• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@singid Joo a ještě Sin přeju a´t to doklepe s ledvinama,co nejlépe :slight_smile: ! A k velkému nabírání :grinning: ,jen se kulať mamino,když už je ti dobře :grinning: .
14. dub 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru držim palce s testíkem na cukr...to je ale hnus fialovej,co :confounded: :grinning: ?!
14. dub 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt,tak toje Šimonek fakt megašikulka :slight_smile: a jak mu to jde :slight_smile: jak když bičem mrská.Já jsem teda taky zvědavá s čim nám začne chodit Janička dom,nechám se ráda překvapit.Dneska teda na mě byla učitelka zase jako med,ale Janička si stále stěžuje,že chce víc malovat a že jim nechtěj moc dávat vodovky a modelínu a ona to zrovan ráda no.Je fajn,že předávají děti krásně čisté,ale u nás se počítá se škodama na úkor uměleckého vyžití :grinning: :grinning: :grinning: .

Jinak krátké zprávy ze školkování : adaptačka je vevim proč neskutečně dlouhá a vymlouvali miv pondělí,ab tam už zůstala na oběd :rolling_eyes: ,pak zase,že ve středu je ještě brzona to,aby tam spala...a bla bla bla.A Janička se pokaždý ptá proč už musí jít domu,takže problém se řvaním nemámeFakt jkao zrovna v týhel školce to zyvkání nějak moc zdlouhavě prožívají.Tak yse Janička večer chlubila,že jí paní učitelka krmila :rolling_eyes: a měla přitom takový ten vítězný výraz,že si zase někoho ochočila :rolling_eyes: ,takže to jsem zakázala a hned druhý den najednou mohla jíst sama,že :rolling_eyes:....no je toho víc,ale nechci si to zybtečně zošklivovat.Jooo a taky je prý Janička generál :sweat_smile: ,tomy neřekli žádnou novinu............ovšem když si nedaj pozor,tak zrovna úči budou první na seznamu komandovaných :sweat_smile: .
15. dub 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bell,
no já ani nevím co bych ti na to řekla...Jára začal kašlat a smrkat, no nic hrozného, chodí normálně do školky, pak to chytil Rostík, ten chudák pořádně v noci nespí jak ho lechtá v krku a furt kašle, no a do toho já taky, ale na doktora prostě nemám čas, takže ti rozumím! Dyť já se ani nejsem schopná objednat k zubaři že? :grinning: no holt úděl matek! :grinning: :unamused:

díky za gratulace, no šikula, lenoch to je!! :grinning: hrůza jak člověk srovnává s tím prvním! No každopádně uspávání je taky paráda, musím ho držet v postýlce, jinak je pořák na nohách,, chjo :confused:
15. dub 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
Janička je frajerka :grinning: Hele,, ale to se máte na co těšit teda s tím generálováním :grinning:
No a souhlasím s tebou s tou adaptačkou, nechápu když je v pohodě, proč to oddalujou? :confused:
15. dub 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
Bell,taky moc nechápu,proč trvají ve školce na adaptačce,když už je Janička v pohodě.Místo,aby byly učitelky rády,že mají další pohodový dítko.A je dobrá,takhle brzo si "ochočit" učitelky:slight_smile:.Snad budeš brzo v pořádku.Já teď mám taky rýmu,ale fakt jen rýmu,tak to nějak přežiju.
Prin,my to měli taky tak,Šimonek se dlouho plazil-odstrkoval se jednou nožkou jako indián:slight_smile: a opravdu lézt začal,když už si stoupal,což bylo možná i o kousek později,než u Rostíka.Takže je šikula:slight_smile:
Ivo,fotky fakt pěkný a gratulace k chlapákovi.
Natt.Šimonek je šikula a náhodou je mu dobře rozumět každý slovo.Za chvíli ti bude drnčet hlava z těch básniček.Mně přijde,že má Šimonek každý týden aspoň jednu novou ze školky...
15. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,a Bell,byl to hnus fialovej,ten test.Já sice sladký teď můžu,ale jsít,ne pít.Ani čaj si nesladím a jinak piju zásadně čistou vodu a teď tohle-brrrrrrrrrr.
15. dub 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky, spisovatelky :slight_smile:

Ivanavorlickova - gratulace k chlapečkovi -asi - tak bude doma veselo :wink:

Prin, gratulace k lezení, je to šikulínek a taky budete mít veselo.

Sin, gratulace k nehadičkování - a ať má te taky veselo ...

Asi mi hráblo :grinning:

Natt, Šimonek je skvělej - zírám!!! Toho se dočkám tak ve třetí třídě, aby Petřík řekl básničku :grinning:

Bell, tyjo, to jsme my-matky. Lítáme kolem dětí a na sebe ser... a pak to takhle dopadne. Ať jsi brzy fit.
Janička je frajerka největší, ta jim ještě ukáže :grinning:

My máme za měsíc zápis a doufám, že ho někam vezmou.............
15. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No ty jsi dobra!Hele,neudernic tolik!Jasne,ze zenska zvladne vic nez clovek,ale vocad pocad!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
@verca111 My taky pujdeme v kvvetnu k zapisu. :wink:
Jinak u nas vsechno v pohode,deti zdravy,doufam,ze to nezakriknu.Eme konecne docvaklo,ze kdyz uz umi stat,ze by bylo dobry to zkusit taky v postylce :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Takze dneska jsem ji ukladala nejmin 10x.Ale nerve,spis jen,kdyz uz ji bolej nohy zacne hucet,jeste ji nejak nedocvaklo,ze si preci umi i sednout... :grinning: Max po O nespal a vytuhnul u Vecernicku.Tak jsem myslela,ze mu dam plinu a odnesu ho do postele,ale vzbudil se,chvili fnukal,ale zahadne ozil a spat pry nepujde... :grinning:
15. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
tak to máš dobré, mě Jára taky nespal po O a usnul v pět...nějak má asi spánkový deficit či co! No a Rostík pro změnu spal jenom hodinu dopoledne a pak se mu nechtělo, ale stejně usnul až v šest, což je mi záhada ty moje děti a ještě usínal za řevu jak byl přetažený!
15. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ho takhle pozde odpol spat nenecham,kdyz neusne po obede,ma smulu,musi vydrzet do vecera.Aspon si rano prispi a dalsi den jde po O na 100%. :wink:
A Em zase naopak davam ted uz par dni na 20 minutek do kocarku pred koupanim,trochu si orazi a neni tak utahana na veceri.Zacina totiz po obede nejak malo spat... :confounded: Kdyz je hodne ospala,tak bojkotuje kasi,pak ma v noci hlad,chce furt mliko a ja se nevyspim...
15. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ....tak se mi ještě k tomu výčtu chorob uvedených výše přidalo i zanícený pravý oko :rolling_eyes: .Takže z levyýho ucha mi teče,z pravýho oka mi teče,z nosu mi teče a z krku...ten se změnil ze chraptění na dávyvý kašel :rolling_eyes: ,hlavu umaštěnou,to jedno oko co teče nastálo přivřený...dát sem foto,tak máte noční děsy :grinning: :grinning: :grinning: .
@makinka.1 Maki naše Jájina teda si už prošla stojícím obdobím v postýlce :rolling_eyes: ,ale drželo se jí to pěkně dlouho a je to pěknej vopruz :rolling_eyes: ,teď už naštěstí to vzdá a zase si lehne.........ovšem spaní přes den.......to je furt nějak na prd.Ráno si dáchne tak na půl hoďky,pak po o...to je jak kdy někdy na dvě hodiny a někdy taky jenom na půlhoďky a pak jak píšeš,že si Emča musí před večeří oráchnout,tak musí Jájina taky neb je je taky nerudná a neni možný do ní dostat večeři.Jinak dnes máme pokusnou noc.Jájinky postýlku jsme šoupli k Janičce do pokojíčku :confused: a mám tu přichystanou lahev s vodou až se vzbudí........tož to jsem na to zvědavá :confused: .
15. dub 2011 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Ty děti jsou fakt s tím spaním někdy záhadné - ale taky jsem Petříka dávala před koupáním na chvíli, protože
by byl na hadry a to se nedalo!

My včera se ségrou za doprovodu nějakého toho alkoholu ozdobily perníčky - no ráno jsem nestačila zírat :grinning: :grinning:
Dneska jedem k příbuzným - mají velikonoční jarmark a na zahradě novou trampolínu - jedu s Petíkem s našima.
Petrovi začala dnes pstruhová sezóna, nemohl ani dospat....

hezký den všem :wink:

16. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky slunecny den!
@bellatrix13 Ty teda jedes....Ses rozhodla vybrat vsechny zanety hlavy co jdou najednou,ne?Tak jeste bacha na trojklannej nerv a slinnou zlazu!!! :grinning: Ne,lituju te,to je sibenicni humor,musi ti byt hrozne!Aspon si das priste bacha a mozna uz budes jeden,dva priznaky choroby brat jako varovani a aspon na den hodit holky babe a lehnout do peri.
@verca111 Aaaa,rybar!Jak se to libi Petovi?Bere ho nekdy taky?Max by se posral radosti,miluje ryby. :grinning:
A trampolinku budeme mit taky,objednavat ji budu zrovna ted pristi tyden,maxovi a Eme dohromady k narozkam. :wink:
http://www.insportline.cz/1248/trampolina-s-ochrannou-siti-insportline-basic-305-cm
16. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,tak hlásím,že jsme šoupli obě holky spolu ve 20h do pokojíčku do postýlek a vstávalo se u nás až ráno v 7,01 :dizzy_face: .Celou noc ticho a klid a Jájina se nevzbudila ani,když jsem přišla vzbudit Janičku na čůrání než jsem si šla lehnout.Ráno se vzbudili snad jen prot,že se Janička rozkašlala a probudilo je to obě naráz a pak tam spolu chvilku breptaly :grinning: než maminka rozlepila oko :grinning: a přišla pro ně.Tak uvidíme :slight_smile: ...slavit teda budu až tak po třech nocích neb tohle mohla být klidně vyjímka.I když ...už jsme to takhle udělali i na horách,že spaly spolu ve vedlejšim pokoji a Jájina se budila v noci jen jednou a to až kolem 4 apk to zase zalomila..takže ťuk,ťuk,ťuk ať to vydrží :slight_smile: !

@verca111 Veru,já koukala na perníčky :grinning: ...zpočtáku taková ta lidová tvorba apk už se to jaksi zvrhlo :grinning: :grinning: :grinning: .

@makinka.1 Maki,tak přesně úplně tuhle samou trampolínu tu máme doma taky a můžu jen doporučit :grinning: .Jaňule na ní skáče jak zběsilá a dokonce se ještě jí nepodařilo převrhnout :grinning: a Jájina v ní klečí na čtyrech a chcechtá se jak blázen,že se to hejbe.Občas se pokusí postavit a pak si kecne a chechtá se ještě víc jak se jí to rozhoupalo samo.Společně teda je do toho ještě moc nedáváme nebo jen na malou chvilku pod dozorem neb Janička by Jájinu zválcovala až hrůza.Jde to když tam obě sedí a Janička jen tak trochu nadskakuje zadkem - to je pak spokojenost na všech stranách :grinning: .Jinak teda šibeniční humor mít můžeš :grinning: ,já tak nějak čim víc mi je blbě tim víc se mi tomu směju něco jako : "To je mi krásně hnusně!" apod. :grinning: .Co člověku tak jako zbývá,že :grinning: .Asi i fakt vypadám "krásně" neb Jára se vcelku dost stará o holky(takže si můžu schrupnout pokaždý,když cejtim schvácenost,což je každou chvíli),včéra si odřeknul cestu na hokej do UL a dneska uvařil :fearful: .A to se ještě chystá odpo s holkama ven :confused: .Možná bych měla marodit častěji :sweat_smile: .
16. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
není teď někdy zas jarmark v Zubrnicích???
16. dub 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No kdyz mas takovej serves,tak to marod!!!A pekne hajej! :wink: Ja mam vzdycky smolika,ze kdyz na me vleze choroba,tak je R. v praci,tak to musim nejak rozchodit... :angry: Naposledy zu sraci a blici story-to jsem myslela,ze to nerozchodim.Ble...
16. dub 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Je :grinning: Teda Velikonocni akce...
http://www.zubrnice.cz/
16. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Marti, díky, mám na mysli ten jarmark. Dík za odkaz, našla jsem si, že bude 14.-15. května.
16. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Zdravím všechny :wink:
Jsem po čtyřdenním běhu Makro( 2dny po 10h a 2 dny po 8h),tak jsem grogy :grinning: nohy snad už ani necítím??!!!
16. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Bell, tak se kurýruj - ať jsi při síle na ty tvoje akce :wink: Je dobře, že si tě manžel opečovává :slight_smile:

Maki, Petříka na ryby zatím nebral - vloni končila sezóna v listopadu a to byl ještě malý. Petr muškaří a to je dost náročné, ale chceme jet všichni a Petříkovi dát pohladit BYBU :grinning: - fůůj :grinning:

Terez, ty jsi dříč!!!!

My měli super den, jarmark byl prima a měl takový "lidský rozměr" - přece jen to je na vesnici, že? Děda a babi byli zlatíčka, Petřík tancoval s dědou na trávníku v parku, pak se houpali na houpačkách (i děda) - trampoška nic moc - Petřík se tam bál postavit a oni jí mají dost vysokou a já se tam zase bála vlézt, aby se to pode mnou nerozpadlo :-O !!!!
Tak snad příště větší úspěch...?!
Počasí jako malované, dorazili jsme domů před pátou (Petřík dal chrupku jen v autě asi půl hodinky) a s tatínkem (měl rybářšký úspěch, takže spokojenost) jsme to ještě střihli do Baumaxu pro nějaké věci na zahrádku. Zítra bude volné naše nové bydleníííí!!!! Takže jsme naplánovali pracovní odpolko na zahradě a až to předají, tak jdem vyměřit, kam přijde knihovna a rovnou obvoláme malíře a vše může začít :wink:
17. dub 2011 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, s těmi perníky jsi to popsala, jako bys tu byla... Ono se to zvrhlo v to, že jsme vymýšlely dekory, které se vejdou do 20s :grinning: A já pořád, jak dám fotky na FB, ségra na jeden napsala FB, já tam v záchvatu smíchu dopsala I a už to jelo ... WC, LM, a ty různé pitkogramy - no užily jsme si to nevídaně :grinning:
17. dub 2011 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@verca111 Veru my jsme se asi včera míjeli na výjezdu z DC ne? jestli jste tedy jeli do toho Baumaxu tak kolem 17:30? :grinning: perníčky krásný :grinning:ty poslední jako po perníku :grinning: :grinning:

@bellatrix13 Bell no ty to vedeš :grinning: musíš se víc opatrovat :wink: přeji rychlé kurýrování...

@terezam22 Terez, umřela bych :astonished: !!! jsem ráda, když udělám s Dádou kolečko po sídlišti a funím jak pes...

my trénovali spaní u babičky, takže jsme s Dádou u našich spali z pátka na sobotu, mamka byla sama doma, tak aby se nebála :grinning: spinkal docela v poho, ale asi tím, že celou noc byl nalepenej na mě, takže vstával až v 8h!! jev už dlouho neviděný :wink: možná jsem to hůř nesla já, moje postýlka je moje postýlka :confused:

včera jsem tady hysterčila jak Viktorka u splavu, manža šel pro něco do auta, já se hrabala v prádle a malej koukal na večerníčka... pak slyším klapnout dveře a kluk nikde....lítala jsem po bytě jak blázen, panika největší, i na chodbu, že by třeba manža blbě zaklapl dveře od bytu... nakonec mě napadla ložnice (kam zavírám a celý den tam Dáda nesmí, větrá se tam, je tam prádlo a tak...), manža když se oblíkal, tak tam blbě zavřel, ložnice otevřená a to bylo něco na Dádu, ještě za sebou ty dveře zabouchl a chudák stál za zavřenýma dveřma :confounded: navíc má moc rád schovky, takže mě slyšel, jak tu pobíhám a měl děsnou prču z toho, jak ho nemůžu najít....no, vlivem těhu hormonů jsem tu pak řvala jak želva, do toho se smála (úlevou, že se našel a neunelo ho ufo :grinning: ) a manža jen řekl: "a takhle skončíme všichni"... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. dub 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, ano, kolem 17:30 jsme jeli, to sedí...
Jo a perníčky jako po perníku??? To je dobrý :grinning:
Hele, prcek je taky dobrák, co?! Takhle tě vyšoknout :slight_smile:

My na chodbu už dlouho zamykáme horní zámek - trplím utkvělou představou Petříka v pyžámku před barákem na klouzačce :grinning: !!!
17. dub 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile:

@singid Sin,tak těhle záchvatů paniky jsem s Janičkou měla několik.Dělala to velmi ráda,že odešla kamsi a měla ráda schovky - ovšem ty ráda měnila,takže když jsem šla na jistotu a nebyla tam...tak jsem měla infarkt.To jsme byli ještě ve starym bytě a pamtuju se,že jednou jsem jí fakt nemohla najít hrozně dlouhou dobu a když jsem jí pak objevila tak jsem brečela jak želva neb jsem fakt měla těžkou úzkost na prsou :confused: .A to jsme v tý době měli i hrorní zámek a řetízek.Tady v Březinách máme venkovní dveře vždy zamčené :confused: .Janička už sice nikam odcházet nechce,ale zase se nám blíží věk odchodů Jarušky :confused: .A taky pamatuju jak jednou psala Lara,že jí odešel Macek v Norsku :grinning: ,tuším,že tam stál jen na lehko v ponožkách a snudlí u nosu na chodbě a čekal než ho někdo začne hledat :grinning: .
17. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my právě taky hlavní dveře zamykáme, protože občas blbne ten jazýček v klice a dveře se blbě dovírají, a jak šel manža ven, tak už jsem viděla hrůzné scénáře... ale na chodbu budiž, on rád chodí k sousedům tlouct na dveře, mají psíka, tak se Dáda kamarádí:slight_smile:)) ale moje noční můra je, že přijdu a Dáda bude stát v okně, nebo na židli na balkoně :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Jani, já právě taky proběhla všechny "obvyklé" schovávačky... navíc on se kolikrát směje, jak se mu to jako daří se schovat, ale tentokrát ani nemukl :confounded: :confounded: :confounded:
17. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dávám k dobru vídejko na FB :slight_smile: : http://www.facebook.com/#!/video/video.php?v=207981925892938&comments
Vypadá to,že nám začal věk společenských her.Janičce jsme nějaký koupili k narozkám a mají nevídaný úspěch :slight_smile: .Tady je vídejko s kriskrosem,ale nejvíc se u nás hraje člověče nezlob se s Patem a Matem a domino a pexeso :slight_smile: ,ale nejlepší stejně bude až se časem naučí prší :grinning: ,aby bylo, co hrát na chajdě :grinning: .
17. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky prosim o pomoc.
Nabizim nasi 7. mesicni fenku, je hrava aktivni ale v byte nam jeci tak ji musime dat pryc. Kdybyste o nekom vedeli kdo by chtel k baracku byla bych vdecna.
17. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Kdyby nebyla nase pesoska nesmrtelna(zrejme je... :grinning: ),tak bych si ji vzala.Ale 2 cubiny,to by neslo...
17. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek