• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
krásný den,
maki,
taky dodatečně všechno nejlepší Maxíkovi k narozeninám, už je to velký chlapík :sweat_smile:
Já jsem s sebou Járu měla, ale bylo to tak, že maminky vyplňovali přihlášky a děti si tam s učitelkama hráli a ony koukali jak jsou šikovné a prostě sondovali takhle nenásilně, což bylo super!

Leni,
řekla bych to takhle, u nás je období vzdoru! :confused: No snad se tu nezabydlí :grinning:
12. kvě 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíkovi přejeme vše nejlepší,hlavně hodně zdravíčka a lásečky od rodičů a sestřičky.-)
12. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Udělala jsi dobře, že sis do té školky cinkla, někde děti chtěj, někde je to jedno, jinde zas píšou na dveře, že se má přijít bez dětí. Co Max takhle navečer?

Já jsem nasratá. Zítra mám jet na hodně důležité vyšetření až do Teplic a Daneček má jít do školky. No a odpoledne se už 2x do hodiny tak posral, že se obávám, co to bude. Prostě z něj šla voda barvy včerejší omáčky k večeři. Proč sakra nemůže někdy vyjít něco tak, jak si naplánujem? U toho doktora už nikdo není, takže jestli se to nezlepší, budu tam volat za pět minut dvanáct, že nepřijedu. No konec!!! :frowning2:
12. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jé,to je blbý.ALe v Teplicích ti snad vyjdou vstříc.Teď narychlo už asi hlídání neseženeš...
12. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super..Šimonek si stěžoval na bolení bříška a teď má taky trochu průjem.To jsem na to zvědavá,jinak je v pohodě,i jedl normálně,teplotu nemá.Zítra máme sraz s kamarádkama,tak bych to fakt nerada prošvihla,domlouváme se vždycky několik týdnů...
12. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
to mě mrzí :frowning2: Jára to měla taky, je to teda asi tak tři měsíce. Já k němu běhala celou noc, on mi vždycky řekl, ale pozdě, nestihl to! No bylo to výživné, do toho Rostík a do toho nebyl Michal doma! Ale taky měl jít do školky, no ráno se ještě asi dvakrát po..., no dala jsem ho a byl už v pohodě! Tak snad to bude jenom něco jednodenního :wink:
12. kvě 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Max ted navecer vypadal naprosto normalne,ale ma 39,2 :confused: .Tak jsem ho osprchla vlaznou vodou,dostal nurofen (chtel sirup a neblil :slight_smile: )a snedl rohlik s kravou a jogurt.ted pije v posteli mliko,takze to vypada normos,az na tu cifru...Nevim,nevim...
12. kvě 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...

Maki, promiň, jsem ostuda, včera mi to nějak nedocvaklo, že měl Maxík narozky - takže dodatečně vše nejlepší, zdraví a lásku, to ostatní je podružné :wink: :hearts:

Leni, to je tedy blbý, rodiče tvoji nemůžou pohlídat? Kdybych věděla, že by u nás byl, tak bych si ho klidně vzala...

Já jsem nevydržela psychonápor okolo zápisu do školky, takže jsem si zarezervolala místo v Rákosníčku - byli neskutečně vstřícní, takže mám klid. V sobotu nebudu na nervy a nechám vše osudu. Petříka beru s sebou a k tomu ještě Adama :grinning: - chodil tam, tak trocha nostalgie jistě oběma stranám prospěje :slight_smile:

Dneska ten slejvák byl MASAKR - já zrovna jela autem z Nového mostu do Podmokel - no nebylo vidět na metr, stěrače kmitaly o život, auto se mlžilo - fakt lááázně. Ani nebylo kam zajet a zastavit, takže jsem statečně s nosem na předním skle dojela na Letnou k ségře, ta pro nás k autu přišla s deštníkama - pohoda... ALE pak mi volal Adam, že nám do bytu napršelo mikroventilací (!!!) a v obýváku je přes půl místnosti louže. Chudák to tady vytíral, odnášel nacucanej hrací koberec, atd... TO, že tady prší směrem na barák vím, ale že se tolik vody procpe mikroventilací mě nenapadlo ani ve snu, když jsem ji ráno otvírala... :-/
12. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
V poho Verco.Diky vsem za gratulace.
Kolik to v Rakosnicku stoji?
12. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Školné při celodenní docházce je myslím 3250,-
12. kvě 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru my měli okna zavřený a stejně pod oknem cákance, někde v parapetu je dírka a tou to teče... takže má manža o víkendu co dělat...jezdí teď 2ku a říkal, že se mu taky zamlžil celej bus, takže nic moc sranda a na starák musel kolem kaufíku, pač zavřeli pod novým mostem :rolling_eyes:
12. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Tak já nevim, pokadil se takhle 2x do tý hodiny a od tý doby nic. I jedl polívku a 1,5 rohlíku. Zdá se mi úplně v pohodě, možná jen vykadil něco, co mu nesedlo. Ty jo nestraš, že něco řádí.

@prin Jo, to bylo asi jen něco chvilkového. Střevní chřipku jsme si už užili asi před měsícem a půl. Tohle podle mě nic nebude.

@makinka.1 Ty jo, co takový horečky, co? To bych byla taky zmatená, když by jinak fungoval normálně. Ani na bolení v krku si nestěžuje? Hlavně, že jí, pije, hraje si, zkrátka že se cítí v pohodě. Tak ať už máte od toho pokoj.

@verca111 Verčo, moc děkuju. To on by u vás vydržel vpohodě. Kdyby ale srandil, tak bych ti ho tam ani nedala, abyste něco nechytli. Ale vypadá dobře. Když se do rána nepotento, tak normálně půjde do školky a já pojedu do Teplic. Jinak k nám prší skrz zeď v kuchyni v místě, kde byl špajz, je tam zadělanej takovej ten průduch, ale blbě, takže při každém dešti to prosakuje a při takhle velkém nám teče po stěně voda.
12. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Až takový to bylo jo? I uzavírky?
12. kvě 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 No on prave celej den skoro nejdl,jen rano kousek rohliku se sunkou a jednu susenku,obed nechtel vubec,az ted vecer jedl.Jinak rikal,ze ho boli brisko,ale vykadil se a zase dobry.Jen je unavenejsi,jinak nic.Hraje si,s Emcou radili,az jsem ho musela krotit.Co z toho bude,to fakt netusim.
12. kvě 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že jsem té uzavírce pod mostem unkla tak o 5 minut...!!!
12. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byl to mazec, fotka ze Želenic - pod školou...
12. kvě 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,furt se chystám,že už konečně napíšu,ale mám teď tak rozplánovaný dny,že večer už padám na hubu a většinou usnu na gauči nebo u holek dřív než ony :grinning: .Jen ve stručnosti : u nás dnes první den v nové školce :slight_smile: !
V sobotu jsme byli na výletě a po cestě dom padlo rozhodnutí,že zkusíme nakonec tu školku v montessori centru a hotovka.Měli zrovna zápisový den,tak jsem tam rychle volala,jestliještě můžem přijít.Dali jsme si tam navečer schůzku,objasnili jsme jim situaci jak jsme pochodili ve školce a že zkusíme,jetsli je Janička teď vůbec schopná kamkoliv chodit do školky.Slovo dalo slovo,že to zkusíme na zkoušku a když se Janičce nebude líbit,tak holt zůstane se mnou doma.Takže dnes byla Janička poprvé v nové školce a probíhalo to takto : Janička ráno vběhla dovnitř a hned,že chce přelívat vodičku,pak se na chvíli teda ještě ke mě přiběhla přitisknout neb jsem tam poměrně dlouho vysedávala i s Jaruškou.Učitelka jí v klidu nabídla,jestli si chce vybrat nálepku na svůj hrneček....a už byla jejich :grinning: .Janička si v u stolečku přelívala vodičku vedle klučiny co tam krájel modelínu :sweat_smile: ,Jaruška si ve vedlejší místnosti hrála s klukama u tunelu,co tam maj,aby se děti v mezičase mohli taky trochu vyblbnout,já tam chvíli oplendovala a když se žádný drámo nedělo,tak jsem šla Janičce říct,že už jdu a pá pá...skoro si toho ani nevšimla.Vzala jsem Jájinu a ještě chvilku nervozně jsem kroužila s kočárem okolo.....pak jsem to vzdala a šla koružit do parku...no kroužila jsem až do půl dvanáctý a nikdo mi nevolal,že by se něco dělo,tak jsem do školky volala já :grinning: a Janička prý je v klidu jsou ještě na procházce a hraje si s holkama :slight_smile: ať přijdu klidně až po spinkání.Tak já jela dom s Jájinou na oběd a v půl druhý(a to už jsem myslela jak pro ní jedu pozdě :sweat_smile:) jsme si pak pro ní jeli.........a ona....úplně normálně jsem jí zbytečně vyrušila,bejvala bych mohla přijet snad až bůhví kdy neb zrovna chtěla ještě poslouchat čtení pohádky.děti tam totiž spinkaj,jen když jsou unavené a když jeví známky toho,že opravdu spát nebudou,tak si můžou jít malovat.Janička se nakonec sama rozhodla,že si na chvilku půjde lehnout neb chce slyšte tu pohádku.Domu jsem si vedla usměvou holku,která mi hned vysvětlila,kde je Slovensko a že si s paní učitelkou řikala,jak se otáčí zeměkoule(což ona teď řeší každý den :grinning: a svítěj tu s tátou baterkou na globus :grinning: ) a taky mi hned zpívala novou písničku,co se naučila.....no prostě :slight_smile: za rok si holka zvykne,to už nebude tak řvát :rolling_eyes: ,že :rolling_eyes: .A tady v Březinách nemůžem jít ani do pekárny bez toho,aby se neujišťovala,že nejdem zase do ošklivý školky.Rozdíl,který hned vydíte i cítíte ,že :rolling_eyes: .
Ještě snd zítra po hokeji napíšu.Napsali jste toho hodně holky :slight_smile: .Dočítat jsem ještě zvládlaa,le te´d už jdu opravdu spát...spát do postele :grinning: .

A Maxovi dodatečně přeju všechno nej nej nej k narozkám :grinning: ! A taky hodné paní učitelky ve školce :slight_smile: .I tak mě neopustila víra,že krom tý Březinský školky jsou ostatní fajn neb vše je o lidech :slight_smile: .
A marůdkům přju brzké vyzdravení :slight_smile: !
A dobrou noc nebo už spíš dobré ráno všem :grinning: !
Jooo a taky chválím všem fotečky :slight_smile: ( teda krom té Verčino s tou vodou neb tam není z čeho jásat,že :unamused: ) ! a teď už fakt dobrou
13. kvě 2011 v 00:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani, mám obrovskou radost, to se tak hezky čte!!!!!!!
Tak gratuluji a už to bude v pohodě. :slight_smile:
Uuuuuuuuuuuffffffffffffff .............
13. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell,super!Normalka vam tu skolku zavidim!
13. kvě 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.
Jani,mám velkou radost,že vám to tak vyšlo s tou školkou.
šimonek vypadá docela dobře,ještě ráno průjem měl,tak do školky nešel,ale nejspíš to už bude dobrý,na nic si nestěžuje.
13. kvě 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani supr!!!!!!
13. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell no to je paráda!!Jste holky šikovný,že jste to zvládly tak udělat a být opět v pohodě a bez stresu!! :slight_smile: :wink: JJ je to vše jen a jen o lidech....
13. kvě 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste jednou diky za gratulace. :wink:
Zdravotni info:V noci jeste horecka,rano 37,2.Snedl pulku smetanku a kousek rohliku.Tvari se normalne,jen unavene.Jsem zvedava vecer.
13. kvě 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
bell,
no tak paráda, Janička je šikulka jak to krásně zvládla! :sweat_smile:

my si opět užíváme! Rostík v noci řval a nechtěl ani nakojit, no zjistila jsem ráno, že má plnou pusu aftů a ještě zespoda na horním rtu, takže jenom pláče a nechce jíst! Takže odstříkávám a dávám po lžičce. Teda on si dá třeba tři, čtyři lžičky jogurtu ale pak řve jak ho to bolí! No to bude očistec pár dní...furt něco :frowning2:
13. kvě 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, Prin! My měli před rokem tu slintavku - Petřík měl taky hafo aftů a neskutečně jsme si to "užili" :frowning2:
Jídlo, pití, vše horor, k tomu horečky, bolestí nespal - to celé 9 dní a 9 nocí :frowning2:
Držím palce, ať je brzy lépe.
13. kvě 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
taky měl horečky...teď už ne, ale jestli to bude trvat tak dlouho, tak pojedu asi do Beřkovic, chudák malý! :rolling_eyes:
13. kvě 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, SUPER, SUPER, NEMÁM SLOV!!! To je výborný, jak jste to vyřešili. U nás teda montessori školka nepřipadá v úvahu kvůli tomu, jak je drahá, ale jinak věřím, že je to tam úplně o něčem jiném. A líbí se mi, že nenutěj děti spát. Není to přece o nějakém řádu, ale o potřebách, kterým uměj vyjít vstříc. Fakt bezva!!! Jen tak dál, holky!

@makinka.1 Tak to už snad bude líp! :wink: Jinak Anetka byla dneska na tom trhání krčních mandlí a teda nic moc. Dostala oblbovačku, to prý bylo ještě vtipný, pak na sál jí vezli s tím, že se jedou jen projet. Lucka psala, že Anet ani neplakala, když jí uspávali. No a když jí holčinu vrátili, tak prý červený oči a tekla jí furt krev. Tak Lucka otírala střídavě krev a slzy a Áňa jí pak usnula v náruči. No jsem z toho měkejš a bojím se, až půjdu s Danečkem. Jako že to teď máme podle doktorky z alerga urychlit :frowning2:

@prin Juj, to budou asi náročné dny. Už chápu, proč sháníš odsávačku. Hodně štěstí a Rostíkovi pohlazení. A nemůže mít taky slintavku?
13. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeji hezký den, dneska jsem byla v CAR na imuno testech a genetice. Vysosali ze mě trošku krve a teď jen čekat, až mi zavolá doktor s výsledkama.
13. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ja je vcera videla u Podolsky,chudak Anet:frowning2:
Pavli,zkus neco min kyselyho,treba ten jogurt do tech aftu stipe.Treba smetanek nebo puding,co myslite holky?Ja s tim teda nemam moc zkusenosti,na afty netrpime.
Jinak my jsme dneska byli odpol zase u mudry,Max se ve 13,30 vzbudil a mel 39,4.Tak jsem volala,jestli jeste muzeme prijet.Udelala CRP a nic...Takze nejekej vir.Jen ma lehce zdurely uzliny.
A hokej.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Placu....
13. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek