• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@petrunka01 F pohodě :grinning:

@verca111 Ty jo, ty jsi byla nějaká akční, ne? :grinning: Já se teda přiznám, že mi rejpání v zemi taky zatím nic neříká, třeba k tomu taky jednoho dne nečekaně dojdu... až bude za x milionů let ten baráček a budu si rejpat ve svym :grinning:
22. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím jestli se sem o víkendu dostanu, takže všem přeji krásné velikonoční svátky, pěkně si je s dětičkama užijte. Hlavně v klidu, pohodě, žádné bláznění kolem mytí oken. Kdekdo to už má hotový, já pořád nadávám sluníčku, ať na ty zaprasený skla nesvítí, páč je to pak víc vidět :grinning: No prostě, klííííd ženy a radši malujte vejce, nechte se mlátit a tak... však víte :grinning:
22. dub 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, sama sebe jsem překvapila :grinning: Ale je fakt, že mě to B A V I L O !!! :wink:
22. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Věřím, i když se mi to zdá neuvěřitelné :grinning:
22. dub 2011 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata přeji Vám krásné a hlavně bezbolestné Velikonoční svátky :wink:

U nás doma-malej dostal kapky na kašel,má ho od pondělí pořádný!Já jezdila zase do Úl do Makra,mamka moje hlídala,tentokrát to bylo odjíždění při velkém řevu malého!
V noci se stále budí,častěji na čůrání,2x až 3x do týdne má plínu po noci suchou!Přidává slova-čůrat,vlak,je to já(je to moje :grinning: ) snaží se dost opakovat a je to prča!
Já jsem sázela brambory,jěště tak 3 řady bych mohla zasadit!Jsem zvědavá zda z toho něco bude!
Dnes mě čeká dodělat dort pro Jiříka,konečně zítra přijede rodina,péct beránky a věnečky,tak to bude opět náročný a sladký den :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zase to máme domluvené se sousedkou,já dám berana ona dá mazanec-má vynikající!Tak se těším :wink: no a co jsem přes týden vyběhala tak zase naberu :grinning:
Včera jsem si koupila ve Foru botky!Jarní,černý s malým podpatkem,jak k sukni tak ke kalhotům-3x hurá na mojí nohu!!Ale chudinky v autě dostanou zabrat.... :confounded:
Tak jde se něco dělat!
Krásný den všem :wink:

Jé a to hodně dodatečně Rostíkovi vše nej k svátku :slight_smile:
23. dub 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my máme taťku od zítřejšího odpo na celé dva a půl dne doma :grinning: :grinning: to se dlouho nestalo, tak se moc těším, mamina má zítra narozky, tak půjdeme na zahradu, manža zatím bude doma budovat Dádovi pokojík, konečně už bude stěhování a zahradu by tak jako tak nepobral, takže se prcek vyblbne a pak půjdeme k našim na kafčo a dortík... prča je, že jsem jí objednala knihy z netu a ještě nedorazily, takže budu muset vlítnout pro nějaký utěšováček do drogerky a knihy dostane až v týdnu no.... ale když prostě v knize jsou schopni to objednat a bude to AŽ za 14 dní :confused:

malej včera nespal po o, pak si chrupnul na 10 minutek v kočáře, ale večer odpadl už v 19h a spal do dnešních 8:30 :confused: pak už jsem jen chodila koukat, jestli dýchá.... včerejšek mě tak mrzel :confounded: prostě mě nenapadlo, že když to jednou přežil ok, tak že podruhý bude takhle blbnout, naštěstí to bylo jen omytí a usušení, takže jsme ho netrápili dlouho... ale ráno vstával a hned na motorku a už tu drandil po obýváku, tak snad dobrý :wink:

Veru vy jedete jak draci, ale kdybychom šli do svého, natož do baráčku, tak bych taky jezdila jak fretka :grinning: a někteří lidé mají holt prostě naučeno, že z cizího krev neteče co??? je to děs...

tak hezké velikonoce, a mlátit se moc nenechejte!!! :grinning:
23. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
6 beránků čeká na dozdobení,dort je hotový,věnečky naplním večer a malej jěště spí!Udělal takový nepořádek v pokojíku,že to musíme uklidit než si dovezu Jiříka od tchýně-toho by kleplo! :angry:
23. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 slušný skóre:slight_smile:..já zítra možná obarvím pár vajíček a tím končí moje velikonoční přípravy :grinning: .Zítra nás zve tchán na oběd do restaurace-měl narozeniny.V pondělí pojedu na oběd k našim a předpokládám,že tam bude i mazanec a beránek,takže nebudu o nic ochuzena a bez práce...
23. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko vejce nemám!! :sweat_smile:
Zítra přijede teta,strejda,sestřenka,2 babičky, děda a strejda,takže zase budu lítat jako .........
23. dub 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko,tak to se sem zítra asi nedostaneš,co..takže přeju Jirkům-oběma,vše nej k svátku!
23. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko díky,vyřídím :wink:
Mám vytřeno,vypráno,věnečky udělaný,beránky rozdaný,jen udělám obloženou mísu a šmitec,můžou dorazit..Teda já si je přivezu :grinning: nebo že bych je nechala jít pěšky??!! :grinning:
24. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .Pokusím se dočíst,ale radši to neslibuju :wink: .Dodatečně přeju všem krásné už (po)Velikonoce :sweat_smile: !A taky přeju vše nejlepší Jíříkov od Terez ke svátku,co už také byl.
Krátké zprávy od nás...nic moc.Jájinka má horečky a nevíme z čeho.Chvíli to vypadá,že prostě jen z únavy z rýmy a kašle,chvilku to vypadá jako laryngitida neb občas pěkně štěkne a dneska se nám osypala červenou krupičkou :frowning2: .Včera už jsem s ní chtěla jít na pohototvost,ale odpo pookřála a klesla jí teplota až dokonce pod 37,takže jsme byli na hoďku v parku s kočárkem trochu nasát jarní vzdoušek.V noci opět kolem 39,co hodinu vzhůru a usne jen když jí nosim v náručí....takže už takhle pochoduju už asi tři noci,navíc má průjem a a když jí nakojim tak zvrací,takže kojim už jen ráno a večer...teda už jen ráno a musím odsávat,aby jsme to nějak překlenuli :frowning2: .Beru totiž atb..dvoje a dr. teda řikala,že malá bude po nich mít trochu zažívací potíže.....ale Jájinka je z těch "trochu zažívacích potíží" úplně jak papír :frowning2: .Dneska teda už průjmík měla jen malinko a dokonce už chtěla kaši k večeři a k obědu trošku polívky a brambůrku :slight_smile: .Takže te´d nevíme,jestli jsme právě prodělali šestou nemoc a zamíchala se nám do toho rýma a moje atb nebo,jestli nemá Jájinka alergii na atb s penicilinem a nebo jestli nemáme spálu :frowning2: .Zítra bych měla jít na kontrolu s dutinama a s uchem( v pátek jsme zbaběle nebyla) já a pak odpo půjdem s Jájinou k Pánkovi.Mám ovšem strach,že máme spíš tu alergii na atb :cry: .Když si vzpomenu jak jsem ty na celkový přeléčení nechtěla a jak mě dr. ujišťovala,že tyhle jsou šetrný :cry: .No uvidíme.Takový krásný dny a my jsme nějak celá family v rozkladu.Jára už taky kašle a Janička,když chvilku lítá venku,tak se taky rozkašle jak hrom :rolling_eyes: .Prostě se nám to krásně sere..........ale perníčky jsem napekla a aj vyšupáno jsme dostali a holky zatím v klidu spinkají.......tak snad už nám bude lépe :slight_smile: .
25. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Bell,vy si to vyjizdite!Jak jste byli vsichni zdravi,tak ted se vam to sere,co? :frowning2: nase mala taky trochu kasle,ale asi ji jen ofouklo vcera na grilovacce,byl hnusnej vitr,takze jsem ji pak navlikla Maxovo triko.Vypadala bajecne. :slight_smile:
25. dub 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,chválím fotečky :slight_smile: .
Tak opět "krátké" zpravodajství z domova(od nás :sweat_smile: ).Dnes u mě proběhla kontrola a další rtg dutin a hurá já jsem zdráva.Dutiny čistý,ucho zhojeno...jensi musim počkat až na něj budu pořádně konečně slyšet :confused: ..prý to ještě nějaký čas potrvá,ale u každýho je to trochu jinak...takže nevim,jestli týden nebo měsíc.Já teda na něj slyšim,ale jak přes hrnek,mám ho furt nějak zalehlý :rolling_eyes: ,ale tak snad...když hodně polykám tak už chvílema slyšim i normálně.No,ale Jájina....Jára mě upomínal ať se jí na ušnim taky podívaj radši ještě jednou na uši....a zase měl pravdu :frowning2: .Jájina má opět zánět v pravym oušku a musela jí to dr.(Barešová neb Stríbrský má dovču) píchnout a znova oštřujem ouško a znova dostala atb s tim,že to máme konzultovat s pediatrem,takže jsme to odpo konzultovali a chudák nám řek,že nám dr. měla udělat kultivaci z toho píchnutýho ucha,že teď nevíme,co přesně za vir nebo bakterii nás trápí,i když podle popisu i podle dr. to vypadá na pneumokoka.No a ta červená vyrážka po celym tělíčku neni alergickýho původu(nesvědí),ale vypadá to na virový infekt s tím,že po výsevu už je v podstatě konec nemoci jako u tý šestý nemoci...je to takový zapeklitý,ale s největší pravděpodobností se to Jájině opravdu sešlo v jednu chvíli povícero.S Pánkem jsme prozatim dohodnutý,že to teda přeléčíme a v pondělí máme přijít na kontrolu a pro žádanky na krev,aby se udělali rozbory,jestli už je oravdu fit ,popřípadě jak je na tom teď s imunitou.Taky nám dr. řek,že by klidně všechny ty bacily mohla nosit Janička ze školky, s tim,že jí to nijak neohrožuje a ni o tom neví,ale to roční dítě bohužel ano a proto prý nemá školky vůbec rád,že se mu tam hromaděj případy hodně podobný našim :confused: ,ale zase nás uklidňoval,že až půjde Jájina jednou do školky,že už bude naopak mnohem víc odolnější než děti bez starších sourozenců :sweat_smile: ..No a Janičku taky poslechl a zkontroloval,ale ta je ready jen je trochu zahleněná....což má právě jako suvenýr ze školky :rolling_eyes: ...to mi připomíná,že jí dnes tchýně vedla do školky a prý tam ráno řvala jako tur a nakonec se rozkašlala a poblila se z toho bulení :rolling_eyes: ach jo.Tak nevim jak vypadá jejcih cesta do školky,ale zítra jdou spolu zas.Jestli,ale bude zasejc brečet,tak už to tu spolu nějak doklepem doma než se Jáina vyzdraví a bude chodit do šlolky až se mnou.Teda řeknu vám to je sezona :sweat_smile: ....,ale i tak se dá říct,že tu vládne klid a pohoda.Když je chvilka,že zrovna nikoho nic nebolí a nepíchá,tak je tu šrumec jako v každý jiný den :sweat_smile: .
26. dub 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ,
Jani,já je ráno potkala,šli uplne v pohode :slight_smile:,co bylo dál nevim,ale Janička byla uplne v klidu,míjeli jsme se mezi dveřma :slight_smile:
27. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak u nás už se spí tři dny ve svém pokojíku a zatím docela v pohodě, a spí i celou noc, přijde se přitulit až ráno, když už vstáváme :sunglasses:
ale dneska po procházce jsem Dádovi naměřila 38,8C, je fakt že neobědval a od včera je protivnej... doufám, že to budou jen ty poslední stoličky, nic jiného mu není, občas tedy zakašle, ale žádný násilí :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak uvidíme, jestli to ráno bude lepší tak počkáme do pátku a když to bude blbý i v noci, tak půjdeme k dr. už zítra... :unamused:

Jani, vy si to fakt vyžíráte co? já měla ucho píchaný v dětství 6x, než konečně přišli s variantou odstranění nosní mandle a od té doby klid... ale ucho mám blbý dodneška, slyším na něj docela dobře, ale určité tóny nebo zvuky prostě ne... :confounded: tak držím palce, ať jste obě už konečně úplně fit :wink:
27. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell to je teda síla!Vy to máte se vším všady!!
Snad bude brzy líp!!

Mě dnes chytla taková migréna,že jsem lehla a hodinu s práškem jsem dala oddech,no pomohlo to!Teď jsme dorazily s Kristíkem z lesa,sbírala jsem bylinky :slight_smile:
27. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak včera jsme se vrátili od našich, no nevím jak to říct, mamča chytla nějakou chřipajznu, tak jenom ležela, no tak jsme se ségrou holt všechno museli zaopatřit my, včetně čtyř malých dětí...ufff! No naštěstí tam byl i Michal, takže dobré, nakonec jsme si to užili a děti teda parádně!

bell,
já tě naprosto chápu, Rostík měl taky nějaké slabé teplotky, ale jinak pohoda, no každopádně když začně kašlat nebo ho chytnou zuby, protože ty mu teda lezou teď jeden za druhým, tak ho taky neuspím jinak než tím že ho musím nosit, takže paráda :unamused: Přes den prudí ale fakt fest a ještě k tomu vstává kolem páté, dneska byla vyjímka...ve 4.15 :angry: co já to mám za děti :grinning: :sweat_smile:

Každopádně mi už oba dva spí, tak si du udělat v klídku večeři, protože to je jediné jídlo které sním fakt v klidu a musím to tady uvézt do jakž takž přijatelného stavu :sweat_smile:
27. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vše poctivě čtu, ale máme lehce hektično, k tomu mě ZASE dohnaly státní maturity, takže dnešní večer v jejich společnosti :angry:

Bell, tyjo, to je mazec, jak se vám to vrací - hotový jojo efekt, tak snad to nějak vyhubíte a už budete mít vybráno na dlouho!!!

Sin, Davídkovi pochvala za spinkání a doufám, že teplotka je JEN k zoubkům.

Prin, hlavně, že jste si to všichni nějak v rámci možností užili no...

My začali kultivovat naše nové bydlení - je to mazec, takový bordel a špínu, co tam ti lidi udělali za 10 měsíců, jsem OPRAVDU dlouho neviděla :angry: :angry: :angry: !!!
Mytím sporáku už jsem strávila 3 hodiny, použila jsem jako nejúčinnější nástroj nůž, kterým jsem oškrábala špínu a ještě mi zbývá vnitřek trouby. Ne že bych si ten sporák chtěla nechat, vezmu si tento svůj, ale tamten musím dát sem do bytu, takže se nechci prezentovat takovým nechuťákem...! A taky ho budu muset chvíli používat, chci ty sporáky přehodit, než sem přijde jakýkoli zájemce o koupi bytu.
Prkýnko na WC jsem raději koupila nové... :rolling_eyes:
Dále jsem zjistila, že za těch 10 měsíců zničili smaltovanou (!!!) sprchovou vaničku, takže jsem objednala novou - zítra dorazí. A jiné pikošky no.... Nicméně jsou i dobré zprávy - podlahy, které je třeba přetmelit, neb tmel je nějaký shit, jsou ještě v záruce, takže jupíííí - kluci dodělají tu rozdělanou místnost a zbytek půjde na reklamaci.
Nebudu vás tady zahlcovat detaily, jen poslední info - v pondělí nastoupí malíř - tak se to hne :wink:

Hezký večer a pohlazení všem dětičkám.
Jarouškovi všechno nejlepší k svátku - doufám, že OPĚT nejsem o den napřed :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
děkuju moc, jsi úplně přesně a moc děkujeme :grinning:
téda, vy s tím máte, ale já opravdu chápu, když jsme se stěhovali my, tak jsme na to měli tři dny a jaká tady byla špína, musela přijít i tchýně abych to tak nějak stihla, takže hurá do boje :wink:
27. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeda Bell,vy si to vyzirate snad za nas za vsechny!No aspon,ze matka rodu je v poradku a muzes se starat o marodku.
EMka taky trochu rymujou,ale bez teploty,jen pruhledna ryma,Max vic,Em uz je skoro dobry.Nejak jsme to asi prepiskli s letnim oblecenim...Preci jen v nedeli foukalo.
Dneska jsem byla u Kosarky,nastup do fronty v 7 hodin a byla jsem prosim pata na rade!Cumela jsem!Kdyby me jedna baba pak nepredbehla,tak jsem trhla rekordni cas.No,nemam si cist a mam byt vic ostrazita. :grinning: Vendula musela prohodit karty. :angry:
Prin,to te lizuju,ze vstava takhle brzy...Emca si to docela upravila na 7 rano a vecer usina v 19,30,nastesti i kdyz ma tu rymu,tak usina sama,takze pohoda.Vlastne jsem zatim ani jedno dite nemusela nosit.Tuk,tuk na drevo! :wink:
27. dub 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Diky za pochvalu fotek a preju Jarovi vse nej!
@prin K vam taky posilam gratulaci a jestli mate nekdo nejakyho Jardu,tak taky!!!! :wink:
27. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím, doufám, že se máte fajn!
Jarouškům vš nej k svátku, Bell, ano, i tatínkovi :wink: (já jsem furt zvyklá, že naše bába Jářa slavívala dnes, tak bych byla přála i Jájině)

POZOR! POZOR!!! Ode dneška čůráme do záchoda nahoře! Splachujeme sice kýblem, dveře nemáme vůbec, ale už se nemusí chodit po schodech :grinning:

(a Ondra nosil asi 14 dní v tašce blumu, měl ji v oddělení, co nosí domů vyprat tělocvik, takže jsem ji objevila, až když se mu prosákla do učebnic ve vedlejším oddělení :angry: )
27. dub 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
díky za přání :slight_smile:
no já nevím co to zase je, už vstával v pohodě mezi šestou až sedmou, což je naprosto super čas kvůli školce! Ale fakt myslím že zuby...snad jo :confused: No tak to ti závidím, fakt, žes děti nenosila, já to tak holt mám a nic nenadělám, protože nefunguje ani vyřvání a do bezvědomí ho fakt řvát nenechát. No zase chodí spát mezi pátou a šestou večer, tak aspoň něco udělám, on má ještě k tomu separační krizi jako prase.. :fearful:
No aspoň že Jára vstává před sedmou :slight_smile:

27. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
laro,
VELKÁ gratulace k WC :grinning:
27. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin A to nejde ho nechat treba jen orazit v tech 5odpol na 20 minut,aby byl odpocinutej a dat ho do postylky spat az pozdejs?By ti pak vstaval mozna v lidstejsi hodinu,ne?Takhle ani v lete nebudete poradne moct odpoledne nikam ven...
27. dub 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neber to spatne,nechci byt chytra jak radio... :grinning:
27. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,díky za gratulace pro Járu a posílám vše nej k svátku malýmu Jarouškovi :slight_smile: od @prin .
@prin Prin,no hele u nás s tim nošením to je jen v případě bolestí.Já si nějak neumim představit,že bych holky jinak nosila každý den :confused: ,to musíš mít záda jak Herkules už,né? :sweat_smile: .Janičku jsme teda jeden čas jako miminko...už větší,tak cca 8-10 měs.,nosit musela.....a myslela jsem,že už se s nad nikdy normálně nenarovnám.Takový houpy,houpy,kočka snědla kroupy...40 minut ve stoje.........to byl děs :grinning: ,ale pak už dobrý a před tim taky.Jájinu jsme nosili chvilku jen v šesti nedělí a večer usíná naštěstí sama.Akorát teď chudák má bolení a když už jí teda v ncoi nekojim,tak jí aspoň nosim a houpu.Možná by i po chvilce řevu usnula,ale má tako hnusnej kašel,že se tomu řevu snažim co nejvíc vyhnout.Hele já jsme si koupila knížku Každé dítě může dobře spát a přečetl jsem jí hezky celou a zkusila to na Jájinu a řekla bych,že nám to opravdu hodně pomohlo.Krom těchle nespacích anomálií jinak spí vcelku dobře(samo jsou co chvíli nějaký bolesti ať už nemoc nebo zuby),ale v období klidu je od ní fakt klid.Stačí jen položit do psotýlky,ona si tam chvilku povídá pro sebe a usne..zhruba v 19h a ráno vstává kolem 7 .(s kojením to teda bylo s buzením,ale stačilo dát napít a zse v klidu šoupnout do postýlky.Teda neřikám,že to bylo úplně každý den zlatý spící dítě :grinning: ,ale aspoň to usínání je v pohodičce a i přes den.To jí taky šoupnu do psotýlky,přikreju a jdu a i se sdá dělat vcleku po bytě hluk a spí.V tý knížce je popsaná metoda jak ktomu klidnýmu usínání bez prsa dojít.Je to teda metoda uřvání jo...ale nejdřív se nechá mimčo hulákat 3 minuty a jdeš k němu,pak 5minut,pak už se chodí po 7 minutách......u nás když je sejí fakt nechce spát,tak prostě jdu a fakt do těch 3 minut už je ticho :confused: .Taky tam je popsáno,že maminky děti vlastně z usínání rušej,když se je snaží uspávat apod.No prostě mě ta knížka bodla neb jsem si nedokázala představit,že bych uspávala Jájinu tak složitě jako Janičku.Nakonec to u nás vypadá tak,že holky jdou prostě spát,po pohádce čau a pusu a usnětě si hezky samy. :sweat_smile:
@verca111 Veru držim palce a přeju silné nervy na stěhování :wink: .I když věřim,že v euforickém záchvatu z radosti,že se stěhujete na strategicky nejlepší a už poslední místo,že vám to půjde raz dva :grinning: :grinning: :grinning: .
@larakroft Gratulace k záchodu :grinning: ! a doufám ,že jste aspoň otevřeli flašu a řádně to oslavili :grinning: .Nejmenší místnost v bytě...a jak jste se na ní těšili,že :grinning: ?!
@singid A Taky gratulace ke spinkání :slight_smile: a snad to jsou zoubky.U zubů jsou prťata fakt protivky protivný.

Jinak add marodění.Už je rozhodnuto,že až se Jájina vyzdraví,tak dostane prevenar.Akorát se budem modlit,aby nám byl co platný neb je třináctivalentní a pneumokoků je 21 :rolling_eyes: .Dneska jsem měla nutkání zavolat do plavečáku,jestli nemaj v poslední době náhodou trochu problémy s vodou.Někdy v hluboké zimě nás na to na kurzu upozorňovali,že měli nějaký špatný výsledky,aby jsme si mysleli na osprchování před vstupem,ale že už je to jako v pořádku.Možná kdby kápli božskou,tak by jsme věděli,jestli nemáme něco odtam tud.Další možnost je školka,ale první zánět v oušku jsme měli ještě těsně před nsátupem.A nebo další velká možnost je,že nám to nosí domu Jára z práce :unamused: .Což je možnost velmi velká neb se hrabe lidem v hubě a jak vrtá,tak lítá ordinací jemnej aerosol,kterýho se nadechuje popřípadě to má na oblečení.....a rád chodí v bílym za náma naohru.....jenže my za nim dolu do práce taky no.Je fakt,že když byla Janička ve věku Jájiny,tak jsme ho v ordinaci moc nevídali.Jájina tam pobývá nepoměrně častěji( když jdem naprochajdu,za tátou se sváčou,nebo jen tak pro pusu apod.).Ach jo :rolling_eyes: .
27. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš - já zapomněla na Járu - tátu :grinning: Tak taky všechno nej, ať mu dobře píská vrtačka :grinning:

Maki, jojooo, já parkovala za tebe - couvala jsem tam a nějak blbě a pak jsem tam po centimetrech se strachem v očích rovnala auto tak, abych tě nelízla - povedlo se (nelíznout!!!) a fakt jsem tam chtěla vlítnout, jeslti jsi to ty :grinning: - ale pospíchala jsem do práce...

Laro - hmmm, blumaaaa :grinning:

Prin, jsem s tebou - Adam vstával do 2,5 let mezi 4:30 a 5h :frowning2:

27. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek