• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ženský hlásím megaúspěch :slight_smile: ! Máme za sebou třetí noc,kdy Jájinku v noci nekojím a ještě ke všemu spinká s Janičkou v pokojíčku :slight_smile:! Huráááá :grinning: !A vše proběhlo v klidu bez řevu a breku.Janička je ráda,že má u sebe Jájinku.Jájinka je ráda,že má u sebe Janičku.Maminka už nemusí v noci k nikomu vstávat a tatínek má maminku jen pro sebe :grinning: .Proběhlo to tak nějak skoro zázračně :confused: .Jájina dvě noci spala prostě úplně celou noc ani nemukla :fearful: na dnešek teda dvakrát kňourla - poprvé jsem k ní šla,ale stačilo jí jen srovnat do normální polohy na spaní a přikrýt a podruhý už jsem tam nešla a ona zase sama usnula.Janičku to vůbec nevzbudilo ta chrněla jak špalek :sweat_smile: .Já se chystala na nejhorší a ono to tak nějak prostě proběhlo a je to.Pravidlo tří nocí máme za sebou,tak doufám,že to Jájině vydrží.Jsou teda v pokojíčku jak sardinky neb i ta mlá postýlka zabírá hodně místa,ale až se další rok překulí,tak budou mít holky palandu a zas tam bude k hnutí :slight_smile: .
A taky hlásím,že Jájinka má nové cirkusové číslo :confounded: - vyleze na Janičky dřevěnou židli a postaví se na ní..a pustí se a mává rukama :confounded: .Musíme ty židličky před ní schovávat :confounded: neb maminku z toho může trefit šlak :confounded: .
18. dub 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Mami,pesoska je krásná,ale my jsme zatim moc malinký na pejska :confused: .Držim palečky a´t jí najdete dobrého pánička.
18. dub 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak náš taťka se nějak špatně podíval na jízdní řád a v blahé nevědomosti se tu rozvaloval na gauči, najednou vypálil, zařval "ježišmarjá, za 8 minut musím být na autobusáku", sbalil klíče od auta (chtěli jsme s mámou jet nakupovat, takže pešek), a vypálil jak raketa... :sweat_smile: mobil má na nabíječce, takže se mu ani nedovolám, jak si vyzvednu autíčko, neb v noci zaváží bus do vozovny (to je tady na bažáku) a auto bude asi celou noc stát u hypernovy :rolling_eyes: :rolling_eyes: chjo...

@mami29 pesánek krásnej, manža by ho určo bral, ale to bychom museli mít barák, neb on má alergii a v panelákovém bytě 4 lidi a pes, to by nešlo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dub 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid do bytu rozhodne neeee, vyje kdyz je sama. :unamused:
18. dub 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 no právě, já si pamatuju, jak vyl našich jezevčík, vydrželo mu to dlouho, ale nakonec se to zlomilo a byl to miláček, ani pak už nekousal ty boty a nábytek.... :sunglasses: :sunglasses:
18. dub 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid jenze ja nevim kolik mame casu nez se ozvou prvni sousedi. a mam z ni jen stres. :frowning2:
18. dub 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko a co dojet busem pro auto a pak pokračovat ladně na nákup???

Bell, G R A T U L A C E !!! Vy jste prostě nepřekonatelné jedničky!!!! :hearts:
18. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rostíkům vše nejlepší k svátku :wink: - Rybka tady ale dlouho nebyla, tak nevím, jestli si to přečte...
18. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru to mám v plánu, jenže klíče a papíry má manža a bez telefonu nevím jak ho na lince doženu (ani nevím co dnes jezdí :frowning2: )
18. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, aha, my máme klíče dvoje a o papírech se raději tady nebudu zmiňovat :grinning:
18. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
no super, tak to šlo hladce, já jenom tiše závidím! Měla jsem v plánu tam Rostíka taky strčit, ale ještě počkám a uvidíme, ale vy jste fakt šikulky :slight_smile:

veru,
nevím jestli je to na nás, ono je Rostíka až zítra nebo na Rybku? No každopádně díky :grinning:
18. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Já se hned letěla mrknout,jestli je dnes fakt Rostíka a tak jsem chvilku přemýšlela,kde je chyb v matrixu :grinning: neb na mě jukalo jméno Valérie :grinning: .NO každopádně přeju na zítra Rostíkovi vše nej k svátku :slight_smile: ! A hele já jsem teda ještě te´d v šoku jak to noční odstavování prošlo :confused: ,ale musim přiznat,že to k tomu pomalu směřovalo,takže to není úplně zázrak :grinning: .My jsme toiž na horách neměli jinou šanci než všichni v klidu usnout a navzájem se nerušit,trakže když nám dali rodinný apartmá,tak jsme šoupli holky do vedljšího pokoje a ony jsou prostě na sebe tak zvyklí,že fakt usnuly, ikdyž tam spolu chvilku brebentili a Jájina se pak budila jen jednou v noci,protože necítila mlíko,takjí nic nerušilo.No a samo po horách jí to zase přešlo neb zase spala s náma v ložnici.Tak jsem se jí aspoň snažila nechat jí spát ve svý postýlce a nenechávat si jí po kojení u sebe.No a ona si na to po pár dnech zvykla.No a nakonec mě Jára furt lámal ať to uděláme jako na těch horách,že je dáme k sobě...až mě teda ukecal a bylo.Tý jo a ono to fakt zabralo :slight_smile: .Holky spolu brebentěj,ale Janička má samo zakázáno vyvolávat nějaký hraní si.Nakonec to obě vzdají a usnou :slight_smile: .Čoveče to se mi u Janičky fakt ani nesnilo,al e to je úděl těch prvních dětí.Za prvé jsme ji ve starym bytě neměli kam dát jinam spát a za druhý by tam neměla s kym brebentit :sweat_smile: .
18. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,to neí moc prozíravé s těma papírama......a klíč od baráku máte určo pod rohožkou?! :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 mami,já jsem měla 14 let psa,který 14 let vyl,když byl doma sám :grinning: .Na sousedy jsme tak jako všeobecně kašlali,ale radši jsme ho,když to šlo vodili na dopo k babičce jako do školky :grinning: .
18. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak manžílek byl nakonec tak šikovný, že v pauze, zajel domů, přijel si pro telefon a přivezl mi autíko :grinning: :grinning: Veru, no u nás je to právě naopak, auto máme jako trezor a od všeho jedny klíče, takže ty až se ztratí....to bude brutus, ale je způsob jak se přes ten alarm dostat, jen si pamatovat ten postup nooooo :grinning: :grinning: :grinning:
takže jsme nakonec s maminou nakoupili, pak se šli projít po Mariánský louce a měla jsem toho fakt plný kecky, poslední dobou mě bolí celej spodek když dlouho chodím, od kostrče až dopředu, jakoby se tam ty kosti uvnitř nějak třely o sebe, nebo naopak nějak moc roztahovaly... no bolí to fest... zítra jdu na gyndu, tak už mám hrůzu, co mi zase řekne... :confounded: :confounded:
Veru, já na tebe troubila, stály jste (se ségrou?) na balkoně, akorát jsem teda musela dávat bacha na ostatní, tak už jsem mávat nestačila :grinning:
18. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 vy jste odstavili,my jedeme v noci 2x mliko...Stale :confounded: .Sice spi s Maxem v pokojicku od narozeni,takze mame klid,ale je to dvojsecny,zase to k ni mam dal,ted je tedy klid,ale kdyz ji berou zuby,tak plive dudyna a vzapeti ho chce a to se teda probehnu...A jist v noci teda bude asi jeste dlouho,jako to mel Max.Je rozezrana teda pekne... :grinning: Poprve se prihlasi tak v 11,to jeste nespim a pak ji tak ve 3.Docela rada bych si dala celou noc nonstop spanku.
18. dub 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin, to bylo na oba Rostíky, ale já měla nějak asi úterý nebo co a hlavně se sem zítra nedostanu do večera, tak jsem holt popřála - aspoň jsem byla první :grinning: :grinning: :grinning:

Bell, nooo, pod rohožkou před panelákem a je na nich číslo bytu :grinning:

Sin, jo jo, ségra mě na to upozornila, já koukala kamsi jinam :slight_smile: - hned jsem vydedukovala, že ti manžel dovezl auto :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě ten rozkrok taky strašně bolel, to jek se rozestupují ty kosti, neboj... :wink:

Zítra máme pedagogickou poradu a rodičák - minulé úterý jsem byla na rodičáku na gymplu Adamovi (málem jsem si ve třídě šla sednout za katedru :grinning: :grinning:), takže si to teď dám z té druhé strany no .-)

18. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno,
tak Jára je už ve školce, Rostík už zase spí, protože vstával ve 4.30 :unamused: ale v noci jedl jenom jednou, takže u nás opět superúspěch, pak k babičce do Bynova, pak pro Járu do školky, musím uvařit, upéct prababičce mazanec a pobalit nějaké věci, zítra po školce jedeme na Moravu k našim a přijedeme až po velikonocích...a ještě bych potřebovala natáhnout den :angry: :grinning:

veru,
díky, fakt jsi byla první :grinning:
19. dub 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..
Prin,Rostíkovi vše nej k svátku
cukrovku nemám,dietu držet nebudu:slight_smile:.hurááááá,ale asi bych stejně měla,jelikož mám už 9 kilo nahoře a čekají mě ještě tři mesíce...
19. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 V poho Péťo, ty to určo po porodu shodíš :slight_smile: A gratuluji k necukrovkování :grinning:
19. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 no,uvidíme:slight_smile:..ale lítání kolem dvou dětí bude asi dobrý cvičení...:slight_smile:
19. dub 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
díky,vyřídím :grinning:
super že nemusíš držet dietu a 9 kilo je v pohodě, já měla 15 navíc u obou! :wink:
19. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No já si myslim :grinning:

Vypadá to, že venku bude zase krásně. Dádula je ve školce a vyrábí slepičku na velikonoce :grinning: A já čekám na klientku na reiki, tak se těším :slight_smile:
20. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mám po další kontrole na gyndě, mimi ok, ale dr. mě zase žene na nějaké měření ohledně těch ledvin, a každých 14 dní mě chce sledovat na utz :confounded: já vím, že má péči, to ho šlechtí, ale tak nějak mě ty hodiny v čekárně přestávají bavit...
jinak se snažíme být venku, když je tak krásně, ale už jsem si včera všimla, že mi trochu otékají kotníky, tak musím mít nožky nahoře :rolling_eyes: miminka už se fakt nemůžu dočkat :wink:
21. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
venku krásně,tady nikdo:slight_smile:
Klári,je to asi otrava,pořád lítat po doktorech,ale zase fajn,že má starost a nenechá to jen tak být..Mně zatím kotníky neotékají,ale docela se tomu divím.I když je fakt,že mám i přes den čas si natáhnout nohy nahoru a jen tak odpočívat.
Maki,o lehátko stále zájem mám,jen teď nějak nenacházím čas.Tak se ozvi,kdy by se ti hodilo předání a snad se shodnem...
Holky,poraďte,co zvyšuje tlak a není to kafe nebo alkohol..Trochu se mi poslední dobou motá hlava a taky mi v úterý v poradně naměřili 90/60,což teda není nc moc...
22. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já mám za sebou tento týden 2x kolo v posilovně a 1x posilování. No paráda! Fakt to dobíjí baterky a jsem úplně vysmátá pořád, asi jak se uvolňujou endorfiny nebo co :grinning: Happy žena :grinning:

@singid A nezkusila jsi nějaké mazání proti otokům? To by ti mohlo pomoci. Já jsem si hodně mazala nohy, jak jsem u Danečka otékala poslední měsíc. Krásně se mi vždycky ulevilo. A nebo si sprchuj nohy střídavě teplou a studenou vodou, konči studenou.

@petrunka01 Ty jo, tak to mě nic moc nenapadá, já vím akorát, že česnek snižuje, ale na zvýšení je právě panák a kafe a to by mimčo asi dost nesouhlasilo :frowning2:
22. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru, trošku jsem pohledala a můžeš zkusit:

- Hypotonik by mohl zkusit zvýšit podíl soli v potravě. V žádném případě to ale neznamená, že by měl přejít na slané hotové pokrmy a konzervované potraviny, bramborové lupínky apod. Měl by jíst daleko více zeleniny - jedno zda čerstvé nebo vařené - a dostatečně osolené.

- Vitamin C
Výzkumy v 50. letech minulého století prokázaly, že vitamin posiluje působení adrenalinu na vzestup krevního tlaku. Je to hormon, který se tvoří v nadledvinkách a v části vegetativního nervového systému.

- Lékořice
Aromatické sladkosti obsahující lékořici (např. na našem trhu k dostání tzv. "pendreky") obsahují lékořicový kořen s aromatickou látkou glycyrrhizin. Jeho působnost spočívá v první řadě v tom, že podporuje vyplavení hormonů nadledvinek, které zadržují v těle v těle sůl (resp. Na+) a podporují vylučování jejího protihráče draslíku (K+). Následkem toho se změní hospodaření s vodou a stoupne krevní tlak. Zvyšuje se však nebezpečí otoků.

- Hodně pijte!
Hypotonici by měli hodně pít, aby se objem jejich krve udržel na vysoké úrovni. Nejvhodnější je minerální voda. První sklenici byste měli vypít ráno, krátce po vstávání (asi 200 ml). To vede ke spontánnímu vzestupu krevního tlaku, který vydrží asi tak 2 hodiny.

- Mezi potraviny, které snižují krevní tlak patří řepa, zelený hrášek, hořká čokoláda, oves, zelený čaj a černý čaj. Pokud vás trápí nízký krevní tlak, tak výše uvedené potraviny konzumujte pouze v omezeném množství.
22. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni po mazání zapátrám, zatím to není až tak hrozný (nebo tak hrozný jak jsem to měla u malého) a pomáhají ty nohy nahoře...
Petru, tlak mám v poradně pořád nízký tak 86/56, je to docela zvláštní, kdekoliv jinde mi měří tlak, tak mám ukázkově 120/80 a tam prostě nízký :unamused: ale u mě zase lepší než vysoký, to by zase bylo špatný pro ledviny...

Ráno jsme byli nakupovat, pak do myčky, Dáda v autě chytil hysterák jak blázen, úplně se klepal přitom na myčce už jsme s ním byli. no nevím, pofňukával i doma, teď se mi ho nepodařilo uložit na odpoledne, zdál se mi i teplejší, ale jednak mám ledový ruce a možná se přehřál v autě... ale teplotu nemá... tak nevím.. poslední dobou si pořád honí ty poslední zuby, tak jestli už se mu konečně derou ven :angry: on si tyhle marodící manévry vždy vybere na víkend... :frowning2:
22. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Díky Leni..taky jsem se mohla podívat sama,viď..ale já zrovna dneska skoro vůbec nebyla doma..
22. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tyjo, to je počasí - zírám a mám strach, co bude v létě...

Holky, já měla v těhu pořád 90/50 tlak, to je asi dost běžné... neřešila jsem to (dokud jsem nebyla malátná :wink: )

Sin, tyjo, to je přesně to, proč se bojím jet s Petříkem do myčky, aby tam nedostal amok, protože co pak, že? Takže to stále budu řešit bez něj - je mi líto, že se Davídek tak vyděsil... :frowning2:

Leni, to je dobře, že se dobíjíš :wink:

My už jsme se dali do práce v baráku - tedy byt po nájemníkách je v žalostném stavu. Dneska jsem měla rande s malířem - nastoupí 2.5. a bude to prý mik-fik :wink: Uuuf, aspoň něco.
Jinak musíme vyměnit sprchovou vaničku - nechápu, jak někdo během 10 měsíců může zničit novou smaltovanou vaničku!!! :angry: O záchodovém prkénku ani nemluvím, to taky půjde - už mám obojí objednané - dodržím barvu, co tam je (bahama).
No a dotřetice sporák - tedy takový megahumus jsem nikdy neviděla - bléééééé!!! Dneska jsem na to vzala průmyslový odmašťovač a trochu to šlo - sporák tam nezůstane, chci s sebou ten, co jsem si před asi 4 lety koupila sem, ale tady taky musí něco být, takže mě to drhnutí nemine.
Abych si spravila náladu, šla jsem odpolko pracovat na zahrádku, vyplela a osázela jsem zídku skalničkama, vypadá to dobře a udělalo mi to nevídaně dobře na duši (mně, která donedávna nesnášela dloubání v zemi!!!) a ostříhala jsem 2/3 révy z pergoly, neb se musí udělat nová pergola, tato se bez loučení odebírá do pr... čic :grinning: - materiál už táta objednal, tak snad do léta bude vše vyřešeno a ještě trochu to obroste... - jsem to tedy fakt brutál ošmikla :grinning:
Kluci spárují podlahy - ten masiv prostě pracuje a ta spárovačka, co tam je, nějak popraskala, takže to dávají do kupy. Každý prostě něco a ono to bude - koukám, že ty dva měsíce do stěhování máme tak akorát.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Včera jsme měli výletní den - byla jsem s Petříkem u kamarádky se stejně starým chlapečkem v Litoměřicích a zítra se pro změnu chystáme ke známým do Lípy a pak ještě za dědou (tchánem) a švagrovými na chalupu. Takže opět celý den v trapu - ale aspoň máme neděli volnou na práci ...

Všem hezký víkend :slight_smile:
22. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek