• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
bell,
nemyslim,to nejak špatne,ale fakt dole je klid,takže me překvapilo,že by se to delo na hoře,protože me ta stará přišla v pohode :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@nattally Natt,my jsme se snažli rozklíčovat,co se vlastně ve školce děje.Začalo to tim,že se pokaždý Janičky ptám jak bylo ve školce,co dělali a co děti apod.Odpověď byla stejná : nic a holky mě bouchali.Tak jsme jí ještě povzbuzovali,že si zvykne,ať se nebojí a nedá se a řekne jim ať si trhnou nohou a nechaj jí nebo ať to řekne paní učitelce, ať se zkouší zapojit do hry a bude to fajn,že se od paní učitelky naučí nějakou novou básničku nebo písničku a že si určitě budou kreslit..........no bylo to k ničemu odpověď byla každý den stejná.Až přišla odpověď,že paní učitelka ta co má ty černý vlasy je na ni zlá a říká jí ošklivý věci.Hned na to na mě vyběhla vedoucí a dostala jsem přednášku s výhrůžkama doporučeníma a hromadou keců,který prostě nezkousnu.S tim,že paní učitelka si stěžovala,že tam Janička brečí.Stěžovala :angry: ,ona si stěžovala že dítě brečí :angry: !!!No a tak jsme z ní doma začali tahat jak to ve školce vypadá a co se tam děje...šlo to z ní jak z chlupatý deky a plakala,takže nám to vyprávěla několik dní,každý den něco a nakonec tam prostě nechce kvůli tý učitelce a kvůli dětem,který jí bijou a kvůli tomu,že prostě jen přežívají půl den.A znova už to rozepisovat nebudu neb už jsem to tady rozepsla v románech před tim.
@makinka.1 Maki,paní učitelku by potěšila leda tak mletá káva,knížku by používal maximálně jako podložku pod hrnek :grinning: .Hele,já jsem na tu knížku byla zvědavá neb kámoška o ní pěla odu :grinning: a Miranda se taky na plavču chlubila,že jí má staženou z netu a jak je výborná,takže jsem sijí objednala přes net do kanzelsbergru a dnes jsem si jí vyzvedla.Ty posldní knížky před tim, s tim do všechno bude dopátkujiné...nic moc :grinning: .Tahle má už teď,co jsem stihla přečíst, docela rozumný začátek,tak to vypadá že se bude dobře číst a i informace jsou použitelné a praktikovatelné :grinning: .
@miranda77 Mirando,cojsem se potívala,tak i s info od tebe vím o 4 :rolling_eyes: .Víc rodičů jsem nestačila potkat a ptát se neb,už jsme tam odpondělí nebyly.
6. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
A goooooooooool :grinning:
6. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
to je desný :frowning2:..........je to vubec možný?????????????,,to jsem ráda za klid u nás dole,jeste jsem se ho ted znova v posteli ptala,jestli je ve školce v pořádku a řikal že jooooooooo,že je tam Táda a Máta a hodná pani učitelka a pani ředitelka.......tak já doufám že jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo..............
6. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@bellatrix13 no tak ja s knihu ještě neotevřela :frowning2: , pustila jsem se do: Výchova dívek a Pavlovi jsem pro jistotu věnovala Výchovu chlapců ... (výchova dívek ke také doporučení hodná!!!!)

Školkování je u nás také dost aktuální problém ... já jsem si totiž uvědomila a píšou to i v té knížce-holky se neumí bránit ... Toník je mladší, pořád jsme ho chránili, aby mu Dája nějak neublížila a tak ona teď, když do ní začne bušit, neví, co má dělat ... tak jí teď učíme, jak se má bránit ... a taky si uvědomujeme, že Dája je jiná než děti v jejím věku a její velikost :grinning: , a každá výjimečnost u dětí napomáhá důvodu k vyloučení ze skupiny - takové děti bývají obětí šikany --- a teď, co s tím? Co s tím dělá učitelka?

Jinka každá školka má mít Rámcový vzdělávací plán - a tam by mělo být dost jasně rozepsáno, co budou děti rozvíjet ... a rodiče by k tomu měli mít přístup i k informacím, jak a kdy se dané dovednosti rozvíjejí atd.... dokument by měl být pro zařízení závazný. Také existuje vyhláška MZ ze dne 9.3.2001 - která třeba upravuje, jak dlouho mají být děti venku apod. (jinka je ještě školský zákon a vyhláška o předškolním vzdělávání)Určitě bych to řešila!!!! Možná i lstí :wink: ...
7. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou slunečnou sobotu - u nás těžce pracovní :wink:

Bell, vím, že se nedáš a držím ti palce. Jsem z toho uplně vykolejená, strašně jsem se těšila na zápis a (případné!!!) přijetí do školky (i když to bude ještě dřina, prořád bojujeme s plenkama :frowning2:) a teď se vlastně jen modlím, aby se něco nevys..., aby bylo vše OK a vlastně se na školkování ani trochu netěším - i Petřík je takový ... jiný ..., takže bych ho opravdu chtěla dostat do té malé školky, kde mají na děti dost času a prostoru.... Chjo... Informuj nás, jsme na tvojí straně.

Mirando, ty jsi tedy informovaná, máš pravdu, RVP je povinné. S tebou, koukám, není radno jít do křížku :grinning:

My dnes stěhujem knihovnu - dva dny jsem balila knihy, podařilo se, až se Petřík vyspí, nafásne ho teta a my to přesunem... Uuuuf!!!!!
7. kvě 2011 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj..my tu krásnou slunečnou sobotu strávili z velké části v Ústí v ZOO.Bylo to fajn,naštěstí tam jezdí vláček,tak jsem nemusela šlapat ten kopec nahoru.Potkali jsem se s Mirandou,ale přiznávám,že bych ji nepoznala,hlásila se ona ke mně:slight_smile:.Teď dělám véču a těším se,až si lehnu s nohama nahoře,jsem docela ko,navíc mě bolí hlava,ačkoli jsem dost pila,ale to sluníčko udělalo své..
7. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
velký člověk, velké srdce :sweat_smile:
Hele, Jani, něco podobného řešila tady jedna moje kamarádka, malý chodil v Boleticích do školky a prostě káply na špatnou třídu. Ředitelka byla zrovna na dovolené a ona to nechtěla řešil se zástupem, což byla dle mě chyba!No přestala ho tam dávat, protože se klepal jenom kolem školky prošly a za živého boha tam nechtěl. Nechala ho doma a za čas ho vozila na pár dní v měsíci do Běláska, no nadšená jak ona tak malý a jak tam skončil, protože mu byli už tři, tak promluvila s ředitelkou a domluvili se, že ho zkusí dát do té samé školky, jenom do jiné třídy! No chodí tam a je naprosto v pohodě! :sweat_smile:
Vy tam máte jenom jednu třídu?
Hrozné je, že ty dítě naučíš všechno možné a protože se už jakoby nemá kam rozvíjet a potřebuje nové podněty, tak ho dáš do školky, a tam de všechno do kytek :angry: :angry:
je to asi blbost, ale co třeba sepsat petici?

Jak píše Maki,
Jani, v Principu dělá kamarád, kdybys potřebovala, zařídím!

Leni,
Jára nám taky jídlo fláká, i ve školce a je jedno jestli sladké jí nebo ne! A chápu tě, fakt to do nich člověk nedostane i kdyby nevím co! A maso teď taky nejíme. Ale neboj, jednou nás sežerou a budeme vzpomínat :grinning:
Hele, no já ani nepřemýšlela nad tím že je dám zase od sebe, tolik úsilí mě to stálo, to ani náhodou! Už chci spát taky jako člověk :sweat_smile: Stačí že máme u sebe většinou v noci Járu! :grinning:
7. kvě 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
8. kvě 2011 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky,

@nattally - Teda to je hezká výstavka školkových výrobků :slight_smile: Já už jsem si připravila krabici, do které si to budu schovávat.

@petrunka01 A je ta knížka pěkná? Myslím, jestli ti něco opravdu dala?
8. kvě 2011 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@prin Hele, já se tuhle vzbudila a Daneček vedle mě spořádaně ležel v klubíčku, přikrytej se mnou jednou peřinou a já si v noci ani nevšimla, že přilezl. Ale čapla jsem ho a spícího odnesla k němu :grinning: Jinak Dáda sladký fakt nemůže, ani sladký pití, pak vůbec nejí. Prostě tím do sebe dostane nějakou energii a víc k životu nepotřebuje. Však víš, měl to tak vždycky... FOTKY krásné, máš doma smíšky :slight_smile:

8. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj..dneska proflákaný den u tchána-na obědě,pak relax..teď mám puštěnej hokej:slight_smile:

@lenik_25 Můžu ti tu knížku klidně v úterý donést,jestli chceš.Byl to pro mě zajímavý jiný pohled na komunikaci obecně.Nesouhlasím tam úplně se vším a praktikuju to tak nějak napůl,když se zadaří,jindy mám zase nervy na pochodu a ječím a zakazuju a přikazuju..
8. kvě 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
fotečky máte krásný :slight_smile:

já stále pokračuju v ležení, jeden den se cítím docela ok, druhý je trochu horší a bříško tvrdne a tvrdne, ale tak celkově bych řekla zlepšení... ale nevím nevím co na to dr. v úterý... každopádně, "povinnosti" jsem doma předala a připravila tak, aby byl co nejlepší přechod na nouzový režim, kdybych v úterý šla do tý nemocnice :frowning2:

@lenik_25 Leni, jinak dr. mi dal jen magnezko 3x denně a na 3 dny atb, asi abychom vyhubili nějaké škůdce :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas prý tyhle potvory mohou to otevírání způsobovat... je fakt,že je mi lepší, tak snad...
8. kvě 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 Tak jo, tak jí vem a já počtu. Díky.

@singid Počkej, já myslela, že se ti jen zkracuje čípek. Ty se už i otvíráš? Jako i s tím se dá vydržet a ještě přenášet, ale to jsem nevěděla. V úterý dej určitě vědět, jak jsi dopadla a zatím hooodně odpočívej. Kdyby se něco horšího dělo určitě to poznáš. Jsem ráda, že se cítíš líp. A magnesko máš jaké? Magne B6 nebo Magnesii Lactici? Já měla to první, to druhé mi moc nevyhovovalo. Ale každá to má jinak. A brala jsem 2-2-2 tablety.
8. kvě 2011 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 ,
leni dekuju :slight_smile: :wink: ,jj taky už mám dezky,až tahle bude plná :slight_smile:

@prin ,
máme jiné třídy,náš Šimon práve chodí dolu do sluníček,Janička je v pastelkách,tak je práve nejaká mladá nová učitelka a jedna stará ta už je v duchodu,prej jsou spolu aby se neco naučila,tak ti nevim,jak s eučí,když to slyšim,jse ráda,že dole klid,když už řve :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no řve,aby to zas nevyznelo,proste každý ráno pofnukává

@singid
tak s ekoukje opatrovat.....................

A CO HOLKY TEHULKY JMÉNA????????DLOUHO JSEM TU NEBYLA,NEJAK NESTÍHÁM,PRÁCE DOMA,ALE DNESKA JSEM CELOU NOC PROZVRACELA,TAK TO TU PROČÍTÁM,KDYŽ UŽ LEŽIM :unamused:
8. kvě 2011 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 už si ji připravuju a vezmu ji,třeba tě inspiruje,třeba ne...
@nattally tak se dej rychle dohromady..prý teď dost řáděj tyhle střevní virozy.Kamarádka to taky měla nedávno a nejspíš si to odnesla ze školky,kam chodí její dcera,tam to mělo plno dětí.
Jinak jména nevím,nevím..pro holčičku asi Kateřina a pro jistotu pro kluka...to pořád nevíme,nějak se nemůžem dohodnout...
8. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenik_25 jj zkrácený čípek, plus mi tam napsal že jsem pro špičku prstu otevřená, CS z 0 poskočilo na 2-3, ale takhle jsem to měla u Dády od 31 tt (do 35 jsem ležela v nem) a ještě po propuštění až do toho 37tt to bylo stejný, kdyby mi to nevyvolávali, tak bych v klidu do toho 39tt vydržela... :wink: sice už vím o co jde, ale stejně mě každý ztvrdnutí vyděsí, protože nevím, jestli ta bolest zad už je od toho ležení nebo je to jen roztahování vazů nebo už bolestivá kontrakce....musím vydržet aspoň do konce června :wink:
8. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
sin,
drž se, já jsem si taky myslela že vím o co de když je to druhé těhotenství, ale je fakt, že ono to všechno bolí tak trochu víc, teda aspoň mě, takže jsem stejně věděla houby :grinning:

natt,
nebo že by to nebyla viroza? :slight_smile:
8. kvě 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
prin,
tak to přesne řikal manža :slight_smile:,ne ne nic o tom nevim :slight_smile:

@singid ,
co ty a jména????????

@petrunka01 ,
vy nevíte co to bude?????????
8. kvě 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
bell,
ju a ptala jsem se ted Šimona,jestli delaj s vodavkama,tak prej ju,tak se zkus domluvit,jestli nemuze jít Janička dolu :wink:
8. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@nattally no,říkali,že holka,ale radši si nechávám i záložní plán,kdyby to byl kluk.Přeci jen nejsou doktoři neomylní..:slight_smile:
9. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
bell,
já vim že fotečky moc nechceš,ale jsou překrásný,aspon ty co jsou na nich deti sami,by stálo za uvahu vzít :slight_smile:
9. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
tajní agenti v ZOO objevili :grinning:
@petrunce to moc slušelo!!!
9. kvě 2011 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@miranda77 když myslíš:slight_smile:,,,tady to ještě šlo,později jsem se sotva valila...
9. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
pěknej pupíček :slight_smile:

naše fotečky,přefoceno přes mobil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
¨Natt super foto-model :wink: tentokrát bylo focení bez breku?? :slight_smile:

Petrunka no vypadáš jako když si spolka pecku :grinning: tohle mi vždy říkával můj děda při každým těhu :wink: :grinning:
SLUŠÍ TI TO!!!
9. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrunka01 mno, já těhu nejsem a taky jsem se sotva valila ... bylo příšerný vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid Jo, ty strachy moc dobře znám. Teď jsem koukla do kopie svý těhu průkazky a já měla CS 2 ve 33tt a stejně tak ve 36tt. A říkej si, že jsou i holky, které jsou otevřené na 3 prsty a jen mají doma ležet a miminko udrží. Chce to ale fakt odpočívat.

@miranda77 Ty agente, pěkné fotky :grinning:

@nattally Ten tvůj klučina je čím dál hezčí. To bude lovec žen! :grinning:

10. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...
Terko,jo,kdyby pecku,tak pytel pecek jsem spolkla..:slight_smile:

@miranda77 to ještě šlo,bude hůř..už teď v týdnu snad má být až 27 stupňů,to fakt nevím,co bdu dělat,neb doma se maluje,takže budu muset pobývat co nejvíc venku...
@nattally pěkný fotky :slight_smile:
10. kvě 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak zatím jsem doma, nález se od minule nezhoršil, trochu to vypadalo, že je to lepší, ale musela jsem kašlat a trochu zatlačit a bylo to tam kde min. týden, ale i tak... mám se dál šetřit, odpočívat a za týden opět na kontrolu. uffff.
@lenik_25 Leni, magnesko mám to lactici, no hnus, jak ležím s podloženou pánví a nohama, tak mě ze všeho pálí žáha a tyhle prášky mi tedy moc nepřidávají, no ale dá se to... a já s tímhle nálezem u Dády chodila normálka tři týdny po propuštění z nem. a kdyby to nevyvolávali, tak bych to donosila asi až do konce... tak snad to klapne i teď... tvrdnutí se trochu zlepšilo,...určo to bude dobrý...
tak se mějte a užívejte slunečních dní, koncem týdne se to prý má zkazit... já mám dnes manžu ve škole a Dáda jel na výlet k babičcce na zahradu, snad to zvládnou
10. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek