• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Jo to znám :frowning2: ,Puclina taky nejni dudlíková....a po meduňce jsem nejdřív taky chtěla spát jen já,alepo dvou týdnech najednou to začlo zabírat aj na ní :slight_smile: .Dám si jeden šálek odpo a druhej navečer a v půl osmý koupem a v osm je už po kojení tuhá.Včera usnula ještě před kojením asi jí zmohlo už kojení navečer :sweat_smile: .Já jsem teď už svěžejší.Tak asi si tělo řeklo,že to pošle enem do teho mlíka,ale máš pravdu,že první dny jsem tady zívala s krvavýma očima už od šesti a Puclina ještě v deset nespala :grinning: :grinning: :grinning: .Tak snad jsem to nezakřikla,ale nějak záhadně to fungýruje :slight_smile: .U nás tedy :slight_smile: .
8. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Maki,kde to bydlíte?Někde na Klondajku? :grinning: Vždycky,když se mrknu na fotky,tak jsou všude závěje,ale všude :grinning: .Jinak závidim sáňky.Já na ně furt koukám ve sportu a řikám si,že pro nás jsou letos zbytečný......ale asi jsem spíš zbytečně úzkostlivá či co.Hned to ukážu manžovi,jak se tam Maxíno veze a prostě je koupíme.Stejně tak bych jela na hory až bych brečela a taky si řikám:no joo,co s malou,co by tam chudák dělala a nakonec tu koukám,že Prin jela na hory taky a Simce se chystá :slight_smile: .Budu to muset přehodnotit......tedááá estli mi to u manži projde,že :sweat_smile: .Zrovna začla rekonstrukce hnašeho hnízdečka,takže finance letošní rok zmizej v útrobách přestavby :sweat_smile: .
8. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ještě.....Puclinku jsem musela budit(na plavání) no a samozřejmě už tady doma brečela,když jsem jí oblíkala.Budila jsem jí vždycky skoro 15 minut a ne a ne jí probudit no a pak řvala :frowning2: .Takže jejich osmá ranní je spíš pěkně na posrá.. :sweat_smile: .
8. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlime mezi Starym Mestem a Brezinama,na samote u lesa. :grinning: Sanky jsou super,neboj a jestli se chystate na hory,tak je kup!My pojedeme asi v breznu,mozna 2x,jednou s tchanovcema a podruhy s kamosema,maji taky prcka. :wink:
8. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell u nás sou hory docela časté. Poprvé tam malá byla hned jak skončilo 6-ti nedělí. Já tam totiž mám rodiče takže za nima, jak to čas dovolí, jezdíme. Už sme byli na začátku prosince a teď se chystáme poslední týden v lednu. Malé se tam líbí, čerstvý vzduch ji vždycky krásně unaví, v létě to bylo taky tak. Čistý vzduch je pro mrňata super a nám to taky pomůže. My jedem celá partička a kromě Madlenky tam bude chlapeček o 6 týdnů starší než je Mája, holčička která je o 5 měsíců starší a pak 4, 6 a 15 letý a 10 dospělých.

Ale rozumim když se rekonstruuje a nezbývaj moc finance...protože nás to čeká letos. Chcem dělat koupelnu a kuchyň..nakonec budem asi bourat i komoru a budem dělat ložnici, takže kromě obýváku a Madlenky pokoje komplet rekonstrukce.Úvěr je předschválenej takže budem jen ukrajovat, no uvidime, snad to stihnem a budem spokojený. Zatim hlavně plánujem a pořádně nevíme co chcem :sweat_smile: :sweat_smile:
8. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no mezi Březinama a Starym městem jsou zahrádky a nebo eště vejš Chlum :sweat_smile: ! Bydlí tam kámoška(na tom Chlumu) a cesta k nim je dobrodrůžo už od zdola od závor :sweat_smile: .Za posledním barákem v Březinách začíná Sibiř :grinning:.
8. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,my bydlime mezi tema zahradkama,odbocuje se k nam hned za prvnim prejezdem. :wink:
8. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,no my zas víme,co chcem...akorát špekulujem,jak to udělat,aby to zase tak moc nestálo a přitom to bylo dle našich představ.......no zapeklitá situace :grinning: .Každopádně všechno zgruntu.Teď jsou v hnízdečku snad jen omlácený obvodový zdi :grinning: :grinning: :grinning: .Snad....estli se za dnešek nepobourali až ven :grinning: .Takže pak až to někdy bude hotovo,tak budem bydlet v Březinách.Manža to bude mít asi 10 schodů do práce a já asi tak 5km do města..takže je to "výhodné" pro všechny zúčastněmé :grinning: :grinning: :grinning: .No ale snad tam bude aspoň klidnějš než tady v centru....to je občas peklo :rolling_eyes: .
8. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my máme chaloupky enem v nížínách.Jednu tady na Brložci(taková prdel nad Huntířovem nebo nad Dobrnou,záleží odkud se to bere :sweat_smile: ) a tam jsem byla skoro furt dokud bylo hezky.Malá chrněla na zahrádce v kočáru,já si klidnila nervy na dece u ní a bába s dědkem makali na zahradě :sweat_smile: .Ve městě se nedalo vůbec dejchat.No a druhou v Mníšku pod Brdy,tam jsme vyrazili v létě na dovču :slight_smile: .Hezky do lesíčka :dizzy_face: ,taky to byla paráda ,tchýně zůstala v Děčíně,co víc si přát :grinning: :grinning: :grinning: . Ale na horách.....tam nemáme ani žádnou vzdálenou prabábu ani pratetu ani pranic :sweat_smile: ,škoda...no ale snad se to ještě nějak vyšpekuluje :dizzy_face: (s manžou hlevně tedy no) :sweat_smile: .
8. led 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to mame za sebou,presne loni v lednu!Vsimtete si prosim Maxe v brise! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2242630&vReferer=
8. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

Mílo, prostě vstávat hodně brzy a autobus mi jede v 7:21, v 7:31 jsem na Staráku a v 7:40 bych mohla být u plavečáku. No je to síla.

Dančo, tak to jsem přímo nasr... protože mi říkali, že pro takové prcky vůbec kurz v 10 nedělají! A vidíš, že dělají. To by nám samozřejmě vyhovovalo maximálně. No štve mě to.

Simce, jak dlouho trvá jedna lekce? Já myslela, že aspoň 45 minut. My jsme na 8:00 a vy už na 8:30 stejný den jo???
9. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík maminy tak dnešní noc byla celkem v poho,jen 3x vzhůru,teď se Kristík prospal,tak má do večera asi opět vybráno :slight_smile: makinko máte tam příjezdovou cestu :wink: taky bydlíme na takovým vystrkově,bus sem nejezdí a první těho a vožení kočáru jsem pěkně odtahala :confounded: když mi ujel bus a Jiřík řval v kočáru tak jsem někdy vzteky taky skoro brečela,teď co mám řidičák to je lepší,ale taky nestíhám...Včera mě naprdli z VZP napsali mi dopis prý tam mám dluh od 1.11.do 31.12.08 na zdravotním pojištění no a od 23.9.jsem na mateřský tak musím v pondělí do města chtě nechtě :angry: jsem zvědavá kde je chyba! Zítra jdeme na vítání občánků :slight_smile: tak pak dodám fotky :wink:
9. led 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky, my jsme meli opet ukazkovou noc - Peta spinkal od 20 do 6 rano bez probuzeni. Pak me tedy malem snedl i s botama, ale hlavne ze me nechal vyspinkat... ;)

Terezo, my jdeme zitra taky na vitani obcanku - v kolik jdete vy???
9. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jdeme na 9.30h :slight_smile: a Vy?
9. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
našla jsem dobrý odkaz, tak vám to sem hodím, ale myslím, že to asi víte.
:wink: http://www.novinky.cz/clanek/158177-na-nakupy-detske-vybavicky-se-vyplati-vyrazit-do-nemecka.html
9. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurááá, tak mi z plavečáku napsali, že se uvolnilo místo a budeme chodit každou středu ve 12:15. Mám obrovskou radost :grinning:
9. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My streda 9,15.Hura!!! :grinning:
9. led 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky tak Vám to vyšlo :grinning: jo a opět jako včera Kristík od11h nespí!Já si nachystala oblečení na zítřek,vejdu se do toho :grinning: Kristík už má taky nachystáno aby byl fešák :sunglasses: a doufám,že to tam prospí a ne prořve... :confounded:
9. led 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,musim vám něco říct,dokud jsem řádně nasraná (pardon).Nechala jsem si malou nafotit u OSK-ART u Růžový zahrady,abych byla přesná, a fotograf nafotil malou s tim,že to šlo toeda horko těžko,ale nafocená byla s tim,že to retušuje a že si mám pro fotky přijít 22.12. Měla jsem dostat za 500,-Kč 20 záběrů z nichž si tři vyberu a ty dostanu ve třech barevných provedeních a to vše archivováno na CD s možností dalšího přidělání. Táááááááákže jsem toho 22. dostala tři fotky ve třech barvách neretušovaný a na CD jenom ty tři fotky a čau a když jsem se ohradila,že oslintaný a poškrábaný mimino nechci,že proč to teda neretušoval,když řikal,že to udělá,tak prý mu to přišolo umělecky hezký,že to k těm dětem jako patří :angry: ,ale ať si přijdu po vánocích( nejlépe po 5.1. a že mi to teda předělá a vyretušuje.....tak jsem mu ještě před dvěma dny volala,estli už to má a jestli je schopnej mi dát na CD i zbývající záběry( z těch dvaceti nafocených) a on,že to ne že to nedává,ale že si za (pouhých) 150,-Kč můžu nechat přidělat další foto :angry: .A že si má pro ty vyretušovaný přijít v pátek.Tak teď jsem přišla a nesu si tři.slovy tři fotky a nic jiného!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: .Fotograf tam nevbyl prý někam odjel a já jsem nasranáááááááááááá jak to jen jde,jelikož v závěru mám pouze tři fotky ani se neobtěžoval vypálit je na CD a jaksi taky pozapomněl je vyrobit i v dalších třech barevných provedeních :angry: .Mobil mi v mrazu kleknul,tak jsem mu ani nevolala,ale v pondělí tam udělám takovej vyrvál,že si to za rámeček rozhodně nedá a taky to všem řeknu,aby věděl jakou si debil dělá reklamu!!!!!!! :angry: Omlouvám se za ta sprostá slova,opravdu slušněji nejde :frowning2: .
9. led 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell, to me tedy mrzi, my tam byli na foceni v lete, ale oni to takhle maji v tech podminkach, kdyz si je prectes, tak tam vyctes, ze ti daji na CD jen ty vybrane zabery - nam je taky dali, v ruznych rameccich, ale nic navic...

Holky, to mate super s tim plavanim, tak ja si tam tu prihlasku uz konecne odnesu a uvidim... ;)

Terez, my v 11h... tak to tam na nas asi nepockate, vid? Kdy jste se narodili? My 24.10.

Teeeda, ten Petik mi dneska dal!!!
Mel v koutku ocicka takovy cerveny flicek a ja si myslela, ze to ma od toho, jak se obcas skrabne, alepres den to zacalo jaksi zraaat... Tak jsem zavolala do nemocnice, tam mi rekli, at ho privezu, ale ze uz tam jsou jen hodinu. Ja tam jela busem - v pohode jsme to stihli. Petik ma jecne zrnicko (asi) doslal ATB masticku 5x denne a za tyden KO.
Cestou domu mel autobus nehodu na Tyrsovce do nej nacouvalo jine auto - tak nas vsechny vyhodil a ja vtipne o pul treti s kocarkem na Tyrsovce... Nastesti jsme se do dalsiho busu vesli a domu jsme dojeli v poradku...
9. led 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellatrix to se Ti nedivím.... :angry: no jo umělci jsou řachlí,ale tohle je síla,já bych chtěla peníze zpět nebo na novo fota zdarma!To je teda fotograf za všechny prachy,já byla s Jiříkem u restauračky Retro a byla jsem tenkrát spokojená a taky naproti Kassu a taky v pohodě.Dej mu co proto a pak písni jak to dopadlo,držím palce :slight_smile:
9. led 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo Kristík se narodil 23.9. termín jsem měla 7.10.ale první kluk byl taky o 14dní dřív,tak jsem s tím + - počítala,ale tašku do porodnice jsem nachystala v pondělí dopolko :grinning: a v úterý ráno rodila,já to zkrátka nehrotila...to pondělí jsem jěště byla v UL a vrátila se ve 20h,no a ve 3h mi prdla voda a v 5.55h byl tady náš malej vykuk Kristík :wink: prostě pohoda :slight_smile:
9. led 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný,Verčo,já jsem si to přečetla hned na poprvé a tak jsem po něm chtěla estli by přeci jenom nebylo možný je o d něj dostat (ne zadarmo),už jsem takhle vyzískala fotky na CD z vítání občánků a to je původně na CD nedávali vůbec.For je v tom,že mi ty fotky teda vyretušoval,když to teda neudělal hned na poprvé,i když jsme se o tom bavili ješt před focením a upozorňovala jsem ho na to,protože jsme byli dost poškrábaný a nemělo cenu to zas odkládat neb by byla stejěn zase nějaká boule nebo něco :sweat_smile: ,ale dostala jsem od něj jen tři fotky v jednom barevném provedení bez CD :angry: .Proto mu půjdu udělat ten vyrvál,hodim mu na hlavu tu první zkaženou várku i s CD a budu chtít ať mi kouká dodat zbytek celý zakázky : další dvě barevné provedení těch tří fotek +CD .A horší na tom je,že s nima mám už třetí špatnou zkušenost,jsem blbá,že jsem tam vůbec kdy šla ještě jednou.Poprvé jsem jim nechala dělat 4 hrnky s fotkou a oni mi udělali 3 a ten čtvrtej byl asi o 5mm menší a ještě kazovej (odchlíplá fotka s bublinovatym povrchem) a tvářili se,že dobrý,takže jsem to hned chtěla předělat neb to měl bejt dárek pro báby a dědky.No dobře hrnek předělali a přišlo mi,že se přitom chovali vstřícně a omluvili se.Tak jsem tam nechala dělat ještě manžovi naši malou na tričko a ty vánoční fotky z loonapixu.Vyzvedlajsem si to taky toho 22. a teprve při balení dárků jsem si všimla,že manža má tu fotku na triku posunutou trapně na jednu stranu a že ty vánoční fotky jsou špatně seřízlí....bohužel na jedné straně chybělo kus vloček a bylo to vidět :frowning2: .No a teď mě dorazili s těma třema fotkama a ještě za dveřma venku si je prohlížim a koukám,že mi k tomu přihodili úplně cizí fotku,tak jsem jim ji šla ještě vrátit.Tak to prostě........to nemá obdoby :rolling_eyes: . Cestou jsem se stavila u toho foťáka vedle Retra a paní mi řekla,že chce za serii šesti různých fotek 490,- a měla tam i hezkou dekoraci a byla sympatická,tak jsem naštvaná šla domu s tim,že nechám Puclinu nafoti ještě jednou.........i když ten fotograf z OSK-ARTa byl taky sympatickej až pak mě nasr....
9. led 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Terezam,škoda,že se Kristík nenarodil 7.10. to je takové sympatické datum :slight_smile: ,to má manža narozky :sweat_smile: .....já je mám 13.10 to ještě sympatičtější (pro mě tedy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ).Ale každopádně je to už Váha a ty jsou do naturelu veselí,tak budete mít určitě veselího klučinu :sweat_smile: .
9. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo bellatrix :slight_smile: je to pěkný datum 7.10.to má narozky i moje ségra,no já jsem listopadová tak holt budeme každý měsíc slavit :grinning:
9. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verca111,teď jsem si vzpomněla ten bus na Tyršovce jsem viděla a toho blbce s autem taky :sweat_smile: .Zrovna jsme se vraceli z procházky a u parolodě koukáme,co se to tam zasejc děje (přijde mi,že je tam každou chvíli nějaká nehoda) a tak jsme nejdřív podezírali autobusáka,ale pak jsme zaslechli jakym stylem hovoří ten machírek z auta....tak jsme nevěděli na koho házet zlý oko :grinning: .Každopádně tam ten bus dost překážel a na tom autě toho zas tak moc zmačkanýho neměl.Ovšem chápu to rozmrzení ,když člověka vypakujou ven s kočárem a starej se sám :unamused: .Poslední dobou popojíždím busem,aby se Puclina vyspala než si vše pozařídím a už jsem taky zjistila,že to nejni jen tak se vejít do busu....když ovšem přijede bezbariérovej....občas taky jede starej,i když má v jízdním řádu ikonku :rolling_eyes: .No,ale dobří lidé nevymřeli a tak pomůžou do schůdků :slight_smile: .
9. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak se zase po čase hlásím.Nevíte,jak na Šimonka?Jde o to,že už nějaký čas má v pokojíku velkou postel,ale nechce se mu v ní moc spát.Po obědě tam usne při čtení pohádky,ale večer je to problém.V malý postýlce jsme ho neuspávali,jen položili a on za chvíli usnul sám.Jenže v pokojíku být sám nechce.Včera se mi ho večer podařilo uspat ve velké posteli.Když jdeme spát,dáváme ho ještě na nočník-při tom ale skoro spí,tak neprotestoval,když jsem ho dala zpátky do velký postele.Pak se ale probudil asi v půl jedný a brečel,tak jsem ho zase vzala do ložnice do malý.Jsem zvědavá,jak to bude dneska,jestli nebude velkou postel bojkotovat úplně :frowning2:
10. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:

Nevíte někdo, kolik je venku stupňů? Jsem sama doma a musím s kočárkem vyrazit směr bankomat a nějaký nákup, páč tu máme docela vybílenou lednici a nevím, co vařit.

Verčo, to je síla. Já jsem jako malá taky měla ječné zrno a dokonce mi cosi v oku zůstalo. Občas se stane, že mi někdo řekne, že mám něco v oku na spodním víčku, ale já už vím, že to tam mám od dětství. Jinak to skoro vidět není. A bourali jste? Ty jo, ještě že to nebyla větší šlupka, vem si z toho to lepší. Ale fuj, do toho mrazu vás vyhnal...

Péťo, bohužel nemůžu radit, nemám zkušenosti. :frowning2: Snad jiné maminky. Držím palce, ať si klučina zvykne.
10. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, u nas je ted -6 :slight_smile: To brzo, vid? ;) Bouracka to nebyla neijak velka, ten mechyrek s BMW do toho autobusu nacouval, promackl si blatnik a autobusu rozbil blinkr, ale to vis, autobus byl Mercedes, takze blinkr za par tisic...!!! Museli tam asi pockat na policii, i kdzy se to ted nemusi, autobus je sluzebni vuz, ne?

Petrunko, kdyz jsem Adama ucila na velkou postel, dali jsme mu od pokojicu nejdriv na zem jen dva molitany, aby si zvykl, mohl si tam sam vlezt i vylezt a mel pocit svobody. Taky tam moc nechtel byt, nedosahl na kliku, ale vzdycky stal za dvermi a busil do nich... trvalo to ale jen par dnu a pak uz to bylo v pohode. Tak at to zvladnete.

Vitani obcanku bylo fajn, i me dojali... Petik byl moooc hodny a byly tam s nami 2 holcicky, obe Klarky. :D
10. led 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek