• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@lenik_25 Tak to te lituju.Ja Maxovi uz vubec jidlo nekrajim,teda myslim na nejaky pidi kousky.Dneska jsem mu nakrajela 2 knedliky,dotal na to sberacku gulase,velky maso jsem mu fikla na 2 pulky a sdlabal to vsechno.Bobika by mohl 3x denne,kdyby ho dostal :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale davam mu ho tak jednou za 3 dny,jinak ji jogurty a tvarohy.A za poradnej rizek do ruky by i mamu prodal.... :grinning: Musi to byt opruz,ja bych na to nemela nervy...To se teda priznavam.Asi by sel casto spat hladovej,on by si to mozna pak rozmyslel,ne?Zkouselas?Proste nechces,mazej chrapat hlady.Ono by se mu den,dva nic nestalo a pak by to treba prehodnotil....
@bellatrix13 No sterilne tada fakt nezijeme! :grinning: Jinak ona ta promorenost organismu a prirody vsema moznejma neradama uz je tady par generaci,tak to clovek za jeden lidskej zivot asi moc nezmeni,i kdyby si sam vsechno pestoval eko a bio...Ale snazit se musime.Ovsem nasrana v krame jsem,zrovan minulej tyden jsem spekulovala nad parkama.Kdyz chci,aby v tom bylo aspon neco malo masa,tak stojej nehorazny prachy. :confounded: Videnske parecky se syrem,210gr 49 korun,nazdaaar.... :angry: Ale 75% masa a 9%goudy.Coz je super.Ale chapu lidi,kdyz nemaji prachy,ze si koupi klausovky za 18 korun.Ze je v tom masa asi polivkova lzice a ostatni jsou kuze a jiny sracky,tisic E,aby to melo barvu,chut,vuni a konzistenci masa... :angry: Pak z toho nemaji byt lidi se zdravim v prdeli.... :angry: A to je se vsim...
5. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Clovece,ja teprve ted docelta tu vasi skolkovou story!No mam uplne osypky!To jsem zvedava,co ti na to povedi.My jdeme k zapisu na Starak,mam uplne zaludecni nervozu....
5. kvě 2011 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste k cenam potravin,kouknete se sem a nenastvete se :wink: :
http://www.real.de/wochenangebote/alle-angebote/lebensmittel-drogerie.html?bkz=8297
Vsimtete si hlavne Activie,Plzenskyho piva(!!! :confused: ) a detskyho sprchace Bubchen.Zrovna se cpu tim jogutrem od Mullera,je dobrej,vzala jsem hned cely plato.
5. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
Michal jezdí občas okolo, tak taky vždycky koupí plato, a co třeba sprcháč Fa 250ml, 0,89 euro! No my se nenaštváváme, ale nevycházíme z údivu skoro každý týden a to nemluvím o kvalitě! Hele, když chodíme v létě na zahradu, tak Michal si tu Plzeň kupuje a flašky s bednou vrací tady a vyjde to pak velmi výhodně, ale už si nepamatuju kolik říkal :grinning: A vietnamci tady, mají z Německa hromadu věcí a neví co by si za to řekli :angry: Jo a prášky taky... :sweat_smile:

Málem bych zapoměla, tak kluci spí pohromadě! Sice to nešlo tak hladce jako u Bell, ale vydržel do pěti do rána, tu první noc, párkrát jsem tam byla, ale ani nehysterčil jako Jára a tím pádem jsem to taky čekala :sweat_smile: No a druhá noc ještě lepší, spal až do tří a dneska jsem zvědavá...každopádně já jsem se aspoň vypotila, protože mi bylo jak psovi, jenom jsem ležela, ještě že byl Michal doma! Ale dneska jsem mnohem lepší... :wink:
5. kvě 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Já prostě nechápu, co se to děje u @bellatrix13 v tý školce. Co si to jako dovolují?!?!?!?!!!!!!!
Je fakt, že praktiky různých školek jsou různé, ale toto?
Když chodil do školky Adam tady v DC, tak měli do 16, ale když jsem přišla po poradě v práci AŽ v 15:15, tak tam stál venku, oblečenej a učitelka taky a pohazovala si klíčkama od auta :angry: !!! To jsem se hodně zlobila!
(Mimochodem v Praze chodil do školky, která byla do 17 a stalo se mi, že jsem tam dorazila v pátek v 16:55 s taškama nákupu a paní učitelka byla vlídná, ještě si se mnou povídala, poklidily jsme spolu hračky ze zahrady a v půl šesté jsme odešli....!!!)
Bell, je to neuvěřitelný, nechci sýčkovat, ale pokud je situace taková, myslím, že po stížnosti se Janičce lepšího zacházení ze strany učitelek nedostane. :angry: Tím neříkám, aby sis nestěžovala, to naopak - správně na magistrát, ten je zřizovatel - potřebují dostat za uši. Ale bohužel doba jim nahrává, školky praskají ve švech a dětí jsou všude zástupy a rodičů, co zatnou zuby taky :frowning2: :angry: :unamused: :confounded:
Je mi strašně líto, co způsobil tento zážitek Janičce - taková šikovná holčička potřebuje podněty a rozvíjení a ne že někde trpí - umíš si představit, jak se bude "těšit" do školy, na tábor a podobně? Ty kačeny - učitelky - si to snad ani neuvědomují, jakou zkázu tady rozpoutaly. A ty jejich podmínky? Tak proč jí do školky braly, když teď pomalu ani nechtějí, aby tam byla???
Nechápu to!
Je mi (omluvte mě, ale slabší výraz to nevystihne!!) na blití!!!!
V době, kdy jsou kroužky pomalu pro novorozeňata a pečuje se o všeobecný rozvoj dětí ve všech směrech se TOTO děje ve školce - to by přece pro děti měl být chrám a posvátné místo, kam je maminka svěří a ne že tam zažívají traumata...
Ježíš já jsem nas....!!!
Tím spíš, že jdeme na zápis příští sobotu a ze všech stran slyším, že totál nemáme šanci se do školky dostat :frowning2:
Uvidím no...
Slyšela jsem o maminkách, co teď - před zápisem - nosí do školek kyblíčky, lopatky, bábovky, pastelky a k zápisu dokonce obálky!!!!!!
Já na to nemám... - pokud bude Petříček chodit do školky, ráda cokoli pořídím pro všechny děti, to není problém, ale na tyto praktiky nejsem stavěná - a pokud kvůli tomu budem bez školky, tak potěš... :frowning2: Ale zařekla jsem se, že budu optimistka a případný problém budu řešit, až nastane... (pokud nebude pozdě, že?!)
Ani nevím, jeslti dát víc příhlášek - někdo říká ANO, někdo NE, tak nevím no... chjo.
Adam je z ročníku, kdy bylo málo dětí a tyto problémy opravdu nebyly - dokonce se v té době školky rušily a zavíraly :-O
5. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
plně souhlasím s Veru, Bell to je hrůza, co se tam děje, nejlepší by bylo, kdybys Janičku odtamtud vzalal, tohle jí stejně nijak nepomůže, spíš ublíží... a ty učitelky jsou pěkný krávy...

já ležím a ležím a ležím... dneska jsem úspěšně absolvovala test na cukrovku,... no hrdinka nejsem, ale dala jsem to :sunglasses: teď se jen bojím co v úterý na kontrole.. mám děsu plný sny a tak trochu depku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše dítko se naučilo říkat mlíko a čůrat,tím pádem veškeré večery kdy je uloženo do postýlky vyřvává tyto dvě slovíčka..a jede jako kolovrátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,no z Janičky to leze jak z chlupatý deky o tom,co se děje ve školce.To neni,že by si jen tak sedla a měla chu´t vyprávět nepříjmený věci.Musím si k ní vždycky sednout a ptát se,co dělají ve školce,co řikal apnai učitelka a co děti.Chvílijen tak kouká pak z ní vyleze kousek,mlčí,pak zase kousek.Je to docela detektivní práce.Děti v tomhle věku si taky pěkně vymýšlejí,takže se jí na stejnou věc ptám několikrát a testuju,jestli odpovídá stejně....a bohužel odpovídá :frowning2: .Teď večer před spaqnim jsem si jí vzala do velký postele a povídali jsme si..takže z ní ještě jako bonus vylezlo,že chtěla mladý paní učitelce ukázat jak umí anecedu a oan jí na to řekla,že si vymejšlí a že je hloupá a´zlobivá,tak jsem se jí ptala proč jí to i přesto neukázala..a ona jí prý tu skládačku s písmenlkama vzala a odnesla :rolling_eyes: :angry: .Já se jí na to zkusim zeptat ještě zítra,jestli nekecá,ale moc bych se nedivila neb se tam fakt k dětem chovaj jak k malým retardům.
Jinak maminek jsem se právě poptávala a bohužel se mi dostalo ujištění,že v tom rozhodně nejsme samy.Dokonce jsem mluvila i s jednou babičkou,co přivedla vnučku,v šatně a tak jí tam uklidňoval ať se nebojí a nenechá se třískat.když jsem jí řikala,že máme stejný problém tak mi řikala,že prý jí vnučku mlátí nějaký holky a nikdo s tim nic nedělá.A ještě jsem se poptávala dál...a dostalo se mi nemilých ujištění a informace,že zrovna v naší třídě jsou tam učitelky jen tak z ulice bez zkušeností a prostě to tam nějak flikujou.Janička teda má problém s tou mladou a s tou starou je to dobrý,ta ej taková babičkovská,takže k ní děti víc tíhnou......jenže i tak bohužel.Teď se mě večer zase znova ptala a ujišťovala se,že nejdem do školky.Ach jo :frowning2: .
@prin Prin,to je super,každá hodina navíc klidné spánku je megaúspěch :slight_smile: .Vyděržaj pijaněr :slight_smile: .Přeju a´t to Rostík ještě přehodnotí na dlouhý spánek až do dalekého rána :sweat_smile: .
@lenik_25 Leni,nám takhle trochu podobně jí Janička v některých obdobích.Chvilku do ní musim soukat a fakt je to nekutečnej záhul na nervy :rolling_eyes: ,když po hodině koukáš na dítě jak žvejká kouek masa.No apak přijde období,kdy nestačim dělat svačinky.To máme zrovna teď.Chvilku nám trvalopřipbrat aspoň pár deka po tom,co ležela v nemocnci ankonec se nám holka rozpala :grinning: div Pánkovi nepraskla váha :grinning: .U nás se teda jí jogurty dvakrát denně a kdby to šlo tak třeba desetkrát :sweat_smile: ,i Jájina ta v nich taky jede jako ďas.Jinak jídlo tak nějak normální,polívky,těstovinky,brambůrky...ale tak nějak s mírou obě holky maj svojí klpaku v krku za kterou nejdou(teda krom těch jogurtů :sweat_smile: )Akorát,že...babičky jí cpou sladkym a tvrdí,že dostává jenom tak trochu :rolling_eyes: ...jenže :rolling_eyes: .Takovej kinder mléčný řez..když ho snim já,tak je to vcelku odst natož když to spořádá dítě...a to dostane jen tak na chuť mezi sváčama.Ale to bych se mohla unadávat do bezvědomí a stejně jí to daj :rolling_eyes: ...a ona to taky občas ráda vybleje neb je fakt malá na to,aby to do ní rvaly jak huse do krku :rolling_eyes: .Hele a daneček to určitě dožene,některý děti jsou takový kostějovatý a pak najednou hupsnou jak s váhou tak s vejškou.Třeba můj manža byl jako dítě kostěj,kostějovič a hrozilo mu podvyživení :grinning: .Občas o tom tak mluví...když zjistí,že zase přibral.Nevim jestli jsi si mýho manži někdy všimla třeba na fotkácha,ale je to opravdu velký člověk jak na vejšku tak na šířku :grinning: :grinning: :grinning: .tak,aby si se jednou u Danečka nedivila.... :grinning: :grinning: :grinning: .
5. kvě 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell to je teda síla s tou "Vaší" školkou,no já takový jednání slyším poprvé!!!
My jsme byly spokojeni ve Vilsnicích,kam Jiřík chodil na 5dní v měsíci od 2,5let,pak přešel na STaré město a to jen díky tomu že já začala pracovat a tam je školka do 16.30h,chlap tam dělá měl to " u nosu".
Ale tedy i mě se občas poštěstilo do školy pro Jiříka zajít-to bylo něco -učitelky měly na sobě pláště,většina z nich byla vyhublá neusměvavá a vypadaly jako tipycké komunistické učitelky!!!Nebo Adamsovic rodina-nevím zda to píšu správně..
Já taM přišla asi kolem 16h a paní učitelka mi řekla zda bych nemohla přijít dřív-PONĚVADŽ JE PŘED VÁNOCEMA!!!A tzn.ona má doma spousty práce a domů jezdí busem.......Bus na Staráku dle mého jezdí poměrně často...
Tak jsem jí řekla - já jsem tu asi po druhé pro syna,jezdím do práce do České Lípy a pracuji 3 dny v kuse mimo domov!!Ona vytřeštila oči a prý že si myslela že nedělám!!!!Tak jsem jí už jaksi povýšeným hlasem řekla zda si myslí,že bych jako seděla doma na zadku a starost o syna předala manželovi??!!
Pak taky neměly podle mého děti nějakou přípravu na školu..Prostě jsem měla pocit že se tam s dětmi nijak moc "nepracuje" do toho chlap pokaždé přišel s tím že ráno učitelky u kávy,odpoledne u kávy..Já jsem tam i zašla s tím jako co dělají a co je jejich náplní..no a pak jsem mluvila i s ředitelkou,bože to byla baba sic jako hodná ale před důchodem ta už žádný změny nevymyslí!!A ni dělat nebude co si budeme povídat..A matně si vzpomínám byl tam i nějaký problém ohledně jídla...Myslím že malej jedl pomalu ,pak si chtěl přidat a už nedostal,oni jim to prostě daly to minimum co museli!!Tak jsem šla do Želenic se poptat do školky, holky tam jsem se fakt skoro rozbrečela-ředitelka si mě vzala k sobě,mluvila a mluvila o všem jak to tam chodí,co děti dělají a můžu Vám říct tak milej přístup jsem nezažila dlouho...Děti tam běhaly,smály se a jídla si mohly přidat kolik chtěly!!Učitelky úžasný,pořád nějaký akce,občas i pro rodiče-práce na zahradě atd..opékání buřtů,pro předškoláky poslední den spaní ve školce.
Povedlo se malej tam přešel a fakt tam byl až do nástupu do školy a všichni jsme byli náramně spokojení!!!
5. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,tak nějak to,co si napsala skoro doslovně jsem odvyprávěla manžovi a pak ještě,mojí mámě a ještě kámošce a moh mě u toho vzít ďas :rolling_eyes: .Taky jsem o tom mluvila dneska na anglině a pronesla jsem větu,že kdyby nás vloni nepřijali,tak by nám tim prokázali neskutečnou laskavost.Neb by Janička mohla chodit už od podzima aspoň na dva dny v týdnu do soukromí a všichni by jsme byli v klidu.Zrovna dnes v to m montessori centru seděl ještě těsně před pátou chlapeček...a to mu fakt nemohli bejt ani ty tři roky,šacuju ho tak 2,5 max.Školka končila v 16h a maminka nestíhala.Nejdřív si tam hrál s učitelkou a pak, když naše děti odešli s ní do učebny,tak tam seděl s náma maminama v šatničce,pohrával si a čekal.Jeho maminka přiběhla,omluvila se mu,pak dala vědět učitelce,že už je tu,ta se jen usmála,že je to dobrý a byl klid.Seděla jsem tam s otevřenou pusou :confused: .Teď ovšem nevim,po tom jaký máme zkušenosti,jestli je dobrý Janičku hned zase někam dávat.Už si tu prostě pohráváme s myšlenkou,že prostě školku vzdáme,než jí a nás všechny doma nervovat.Když jsem doma,tak jí můžem dopřát ten luxus,že do školky nemusí nebo aspoň né do téhle( i když jsme právě přišli o jednu babičku-tchýně-ta se zrovna teď tváří jako,že jsme pro ní úplně všcihni umřeli a druhá babička hlídá na skoro plný úvazek synovce neb švagrová chodí do práce a kluk je na školku ještě malej,takže hlídání možně jen pokud to půjde všechno nějak sladit neb na všechny děti naráz se babička opravdu necítí)).Jedna maminka z naší třídy už se taky prý chystá dát klučinu do Běláskový školky, radši :unamused: .Věřim,že všecny státní školky nejsou takový...ale fakt to mě dopálilo až hrůza,když nás přijmou,pak tam nemůžem nastoupit před třetím rokem ačkoliv si na svoje internetový stránky dali,že jsou škola pro děti od 2,5 do 6 let,pak tam Janička může bejt jen tak dlouho jak oni určí a ještě poslouchám,že nás taky můžou klidně vyloučit a že je školek málo a že nás taky vůnbec nemusilei přijmout...no doprdele,tak nás fakt neměli přijmout a mohli si nechat kecy od cesty :angry: .A i kdby jsme Janičku fakt nedali vůbec někam,tak nakonec nás v úplně posledním roce před nástupem do školy musí někde vzít,takže by pak nastoupili,když bůh dá obě holky naráz na školkování(neb budou už 3 a 5 let),ale rozhodně nééé v Březinách :rolling_eyes: .A úplně ze všeho nejvíc mi vadí,že se chovají k dětem jako k malým retardům :angry: ,oni nejsou blbí oni jsou jen malí,což neznamená to samé a svym chováním můžou napáchat nedozírný škody,co se jejich sebeuvědomnění týká :angry: .
5. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezam22 Doufam,ze se na Staraku casy zmenily!!!Ted je tam reditelka nejaka pani Jahodova,tchyne tam delala hospodarku,nez sla pred 2 lety do duchodu,pry to je docela dobry ucitelka,snad ma i ty nejmensi ve tride.Tak doufam,ze problem nebude,nejaky kaficka a deti lezou po strope,na to nejsem zvedava!!!Ja jsem na tyhle kravy,co nic nedelaji a jeste majii blby kecy dost vysazena...Aby nebyla bitka! :grinning: Ne,delam si srandu,ale ona to sranda neni,vzdyt takova jedna,dve "soudruzky" muzou tomu decku nejen znechutit skolskej system,ze pak fakt muze byt problem ve skole,ale uhnat i solidni psychycky trauma...Sakra,jsem normalka nastvana... :angry:
5. kvě 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 No,nez jsem to tu sesmolila (s odbehem pro dudlika :grinning: ),tak si to taky napsala...Presne,tak,akorat decku uzenou stres z kolektivu a misto,aby se vyvyjelo a tvorilo si osobnost,tak je zadupavaji do zeme...Hele,jestli je to pravda s tou abecedou,tak za to bych osobne milou pani ucitelku poslala do hajzlu a holku okamzite odhlasila a napsala bych do Principu nebo Decinskyho takovej clanek,ze by si to zaramovat nedala....
5. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, je to fakt o nervy. Přiznám se, že už jsem kvůli tomu brečela, když jsem furt dokola vařila a míjelo se to účinkem. Pak mi sem tam někdo řekne, že je to zagroškudla nebo že je prostě hubeňour a mě to taaak strašně mrzí, protože vím, že se snažím ho vykrmit a nejde to. Musí chtít sám. S tím, že půjde spát hladovej... tak to jsem zkoušela, že když nejí, tak nic jiného není a bude hladovej. A víš co? Radši by umřel hlady! Je mu to úplně šumák. Teď jsme teda naprosto na 100% vypustili sladký, mám na mysli všechno vč. piškotů. A je to trochu lepší. Ale fláká se s tím. Ale i když pár dní jí, tak snad má tasemnici, vůbec to není znát na váze :frowning2: Už jsem bezradná :frowning2: A jako dát mu kus masa do ruky, tak asi zešílí a poblije se. Maso v polívce skoro není vidět, jak je nadrobno, má ale rád játrové knedlíčky a těstovinová zvířátka. No je to BOJ!

@prin No vida, tak i když ti bude líp, nech už kluky u sebe. Ty prťousové zákeřný si snadno zvyknou být zas u maminky. Hlavně, jestli je ti už aspoň trochu líp.

@singid Držím palečky!!!

@bellatrix13 Bell, já nemám slov! Vážně jako tohle je moc!!! Já osobně bych šla teď k zápisu do jiné školky a teda bojovala zuby nehty. Je to těžké, ale pokus se o to. Protože jako už samého začátku, kdy jsem poprvé slyšela o školce v Březinách, se nestačím divit a já bych tam svoje dítě nedala!!! Děs a hrůza. A ono to není v té třídě Janičky o tom, že jsou tam učitelky "z ulice", jak píšeš. I takové mohou být hodné, dbát na rozvoj dětí a řešit problémy ve třídě. Je to spíš o člověku než o vzdělání.
.... Jo a taky bych potřebovala období, kdy bych Danečkovi nestačila dělat svačinky :frowning2: Ale díky za útěchu. Já bývala ve školce taky tyčka, všechno oblečení na mě viselo... a podívej se na mě teď :grinning: :grinning: :grinning:

@terezam22 Hele, tady v Májovce chtěla nechat kámoška holčičku konečně do odpoledne, ale holčička nespí. A víš, co učitelky na to? "No jo, ale když ona nespí a my tady na ní nemáme čas". Tak mi vysvětli, co dělaj, když celá třída spí? Jako nějaké předškolní vzdělávání tam asi je, ale asi to nedělaj obě dvě!!! A navíc si ta kamarádka platí školku na celý den, tak ještě aby měla výčitky, že tam nechá dítě do odpoledne :frowning2:
5. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jo, slyšela jsem, že na tom Staráku už je to super!
5. kvě 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak úplně bych školku nevzdávala, to je zase pro to dítě škoda :frowning2: Zkuste jinou.
5. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 No terez,tak to vidíš,že někdo to prostě jde a někde nejde prostě nic.Já se asi nebudu pokoušet o přestup do jiný státní školy neb si myslim,že mi fakt nevyhoví,když jsem doma na mateřský a ani bych se jim nedivila.Prostě necháme doma uzrát myšlenku,co by bylo teď v tomhle okamžiku pro Janičku nejvhodnější.Fakt to je děs.Jak může být tak velký rozdíl mezi školkama,viď a jen člověk přejede o kousek dál přes město.Prostě je to o lidech.Ale proč s dětma pracují lidé,které to strašně zatěžuje a přetěžuje :rolling_eyes: ,to fakt netušim.Každý na to nemsí mít povahu ani z titulu,že má vlastní děti :rolling_eyes: .Velký kolektiv cizích dětí je něco úplně jiného.taky mě ještě dožralo,když jsem jim musela vysvětlovat proč tam Janička spala po o a úplně to bylo jako když mluvim do zdi,když jsem jim řikala,že mám nemocný mladší dítě a potřebuju chodit po doktorech,takže Janičku vodí do školky babička,která dělá a přijde pro ní až když má v práci hotovo.No jako kdyby neslyšeli...ale princip,že to vůbec musím někomu objasňovat mě sere ještě víc :rolling_eyes: .A jak píšeš...co se jim honí v hlavě,že ti klidně řekli,že si mysleli,že se válíš doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...děs.Radši ať se fakt o nějaký přemýšlení moc nepokoušej :rolling_eyes: .

A jdu spat holky...tak jsem si tu "trochu" vylila nervy :rolling_eyes: :sweat_smile: .Díky všem za podporu neb si člověk fakt připadá jak blázen,když je konfrontován naprostou deb.... :rolling_eyes: .

A Maki,chválím kup velekup :slight_smile: !
5. kvě 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Jani,jak tak o tom premyslim,tek bych to byt tebou udelala na 100%.Mala v kolektivu je,vzdyt chodite na krouzky,hodne se ji venujete,umi spoustu veci,ktery neumej ani deti v prvni tride,takze ja osobne jak te znam,si myslim,ze ji das toho doma vic,nez ty kravky ve vasi skolce vsechny dohromady!A jak me znas ty,tak vis,ze ti timto nelezu do zadku :grinning: ,ale ze proste konstatuju fakta.A myslim,ze mi to holky tady potvrdi!Janicka je sikovna a za to,co umi vdeci vam dvema a ja byt tebou,tak to nejaky blbky znicit nenecham!!!!Vzdyt ji fakt muzou desne ublizit a muze se casem stat,ze se prestane snazit,prestane se chtit ucit,kdyz to tam nikoho nezajima!!!!
5. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bellatrix13 Já nevim, že s tim ty pitomky maj problém, že tam to dítě spí. U nás taky. Vadí jim, že máme my i ta kamarádka nespavce, ale jako já tam nemůžu přijít a praštit ho něčím po hlavě, aby jim tam spal. Odjakživa byly děti, které ve školce nespaly a učitelky si s tím prostě musí umět poradit, nějak ty děti zabavit.

@makinka.1 Jako jo, Janička je moc šikovná, rodiče se jí opravdu věnují a umí toho fakt dost. Ale já si prostě myslím, že ve školce dítě získává jakýsi řád, má trošku změny v jídle, prostředí, pozná nové kamarády... ovšem to by ta školka musela být jiná, než ta v Březinách. Odtamtud rychle pryč a ještě s velkým humbukem, když už bych šla!
5. kvě 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,kamaradka taky ma na Staraku holcicku a docela to chvali.Jeden cas tam trosku zlobili s jidlem,jak jsem tu psala (odtucneny jogurty a podobny hity),ale uz je to pry dobry.A vim,ze strasne moc chvalej tu krestnskou skolku na prutahu.Kamaradka tam mela kluka a rikala,ze takovych aktivit nevidela....Docela me laka to tam zkusit,ale zase tady na tom Staraku to mame blizko a ja musim bohuzel v tomhle premyslet prakticky,bo v zime to bude maso s jezdenim do skolky a jeste s sebou tahat Emu.Takze cim bliz,tim lip,kdyby se nedalo autem.
5. kvě 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,ja to tak myslela,jit pryc z Brezin,ne jako vzdat skolkovani uplne...I kdyz ono je tezky malou vlacet z jednoho ustavu do druhyho,ze to tam treba bude lepsi.A jak pise Jana,moc sanci,ze ji vezmou jinam asi neni(a co si budeme povidat,oni si to pipiny povedi po vsech skolkach,vzdyt to zname...)...Nebo draha soukroma,jsou-li volny mista...
5. kvě 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak já jsem taky šťastná, že mám školku přímo před barákem, abych pravdu řekla... je to obrovská výhoda. Kdybych měla dojíždět, já navíc autobusem, páč neřídím, tak by mě to těěěžce nebavilo. A jinak ta křesťanská je prý nejlepší.
5. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, s tím jídlem bych se fakt netrápila :wink: Dítě hlady neumře, to je jasný. Adam jako malý jedl fakt děsně - když už se nasnídal, tak neobědval, když snídal A obědval, tak nevečeřel, bylo to náročný. Ale moc jsem to nehrotila, když nedojedl oběd, nedostal NIC jinýho (sušenku nebo tak) a odpolko jsem mu to ještě jednou ohřála a předložila. Moc tomu nedal ani tak. A dneska??? Hádej, proč mi tady v Želenicích maminky, co ještě nemají starší děti v tomhle věku, říkají rohlíková královna!! :wink: Prostě toho sní docela DOST - ale sportuje, takže tlustý (naštěstí!) nikdy nebude, je samý sval. Má tedy depky, že je hubený :grinning: - ale to bude dobrý no...
Buď ráda, že nemá sklony k obezitě!
Petřík jí hezky, zdravě (až zírám), sladký nechce a váhu má tedy mega - zatím mi přijde, že není tlustý, ale každopádně jsem ostražitá...

Bell, jo jo, dneska se na to vyspi, pak to nechte uzrát a věřím, že najdete ideální řešení. Tato školka není místo pro Janičku - ono mezi námi to snad ani není místo pro děti!!!! Jéžíš, já jsem tak nasraná, že mám husinu a ani nemůžu o tom psát....
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
5. kvě 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

No ještě k předešlým letům na Staráku-teď mě to cvaklo jak popisujete to spaní ve školkách-jednou jsme u dr Čapkové a přijde tam paní s holčinkou,děti po sobě jukaly a vyšlo z nich že se ze školky znají,no a paní se dala do vyprávění jak její holčička má alergii,tím pádem má svojí deku a polštář-protialergení,no a už to byla předškolačka-ALE,Nyní to začne-NEB STÁLE CHODILA MEZI MALINKÉ DĚTI!!NÉ předškoláky, a důvod??!!!Zcela prachobyčejný,paní učitelka by musela přestěhovat protialergickou deku a polštář do jiné třídy.........V tu chvíly jsem byla ráda že opravdu jsme přešly do Želenic kde děti sic po o odpočívaly ,ale taky se předškoláci nějakým stylem pomalu na vše připravovaly..

Jinak co se týče jídla nyní s Kristíkem,holky jsem zoufalá-on co vezme do pusy vyplivne-myslím tím rozžvatlá rohlík,chleba,buchtu...ovoce ani nemluvím,z jogurtů plive kousky ovoce atd....Jediné co vyžaduje je fakt to mlíko,nyní jak se to slovo naučil jak jsem psala přišlo to opět i v noci,chce mlíko a řve dokud ho nedostane!!!!Ale přes den co se týče jídla,tak nic moc......
Veroč u nás by na sladkým byl denně!!!!Jak vidí že jdu do skříňky už stojí pode mnou a řve-bonbon a podobně!!

A Leni školka v Boleticích ,je fakt úžasná!!Učitelky super,kámošky dcera tam chodila od malinka,Jiřík tam byl o prázdninách a fakt si tu školku nemůžu vynachválit!!!

Malej si přepnul TV na hokej ,po kom to dítě je??!!!Po nás tedy néé :grinning:

Dnes a zítra jdu zase makat,hlídat bude tchýně :wink:

Hezký den všem :slight_smile:
6. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
ty vado jen koukám,co to tu píšeš a to jsem se dozvedela v práci,že tu neco ju :frowning2:,hele já fakt jako na obranu přikládám foto nástenky co máme od prosince v pokojíčku ze školky :slight_smile:,ale je to fakt dole asi jiné a taky dneska přišel s basničkou opet a výrobkem,až mi slza ukápla :slight_smile:

POPROSÍME SLUNÍČKO,
AT NÁS HEZKY HŘEJE.
AT SE JAKO MAMINKA,
NA NÁS HEZKY SMEJE....
6. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja uz sjem moc nepisu, ale obcas nakouknu ...
@bellatrix13 a co rikaji na situaci ostatni rodice? jsou spokojeni? moje kamoska dava z Brezin dite pryc a vim, ze mluvila o tom, ze jich bylo nespokojenych vice ...
6. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt,ale Šimonek chodí do jiné třídy.V tý naší to prostě nezvládají.A ta mladá učitelka,tý už nemůžu ani přijít na jméno :angry: ,aby se někdo choval k mýmu dítěti neslušně a ponižoval ho jen proto,že má nějaký mindrák z vlastní neschopnosti,na to fakt nejsem stavěná a hlavně to ubližuje mýmu dítěti.Když to s dětma neumí nebo nezvládá,tak tam nemá co dělat :angry: -Ta stará je hodná nebo určitě na Janičku...co teda vidím mezi dveřma,ale i Janička oní řikala,že stará učitelka je fajn.Prostě máš štěstí,že dole ve třídě s dětma něco dělají,ale sama si řikala,že tam chodíte už od prosince a malej stále se řevem a po o chodí domu.Myslíš,že je to normální?A že to takhle chodí ve všech školkách?Tuhle debilní teorii,kterou tam vnucuje všem paní vedoucí opravdu neopětuji.A ještě se slovy,že za rok už to bude dobrý to si holka zvykne :rolling_eyes: .Na co?Že úplně otupí,splyne s davem a nebo se z ní stane nervozní tyran jako z ostatních dětí?A co budem celej ten rok dělat? Uklidňovat jí denodenně,že to jednou někdy bude lepší?! :rolling_eyes: Podle mě je to hlavně neschopnost vedení,který si neumí vybrat nebo kvalitně zaškolit lidi do týmu.A viděla si třeba informační nástěnku naší tídy?Schválně jak na tebe bude působit :rolling_eyes: .
6. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Jo a teď si tu žmoulám v ruce knížku Respektovat a být respektován :slight_smile: .Zrovna jsem si jí přinesla z knihkupectví,tak se do ní pustim.....po hokeji :grinning: !
6. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 tuhle knížku mám a základní princip se mi líbí.Snažím se jí dost inspirovat,ale dost často ujedu.Uvažuju,že si ji přečtu znovu,abych se znovu upevnila v odhodlání...
6. kvě 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Myslim,ze bys tu knihu spis mela donest pani ucitelce!!!!Ty mas v hlave srovnano...
6. kvě 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
bell,
jj to řve ,lae spíš to zkouší na nás viš a nespí tam protože nechcem my :slight_smile:,chcem ho mít doma,pokud to jde.......to je jasný,kdyby se to delo dole,taky si stezuju,to je uplne jasný,to se dít nesmí a nemelo by :angry: ,neboj to bych si taky tvrde stála za svym,ale fakt zavřou se dveře a je klid,dneska jsem se ptala šimona jestli je ve školce všechno v pořádku,tak prej jooooooooooo,asi řve protože chce být se mnou,fakt ho nedáváme když nemusíme :slight_smile:,spát naučíme až od září,zatim jsme to nejak kupičkovali :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek