• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,

Leni já bych ho šla kopnout :angry: stačím když mě celou noc budí moje vlastní dítě,natož cizí chlap po ránu!!!!

Já te´d dopekla perníky,chci dát sebou příbuzným do Francie:slight_smile:

Malej se s nima láduje, sotva trochu vychladly! Musím je schovat!!!

Dnes makám v Ústí, zítra též, to zase přijdu o hlas....

Jiřík si večer stěžoval, že ho bolí v krku, no mám "radost" pokud taky omarodí......
20. kvě 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já vám dneska musim říct,aby jste neřešili prkotiny a radovali se z každýho dne.Člověk furt něco řeší za něčim se pachtí a ročiluje se...a co z toho. Manža mi před chvílí řek,že přišel kámoš a řekl,že mu umřela manželka.Jsme z toho úplně v šoku.Ještě nedávno jsem si z nich dělala srandičky,že jak vylezu s kočárem ven,tak je hned potkám,že je nějak moc často bolej zuby a co chvíli jsme řešili,že se už musíme domluvit na další návštěvě nebo výletu....a teď :cry: .Bylo jí 33...33! Holky to je hrůza taková mladá ženská,máma od rodiny,maj dvě děi 7 a 13 ....Mě to nějak hlava nebere :cry: .Prý měla plicní embolii od křečáků,takže to bylo úplně jak blesk z čistýho nebe.To je,to je...to je prostě hrůza.Tak si tam řikám fakt k čemu to honění se a rozčilování a neustálý řešení čehosi je :frowning2: .
20. kvě 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Jezis to je hrozny!!!Takova mlada maminka...Je mi to lito.... :pensive:
20. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, trošku jsem se hrabala ve starých fotkách a koukněte na srovnání Danečka s tatínkem.
20. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bellatrix13 Jani, to je hrozný! :frowning2:
20. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Náš tatínek má teď dovču na 14 dní. Ovšem celý příští týden zasvětí učení na státnice, které dělá 30. května. Pak 3 dny dalšího učení a dělá zkoušky na kurzu mediátora.
20. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
k tomu není co dodat :grinning:

Jani,
to je mi moc líto, bože, tak mladá!! :pensive:
20. kvě 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell no to je hrozný!!!!!Chudák rodina!!Přesně tohle říkám já,neřešit blbiny a užívat si všeho co jde, tohle mě zase "naučila" smrt tatíka...........Je mi teda toho Vašeho kamaráda líto a dětí :frowning2:
20. kvě 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj, akorát z toho na mě padá depka, když si představím ty děti bez maminky...
20. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Bell, ach jo, to je smutný příběh :frowning2:

Leni, ty srovnávací fotky jsou moc podařené :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Leni,fotečky už jsem chválila na FB :slight_smile: .

Holky add smutný příběh.Když s tim Jára přišel tak nám bylo jak kdyby nás někdo polil ledovou vodou..Pak jsme o tom ještě odpoledne přemítali jak se vlastěn člověk hrozně bojí o ten svůj kejhák,když má děti,co by s nima bylo apod.Ten kámoš se prý s dětma stěhuje k jejím příbuzným,aby děti měli kolem sebe co nejvíc rodiny..moc to s nima dobrý neni,holčička o tom teda hodně mluví,ale i tak je dost špatná a kluk se prostě zavřel do sebe a nemluví vůbec..no prostě hrůza.Né že by jsem byli nějak extra velký kamarádky,ale chlapi se spolu kamarádí hodně,takže jsme se tim pádem vídali celý rodiny a vždycky se s ní fajn pokecalo.Mladá ženská,měla spoustu plánů,řešila děti a každodenní starosti a ze dne na den je pryč :frowning2: .Jde z toho mráz po zádech.Hlavně z pohledu těch dětí ,když se člověk podívá na ty svoje......no prostě že jo no :frowning2: .Ach jo.
20. kvě 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bell ale s těma dětma ať to řeší-myslím tím psychologa, když tak mám číslo na supr holku psycholožku, nebo bude malér-vím jak to bylo s Jiříkem když umřel děda!!!!...........
Já jsem právě jednou takhle volala kámošce-dělala u notářky, s tím že bych byla ráda, kdyby se s náma nedej bože cokoli stalo ,aby bylo z naší strany zajištěný kam by šly děti, ona se mi "vysmála" že myslím na takový věci a jsem divná, ale prostě jak máš děti tak holt uvažuješ o všem....
20. kvě 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 To je právě to nejhorší, že člověk nikdy neví, jak zareagujou děti, co si ponesou do budoucna. No maminka jim bude chybět, to je jasný. A ten jejich tatínek to vyřešil moc dobře, že je vzal mezi rodinu, dobrý nápad, to každopádně. Já pořád vzpomínám na svojí kamarádku, která když jsem byla asi ve 3. měsíci s Danečkem v bříšku, porodila v děčínské nemocnici a za pár hodin zemřela. Hrůza, tehdy mě to fakt vzalo a dodnes si vyčítám, že jsem k nepřijela na návštěvu, na kterou mě tak dlouho zvala :frowning2:

@terezam22 Za tohle by se ti ta známá neměla smát a už vůbec ne při své práci, kterou dělá.
21. kvě 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Daneček začal s chutí pít mlíko (klasické z krámu) a já měla radost. Když se poprvé posrandil, nevěnovala jsem tomu pozornost, netušila jsem, že je to mlíkem. Dneska vypil asi 100 ml mlíka a sračka jak bič. :confused:
21. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Bell, to je moc smutný... člověk si fakt vůbec nepřipouští, že jeden den je vše ok, a během vteřiny je všechno jinak :cry: ty děti moc lituju, vím sama, že i ve svých 30 letech bych se moc špatně srovnávala s tím, kdyby mamka umřela... :frowning2: :frowning2:
jinak my s manžou už jsme taky o tom mluvili, co a jak zařídit, kdyby se něco stalo... i takové ty různé smlouvy a pojistky už vlastně řešíme dopředu, tak aby pak s tím bylo co nejméně práce... vždycky mu říkám, kdyybych umřela, tak jdi do banky za touhle paní a ta ti řekne co a jak dál...on vždycky namítá, že "zase" mluvím o smrti, ale holt, je to prostě tak...

a že se poslední dobou ty hnusný zprávy množí... mě zase vyprávěla mamka, že sestřence v Praze teď v únoru soused zneužil dcerku (6let) :confounded: proběhl už i soud, ale soudkyně řekla, že malá je natolik inteligentní, že si to mohla i vymyslet, takže milého souseda propustila na svobodu a sestřenka aby se klepala, co jim dalšího provede s holkou... přitom psycholožka potvrdila výpověď jako pravou, že to popsala detailně, to by si 6 letý dítě nevymyslelo.... :unamused: :unamused: :unamused: chjo je to hnus
21. kvě 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Tak to je mega hnus. Jak tohle mohli smést ze stolu? Upřímně, v tomhle státě dostane každej loupežníček x let ve vězení a za takovýhle hnusy jsou grázlové snad pochválení ne?
21. kvě 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je nestydatost!Tady je fakt mozny vsechno!!!No,co se divit,kdyz v nasem state za financni delikty je horni hranice 12 let a za znasilneni nebo przneni deti jdou na 4 roky a na pulku je pustej!Kdyz uz se teda do kriminalu vubec dostabou a nejaka hodna pani soudkyne je nepusti!!!! :angry:
22. kvě 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, byla jste se některá podívat na historických trzích? Já se tam vůbec nedostala, ani jsem neměla s kým. Manža se učí, naši šli známým na svatbu a tchýně odjela služebně do Prahy. Přišli jsme o něco?
22. kvě 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni taky sedíme doma...Já přípravy na zítřejší návštěvu- naložila jsem svíčkovou, Jiřík se učí a prcek spí..
Takže ani letos nic ze slavností nemám.
Jen z páteční a sobotní prezentačky mi odešel hlas kamsi, tak jen syčím ,když něco potřebuju a ukazuju rukama :grinning:
22. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 To na těch prezentačkách tak hulákáš? :grinning:
22. kvě 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni jojo:grinning: byla jsem před eskalátorama a odchytávala lidi- za hodinu kolem 70-80lidí udělám, bylo to na 6h takže fakt na hlasivky makačka!!Ale to víš doma byli rádi, nikdo neřval :grinning:
22. kvě 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ty jo, tak na takovou práci bych neměla náturu. Máš můj obdiv.
22. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@lenik_25 Leni,ani nemusíš litovat.My na trzích byli,ale nebylo to nic-podle mě.Docela chudý,nijak mě to nenadchlo

@terezam22 Terko,tak odchytávat lidi bych teda nemohla..to není nic pro mě..

Jinak víkend suprovej.Včera jsem byli na nábřeží,bylo tam plno atrakcí pro děti a pak ještě grilovačka u švagrovců.Šiška usnul,jak si lehl do postele a dneska vstával skoro v osm,což je megaúspěch.Dneska odpoledne ty trhy a pak na terásce s kamarádkou,jejím přítelem a dcerkou,se kterou se opět vylítal,že myslím,že už opět spí.Jenom mě to teplo už nějak nedělá dobře,včera jsem byla na odpis a šla v půl desátý spát.Dneska mě dopoledne bolelo celý tělo,ale pak jsem si po obědě na hodinku lehla a dost to pomohlo,teď je mi celkem fajn.
22. kvě 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Letos šly slavnosti naprosto mimo mě, máme dost práce na baráčku, stěhování se kvapem blíží, takže děláme, co můžem, abychom toho co nejvíc urvali o víkendech a pak toho měli míň... I tak toho bude jak buchet..

Klárko, to je hrozný příběh, ale mám pár zkušeností, díky kterým vím, že bohužel to u nás takto chodí :frowning2:

Petrunko, ty už se šetří!!!

Terez, z tebe je tzv. ideální manželka :grinning:

22. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ono to není špatný:grinning: občas se zažije sranda..........

Např.- když jim nabízím ke koupi sixcpak a oni by radši sex pak...:grinning:
Oni mají soutěžit a oni chtějí souložit:grinning:

Tohle byla dost hlídaná akce ze všech stran, proto jsme jeli na plný obrátky. Byli jsme tři, ale já chtěla k těm eskalátorům, proto jsem to takhle "odskákala"

Jěště jdu vyžehlit pár věcí, vytřít kuchyň a chodby a návštěva může dorazit, perníčky jsme dnes ozdobili s Jiříkem, a vycestujou za hranice:grinning:
22. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 to se zase neboj,já se šetřím,jen ty víkendy jsou poslední dobou aktivnější.Přes týden,když je Šíma ve školce,tak odpočívám dost.
22. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak kluci pořád rýmují, Dádovi dneska ráno vyšvihla taková nazelenalá nudlina, tak nevím, zdál se mi i teplejší, ale po odečtu má 36,8C :rolling_eyes: mě od včera zase bolí ta stydká kost, takže sotva lezu, no prostě jak psala Bell, jsou to malichernosti, ale když se sečtou, tak je to na palici :frowning2: :frowning2: zítra jdu k dr. a mám tucha, že už mě zavře do nemocnice, ale je mi to upřímně jedno, manža si vezme očr, konečně se vyspí, bude mít dost času na kluka, nebudu muset obtelefonovávat babičky na hlídání (jedna už nám taky ulehla s rýmou :unamused: ), prostě to bude asi lepší....
holky s tou rýmou, když je nazelenalá, mám s ním jít k dr.??? jinak když jsem mu pak vysávala nudliny tak to bylo ok, takový klasický průhledno bílý...
jinak hezký den všem, vypadá to na slunečný den :slight_smile:
23. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
verčo,
díky za podporu :wink: On nám takhle vstával i Jaroušek, takže jsem zvyklá, a hlavně s tím stejně nic nenadělám :slight_smile:

terko,
teda ty jsi fakt pilná žena, co ty všechno nestihneš :sweat_smile:

klárko,
no já s tou rýmou nevím, ale když je Jára ve školce a je rýma zelená, tak jsou radši když je doma, protože je to snad infekční myslím, ale to nechci kecat! Každopádně já s rýmou nechodím!
23. kvě 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ja myslim,ze kdyz nehoreckuje,tak s rymou nechodit,teda pokud ji nema zelenou uz dlouho.Jestli se ti dari dostatecne odsavat a nic jinyho mu neni,tak bych pockala,jaky to bude mit vyvoj.Zkus Sinupret,zkapalnuje hleny a brani jejich usazovani v dutinach. :wink:
http://www.sinupret.cz/ryma-a-nachlazeni/
23. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, tak ty víkendy taky trochu vypusť, ano?? :wink:

Klárko, též hlasuji pro Sinupret - je to fytofarmakum. Navíc se dá užívat perorálně a ještě k tomu se tím mohou potírat sliznice. Já k dr chodím s rýmou jen když k tomu je teplota (+ třeba oškliný kašel) - jinak si říkám, že bůh ví, oc by v čekárně ještě hošíček nafasoval....

Holky, mám strašný nutkání zavolat do školky - prý to jednání o rozřazení dětí proběhlo v pátek. Potřebovala bych opravdu vědět, jestli ho vzali, abych to řešila...!!!
23. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek