• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
leni,
gratulace Tomášovi , ale člověče, proč mě to nepřekvapilo že má za jedna? :grinning: tak a teď si bude užívat rodinky!
30. kvě 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Leni,obrovská gratulace manžovi ke zkouškám :grinning: ! Koukám luxusní dortíček a dáreček ..no teda to je chtěl udělat už jenom kvůli tomu :grinning: !A chválím fotečky Danečka....Daneček je na nich samozřejmě moc roztomilej...mě ale tak zaujala ta smečka pejsků... :grinning: z těch by Jájina štěkala aspoň dva dny :grinning: ,taky si budem muset pořídit pejsky náhradníky :grinning: .

@nattally Natt,úplně normálně použij místo vatovýho smotku uchošťouch.Jestli se bojíš,že mu to budeš cpát moc hluboko,tak použij ten dětskej,ale lepší je ten pro dospělý neb ten peroxid se musí dostat kousek dovnitř.Já smotky vůbec nedělala,ale fakt se musí tim uchošťoucem opatrně,děti maj ten sluchovod ještě krátký a to o dost proti dospělým,tak netřeba to cpát daleko do ucha.
30. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Frajeeeer!!!!Gratulace!
30. kvě 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cerstva fotka:Dneska poo jsme jeli na koupalko,takze Max ohne schlafen,dokonce treti den za sebou,tak toto je vysledek!Neni to nepovedena fotka,fakt usnul po veceri vsede.I cisteni zubu jsem mu odpustila...
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/makinka.1/album/jaroleto-2011/6974438/
30. kvě 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 ,
Jani,vyzkoušli jsme jich asi třicet, :slight_smile:,nakonec jsem na to přišla,nervama jsem vyzkoušela i tu tyčinku,ale jak píšeš,bála jsem se toho a taky ho to bolelo,tema smotkama jsem nakonec vytáhla hafo bordelu,sice to byly nervy,ale je aspon neco venku :slight_smile:,ale řikal sám,že chce ráno k pani doktorce,tak nevim jestli je to dobře,že to jde ven,nebo je to napíchnutí,no uvidim co řekne dr,snad jsme na dobrý ceste,přes den byl v poho,koupili jsme klobouk až přes uši,jestli mu vadily ty kapičky nevim........už spinká,tak uvidíme ráno,radši tam zajdem,tim nic nezkazim
30. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally No hele,jeśtli mu z toho ucha teče nějakej podivnej hnus,tak mu to prasklo a tim se mu i ulevilo,ale k dr. běžte určitě.Zkontroluje bubínek,vyčistí mu to a dá instrukce a léky do ucha a pak půjdete ještě jednou po přeléčení na kontrolu toho bubínku jak se to vše zhojilo.
30. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13
bell,
my jsme byly v nedeli na pohotovsti,teče mu z toho hnus pořád,dostal léky,ale je mi divný,že mu neni aspon trochu líp :frowning2:(((((((((((,nemá horečky a noci než to prasklo byl taky v pohode,ted si večer zase ztežoval,tak nevim jestli je to dobře nebo špatne,že to teče pořád :frowning2:
30. kvě 2011 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@lenik_25 - gratulace i tady :slight_smile: Tak je z tebe teď paní Magistrová :grinning: Hezky to oslavte a teď jsou na řadě další úspěchy :wink:

@nattally - tyjo chudák Šimonek :frowning2: Držím palce, ať je brzy lepší.

@makinka.1 - hustý :grinning: - ale znám to taky... Petřík takhle u jídla usínal pravidelně, když začal chodit :grinning: A Adam, když jsem mu zrušila dvě spaní denně a zavedla jedno :wink:

Já byla teď na otočku u táty - nebral mi mobil.
Zítra jsme byli dohodnutí, že přivezu Petíka v 11:45 - měla jsem učit jen 1 hodinu od půl jedný. Náhodou jsem jukla na web na supl a PRDLAJS - učim všechno - tedy myšleno všechny hodiny - jednu svojí a zbytek suply... .
Takže jsem svištěla a Petříci na mě čekali s koupáním...
30. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Jen a´t to teče,musí se všechen ten hnus dostat ven,ten zánět se tam vytvoří tim,že se zanese eustachova trubice a hromadí se uvnitř v uchu hnis,ten se pak musí dostat ven,buď to dr. propíchne nebo to praskne samo a vyteče to ven,podávaj se k tomu kapky do ucha i do nosu,aby se co nejvíc zprůchodnili dýchací cesty.Já nevim jak Jájinu,ale mě to ucho pobolívalo pěkně dlouho.Jájinka už je dávno ready,ale občas si ještě do toho ucha šťourá.
30. kvě 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkujeme za gratulace. Vyřídím, že ho chválí taková spousta ženskejch :slight_smile: Ovšem až vystřízliví, neb včera se JEN LEHCE podělil o pět Bohemek a zbytek vypil sám, tak leží v posteli, skuhrá a má pocit, že si magisterský život užil jen pár hodin a umře :grinning:
31. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bellatrix13 Hrozně jsem se zasmála nad tím, jak by Jájinka štěkala dva dny :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Natt, Danečkovi z toho teklo několik dní. Nejdřív krev a hnědej hnis, pak žlutá vodička a pak za dlouho čirá. Tak se toho neboj. A hlavně Daneček už měl ucho prokazatelně zdravý a furt na něj ukazoval, že bolí ouško. Kecal, protože věděl, že ho bolelo a že byl hejčkanej nebo se mu líbilo, když to s ním ostatní probírali. Doktorka mi řekla jednu věc, na kterou nedám dopustit: "Neptejte se ho, jestli ho to bolí, pak ho to vždycky bude bolet. Musí si říct sám."
31. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,Jajine by mozna stekani vydrzelo dva dny,ale Ema steka furt. :grinning: Na kocky taky rika "Pes,pejsek,haf" :slight_smile: Zacina docela slusne mluvit. :wink: Dneska prijel Rman,tak delala stydlivku,uz to umi,potvurka...
31. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makinka.1 No tak to teda mluví krásně!
31. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jojo,je fakt sikovna.
31. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
chválím dětičky a zároveň jim přeju všechno nejlepší ke dni dětí :sweat_smile:

My teda dneska vstávali ve 4.30, ale šlo to vzhledem k tomu, že jsem nemusela v noci ani k jednomu chodit, tak jsem se celkem vyspala. Rostík už zase spí a Jára je ve školce. Dneska ho učitelka moc chválila, tak jsem měla velkou radost. Mají soutěže ve třídě a ještě jim přijede divadlo, no a já jsem mu koupila triko, šablonky a foukací fix, tak budeme vytvářet, no a zítra jedou tou lodí do Hřenska :sweat_smile: Už teda hrozilo že nikam, že je prý málo vody, ale pěkně zapršelo a výlet bude...snad bych si to s ním i vyměnila... :grinning:
1. čer 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..
doufám,že si dětičky řádně užily svůj sváteční den.Šimonek měl ve školce den dětí,co pro ně nachystali deváťáci ze základky.Šel domů nadšenej a celej pomalovanej,protože za každou soutež jim namalovali nějakej obrázek na ruku. :grinning:
1. čer 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, my měli taky Dětský den ve školce a bylo to moc fajn. Tomáš má po státnicích, tak byl s námi a Daneček z toho byl celej paf a ptal se, kde máme ještě Máju :grinning:
1. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám zlaté dítě. Dneska ráno přišlo k mé posteli a "Hele mami, co mám" a ukázalo mi své nehty na rukou a na nohou, které si perfektně zmalovalo jasnou fialovou fixou. Nechybí fialovo oranžové zdobení nártů nohou, asi tetování nebo co :grinning: Nejde to dolů :grinning:
2. čer 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Leni :grinning: :grinning: :grinning: to je kus!!!
2. čer 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Zdokumentuj!Chci to videt! :grinning:
2. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jupíííí, manžílek mi dneska udělal zkoušky na kurzu mediace a přijel domů s tím, že pro mě má maličkost... a z té maličkosti vám teď píšu. KOUPIL MI NOTEBOOK!!! :grinning:

Juj a ty zmalovaný nehty jsem nevyfotila, ale ono to stejně nešlo umejt ani asi napodesátý, takže zkusím zítra, když to nějak moc nevybledne. Prdlouš.
2. čer 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, tak to je super, za toho magistra by ti mohl koupit auto, ne? :wink:
3. čer 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
opět velká gratulace Tomášovi a tobě taky...k dárku :sweat_smile:
3. čer 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Leni,tak už je dostudovanej,dokurzovanej,takže teď už bude snad jenom váš,ne...:slight_smile:.Gratulujeme a dárek super!
3. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni gratulace, no chlap se pochlapil:slight_smile: tak se to dělá :grinning:

U nás je asi spavý den či co- zázrak tohoto týdne,měsíce a možná i roku :grinning: Krisťula jěště spí!!!!!!

3. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Ještě auto, myslíš? No tak to až příští rok dodělá MBA :grinning:

@prin No jsme oba v euforii :grinning: On si sobě za odměnu koupil ještě čtečku. Tak je z toho taky nadšenej.

@petrunka01 Tak tak, včera notebook, dneska kavárna a oběd, zítra s Danečkem za dvojčátkama na oslavu a zahrádku... tohle dlouhou dobu nebylo, všude jsem jezdila s Dádou sama nebo s babičkama, protože Tomáš musel studovat, studovat, studovat. Vždycky jsem se těšila na léto, až bude mít po zkouškách a bude chvíli čas před dalším ročníkem. A teď je to prostě už za námi :slight_smile:

@terezam22 No to se teda pochlapil, to jsem nečekala! :slight_smile: A teda Kristík ti spal ještě v půl devátý jo??? Tak to je taky dobrej dáreček, co? Dáda už je od 7,30 ve školce a my za chvíli vyrážíme směr Fórum, naše milovaná kavárna Meinl a pak oběd.
3. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tak si to pořádně užijte!
já si jdu užívat k žehlení,vyprala jsem plíny a nějaký oblečky.Dneska došlo dalších pár hadříků z internetovýho sekáče,jsou krásný a maličkatý:slight_smile:.Všechno jen na holčičku,takže omyl není přípustný:slight_smile:
3. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Leni jojo, vstával v 9h, teď snídá- tedy spíše rozžvýkává a plive vše nazem :angry: a jdem ven abych ho trochu znavila a po obědě zalehl a spal!
já bych teda spala klidně i teď, nějak mě ty změny počasí ubírají na síle!
Asi skočíme na louku natrhat jetel a nasušit- je výborný na dost neduhů!! :wink:

Petrunko to víš že to ta holčinka bude :wink: , taky bych jí brala! Ale zeptej se schválně Jiříka nebo malého Kristíka- ten řve, néé mimi néé :grinning: necííí, to když se mi válí po břiše a říká že tam byl jako mimi, a pak se ptám zda bych chtěl mimi doma :grinning: ty děti jsou chytrý a vyčůraný zároveň! :grinning:
3. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ty jo Terez, on ti ještě usne, když vstane tak pozdě? :slight_smile: To by u nás nehrozilo. Je fakt, že ho dávám aspoň odpočinout do postele, i když nebude spát. A koukám, že to máte s jídlem taky veselé. Jak to budete mít se školkou? Jde Kristík? Nebo máš mateřskou na čtyři roky?
3. čer 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek