• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahojíík maminy :slight_smile: tak nám se vítání občánků taky líbilo :slight_smile: Verčo mi tam byli jen dvě rodiny a na 10h už bylo více.Tchán se nás doma ptal co mimča dostaly tak se smál tomu bryndáku Mazlíček města Děčín :dizzy_face: ...
10. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a dala jsem fota z vítání :slight_smile: jo a Kristík byl taky hodnej a jen koukal kde to je :wink: začal brečet až při oblékání..
10. led 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
můžu se zeptat,jestli některá z vás neví,v který den v týdnu dělá Dr.Podolský ultrazvuky srdíček u těhotných??
děkuju
Lucka
10. led 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Lucko,dívala jsem se do papírů kdy jsem tam byla a byla to středa,jo a chceš telefon?
10. led 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez
to bys byla moc hodná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
má to asi odpoledne,viď? Když má dopoledne normální ordinaci pediatrie...
10. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko stejně se tam musíš objednat,já si myslím,že to bylo kolem 12-13h ale nejsem si jistá! :frowning2: tel.Podolský 412510700 tak zavolej a uvidíš :slight_smile:
10. led 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se sem dnes konečně dostala - sedim tu,nohy v lavoru a zahřívám se.Leni,dneska nebyla taková zima,hned ráno jsme vyrazili směr Telnice,už v 9 jsem stepovala před lyžařskou školou,je to od 10 a už jsem byla třetí,naštěstí mi tam Andrejku vzali a pak jsem tam 2 hodiny stála a koukala,jak jí to jde.Taťka si zatim zajezdil - prostě paráda.Zítra vyrážim zase se ségrou,její dcerou a Ájou a taťka jede pánskou jízdu se švagrem a synovcem na Ještěd.Koupila jsem si na to ve Sportisimu termoponožky a nové zimní boty,tak snad tam nezmrznu. :angry:

Luzza - Podolský má srdíčka ve středu tušim od 10 do 14,ale je lepší přijít tam buďto už v 9,abys nečekala hodiny nebo se domluvit a přijít kolem 13 hod.

Terezo,máte krásné fotky,ta maminka,co je tam s tebou,ta je tady od nás,znám jí ze školky. :slight_smile:
10. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, moc hezké fotky z vítání, jste sympatická rodinka od pohledu a Kristiánek je prostě k sežrání :slight_smile: A mimochodem, máte to doma moc hezké :wink:
10. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
TEREZ,MÍLO
to se musím telefonicky objednat,nebo tam můžu přijít jen tak??
10. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, prosim o radu, Pristehovala jsem se do Decina pred mesicem a jeste nemam gynekolaga/gynekolozku - muzete mi nekoho doporucit nebo pred nekym varovat ;).
10. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza - Souhlasím s Mílou, k Podolskému musíš rozhodně dřív, jinak tam budeš sedět hodiny, navíc mezi nemocnými dětmi, které po těhotných hned následují. Takže doporučuji klidně už v 8:30, já tam byla taky tak.

Mílo, takže koukám super den, viď? Pro lyžaře jako dělaný :slight_smile: A to vy jste všichni doma blázni do lyžování, už jen čekám, kdy Kája začne spát s lyžema :grinning:
10. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, moc hezké fotky z vítání.
Luzza teď byla u Podolského známá, šla tam nějak dopo a čekala 3,5 hodiny. Já sem šla až nějak kolem poledne jak píše Mila, podle mě je to lepší, ale může být náhoda a zrovna to nemusí vyjít. Mě am obědnával přímo gynekolog. A gratuluji ke dvojčátkům :slight_smile:
Miranda, nevím možná někdo nebude mít stejný názor, ale já bych nedoporučovala Toroka, je v Želenicch, ale za sebe doporučuju Dr.Závěrku. Ordinuje v pondělí a pátek v nemocnici. Já sem maximálně spokojená, po špatných zkušenostech právě s Torokem. Ale záleží i trochu kde bydlíš, a a asi ostatní holky budou doporučovat třeba svoje doktory. Ještě je určitě dobrý Dr.Šedivý.
10. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni
ok,půjdu radši brzy :wink: :slight_smile:
takže tam nemusím předem volat a objednávat se...?
10. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,já tam volala a dali mi termín Mílo ta mamina rodila 2dny po mě a její mimi mělo 4,30kg teď už má kolem 8kg a pani kojí!!To mi 2,75kg porod.váha a 19.1.jdeme na vážení a očkování tak jsem zvědavá,ale rozhodně váhu nestrhneme :grinning: Leni díík :wink: to mě těší :slight_smile: no,ale pak jsem si všimla,že za námi leží nějakej binec na zemi no chybička se vloudila hihihi :confused: Teď měl Kristík třičtvrtě hodinový řvaní,no peklo,už se konečně utišil a já jdu vytřít kuchyň,Jiříci si jeli pro nějakou mňamku do Tesca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzza - já jsem se neobjednávala,ale musíš mít papír od svého gynekologa.Jinak je vážně dobrý tam jít brzo,ale pozor,děti tam jsou i ráno od 8 do 10,takže nemocný můžou být i ráno,to si nevybereš.Já tam naklusala vždycky na 9 a byla jsem pokaždý druhá,takže jsem v půl 11 vypadla a docela to šlo,ale to už tam sedělo třeba i přes 20 maminek.

miranda - souhlasím s varováním před Torokem ( jeho manželka mě sice učila a byla bezva,ale o něm jsem mnoho dobrého neslyšela),já samozřejmě doporučuju Šedivýho,jelikož je skvělý a jsem jeho pacientka,ale vim 100%,že ten nebere.Prý bere ta na Kamenický,zapomněla jsem její jméno,ale holky ho určitě doplní - jo,myslim že Košařová a bere ještě jedna tady v Boleticích.( nemyslim Černou,je tu ještě jedna,ale ta neordinuje každý den).

Jojo,Leni,bylo to bezva a už se těšim na zítřek.Fakt jsem na Andrejku byla pyšná,jak jezdí a jde jí to.No a na Vojtu taky,na tom prkně mu to hodně jde.Akorát já si moc nezajezdim,ale to je fuk. :slight_smile: :slight_smile:

Jinak holky - mám novinu - VČERA NÁS VYŘADILI Z REHABILITACE,už to Kája nepotřebuje.Možná se to někomu bude zdát hloupí,ale já štěstím bulela jak želva. :slight_smile: :grinning:
10. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila myslim, ze by mirandu měli někde vzít i když jinak neberou, jelikož se sem přistěhovala jako nová a tak nikoho nemá musí ji vzít. Neberou pokud už gynekologa máš a chceš přejít.
10. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak gratuluju k vyřezení z rehabky...věřim, že si byla ráda :slight_smile: je to šikulka :slight_smile:

jinak se chlubím mírama...včera na 10-ti měsíční 8,25kg a 77cm :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,tak to jsem nevěděla,že musej,když je přistěhovaná.Tak v tom případě doporučuji Šedivýho,je tam každý den mimo středu,to je v nemocnici.A také souhlasim se Závěrkou,ten je taky super,dobrá je i primářka ( s čímž asi nebude každý souhlasit ) a docela si lidi i chválej Trudákovou ( já jí na chuť moc nepřišla,ale slyšela jsem,že je dobrá). :slight_smile: :slight_smile:
10. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
simce - krásné míry,gratuluji,jsou takové akorát a to je nejlepší. :slight_smile: :slight_smile:

a máš pravdu,byla jsem ráda,už jsme vyřazený ze všeho,jenom nám zbývá ta Motol,ale to je minimálně do puberty.Jedu tam zase za měsíc,tak už se trochu klepu. :frowning2: :confounded:
10. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila01 a simcecz: moc dekuji za doporuceni. Je to fajn, ze tu jste :slight_smile:
Simcecz:No ja si prave rikam, ze by mne mohli vzit kdekoli, tak bych nerada sla nekam, kde je to spatny ...
10. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila01 a simcecz: moc dekuji za doporuceni. Je to fajn, ze tu jste :slight_smile:
Simcecz:No ja si prave rikam, ze by mne mohli vzit kdekoli, tak bych nerada sla nekam, kde je to spatny ...
blahopreji ke krasnym miram ...
10. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miranda, mila díky za pochvalu. No čekala jsem, že bude mít víc, je to vážně docela otesánek, ale konečně má trochu tvářičky a bříško. Oproti začátkům, kdy byla úplnej hubeňourek.

Miranda, měli by Tě vzít kdekoliv. Tak uvidíš jak si vybereš. Jak píše Mila Trudáková taky neni špatná, já ji měla i u porodu a Žáková? NO taky neni špatná, ale ta má soukromou praxi mám dojem v Povrlech, tak nevim jestli bys to neměla hodně z ruky.
A odkud se k nám stěhuješ? Z dálky, či blízka :wink:

Mila: snad budou všechny vyšetření v pořádku a nebudou nikdy žádné problémy. Ale je jasné, že hlídat to teď musí. Snad bude přát počasí až pojedete do Prahy,abys nemusela v nějakém nečase.
10. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
simcecz: no z pekne dalky - z hradce kralove, takze tu nikoho neznam, zatime jen sousedku ...
pristehovala jsem se do Dolniho Zlebu - takze povrly jsou uz trosku z ruky ... rada bych nejakeho doktrora v centru - a to jsem koukala, ze Sedivy i Kosarova jsou ... tak uvidime, urcite Vam dam vedet.

Miry jsou krasne -nase Daja mela cca 8 700 v 12 mesicich a ted je zase v obdobi, ze pribira a byla a je krasna :slight_smile:, tak musi byt i Madlenka - proste akorat, miminko k pomazleni
10. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Simco, tak jsem zvedava, co reknes na nase miry, v pondeli jdeme do poradny... Pak to sem napisu, trochu sebe i ostatni napinam... Ale myslim, ze vas brzy dozeneme, akorat nam jsou 2,5 mesice.
Nas Peta je neco jako ten chlapecek, do mela pani, ktera byla vporodnici s Terezou... :D
10. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, až bude mít chviličku dej nám sem nějakou fotečku :slight_smile:
JJ jak říkáš, jsou to míry řekla bych akorát. Na to, že jsme na UM čekala jsem, že budeme větší boubelky, ale dneska už to asi tak neni. Jelikož mi přijde, že ty kojené děti jsou tak nějak kulatější. Ale ono je to jedno, protože to za chvilku stejně všichni prckové vyběhají, až začnou lézt a chodit, běhat :slight_smile:...a hlavně nejdůležitější je, že jsou zdravé :slight_smile:.

To máš pravdu ze Žlebu je to do Povrlů přece jen dál. Já nevím, ale moje známá ke Košařové chodí a vše bylo v poho, ale jako těhulce jí vyšlo, že ji 3x po sobě nevzala. Buď neordinovala nebo už končila, no prostě mě třeba hlídal Závěrka mnohem víc. A navíc mám dojem, že tam teď ordinuje s ní i Dr.Těšina ale nevím jestli ji jako zaskakuje nebo ordinujou spolu. To spíš jestli k ní některá z holek chodí.
Ale myslim, že nejblíž to budeš mít asi k Šedivému.
10. led 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
simcecz: jsem rozhodnuta zkusit Sediveho, podle mapy to mam nejbliz ... a ma i hezke hodnoceni na www.znamylekar.cz - jsem ted koukala, ze tam jsou vsichni doktori a pacienti muzou napsat doporuceni

fotky dam, ale mame spatne pripojeni na net, jsme tu jak na konci sveta :slight_smile:, moc si vybirat nemuzeme
10. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda - tak tě vítám v Děčíně,myslim,že se ti tu bude líbit.Já do Žlebu dost jezdim,mám v Prostředním Žlebu sestru ( teď momentálně i starší dceru,chtěla spinkat u tety,má tam o 3 roky starší sestřenici a ráno spolu vyrážíme lyžovat,takže jsem jí tam nechala).Jinak ze Žlebu to máš vážně nejblíž k Šedivýmu.Promiň,já nevěděla,že má primářka praxi v Povrlech,já myslela,že v nemocnici. :wink:

Simce - buď ráda,že má míry akorát.Já měla Andrejku pořádnou boubelku,v 6 měsících měla 9,5kg,byla pořádný kousek a já měla co nosit. :slight_smile: :slight_smile: Kouzelný je,jak se časem většina těch dětí sjednotí a ve školce už nepoznáš,které miminko se narodilo s větší váhou a které s menší.Podívej se na naší Káju,porodní 1,26 a teď 12,26kg. :grinning: :grinning:
10. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
miranda taky Tě vítám v Děčíně :slight_smile: jo a dr.Šedivý je můj gynekolog -SUPR,a dr.Závěrku jsem měla u porodu taky skvělej! :slight_smile: tak pak dej vědět u koho jsi... simce míry OK :slight_smile: To náš první Jiřík měl v roce 6,95kg do půl roku jsem kojila plně a pak s příkrmama do roka,zkrátka žádný jedlík od mimi,za to Kristík by mě slupnul i s botama :grinning:
10. led 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mila tak to byla teda pěkná boubelka, asi se pěkně pronesla :slight_smile: ale jak píšeš za nějaký rok to ani nepoznáme která kolik měla :slight_smile: ...Madlenka měla porodní 3,59 ale měly sme problémy s kojením a tak na začátku dost spadla dolů a teť to doháníme, sem ráda, že přibíráme aspoň jak přibíráme...radši víc, než míň, samozřejmě v akorátních mezích :wink:
10. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já ted nevím ale myslím že Šedivý nebere ani nové pacientky, má toho hodně, minule odmítli nějakou mladou holku, která také neměla žádného gynekologa, no uvidíme.
Jinak vítám nové maminky :slight_smile:
10. led 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek