• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
holky díky, ten Sinupret hned koupíme a vyzkoušíme... on právě nikdy na rýmy moc netrpěl, měl rýmu snad tak 3x za celý život a navíc vždy buď takovou průhlednou, max. bílou...tak mě to trochu vyděsilo, neb jsem právě slyšela, že je to infekční a může to rozjet zánět dutin :frowning2: to teď teda nepotřebujeme ještě víc než jindy... už ani není takový teploučký, byl asi rozehřátý z postýlky, tak snad to bude ok

Veru, známá dělá učitelku na Riegrovce a říkala, že letos budou brát 60 dětí ale na zápis jich přišlo přes 120!!! hrůza :astonished:
23. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, já vím - do naší berou 8 a k zápisu přišlo tak ... 50, možná i víc
Ale lidi chodili i do čtyř školek.
23. kvě 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco a kdy mate ofiko rozhodnuti o umisteni?My 6.6.Taky jsem napnuta,ale chapu,ze ty vic...
23. kvě 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, být tebou, tak tam klidně zavolám. Aspoň se připomeneš a uviděj zájem :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, my 7.6. - já nechápu, proč to takhle natahujou!!! :frowning2:
Zavolat tam mi přijde jakoby drzý, když mám vyčkat, ale mám strach, aby mi drželi toho Rákosníčka...
23. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nejaky na hlavu.Radky tchyne dela na Letny ve skolce a Rada mi taky rikala,ze uz maji rozhodnuto.Ze pry to je na tak dlouho proto,ze se jeste doresujou pripadny nahrady za deti,ktery byly sice prihlaseny,ale nakonec treba nenastoupi.A taky musej dat cas na to potvrzeni od doktora...Ale je to stejne docela zbytecne dlouho.
Ja byt tebou,tak zavolam a oduvodni to tim Rakosnickem,snad ty zensky nejsou uplny dementky,aby to nepochopily,ne?
23. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: ,vkládám odkaz na FB na dřevěnýho koníka 3v1..a povšimněte si prosím holčičky v koníku s novým designem :grinning: : http://www.facebook.com/?ref=home#!/konik.cz
Jak tak nestíhám vůbec psát,tak jsem ani nestačila se prásknout,že jsem potkala v parku na hřišti Ryangi s Vendulkou a manželem.Kecáme,kecáme a on najednou,že potřebuje roční dítě na focení novýho koníka.Tak než jsem se vzpamatovala,tak jsme měli domluveno,že vyfotí Jájinu.Takže jsme na to focení přišli, nafotila se Jájina,na některý fotky i s Janičkou a ještě jednim chlapečkem,co taky přišel dělat modela :grinning: a bylo.Ofiko fotky ještě nemám,ale tady je jedna na FB :slight_smile: .
A dobrou všem :slight_smile: ,samozřejmě jsem večer vytuhla na gauči hned jak holky zalehli a teď tu čučim a mám nějak vyspáno :grinning: .
Ještě přeju marůdkům brzké vyzdravení,trpělivost s čekáním na přijetí a hodně sil na přípravy na příjezd cizinců :grinning: ! A snad už taky napíšu něco zítra,dočítat jakž takž zvládám,ale psaní už moc ne e .Takže už opravdu dobrou :sweat_smile: .
24. kvě 2011 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani vše nej k svátku :slight_smile:

Dáda v noci zase zvýšenou teplotu, teď ráno 37C po odečtu, docela hřeje, tak jsem zvědavá na odpoledne... já za chvíli mažu k dr. tak jestli mě dnes odešle do nemocnice tak to fakt bude na pytel... :cry: :cry: tak držte palce... jinak mám ten sinupret, snad nám pomůže, když odsávám,tak jsou hleny docela "čistý" ale ráno má vždy tu jednu dírku zalepenou takovým tím zelenožlutým hnusem.... :confounded: :confounded: snad mu to pomůže, jinak zítra mažeme k dr. mám strach, aby se mu to nějak nevrazilo do uší.... :confused:
24. kvě 2011 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen jsem vám chtěla v rychlosti napsat, že jak mi Daneček špatně jedl, tak to ještě nic nebylo. V poslední době má pocit, že si vystačí s jednom jogurtem k snídani a pak nazdar bazar. Co mu dám k jídlu, to okamžitě vydáví ven, div se nepoblije. Nezabírají ani jeho oblíbená jídla. Prostě jídlo nesnáší a nemá potřebu ho do sebe dostávat, přijde mu to asi zbytečný:frowning2: Dospělo to tak daleko, že jsem s ním včera zašla k doktorce. Doma váha 12,4 kg (z 13,1 na 12,7, 12,5, 12,4) a u doktorky 12,7 kg. Dneska ho čeká krevní obraz a rozbor moči, jestli mu nechybí důležité vitamíny. Včera se mi teda podařilo do něj dostat dva jogurty, piškoty, jablko a misku jahod. Ty piškoty, jablko a jahody spíš díky tomu, že přijeli naši a moc mi pomohli ho nacpat. Od tatínka a maminky už ho to nebaví. Netušila jsem, že se jinak z každéhop jídla může stát boj, přemlouvání nebo nechutný scény na hodinu a půl.
24. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásné ráno všem,
Jani,
taky od nás všechno nej k svátku :sweat_smile:

sin,
držím palec u dr., snad to dopadne dobře! :wink:

Leni,
ségry švagrová má holčičku a tam to bylo podobné, nechtěla vůbec jíst a nakonec dostala nějaké kapky nebo léky, teď nevím, na podporu chuti k jídlu a pomohlo to, teď už je tuším nemá! No zeptej se na to a uvidíš! Je to peiklo, chápu tě, ale snad je to jenom dočasně a brzo se to urovná :wink:

Tak my byli včera v Realu a pak ještě v Badu v Lidlu, koupila jsem tam Jarouškovi za deset euro dvoje kraťasy, super a vůbec jsme dobře nakoupili...Rostíkovi kalohoty za 2,50 euro :grinning:
Ale taky mám špatnou zprávu a to, že se Járovi vrátili molusky, mrchy jedny! :rolling_eyes: Prý jak se to seškrábne, tak ukápne trošku krev a ta je infekční,tak se to rozleze! Takže mažeme a snad to pomůže! Myslím že si to přinesl ze školky :angry: :angry:
24. kvě 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsem Janickam hodne stesti,zdravi!!! :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Klári,doufám,že u dr v pořádku a jsi ještě doma.
Leni,to je fakt síla s tím jídlem.My máte taky občas co dělat,je to hubeňour,ale aspoň občas se něčím nacpe,takže váha jde zlehka nahoru.Držím pěsti,ať se to zlepší,musí to být šílený na nervy.
Prin,molusky vám nepřeju,snad se toho brzo zbavíte natrvalo.
Bell,vše nej k svátku Tobě i Janičce
Jinak já byla dneska na UTZ,vše je v pořádku,váha asi 1670g a podle toho,co jsme všichni viděli,je to stále holčička:slight_smile:Tak snad jsem viděli správně.Byla se mnou ségra,ještě mimčo na UTZ neviděla a líbilo se jí to.Rovnou jsem sepsala porodopis,tak si pomalu můžu balit tašku,kdyby něco...
24. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janám a Janičkám všechno nejlepší k svátku :slight_smile:

@prin Jo, už jsem koukala, že z přírodních preparátů by mohl pomoct Pikovit nebo Multi-Sanostol. Uvidíme, zítra v poledne už budu mít výsledky testů, tak podle toho buď něco napíše doktorka nebo koupím něco z toho přírodního. Každopádně dneska mi Dáda udělal radost. Posnídal jogurt, ke svačině snědl 3/4 rohlíku a k obědu si dal srdíčko od Hippu a zapil to půl hrnečku mlíka. Nakonec jsem mu koupila kojenecké mlíko, když nesnese normální. Zatím to nevypadá, že by po tom měl mít průjem. Jo a Pavli, taky se musíme dohodnout na tom kole, třeba u nás u baráku. Co děláte ve čtvrtek dopoledne, když bude pěkně?
... Jinak držím palce s těma moluskama. Chudák malej, takhle na to trpí...

@petrunka01 No jen si už zabal, mamino. A super, že je všechno v pořádku. S Danečkem to nervy jsou, ale my to nějak vybojujem, máme snahu.
24. kvě 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,od kdy se vlastně může pít maliník?A pomáhá to?Já nic takovýho u Šimonka nezkoumala,takže fakt nevím...
24. kvě 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Od 36 tt myslim.
24. kvě 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ano, od 36tt 2x denně
24. kvě 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 A jestli to pomáhá, to nevím, já ho nepila zas tak poctivě, protože jsem po něm poslíkovala jak blázen. Každopádně není jistý, jestli to bylo po něm :grinning: Ale co, zkus to, chuťově je moc dobrej.
24. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me taky chutnal.A jestli pomaha nebo ne...tot otazka :grinning: Kazdopadne s nim nic nezkazis.Ja ho pila u Maxe a jedla jsem i lneny seminko.U Emy jsem se na to vsechno vybodla a oba porody (oba vyvolavany) uplne stejny,za 4 hodky bylo po parade. :slight_smile:
24. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holky,asi ho zkusím a uvidím:slight_smile:
24. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, psala mi Klárka - singid - je na kapačkách, ale prý to snad bude dobrý. Ptala jsem se jí, jestli jí ještě pustí - tak prý snad na konci června :frowning2:
Zuzanka má už 1,3kg :slight_smile:
Moc vás pozdravuje.
25. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
tak to nejsou moc dobré zprávy, ale hlavně aby bylo všechno ok a prcek v pořádku! Sin, má fajn manžela, takže se postará, myslím že může být v klidu :slight_smile:
25. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Tak to je mi upřímně líto, že skončila v nemocnici. A je to kvůli ledvinám nebo tomu, že se otevírá? Fakt je mi líto, že musí být bez mrňouska, já si to víc než měsíc nedovedu představit.
25. kvě 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..týjo,tak to je blbý,že je Klárka v nemocnici.Snad to bude dobrý a pustěj ji i dřív.Měsíc tam ležet,tak zcvoknu...Veru,když ji budeš psát,tak,že na ni myslíme..
Já jsem konečně začala prát mimi oblečky a je toho nějak hodně.Teda hlavně bodýček,jinak ani tolik ne,něco asi ještě i přikoupíme.Hlavně jsem někde měla ponožtičky a teď je nemůžu najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Akorát to asi budu muset žehlut a do toho se mi po těch několika letech abstinování vůbec nechce :grinning:
25. kvě 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verco,pozdravuj ji od nas!Chudak holka....
25. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyřídím, ale teď už jí psát nebudu, abych ji třeba nevzbudila, takže písnu zítra v nějakou lidštější dobu.

25. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky,díky za přáníčka :slight_smile: .Rychle jsem stihla pochytit jen info o Sin :frowning2: .
@verca111 Veru,určo jí pozdravuj i ode mě ať se holka drží,moc na ní myslim,všechno bude ok ať hezky odpočívá :slight_smile: !
A taky hlásim,že se kámošce se dnes odpoledne narodil chlapeček 3.5kg a 51 cm :grinning: .Jsem z toho ouplně na měkko :grinning: ,hned bych se šla ráno mrknout na miminko,ale mám trochu rýmu sakra tak fakt nevim,jetli je dobrý jít zrovna do porodky,sakriš sakriš :unamused: .To bude letos pěkná sezona :slight_smile: .Tři kámošky už porodily,další dvě čekaj-jedna už je taky na spadnutí každým dnem či hodinou a tady na koníkovi to přijde taky coby dup :grinning: ,to se zasejc bude miminkovat do álelůjá :grinning: :grinning: :grinning: .
26. kvě 2011 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou všem :slight_smile:

@verca111 Verčo, asi teda pozdravuj Klárku hromadně :slight_smile: Všechny na ní moc myslíme a jí i miminku držíme palce.

@bellatrix13 Ať mi nikdo netvrdí, že silný ročníky už odrodily. Teď je asi taky furt plná porodnice co? Jen já ostrouhám. Ale ono to za čas vyjde, až s doktorem prokouknem ten problém. Teď jsem myšlenkama úplně někde jinde. Už se mi podařilo shodit skoro 6 kg od poloviny dubna, tak mám radost. Co kilo, to radost v podobě jednoho kila dole. Počkejte na tu modelku za rok. Tsi vogo, příští léto budu hvězdou koupališť :grinning: :grinning: :grinning: No nic.... :grinning: No je to běh na dlouhou trať po těch hormonech :frowning2:
26. kvě 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,já pila maliník u Janičky až týden před termínem....ale bůhví jestli mi to nějak pomohlo :confused: .U Jájinky jsem si ho udělala asi dvakrát(myslim) ,tak nějak až když se blížil termín porodu...ovšem taky vim prd,jestli to mělo na něco vliv :confused: .Bůhví.Mělo by to teda mít zázračný účinky ne otevírání porodních cest,že to půjde skoro samo....asi snad jo,ale neměla jsem pocit,že bych si nevšimla že rodim :grinning: .
26. kvě 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Leni,hoď se do gala,vyformuj si figuru :grinning: a do práce se těš :grinning: .Zase se budeš cítit jako člověk :grinning: .S dobrou náladou a změnou životního stylu přicházejí i dobré zprávy :slight_smile: .
26. kvě 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Jo Leni,hele,u nás teda se s jídlem naštěstí povětšinou moc nebojuje,ale jak byla Janička s těma rotavirama v nemocncii tak těch 14 dní potom to byl taky pěkněj horor.taky jsem byla zoufalá neb jsem měla strach,že má málo vitaminů a minerálů a ani moc pít nechtěla,no děs.Nakonec se teda zase vyžrala,ale krmili jsme jí po lžičkách..vždycky snědla jednu něčeho a konec za čtrvt hodiny další a konec...což je dost na nervy teda,ale porád jsem měla něco po ruce,aby jsem jí nabízela a nabízela........No a Jájina se nám teď konečně rozpapala,před měsícem jsem z ní byla taky vyřízená, že je jak za groš kudla.Sice dlouhá,ale kostějíček..takže taky furt nabízet,nabízet ..ach jo.Tak jídlo už dobrý,ale zase Jájina bojuje s pitím,což mě trápí převelice neb když chytne rýmu tak místo,aby pila víc tak pije jak malej ptáček.Pánek nás poslal na krev, po těch jejich posledních nemocích s ušima, a kupodivu měla obraz i imunutu v pořádku,ale má moc nízkou hranici železa,takže dostala aktifferin v kapkách...a řekla bych,že opravdu nějak víc jí a je čilouš....jestli ji trápilo to železo :confused: a kvůli tomu byla oslabená..Třeba fakt neni od věci požádat dr. o nějaký kapky buď na doplnění vitaminů nebo na podporu chuti.Dokážu si představit jakej to musí být záhul na nervy,když dítě jde s váhou dolu a né nahoru a ještě vydržet ten nervák u každýho jídla,jestli se do něj nasouká aspoň nějaký minimum.
26. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek