• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, gratulace, jsi šikulka :wink:

Klárku jsem ráno pozdravovala hromadně, děkuje a taky vás zdraví. Je tam kvůli tomu, že se začala otvírat, Ledvina je zatím OK.

My byli dnes opět na koupálku :slight_smile:
26. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ještě co jsem chtěla napsat a už jsm se k tomu vůbec nenapsala... co se týká add školka,tak psát do novin apod. jsem zavrhla neb jak už jsem řekla při náhodném setkání s Verčou,že by to bylo nefér k ostatním mrodičům a dětem,který třeba na školku remcja,ale potřebují jí a jak by asi komu bylo,kdyby zrovna tu jejich školku někdo očernil a označkoval jako nejhorší?...asi nic moc že jo no,radostí by neskákali neb by s tim zas tak moc nenadělal,leda by přišla hromadná revoluce a do tý nikdo nepůjde.A taky už se mi pak moc o školce psát nechtělo neb dobré duše březinské dolšy do školky s našimi problémy dříve než jsem je tam stačila jít vyřešit já sama :rolling_eyes: .takže tím to zdravím čtenáře z Březin a polibte mi laskavě prd... :sunglasses: .Naštěstí jse si nechal pro sebe,že dáme Janičku jinam,což jsem sem napsla až po té,takže nepříjemný rozhovor s paní vedoucí byl ukončem ve chvíli kdy mi chtěla zvěstovat,že nemáme šanci,že by nás někde jinde vzali,když jsem doma,tím že už v jiné školce jsme .Taky mi chtěla ještě vyprávět jak je to všude stejněé a jiné kraviny :grinning: .Nakonec začli házet vinu jedna na druhou,že ta stará je moc přísná,že né mladá učitelka apod. další kraviny.Takže jsem tý straý rovnou řekla,že na ní Janička vzpomínala v dobrém ať neni nějaký mejlka......jak si to tam mezi sebou dál povyřešili už nevim,ale určo budem nejhorší na celém světě my s Janičkou :grinning: jak jinak,že. Možná dá paní vedoucí náš příbeh zase doplacu pro další rodiče stejně jako při nástupu vyprávěla mě jak vyloučili holčičku protože ve školce zvracle a nechtěla tam být.........divné,že se jim tam ty podobné případy jaksi hromadí,že :rolling_eyes: a ještě o tom vypráví :rolling_eyes: .No nic pro mě za mě....že jo no :sunglasses: .

No add smutný příběh,jak psala Terez,aby kluka řešili za včasu s psychologem.To nejspíš budou...nějaký čas( ovšem to se nveí jaký čas,to si nedokážu ani představit :frowning2: ) teda mají děti i manžel nárok na smutek a bolest to se nedá nicmoc dělat,kdyby se to pak už táhlo moc dlouho určo jim všichni kamarádi pomůžem jak se dá.Ach jo :frowning2: .

No a ještě jsem chtěla něco napsat......ale už si to zas nepamatuju,tak zase příště až budu schopná udržet myšlenku :sweat_smile: .

Jooo ještě jsem chtěla Prin,že i tak to kojení bylo vcleku dloouho.My už by jsme taky mohli Jájinu odstavit úplně,někdy mám pocit že by si to snad ani nevšimla :sweat_smile: ,ale já už jsem tak zvyklá.... :sweat_smile: .jenže jak nekojim v noci,tak už toho mlíka stejně ubývá a ubývá a kolikrát kojim až v poledne.Ráno vypadnem do školky a já zapomenu,Jájina se nehlásí ...pak jí to sama cpu až v poledne :grinning: .
26. kvě 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ono je asi opravdu ve spoustě školek něco a lepší udělat vlastní zkušenost - dneska jsem vyslechla drsné zpravodajstí o přístupu na Staráku no...
A to s tím políbením ? Tos napsala hezky :grinning:
A že budete nejhorší? A KDO jiný za tu situaci asi může, ne? :angry: Tak to holt na tom světě chodí.... :frowning2:

Leni, ty jsi tu zmiňovala ten Multisanostol - tak jsem jen chtěla napsat, že když jsem na podzim dělala takové soukromé "výběrové řízení" na multivitamín pro zimní období, tak u nás vyhrál - a dávala jsem ho Petíkovi do vody, měl to jako šťávičku a vždycky to vyexoval :wink:

No taky jsem ještě něco chtěla, ale ... no stáří je prostě hnusný, no!!!!

Jo už vím :grinning: - že přes léto opravdu mulťák nepotřebuje - dneska dal celý (velký) pomeranč, celou salátovou okurku a ještě mi ujídal ledový salát... :grinning:
26. kvě 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě na skok od žehlení :grinning: Multisanostol mám pro holky taky :slight_smile: ,známá v lékárně mě na něj vyloženě umluvila ,že ona to dávala svým dětem a Lenka(dcera) to dává teď taky svym dětem :grinning: ...no prostě ho tu máme,že..když je to tak už lety prověřená značka :grinning: .Původně jsem šla pro nějaký ty marťánky nebo tak něco.....ale holt jsem se nechala ukecat.Dostávaj to holky po lžičkách a když o se o tom mluví, tak jsem si vzpomněla,že zrovna dnes ho nedostaly vůbec :confused: .Přehnala se přes nás zase rýmička,tak ho dostávaj pravidelně i teď v době hojnosti čerstvých vitaminů :grinning: .
To mi připomíná,chodíte ve středu na farmářský trhy na Masarykovo náměstí? Jaký máte dojmy?Já teda tak nějak......něco dobrý, něco stojí za prd a něco stojí HODNĚ :grinning: .Koupila jsem mladý ostrý česnek..ale teda cena skandální :astonished: ...kdybych radši koupila flák masa,tak by mě to tolik netrápilo.Ale je fakt,že česnečka z něj byla kupodivu opravdu s výraznou chutí :slight_smile: .Ovšem tak nějak celkově mi přijde,že je na těch trzích toho... málo nevim no.Na Husovce na tržišti,bych řekla,že je větší výběr :confused: .
26. kvě 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě na ty Marťánky měla dost špatný reference, co se opravdové účinnosti týče, tak jsem hledala a hledala a našla :wink:
Tak jsem ráda, že jsem asi našla i dobře - díky za info.
26. kvě 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak krev a moč nám naštěstí dopadly dobře. Výsledky ukázaly, že Danečkovi naprosto nic nechybí. Měl tam rozbor na vitamíny, minerály, železo v pohodě, cukr i bílkoviny v pohodě. Malá část výsledků tedy bude až zítra, ale to hlavní už víme a je to ok. A jinak jak jí už tři dny laktobacily, tak se to trochu zlepšilo a rozjedl se nám. Sám si řekl o snídani a včera o svačinu, to jsme čuměli jak péra z gauče! To neznáme. SNAD to vydrží. Jsem tak šťastná, když ho vidím jíst...
A přesně jak jsi to dělala ty, taky s sebou furt něco někde tahám a nabízím. Pavla může potvrdit. Dneska jsem s sebou táhla ven piškoty a musela mu je dávat ona, jako že je to od ní, aby to nebylo ZASE nucení od maminky, ale odbrota od tety... no konec. Ale fungovalo to. A když už mu něco dávám, tak ve větším množství, třeba 200 g jogurt, 250 g přesnídávku (bez cukru z DM) atd. atd. Prostě když už mu něco jede, tak ať toho nasouká do sebe víc.
26. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verca111 Jo, ten multi-sanostol je prý super a hlavně dokonalej na imunitu a myslím, že tam konkrétně píšou, že je to pro děti, co choděj do školky a pohybují se v kolektivu. Pak mrkni na net na "Pikovit", ten mě taky zaujal.
26. kvě 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Podle mě je toho na těch trzích málo - myslím farmářské. V Tržní jsou lepší, ale skoro se tam nedostanu.
26. kvě 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jdu spát. Gud báj všem :wink:
26. kvě 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Co je na Staraku ve skolce????Chci to vedet,pls!
27. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno, z pochopitelných důvodů tady detaily psát nebudu....
Každá školka má asi svoje - je to (jako ostatně všechno) o lidech, a proto buďmě vděčné, pokud máme prima učitelky, které svou práci dělají rády a dobře :slight_smile:
29. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Maxíkovi vše nej k svátku!!! :slight_smile:

Nestíhám ,nestíhám......
29. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k Terce, taky přejeme vše nej, nej... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju Maxíkovi vše nej k svátku :slight_smile: !
29. kvě 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
I my přejeme Maxíkovi všechno nejlepší - měl krásný den, tak si ho jistě užil... :slight_smile:
29. kvě 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo.Maxovi vše nej k svátku!
29. kvě 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme!Jj,uzil si to,byli jsme na detskem dnu,libilo se mu tam. :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
I tady na koníkovi přejeme s Danečkem všechno nejlepší Maxínovi k svátku :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk na toho našeho skoro 3letého chlapáka, jak se dneska chystal s hafana do postele.
29. kvě 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a dneska se prďola vracel po dvou dnech od babičky a od dědy. Potkali jsme se před panelákem a on se mi rozeběhl do náruče a nadšeně volal "Maminto, to je tytyčty plo tebe!!!" No krása. A vzápětí už mluvil jen o nářadí, které dostal od babičky a od dědy předem ke Dni dětí.
29. kvě 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
to je prdolka :slight_smile:,krásný :wink:

@makinka.1 ,
i my přejem vše nej nej,na nábreží jste byli videni :slight_smile:,my sedeli hned dole a čekali,až vystoupí neteř(mažoretka)

tak jsem koupila multi-sanostol,dle vašich rad tady-tak uvidíme ,vůbec mu nejede,ale spolkne to :slight_smile:

29. kvě 2011 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Díky. A ochutnala jsi ten multi-sanostol? Prý je to pomerančová příchuť.
29. kvě 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
jj já z toho cejtim to béčko,ale pomerančový to je :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to dávám do vody - samotný by to taky nevzal.

Leni, krásný fotky :slight_smile:
30. kvě 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, děkuju :slight_smile:
30. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro mého nejšikovnějšího manžela, který se mi dnes večer URČITĚ vrátí domů jako Mgr. :slight_smile:
30. kvě 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 ,
leni teda paráda a manžel je tedaaaaa moc šikovnej :slight_smile:,tak to pořádne oslavte-gratulace :slight_smile:

my máme pro zmenu zánet ucha :frowning2:,segra me tu učí už hodinu jak to čistit,bud jsem debil nebo nevim,nejde mi zaboha udelat vatovej smotek :frowning2:(((((((((((,a na imunologii dnes zodac nám zustal,bronchovaxon jen dobrat a dostali jsme sprej do nosu,tak se pak uvidí co dál,jdem zas v červenci a to už to bylo na dobrý ceste,uvidíme co ten multi-sanostol :slight_smile:
30. kvě 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Tak to je mi líto, brzké uzdravení
30. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža to dal třikrát za jedna! Frajer!
30. kvě 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,super..tak to jeho učení za to aspoň stálo...gratuluju a snad už bude fungovat i jinak než se sluchátkama na uších
30. kvě 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek