• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj :slight_smile:

Klárko, děláš mi radost takovou zprávou, moc jsem na tebe dneska myslela a jsem ráda, že můžeš být dále doma... :wink:
Zvládnete to!!!!

Pěkný fotky, Natt a Mirando :slight_smile:

10. kvě 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
leni dekuju :slight_smile:,to potěší :slight_smile:

Klárko,super,že muzeš být doma :slight_smile:,šetři se :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin supr zprávy!Jen tak dál a´t jsi v poho!!

Moje dítě mladší je živo snad jen na mlíku!!!On to pije jak vodu......

Jdu žehlit holky...blééé!!!!
10. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslíte si že jsem začla žehlit??!!NÉÉ a důvod-přidání si mlíka,už po 3x čůrání-ve stylu né na ráz ale po troškách,abych náhodou nemohla něco začít dělat........
Noce jsou u nás takové,že se probudí -chce k nám,já ani nevylezu z postele natáhnu ruce a přehoupnu si ho k nám,s ujištěním že na chvíly-poté usnu a spíme až dorána,Jdeme opět čůrat!!!!!!!!!
Dnes nežehlím,fakt!!!!!

Jestliže jsem dříve nechápala jak některým matkám nespí malé děti od minimálně 20h večerní,nyní to chápu!!!Prostě holt měly a mají dítě jako já!!!
10. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já vás poctivě dočetla,ale vůbec jsem nestihla reagovat,tak jen rychle gratuluju Sin,že dopadla na výbornou na kontrole :dizzy_face: a hezky odpočívej mamino :slight_smile: !Dneska už toho psaní moc nestihnu neb padám na hubu.......a i jsem trochu toho žehlení stihla :grinning: .Zatím přeju všem dobrou a pokud možno všem celoprospanou noc a zítra krásný den :slight_smile: !
10. kvě 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já jsem včera byla ve školce, děti měli besídku pro maminky, bylo to moc fajn a pak jsme si zašli na zmrzku :sweat_smile:

Rostík už spí až do 5.30, takže taky dobré, konečně se vyspím! No ale dneska, šly jsme do školky tak jako vždycky, Jaroušek že potřebuje čůrat, to už měl bačkůrky a byl převlečený, tak šel, prý mám počkat, říkám že jo, že zatím zaplatím výlet! Jedou do Srbské kamenice a pak za týden lodí do Hřenska a zpět! No přišel ze záchodu a řev, řev, že chce domů...no vůbec nevím co do něj vjelo, ale každopádně jsem ho tam nechala! :sweat_smile: :confused:
11. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko, tak to je fajn, že nález je stejný a nic se nezhoršilo. To odpočívání ti svědčí. Neboj, klapne to!
Neříkej, že se koncem týdne má kazit počásko :frowning2: My se chystáme v sobotu do Zubrnic na jarmark a pak ještě pod zámek na nějaké dětské atrakce.
11. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Zdeni, ty jo, máme u našich na baráku ještě ty prstýnky od svatby :frowning2: Moc se omlouvám a stydím. :frowning2:
Jsou v pořádku, neboj.

@prin Až do 5,30 a pak už vůbec? Masakr!!! Bych umřela :grinning:
11. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli a ten řev většinu dětí popadne, když se maminka zdržuje ve dveřích, to už je ozkoušené mnou i kámoškou, co vodí holčičku do Danečkovy třídy. Kdybys hned odešla (což ale kvůli placení výletu nešlo), tak se to nestalo :wink:
11. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
leni nevaaaaaaaa :wink: ,vubec,nepotřebujem :slight_smile:
11. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally No každopádně je to u nás, než se my dvě domluvíme :grinning:
11. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já su happy, vyšla mi jedna brigádička přes net - budu psát o hotelích v ČR na stránky www.hotel.cz. Tak jsem moc ráda :slight_smile:
11. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Lenííí no sůůpééér!!! :wink: :slight_smile:
11. kvě 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Jo, jsem ráda, sice vlastně nevím, kolik mi to hodí za měsíc, ale za jeden článek o hotelu 60 Kč a kdyby mi toho poslali víc, bylo by to super. A slibujou i nějaký prašulky navíc jako bonus.
11. kvě 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky,fandily jste??? :grinning:
11. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Super.A to budes muset jezdit ty hotely zkouset?To by byla dobry bgigoska!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..jasně,že jsem fandila,bylo to super!!
Leni,to by mě taky zajímalo,jestli budeš jezdit ty hotely zkoušet:slight_smile:
Klári,dneska jsem viděla u DM pod mostem tvoje chlapy:slight_smile:.Byla jsem si kupovat zase část výbavy na mimčo...
11. kvě 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Hele, my hokeji doma fakt moc nedáme, ale dneska to bylo super, takže jsme koukali i my :slight_smile:

Tsi vogo, to by bylo super ty hotely zkoušet co? Tak to by mě bavilo :grinning: Ale bohužel...

@petrunka01 Už jsi zase utrácela? :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Maxule oslavi narozky horeckou,doufam,jen,ze to bude ze slunicka a ne choroba...V sobotu musi byt fit na zapis.
11. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
a pak už vůbec :grinning: vidíš, já jsem nadšená, všechno je relativní :wink:
Gratuluju k brigádě :slight_smile: No já jsem odešla a byl klid a pohoda, takže mě to moc nebere ten řev, ikdyž dneska jsem byla trochu naměko, ale asi proto, že se to už nestalo ani nepamatuju!

holky,Jára teď tak zlobí, ale fakt hodně, už chvilkama nevím co s ním, no asi je to zase jedno z těch méně krásných období, no, hlavně aby brzo přešlo! A má ještě do toho nějakou separační krizi či co, když ho to chytne, tak nechce ani Michala :frowning2:

jojo, my fandili :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, já myslela, že je Max 14.5. a on je dneska? V tom případě přejeme všechno nejlepší, v tuto chvíli hlavně hodně zdravíčka a ať je pořád tak hodný a šikovný kluk :slight_smile:

@prin Pavli, tak my máme trošku jinou formu separační krize. Kdykoliv já nebo Tomáš jdeme z bytu (ať je to s košem, s Májou ven nebo jen na skok do krámu), Daneček vyžaduje pusu a jak zapomeneme, tak je doma peklo! Ale doslova. Dneska šel Tomáš s Májou jen kolem baráku a zapomněl dát Dádovi pusu. Řev neskutečnej, úplnej hysterickej záchvat. Musela jsem mu slíbit, že ať táta ZA CHVILIČKU přijde, dostane od něj pusy dvě. Jinak je vztekací, odmlouvá (ale nehorááázně) a dělá to, že si objedná nějaké jídlo, já mu to uvařím nebo případně otevřu (třeba jogurt) a on mi řekne "ne, nechci". To bych snad vraždila.
11. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak pusu musíme taky, a taky když třeba mluvím s Michalem po telefonu a on mu neřekne čau, tak katastrofa! To vztekání, to mě taky dovede vytočit a u nás je to ještě umocněné Rostíkem. Když ho du třeba dat spat, tak tam vlítne a samo že Rostík se tomu začne chechtat místo spaní a podobně, Minule tak dostal...ale fakt, ono je tu někdy slyšet hlavně mě jak řvu než ty děcka, chjo!
Víš co, on má Rostíka strašně rád, ale občas mi přijde, že si až teď uvědomuje, že je vlastně náš a musí to tak brát! Ale školka má na tom taky svoje, to jo, to je fakt! :confused:
11. kvě 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,Leni,už zase...to DM mě děsně vysává z peněz...:slight_smile:..jo,a koukala jsem do průkazu a Šíma měl ve třech letech 14 kilo,takže taky nic moc..
Dneska zubařka-bez problémů a ještě jsme dostali pochvalu,že se vzorně staráme o zoubky.Trochu se mu kývou jedničky,takže možná brzo budeme mít první zub venku..to je hrozný,jak to letí,před chvílí byl protivnej,když mu rostly...
11. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jak myslíš školka? Taky je rozjívenější, když jdete ze školky? Dan teda jo. Mluvím na něj a on kouká do blba, nevnímá mě a když vyžaduju jeho pozornost, tak kolem sebe máchne rukou, jako ať táhnu. Tuhle mi jí chtěl v čekárně na ORL natáhnout, protože jsem po něm něco chtěla, tak jsem mu jí hned vrátila, že si to dovolovat nebude. No všichni čuměli. A doma taky věčně řvu. A to máme na denním pořádku, bohužel. Chová se jak spráťa. Ale co naděláš... Jako fakt se snažím mu 3x říct v klidu, ať něco nedělá a proč chci, aby to nedělal, jenže ono na něj V KLIDU nic prostě nefunguje, jako bych nebyla. Prostě snad čučí i skrz mě. Teď čtu tu chytrou knížku "Respektovat a být respektován", tak třeba se přiučim... ale nevim, jak mi tam poraděj proti rupání nervů. :grinning: :grinning: :grinning:

@petrunka01 Ty jo, no jo, v pěti letech už začínají vypadávat, to letí!!! Tak ať se to obejde bez bolístek. No a co bychom dali za 14 kg. Dan má asi rok a půl svých slavných 12,7 kg a víc ani ťuk.
11. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...jsem po těch teplých dnech nějak vyšťavená a dost unavená..to jsem zvědavá,co budu dělat v létě....

@makinka.1 Maxíkovi vše nej k narozeninám a snad to bylo jen ze sluníčka a už je dobře...
12. kvě 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem.Diky za gratulace,vse vyridim!!! :wink:
Max ma ted rano 38,stejne musime s Emou na ocko (zloutenka),tak ho necham prohlidnout,kdyz uz tam budeme.Jesteze neni dneska tak slunecno,muzeme bez obav ven.Ale ma klidovej rezim,stejne jen sedi a kouka na TV nebo prohlizi knizky. :unamused:
Holky,deti se k zapisu do MS s sebou tahat nemusej???
12. kvě 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Já Šimonka měla,ale bylo to zbytečný,nic po něm nechtěli,jen mi dali papíry a šla jsem...
12. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na Starak a tam deti chteji...Jsem zvadava,jestli to bude fakt potreba.Tim padem tahnu i Emu,bo tchyne MUSI jit s nami. :confounded:
12. kvě 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Peťo, jj kluci jeli pro plíny, Dáda zase měl hysterák, že si nemůže vzít ten nákupní vozíček domů :grinning:
dnes byli v ul v nemocnici na kardio kontrole.. no dobrý, ale má tam poznámku " dnes obtížně vyšetřitelný kvůli stálemu křiku" :grinning: :grinning: on teď prostě vidí bílý plášť a řve...

Maki tak držím palec, tchyně dnes taky musela s klukama do UL, manžovi tím tedy pomohla, on stál frontu u ordinace a tchyně lítala za klukem :grinning: Maxovi přejeme dodatečně k narozkám a dobré pořízení v sobotu...
12. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Diky a setri se! :wink:
Dneska Emca na ockovani skoro ani neplakala,za to Max rval jako kdyz mu to bricho chce rezat a ne jen prohmatnout.Ale nic mu nenasla,rikala,ze z toho muze byt choroba,ale spis ze to vypada na predavkovani slunickem.
12. kvě 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek