• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@bellatrix13 ahojda, tak jsem se včera dozvěděla, že prý na plavání pro příští rok "zpřísnily"podmínky - omluvenka pouze od lékaře ... neviš o tom něco???

Jinka všechny zdravím!!! :wink: Dětičkám zdraví, maminkám radost a těhulkám letní pohodičku s bříškem! A sin ať se brzy vrátí v pořádku z nemocnice!!!!
3. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
PS: My už máme doma rozhodnutí o přijetí do školky - tak ať vám to také dopadne!!!
3. čer 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj Mirando, to je super, že vás vzali do školky a navíc už to víte!!!
S tím omlouváním od lékaře už to měli v podmínkách v lednu - dávali nám takový papír. Jednalo se o ukončení kurzu ze zdravotních důvodů - aspoň tak nám to řekla naše instruktorka.
3. čer 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Ahojky, tak to je super, že vám vyšla školka. Jaká?
3. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na 4 roky, neřeším práci teď, přeci jen třeba už to je poslední mimi a co užiju si to!
S tím, že když budu mít ty brigošky- prezentace tak budu spokojená..
Usnul ale jen na hodinu, nyní jde teprve do vany, mlíko a zalehne!Já byla dnes na akci od 15.30 do 19h ,nějak mě to zmohlo!!Od rána mi bylo divně- únava, tak nevím co to bylo, jsem si teď hodinu poležela a zatím dobrý.
3. čer 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 aha ...tak takhle to možná bylo myšleno i teď ... to sjou ty informace z druhé ruky :slight_smile:

vyšla nám Máchovka - a včera dávali poslední den rozhodnutí o přijetí nebo nepřijetí ... ostatní to asi dostanou poštou, paní ředitelka je asi šíkovná, protože v v druhé školce ještě nic nevědí :rolling_eyes:
3. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, asi joo - já se na to právě ptala, protože jsme v průběhu postedního kurzu měli zápal plic. A říkala jsem, že klidně zavolám do plavečáku, že pokud jim nestačí lékařská zpráva, tak ať si za 100,- to potvrzení vyžádají :grinning:

U nás Rozhodnutí bude až 7.6.
3. čer 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mrkněte na firmu Fraise s dětskýma hadříkama z Děčína, má reklamu tady na modrým koníku: www.modrykonik.cz/katalog/firma/fraise
Dá se topo dohodě vyzkoušet a ušetří se za dopravu! :wink:
4. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..čeká nás zase pařák,takže se pojedu schovat k našim na zahradu.abych nemusela být v paneláku.Mohli by mít postavený bazén,ale moc tomu nevěřím,obvykle jim to trvá:slight_smile:Přemýšlím,co se Šímou přes léto,na koupaliště e mi moc nechce a už vůbec ne s břichem a novorozencem.Asi bude muset se obětovat tatínek,aby si malej to léto aspoň trochu užil..
4. čer 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem

U nás se dopolko uklízelo, Jiřík se nabídl s pomocí, tak vytřel chodby a koupelnu- tu i vyčistil..Doufám, že mu to vydrží a bude to každou sobotu :grinning: , nyní čeká až vše uschne a jde rovnat boty.
Dnes budeme doma, mě se stejně nikam nechce..
4. čer 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsme stihli návštěvu u našich a pak ještě u švagrovců na zahradě,kde byl i bazének pro děti,takže pohodička,Šimonek bude spát jako špalek-doufám:slight_smile:.
4. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Ty jo Terez, to je poklad! :slight_smile:

@petrunka01 Tak nakonec fajn den co?

U nás se uklízelo, do toho pařáku se nám ani nechtělo na procházku. Tak jsem prala, žehlila, vařila, třídila a myla boty (asi jako u Terky "den bot"), napsala jsem 4 hotely, co mám brigádu, manža vyluxoval... no můžu vám říct, že jsem si sedla až teď a cítím, jak jsem namožená :slight_smile: Zítra snad bude pohoda a doženu tu dnešní práci odpočinkem. Dáda jde do školky, protože pojedou na hasiče na Starák. On je na hasiče ujetej, tak to musííí jet :grinning:
5. čer 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni hihi poklad, taky pěkně koukal, že se chodba hned zašpiní- to víš běhají z venku, písku od vody a lítají sem a tam, nedělala bych nic jinýho než stála s koštětem a vytírala.........
6. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá,Maxe vzali do školky!!! :slight_smile:
6. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
maki,
ještě jedna gratulace Maxíkovi...tak nám tu přibude další školkáček :sweat_smile:
6. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki jé gratuluju, to bude pán :wink:
6. čer 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 to je super!Snad se mu tam bude líbit
6. čer 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 To doufam,zatim sonduje,jestli tam FAKT s detma maminky nejsou... :grinning: Uz se asi presvedcil,dneska tam videl deti v satne a maminky zadny... :wink:
Uspech Emicky:Rekla uz 2x ze chce curat: "číííí" a fakt se vycurala do nocnicku! :slight_smile:
6. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makinka.1 tak to je Emička mega šikovná...U Maxe uvidíš v září,snad nástup proběhne bez problémů a brzo si najde kamarády.
6. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, Martino, to je tedy Ema kabrňák - předstihne Petíka jak v mluvení, tak v čůrání??? To néééééé!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
6. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
no gratuluju Emče, fakt je moc šikovná a určitě jsi pyšná maminka :sweat_smile:
Hele a Max to taky zvládne, tak jako všichni... :wink:
7. čer 2011 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,
tak dneska držím moc palce, ať ta školka vyjde!

Jo a taky se pochlubím dortíkem pro babičku. Sice byla představa krapet jiná a není tak super jako Lenky, ale byl výborný, to se zase musím pochlubit :grinning: Zepředu je mašle, ale je to nafocené tak, že není vidět!
7. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženský,hledám diskuzi kam se vecpat,tak snad vám nebude vadit že zrovna k vám:D Jsem taky z Dc.
7. čer 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl ahoj..tak se vecpi k nám,to nevadí:slight_smile:
7. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Děkuji děkuji:slight_smile: Petru mám takový pocit že tě od vidění znám odsud z Bynova.Ale nejsem si jistá :D
7. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to tady - tak Petříka opravdu do té školky vzali - je jedním z 8 přijatých dětí - neuvěřitelné se stalo skutkem... :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verca111 huráá huráá hurááá...super,moc ti to přeju

@rejchl ty jsi z Bynova?tak to se určitě potkáváme.Pořádně kouknu na fotku a příště budu čučet po lidech na ulici:slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ke školce ještě jednou gratuluji a těším se, jak se tam Maxíkovi bude líbit. A Emča je teda nějaká mega šikulka! :slight_smile:

@prin Jak, že to není jako od Lenky? Já vůůůbec neumím potahované dorty, nikdy jsem to nedělala a ten tvůj dortík se mi fakt moc líbí. Je krásný a vymakaný.

@rejchl Ahojky, vítej :slight_smile:

@verca111 Super, super, super, nemám slov :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Jé, teď koukám, že jsi manželka (nebo přítelkyně) Járy Valenty, co? Znám ho z dětství :slight_smile:
7. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Parada!!!Gratuluju!
@rejchl Zdravim te! :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek