• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
U nás taky teplota :cry: snad bude dobrej do konce týdne,v pátek je vezu k našim na hlídání.....už takhle jen se u našich hnu letí za mnou ta představa, že tam bude nastydlej, protivnej a bude řvát nic moc, ale jdu do práce tak holt to musíme oba nějak vydržet......
Já mám trošku nateklý mandle,musí mě to pustit, páč pátek a sobotu zase budu po 6h hulákat na lidi :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Sin, tak to je super, že se držíš, dr straší, ale tak třeba se tomu nakonec fakt vyhneš.... :wink:

Petrunko, krátí, krátí se ti to - fakt :-O

Já dneska končíla v práci brzy, tak jsem vlítla k dr pro potvrzení do školky. Při té příležitosti jsem si vyzvedla vakcínu na žloutenku a zítra (mám zcela volno z práce) jdem na píchanec. Za 14 dní na meningokoka... - jsemdr říkala, že jí Petřík bude milovat :grinning:
No a jak jsem tam tak byla, tak jsem se ptala na ty plenky. A dr se ptala, kolik je Petříkovi, pak jukla na datum narození a ... :grinning: řekla, že má o 2 dny staršího chlapečka a stejný problém :grinning: :grinning: :grinning: Tak nic no...

Marůdkům brzké uzdraveníčko :wink:
17. kvě 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: vkládám odkaz na FB na nové fotky : http://www.facebook.com/media/set/?set=a.215614978462966.62694.100000433962732#!/media/set/?set=a.215614978462966.62694.100000433962732
a ještě vás jdu rychle zkusit dočíst :slight_smile: .Jen tak, co jsem v dočetla před tím,tak se tu trochu choří :frowning2: .U nás opět rýmička...ale nijak dramatická no uvidíme :confused: .Jestli mi už bude padat hlava,tak všem dobrou a na zítra přeju všem krásný den :slight_smile: !
17. kvě 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Včera jsme opět navštívili Sebnitz a Rubeše, tak kuk :slight_smile: Davídek sice z kraje nějaký měření a focení bojkotoval, ale nakonec se nechal ukecat (slíbila jsem mu, že v autě mu pošlu do bříška Tatranku a banán :grinning: )
18. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Helou všem :slight_smile:

Ty jo, dočítám, že tady to všechno marodí. Tak holky, fuj fuj, bacily rychle vytřepat!

@verca111 Verčo, prosím tě, kolik teď stojí vakcína proti žloutence?

@ivanavorlickova To je něco úžasnýho! Fakt povedené a nádherné fotky. A vyřiď Davídkovi, ať se příště trošku víc usmívá :grinning: :grinning: :grinning: Budeš si muset tu tatranku dávat před utz :grinning:
18. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Děkujeme za pochvalu :slight_smile: Taky jsem říkala, že se Davídek tvářil parádně naštvaně, že po něm chceme, aby se ukázal a nechal vyfotit :grinning:
18. kvě 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo hezký fotekčy fakt :slight_smile:

My si teď chrupkaly s prckem a přijel si blbec pro šrot, klepal tak na okno, že nás vzbudil a mě opět bolí hlava, od rána mě to nepustilo!!!
Neodbytnej chlap, jezdí sem furt, ví že to co je venku za gaaráží může odvézt, ale zajímají ho věci i na dvoře :angry:
Malej jak tvrdě spal tak se pročůral, začal brečet tak jsem chlapa poslala do háje!! Mám dost a to jsem teď doprala!
18. kvě 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Kupovala jsem ted Emce rovnou 2 baleni,protoze je pry nejak zlevnena.Stala 729 jedna.Na Staraku u Vaclava.
18. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Lenko, je to, jak píše Maki - do konce května 20% sleva - stojí kolem 730,-

Ivčo, super fotky!!!! :slight_smile:
18. kvě 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 + @verca111 Holky díky.
18. kvě 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, to nesnáším, minule mi tchyně taky kluka vzbudila, zvonila jak když hoří... no kluk z toho 15 min hysterák jak se lekl ze spaní :unamused: tak jsem ho dneska vzbudila o 15 min dřív než babi dorazila, aby se to neopakovalo... teď už mažou na zahrádku, neb teplota nám přes noc zmizela a rýmička je taková jako že jo a ne...no a tatík odjel do práce a já se úspěšně nudím... ale volá na mě tady ten bordel, "ukliď mě ukliď mě" :grinning: :grinning: :grinning: ale nesmím no, manža by se fakt nasr...(až takhle mi to řekl :confused: )

Ivčo fotky krásný, buď ráda aspoň za tyhle, já Zuzančin obličej viděla asi na 2s, jinak byla celou dobu zády... jo a před týdnem na utz se tak krásně držela pacičkou za hlavičku... a včera mi dr. řekl, že má hlavu jak starosta, tak jsem říkala, že Dáda se narodil 3týdny před termínem a měl 3,1kg, tak řekl, že holčička bude taky tak trochu větší (tedy, na Bell ještě nemáme, ale raději bych třeba tak 2,5kg?!!)

Davídek se naučil odpovídat na otázku, bohužel jen jedno slovo a to NE....tak je to takový chvílema vtipný, (smrad jako v Cařihradu - Ty jsi kakal??? NE!!! :grinning: :grinning: )
18. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin no já sama z toho měla šok! Kor když mi bylo divně, hlava se mi motala, nyní už jsem trochu lepší, ale stejně to není ono.Ale musí být, že.....
Jinak to ani nejde :grinning:
Kristík už taky rozvazuje-kolínko, koťátko, pak si zpívá, ale tomu absolutně nerozumím, jen tam slyším něco o tom koťátku :grinning: , pupík a takový slova co používáme pořád.......docela mu to jde, ale hodně zdrobňuje!!! :dizzy_face:
18. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě takhle v poledne vzbudil pošťák - byla jsem jak praštěná, ale aspoň to byl hezkej chlap :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě máme jednu novinku :grinning:
Najdete asi tak 500 000 rozdílů???
18. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova To je nádhera :dizzy_face: ,teda fakt je mimi vidět krásně,to ty moje holky obě se na fotografování v břiše dost schovávaly,tak jsem byla vděčná za jakoukoliv pózu :grinning: .Tvoje mimi je vyloženě fotogenický typ a dává to všem jasně najevo :grinning: .
Holky já vás dočtu,pak stejně už nestihnu napsat a tak vás zase jen dočtu znova a když chci zase napsat,tak už je tu zase milion nových příspěvků :grinning: .
@singid Sin,držim palečky ať zůstaneš hezky v klidu doma a určitě na uklízení prď,klidně ať máte bordelní krizi hlavně,že tobě bude dobře :slight_smile: !Joo a vozit dítě bez autosedačky taky beru jako hrdelní zločin.Já chápu,že třeba za nás nic takovýho nebylo...ovšem taky byl asi tak o 1000 % menší provoz a když už k nějaké nehodě došlo,tak pro dítě to byla konečná.Neřikám,že dnes se dětem při autonehodě nic nestane,ale mají nesrovnatelně velké šance na přežití než dřív,že.Takže lidem,kteří to nejsou schopni pochopit nebo aspoň respektovat jako přání rodičů,bych do rukou dítě nedala :-/ .
@verca111 Veru.....to jako,že je Petík ostříhán?! :astonished: :astonished: :astonished: Jsem šokována! :astonished: Kde si na to sebrala odvahu? :grinning: A Jaká byla reakce hlavního hrdiny? :grinning:
18. kvě 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Jani, je ostříhán!!! Už to bylo v plánu dlouho, kudrnky začínaly nabývat obskurních rozměrů a vzhledu, takže padlo rozhodnutí a s kamarádkou jsme špekulovaly, jak to šmikne :wink:
Petřík je v pohodě - myslím, že se mu v těch vedrech dost uleví.
Detailní fota jsou na FB
18. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme pod nuzky asi taky.Az se vrati tatka z prace a bude-li vedro-tak me to donuti.Fakt se poti a hlavne je pro spoustu lidi holcicka....
Verco,strihala Martina V.?
18. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, Marti, Martina a byla MOC statečná!!!
18. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak teda super, Rostík mi dneska vstával v 5 hodin a Jára v 5.15, tak jako nevím co to mělo znamenat! Jára asi nemohl dospat, protože jsme šly do školky dřív...jeli do Srbské kamenice na výlet, počasí mají krásné, tak si to snad užijou :sweat_smile:

Jo a zapoměla jsem napsat, že jsem taky přestala úplně kojit! Teda mrzelo mě to, to je fakt, ale kdyby to bylo dřív, bylo by to horší, takhle to už jde! Nebylo to teda dobrovolně, ale jak měl ty afty tak prostě nechtěl! :unamused:
19. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
VERU!!!!! já myslela, že se k tomu nikdy neodhodláte.... :grinning: Letím na FB zkouknout detaily:slight_smile:)

Prin, tak že by vše zlé bylo pro něco dobré???
zase máš pohodu když ti kluci večer odpadnou brzy ne? to u nás bohužel nehrozí...

Já Dádu šmikla před týdnem v postýlce u mlíka, jinak bychom to nedali, ale jen ofinku a kolem uší :wink:
19. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sin,
no oni už nechodí tak jako dřív, ve čtyři, v pět :slight_smile: Jak teď nebylo Rostíkovi dobře, tak si to nějak upravil dle sebe a chodí mezi 19-20 hodinou, oba dva! Tak nevím, já mám holt nespavce :slight_smile:

veru,
Petíkovi to sluší a troufám si říct že se mi líbí víc než s těma dlouhýma vláskama! :wink: To bude lovec žen :sweat_smile:
19. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin je to škoda,ale zase i tak si kojila docela dlouho!!

JO jukla jsem na fota ,Petíkovi to sluší, taky jsme nedávno stříhaly Kristíka, ale jěště nemám stažený fota....
19. kvě 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkuju...
Stříhání bylo naplánované už delší dobu.
Jsem ráda, že to proběhlo - popravdě na něj pořád musím koukat, taky se mi MOC líbí :slight_smile: :hearts:
19. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a holky - mám info, že do školek se letos nedostane 450 dětí :-O :-O :-O :frowning2: :frowning2: :frowning2: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli, tak jak se Jarouškovi líbilo na výletě?

@verca111 Mně se ten sestřih na Péťovi moc líbí, i když lokýnky byly krásné.

@makinka.1 Jen do toho! Však to Maxíkovi bude slušet, neboj se. Schovej si vlásky na památku.

@terezam22 Terez, tak včera jsme měli budíčka v 6,10 hodin. A proč? Protože měnily na chodbě něco ohledně elektriky a ten chlápek to dělal přímo za našima dveřma (upozorňuju, že je to tak 2 metry od Danečkova pokojíčku a 4 metry od ložnice) a bušil do toho hlava nehlava. Pak mu zazvonil telefon a on do něj řval jak hluchej! No já měla dost. V 6,10 ráno!!! No samo, že byl budíček :angry: Už mě chytal nerv, že ho půjdu seřvat, ale pak jsem si vzpomněla na Pavlu, že už asi hodinu doma hospodaří a uklidnila jsem se :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Hrozné číslo, díky bohu, že už máme Danečka ve školce!
19. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin No a po kom to ty děti asi maj? Jsi taky nespavec :grinning:
19. kvě 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
když si takhle na nás vzpomeneš každé ráno, tak ti bude fajn a budeš mít krásný den :grinning:
No jinak, na výletě paráda! Prý je pustili i do kostelíku, tam zahráli na varhany a děti hleděli...no měli zážitek! Učitelka ho chválila jak pěkně šlapal, pohoda! No a odpoledne jsme ještě byli u kamošky na zahradě! :slight_smile:
S tím nespáním máš pravdu, no jo no, co nadělám...nic :grinning:

to číslo je teda fakt katastrofa, by mě zajímalo co jako mají dělat ty maminky co je nemají kam dát, nemají hlídání... :rolling_eyes:

Dnesa nám přijede taťka..hurááá :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Prin, já na tebe často myslím a mám husinu, jak Adam vstával brzy... Ale ono to přejde - fakt! Teď už ho o víkendu budím, aby nespal do oběda :grinning: Pravda, "pár" let jsem si počkala.... :grinning:

No s těmi školkami to je prostě mazec, ale co naděláme?

Náš tatínek má dnes a v pondělí dovču, tak ji rozdělí mezi rybaření a práci na baráku. A odpolko jedem k dědovi na chalupu.
20. kvě 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek