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni :cry: ,kdyby vám člověk moh v tomhle nějak pomoct.... :cry: .Drž se a mysli na lepší dny.
13. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Leda byste na to s manžou vlítli vy dva a tys mi to odnosila...
13. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,uz to ctu....Je mi to strasne lito! :frowning2: :pensive:
13. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Já to myslela jinak třeba zaručenou radou nebo fíglem...ale těch je...bejt na papíře,tak už by jste s nima mohli tapetovat :grinning: .Určo si jich dostala už ode všech dosti,dosti.Nevim,jestli bych byla taková hrdinka,která by dokázala zrovna tohle - odnosit někomu mimčo .S manžou si vystačíte samy :grinning: neboj.Dneska je to moc čerstvý,tak tě to moc bolí.Až budou lepší dny,tak ti bude zase hej :slight_smile: .
13. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, jéje, já těch fíglů zkoušela!!! Ani nevíš, to sem psát, tak se to sem ani nevejde. Jo, dneska je to fakt kruťárna, ale věřím, že za pár dní bude líp.

Maki, to mně taky :frowning2: Hodně moc :frowning2:
13. dub 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni drž se,je mi to líto,ale neboj vše se v dobré obrátí!!!
Zkus tu čínskou medicínu....
13. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mě mrzí.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
to me mrzíííííííííí ............ :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od kolika ma Podolsky na utz srdicka? 9 nebo 10? :slight_smile: Dekuju.
14. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
:cry:
14. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

@mami29 Podolský má utz prenatálního srdíčka každou středu od 10 do 14 hodin. Já tam jedu teď 20. 4., na papíru od doktorky mám, že si mám s sebou vzít vlastní ručník :slight_smile:

14. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
dneska jsem zvládla test na cukrovku,jsem ráda,že to mám za sebou.Vypila jsem to rychle,pak se mi trochu zatočila hlava,ale jinak dobrý,přežila jsem bez úhony.Vsledky budou příští týden,ale první odběr v pořádku,tak snad to bude dobrý.Dietu bych nerada..Zašla jsem si i mezitím na chvíli v nemocnici do účtárny za švagrovou,takže to i celkem uteklo.Teď se chystám na pořádnej oběd,už se těším,když jsem nesměla jíst.Akorát sladký asi dneska vynechám:slight_smile:
14. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terez, to bych musela mít trošku jiný příjem, když si paní Chutná účtovala každé tři týdny kolem 1500 Kč :frowning2:
14. dub 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni jj, naše mamina tam teď pravidelně za léky na podporu imunity nechává 3tis měsíčně :frowning2: :frowning2: je to docela síla no.... :frowning2: a tiše doufám, že to snad má aspoň nějaké účinky :unamused:
14. dub 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás úspěch veleúspěch, Rostík LEZE :grinning: Asi 14 dní si stoupá, to jo, no a včera začal lézt, tak huráááá :grinning:
14. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já vím s těma penězma to je hrozný :frowning2: ,já jsem u ní taky nějaký "stovky" nechala,ale jak kdy....podle toho co mi dala.

Prin no vidíš :slight_smile: to je šikula!!! :wink:
14. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
s tim přišel dneska Šimon,fakt si na tohle nemuzu ztěžovat :slight_smile:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1609167561502&comments
14. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek,tak jen dávám k dobru ,co jsem za deb... :rolling_eyes: ..Já už nějak tak od neděle večír nemůžu pořádně mluvit,ale tak si řikám,oteklý hlasivky na to se neumírá....po úterním plavání už se mi k tomu přidala rýmička....po tý se taky neumírá,že.Pak jsem se ve středu krásně procházela celý dopo v dešti venku po městě.Na dnešek v noci jsem začala mít tak ukrutný bolesti ucha,že jsem myslela,že tu budu mlátit hlavou o zeď :rolling_eyes: .Ráno jsem teda poslala do školky s Janičkou tatínka...ale protože mě to trochu přešlo :rolling_eyes: ,tak jsem šla s Jaruškou plavat :rolling_eyes: ...no a vylezu pak ze šaten a řikám si...dám si ještě kafe a zvážím své možnosti,jestli jít na ušní nebo né :rolling_eyes: .Jak tam tak sedim...v teplym svetru,ve vyhřátém bistru s horkým kapučínem.......tak mi v místě levýho ucha začala růst druhá hlava nebo tak nějak :rolling_eyes: ,takže jsem dopila, dokrmila Jájinu a šla na ušní.Samozřejmě dle citace Stríbrskýho mám v uchu zánět jako hrom..a v krku a v nose též :rolling_eyes: .Dostala jsem od cesty propíchnutí ucha a příjemné profouknutí dutin a z lékárny jsem si odnesla malou igelitku léků 'za 527,-Kč :rolling_eyes: ),samo další atb-naštěstí jen lokální(jen lokální do ucha,jen lokální do nosu a jen lokální do krku :rolling_eyes: ),aby si Jájinka taky se mnou neužívala .Fakt jako viděli jste někdy většího deb......a Jára mi ráno řikal ať tam jdu hned,že to plavání už bude jen poslední kapka...a taky ,že jo :rolling_eyes: .Pka jsem ještě letěla pro Janičku do školky a pak s ní na anglinu-naštěstí učitelka měla dobrej nápad,že ode dneška budou děti v učebně už bez maminek,aby se naučili samy soustředit,takže jsem si trousila bacili jen do kapesníku v šatničce, apk ještě s holkama(už teda i s Járou) k Pánkovi na roční a na očkování obou.samo se mi to všechno krásně ještě víc rozjelo i to blbý ucho bolí snad víc teď než před propíchnutím :rolling_eyes: .Asi si zajedu na Kamenickou do Domova pro seniory...pokecat si o chorobách a jak to tak ve stáří chodí,když se člověk rozkládá :grinning: :rolling_eyes: .
@prin Prin a gratuluju k lezení :slight_smile: to bude něcíčko,když te´d bude Rostík jak motorová myš :grinning: .
@ivanavorlickova A ještě chválím fotky mimíska :slight_smile: ,nějak to trochu zapadlo v ve smutné události Lenika :frowning2: ,ale fotečky jsou opravdu moc krásný :slight_smile: a taky gratuluju k asi chlapečkovi :grinning: .
14. dub 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek