• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky, tak doufám, že jste ve zdraví přežily čarodky :wink: a dnes si užijete prvomájovou pusu pod rozkvetlým stromem...

My včera byli na baráku - jen jsme tam dovezli asi 5 obr pytlů věcí, co už jsem sbalila, dnes pokračování.
Dobré zprávy jsou - zítra začne oprava podlah, které jsme reklamovali a taky nastupuje malíř.

Čarodky jsme si hezky užili, Petřík přikládal klacíky do ohýnku :wink:

Hezký první máj... :slight_smile:
1. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my měli taťku včera v práci a stejně marodíme, tak jsem jen koukala na okolní kopce, ale moc ohýnků nehořelo... zato u nás v parčíku si party udělalo asi 30 "nepřizpůsobivých", naštěstí tedy byli přizpůsobiví a ve 22h už byl klid a nikde nikdo...
dnešek, no pusinu bych si dala říct, ale zkuste dotáhnout alergika pod rozkvetlou třešeň :rolling_eyes: :grinning: takže u nás to jistí jmelí od Vánoc :sweat_smile: :sweat_smile: a zatím to funguje :grinning:
hezký den všem...
1. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem moc ráda, že se Děčínu vyhnul lijavec a my jsme si tak mohli užít čarodky na zahradě. Fakt se to moc povedlo. Daneček tam měl dvouletého kamaráda a blbli. Já jsem si odpočinula od všedních starostí, dala si kuřátko na grilu a zeleninovej salátek. No prostě super.
Jo a přikládám fotku, jak náš Daneček už hezky kreslí :slight_smile:

@prin Pavlínko, Daneček byl tuhle s našima v zoo a pak lítal na zahradě a večer byl taky celej teplej. Neměřila jsem ho, ale teplý čelo měl. Takže to Jaroušek klidně může mít z toho, jak dovádí. A to on umí :slight_smile:
1. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Achich, u nás prvomájová nebude, leda bych si tu třešeň namalovala na papír a pověsila na lustr :frowning2: Tomáš je v zápalu učení na státnice a Dáňa prudí.
1. kvě 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já dala děti spát a lehla jsem taky, fakt děs, mám teplotu a je mi bídně, už od včera, tak jsme nebyli ani na čarodkách, ale nedá se holt nic dělat :unamused: :confused:

bell,
víš co, my to tady prskáme jeden na druhého a nemůžeme se toho zbavit, ale děti jsou lepší, a to je hlavní! Já mám jenom strach abych něco nezanedbala, protože u dr. jsem nebyla, možná zítra, ještě uvidíme ráno, ale aby jim to někde třeba nesedlo nebo tak něco, protože mi nepřijde normální aby měl Jára teplotu, ráno dobré, večer zase...no on teď chodí spát před šestou a vstává až před sedmou, tak fakt nevím! :confused: ale zítra du s Rostíkem na 10ti měsíční prohlídku, tak se jí radši zeptám!

Leni,
Vidíš jaký je Daneček šikulka, to Jára kreslí mazanice a přijde mi že ho to ani moc nebaví a ani se tím pádem moc nesnaží! Jo, tak jezdit na kole, to jo...zrovna dneska protože mi bylo přes den dobře jsme byli na mašinkách, tak měl radost, já jsem pak ale padla za vlast...blbec!!! :fearful: :sweat_smile:
1. kvě 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale pusu jsem teda dostala, to jo, teda jsem si o ní řekla :grinning:
1. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
máme za sebou moc pěkný víkend.Martin měl volno,tak jsme toho využili.Včera jsme byli na jarmarku v Bílině-jak jsem tu dávala odkaz.Bylo to moc hezký,krásný prostředí bývalých lázní,super počasí,nadšený dítě.:slight_smile:.Jezdil na mašince,skíkal na trampolíně,projel se na koni,nechal si na obličej namalovat tygry ksichtích..my si dali trdelník,zmrzku-někteří i pivo:slight_smile:.Domů jsme dovezli medovinu a nakládaný sýry.Bylo to hodně v pirátským stylu-různý soutěže,šermování,souboje.Fakt pěkný.Dneska spíš odpočinkový den u našich na zahradě-teda Martin makal,ono je tam na baráku pořád co dělat.
Pusu pod třešní jsem nedostala,ale snad to nějak přežiju...:slight_smile:
1. kvě 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ahoj, no já bych Jarouška radši vzala k doktorce zítra s sebou. Těžko posoudí, co mu je, když se na něj nekoukne, víš... A navíc pokud máš teplotu i ty, tak to asi nakonec bude možná nějaká počínající viróza. Jako to bylo u Sin. Držím palečky, ať je líp.
Jo a Dáda maluje rád a už fakt pěkně a dává to i hlavu patu... OBČAS :grinning:

No a manža mi řekl, že třešeň teda dneska nedáme, ale že mě políbí pod lustrem :grinning:

@petrunka01 Tak to jste si to teda užili! Ty jo! A trdelník závidím, až tady skoro slintám na klávesnici. Jsem už dva týdny na dietě (říkám tomu teda zdravý životní styl, aby mě to bavilo) a tohle bych si teda dala!!!
1. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Prin, taky bych vzala Jarouška s sebou... já min. týden chtěla vydržet až do pátku, jestli se mu ty teploty samy neztratí (jako už několikrát), ale teď jsem ráda, že jsem manžu poslechla a šli jsme už ve čt...

Dáda se včera naučil pořádně říkat "kolo" takže díky množství autíček a tříkolek o který tu zakopávám, je jak zaseklej kafemlejnej... pořád "kolo, kolo, kolo...." :grinning: a večer najednou začal říkat "koník", dneska měl úplnej amok, když viděl koně v televizi :grinning: :grinning: :grinning: je to beruška....
jo a taky taková hezounká příhodička... už chystám věcičky na miminko, přepírám a třídím, a našla jsem mini botasky (vel.18) ani nejsou na chození a Dáda hned ukazoval, že je to booo (boty), říkám mu ano, to jsou botičky pro miminko, a on je čapnul a mazal s nima pryč... tak jsem se šla za chvilku podívat a botasky stály vyrovnaný v řadě v předsíni mezi ostatníma botama... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to zlatíčko :grinning:

jinak v tescu jsme vychytali akci na bezpečnostní vrátka, jsou to takový šprdliny dávají se nahoru na schody, my to máme mezi bakonovými dveřmi, takže konečně můžu větrat a nemusím se bát, že Dáda bude pořád viset na balkonovým zabradlí :sunglasses: fakt z nich mám radost... a včera manža v baumaxu koupil na balkon koberec, imitace trávy, tak včera ho položil... jupííí... říkala jsem ještě dírky a můžeme hrát golf, hotovej green :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Super dnešní noc -od 1h ranní do 4.30h -čůrat,pít,do velký postele,čůrat,pít,kakat,do velké postele.......a tak to šlo dokola,lala......
2. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko,
jsem s tebou, taky jsme byli vzhůru...ale proto že jsem nechtěla dát Rostíkovi mlíko, tak řval, ale vydržela jsem :sweat_smile: ale pak spal do sedmi! U nás holt musí dítě být v noci dvě hodiny vzhůru aby ráno spalo dýl :grinning:

Já se vypotila a dneska je mi líp! Byla jsem s Rostíkem na 10ti měsíční a máme 9600 g takže pohoda! :sweat_smile:
2. kvě 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin kdyby to bylo co dvě hodiny,ale ono to bylo co 10min ani néé!!!Prostě lehl,já ho zakryla ,lehla a on-čůrat!Po této proceduře opět řev: velká hají a dostala jsem polštářem do hlavy,pak zase pít,no peklo fakt do rána ,já to psychicky nevydržela asi 2x za celou dobu jsem mu lupla a pak ve 4h ráno si šla udělat kakao a snít sušenky!!!!
Byla jsem totál vyšťavená........
Teď se nemůžu nakopnout něco dělat..
2. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez a nepomohlo by ho šoupnout k Jiříkovi do pokojíku?
U nás chvíli před 1. rokem taky byly noční reje na denním pořádku.... fuj... to byl hnus....
2. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin no nevím ,už jsem na to myslela,ale on se prostě budí ať je kde je....
2. kvě 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko,
já se ti ani nedivím, žes zbaštila sušenky :grinning: ono to člověka fakt vyčerpá! No mě jak se kluci uzdraví, tak de Rostík hned k Járovi, já už to taky nedávám a zdá se mi, že když se vrtím v posteli, tak se budí a když Jára, tak je mu to šumák, tak snad to pomůže! :confused:
2. kvě 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY,

PRO ZNÁMÉHO HLEDÁM PRONÁJEM BYTU 1+1, 2+1 NEBO 2KK V DĚČÍNĚ. NEVÍTE O NĚČEM???
2. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 ňáká divná noc, u nás se taky nespalo :frowning2:
2. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jojo divná :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já bych spala teď!Malej si vychrupuje,zase posiluje na další noc!!
Já poklidila chodby,vytřela a jdeme na úkoly,pálí mě v krku-mám hlas vymluvenej-jsem byla pátek a sobota na prezentačce.
Včera jsem makala na zahradě-jěště přesázela jahody a zasela pár semen různé zeleniny,s tím že děj se vůle boží,ať už z toho něco vyleze nebo néé......Ale teď mi to krásně zaleje,tak už jen zase sluníčko a hurá ať něco máme:slight_smile:
Jo a mám zasazeny melouny-ze semínek,vylezlo jich 7ks,tak uvidíme zda se chtnou na zahradě,už jsem je měla asi 2x a vždy docela pěkný fotbalový míče a sladký:slight_smile: tak uvidíme
2. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Tak u nás to samý, Dáda vychrupuje a čerpá síly na to, aby mě v noci zas prudil a chtěl do velký postele a tam mě kopal do hlavy :frowning2:
Jé a melouny, to je super. A jak je seješ? Necháváš schnout semínka?
2. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni měla jsem semínka v sáčku :wink:( od tchýňule,byly už prošlý :grinning: ,dala jsem je do kelímku velkýho všechny na ráz a oni vylezly :wink:
2. kvě 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím říct, že u nás se taky Dáda víc budil, když byl s námi v ložnici a nejvíc v posteli... to spal celou noc tak 1x za týden... teď spí týden ve svém a krom dvou nocí kdy měl horečky tak spinká od 21-6:30h...
Terez tak to vyzkoušejte, za to nic nedáte, při nejhorším se budete budit... :wink: a to už znáte:slight_smile:
2. kvě 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky

Já bych taky řekla, že se ty děti budí "maminkou" - tedy spíš její přítomností. Já ho ale k Adamovi fakt dát nemůžu, takže trpíme :grinning:
Petr, když ráno vstává do Prahy, tak spí v obýváku a poslední dvě noci, co tam spal, tak se Petřík po probuzení sebral a šel tam spát k němu :grinning: To jsem vyhrála!!!! U něj si lehne a spí. Do 7 - 7.30 - takže ho ani nevzbudí Petrův budík. Se mnou se mele a kope... Takže ať si to hoši v obýváku užijíííí!!!

Terez, tyjo, melouny? Jsi Mičurín!!!

2. kvě 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verča :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
@terezam22 Terez,čoveče fakt to zkus dát kluky spolu do pokojíku nebo tě ty noční šichty úplně oddělaj,zvlášť když přes den jseš takovej radioaktivák :grinning: .Mě se taky nechtělo a nakonec jsme to zkusili tak nějak okolnostma,že jsme byli na dovče a měli jsme apartman se dvěma pokojema,takže jsme jen na zkoušku dali holky k sobě,aby jsme měli soukromí,že :sweat_smile: a prošlo nám to až jsem z toho byla šokovaná jak snadno neb se Jájina budila jen jednou v noci a to až nad ránem a po nakojení zase chrněla dál až do 8 :dizzy_face: .No a teď jsme to zkusili i doma neb po tý dovolený samozřejmě se, vše společným spaním v ložnici, vrátilo do starých kolejí.Takže u nás se spí celou noc a každý ve své posteli :slight_smile: .Samo až na těch pár nocí jak Jájinu zase bralo ucho a kašel,jenže to je bolest a to mámu potřebuje,takže jsme spolu chodili v noci po bytě :confused: .Te´d už je jí skorem dobře,takže už zase dáme holky v osm večer do postýlek,dostanou pusu a vstáváme až ráno v 7 nebo o něco dřív když jdem do školky.A ani u toho přešoupnutí od nás do pokojíčku nebyl řev a to jsem tim Jájinu odstřihla od nočního kojení.Fakt úplný zázrak...teda podle mě neb vždy čekám tu horší variantu.

Jinak jak to tak čtu,tak každý prožil čarodky a první máj jak se dalo :slight_smile: ,dle marodnosti.U nás by bejvale byli pěkný čarodky,ovšem bohužel.Poprvé po pár letech nebyla slezina u kámošky na zahradě neb se zrovna ten víkend stěhovala,takže jsem si šli opéct buřtíky jen na dvůr.Stejně jsme ani nikam jinam moc nemohli kvůli Jájnce ...jenže..škoda,že jsme raši neseděli doma na prdeli.Z opékání buřtíku se stala šílená hádka o několika dějstvích...s mou drahou tchýní.Tak dlouho provokovala,štvala a vyčítala i nos mezi očima až jsem začla řvát,že mě musely slyšet snad celý Březiny.Pak n ní začal řvát i Jára nakonec i její manžel.Neb opravdu to co z ní padá za lži a blbosti už nevydrží vůbec nikdo.Takže fakt řev řvoucí.Nájemníci a okolní sousedé a kolemjdoucí si museli řikat,že si tam snad rozbijem huby . :rolling_eyes: Takže nakonec jsem ani nefotila jak si Jájinka vyzkoušela odrážedlo džípa, jak Janičce jde jízda na kole, jak jsme blbli s házecíma kroužkama...neb se prostě vše zvrhlo :rolling_eyes: a nešlo to zastavit,respektive nebyla schopná ani kvůli dětem zavřít kušnu.Takže tak.No a druhý den na prvního máje jsme hodili Jájinu do klokanky prošli jsme si Zámek...když byl teda ten den otevřených dveří :slight_smile: .Měli jsme to teda raz dva,ale s prostorama,co jsou v rekonstrukci maj opravdu velký plány,tak jsem na to moc zvědavá až to dodělají.No a pak jsem dostala pusu...ovšem původně jsme vyrazili na tu prohlídku s tim,že pak seženem v parku nějaký strom,že.Jenže jsme to nechtěli moc protahovat kvůli Jájince přeci jen bere ještě atb,takže když začla pokňoukávat,tak jsem letěli hned do auta a dom.No a skoro u baráku jsme si vzpomněla,že potřebuju pusu,takže jsme zastavili pod prvním stromem,co se tvářil že kvete,spnil se jarní úkol a bylo :grinning: .Zbytek dne už jsme se jen prováleli s plnýma břichama..holky byli nějaký spací,takže proč by jsme vyvíjeli nějakou zbytečnou aktivitu :grinning: .
2. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,držim palce ať je vám líp.Když začne polehávat i máma,tak už tomusí být.Drž se holka a s Jarouškem by to vůbec nebylo na škodu vzít ho sebou na konrolu.Člověk fakt neví a opravdu je letos blbá bacilová sezona.Jakokdby toho nebylo dost a teď ještě strašej s epidemií příušnic :frowning2: a jetě strašej,že jsou případy,kdy nezabralo očkování...teda na tu trojkombinaci než začali dělat tu čtyřkombinaci,kterou jsme dali Janičce........takže doufejme,ale je to naposr.
A tak vůbec ve spolek se držte,kdo je marod .Snad už se ustálý nějaký rozumný stálohezký počasí :slight_smile: .
2. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak tu ležím a řvu jak tele, neb mi dr. dnes řekl, že musím mít abs.klid, jinak frčím do nemocnice...začal mi měknout a zkracovat se čípek :frowning2: :frowning2: za týden ko a uvidí se... do toho se mu pořád nezdají ty ledviny...chjo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. kvě 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klári,klid..je těžký mít absolutní klid,když máš Davídka,ale nějak se to udělat musí,zapoj,koho jen půjde.Já musela taky nějaký čas jen ležet a bylo to šílený-hlavně na nervy.Doma je to pořád lepší,než v nemocnici.Myslím na tebe,drž se.Já mám dost křehkej čípek celou dobu a zatím to jde,uvidím na další kontrole.
3. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Tak my marodíme. Dáda za mnou od rána chodil, že ho bolí ouško, ať mu ho pofoukám. Když to udělal potřetí (jinak si normálně v pohodě hrál, občas přišel a postěžoval si), tak jsme radši jeli na ušní. V čekárně si najednou začal stěžovat na druhé ucho a tamto, že ho prý vlastně nebolí. No myslela jsem, že si teda vymýšlí. A nakonec má zánět středního ucha a prasklo to ve chvíli, kdy mu to ouško doktorka Barešová čistila, krve hrozně, Daneček ječel na celou polikliniku, mně se chtělo brečet. V pátek jdeme na kontrolu, dáváme kapky do nosu, Pamycon, 3x denně nurofen a nesmíme ven ani do školky.
3. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko, tak to znám. Já u Danečka musela ležet od toho 18tt a taky jsem se děsně bála. Napsali ti něco na gyndě? Třeba magnesko a ideálně i diazepam? Spousta ženských odsuzuje diazepam, ale já myslím, že mně pomohl, aby se nic nerozjelo a rozhodně se to nijak neodrzilo na Danečkovi. Leda by po něm byl hodnější a líp spal :grinning: Těžko se říká, ať se snažíš být v klidu, ale opravdu se snaž. Podlož si nohy polštářem a i s malým si hraj vleže.
3. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je
3. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek