• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky,
zdravím vás všechny po dlouhé době :slight_smile:

Koukám, nová tvář mezi námi, @rejchl, vítej!

Gratuluju přijatým do školky.

U nás celkem nic nového, jen jsem kluky nechala na léto ostříhat, ti vám prokoukli...jak je venku hezky, když nejsme někde po trénincích, jsme na zahradě, když je konečně zaženu do postelí, zasedám nad fotky - snažím se fotit koníky na výstavu, svatby jsou, tu a tam někdo přijde do ateliéru - btw. podařilo se mi (s pomocí jednoho šikovného pána, holky, co chodí s prťatama na plavečák ho znají - fotí) dostat fotky na web, takže už mám nejen stránku, ale i fotogalerie (www.pozorvyletiptacek.cz). V sobotu jsme byli na Olešce, Macek měl pod plavkama pijavici...víkend předtím jsme jeli v sobotu na výlet se ségrou a jejím přítelem do zoo v Ústí, kdo mohl tušit, že bude dětský den - no užili jsme si to :slight_smile:
A v neděli jsme jeli mašinkou ten jejich triangl - což mělo úžasnou dohru - Ondrovi se začalo chtít kakat, takže jsme se hnali dom, páč kamarádovi, co bydlí poblíž, jsme se nedovolali, Ondra chytal úplně záchvaty, řval na mě, na kolemjdoucí, no fantazie. (jsem zrovna neměla papírový kapesníčky :angry: ) Nakonec jsme to stihli. Předtím byly tuším trhy, byli jsme v sobotu i v neděli, taky na streetbalu (hrál ségry přítel), na cimbále...docela si užíváme...

Jo, musím se s váma podělit o perličku - tuhle tak věším na balkóně prádlo, Ondra se koupe a najednou volá: Jé, mami, mně stojí pinďa, honem se poď podívat, to je dobrýýýý!!! :grinning:
7. čer 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zmákla, co jsem mohla a můžu ještě pár řádků přihodit, než se zhroutím do péří :grinning:

Prin, ten dortík je krásnej, jsi strašně šikovná se dvěma rarášky za zadkem :slight_smile: :wink: A díky za palečky, pomohlo to.

Rejchl, vítej mezi námi, dvojčátka tu ještě nemáme :slight_smile:

Díky za gratulace :slight_smile: - mám fakt radost, moc jsem nedoufala, ale pořád věřila...

Laro, tyjo ... no jako obvykle, že?! :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jasan,možná spíš budeš vědět,když uvidíš dvojčata:slight_smile:
@lenik_25 Jojo zatím furt přítelkyně:D Zatim není ta správná finanční situace na svatbu:slight_smile: S těma našema prdolama to nejde.To musime kupovat vše 2x a tak nějak se nedá moc šetřit:slight_smile:

Jinak všem děkuji za krásné přivítání:slight_smile:
8. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky,
rejchl,
vítám tě tady taky :wink: Manželova sestřenka má dvojčata, no záhul jako hrom, ale teď je jim pět, tak už pohoda! Prý kolem druhého roku to začalo být velmi výhodné že jsou dvě. Hráli si spolu a byl klid, ale oni jsou hodně klidné :sweat_smile:

veru,
jsem moc ráda že vás vzali! A Petřík se těší? :slight_smile:

holky díky za pochvalu :wink:
8. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem:slight_smile:

Rejchl vítám tě taky a dvojčátka jen obdivuji:slight_smile:
bude pokračování??? :wink:

Včera jsem potkala známé, kteří po velmi strastiplné cestě se konečně dočkali miminka, oba zářili jako sluníčka a teda její chlap obvzlášť :grinning: jen mi teda ona řekla, že už po druhé nikdy- prý porod pekelný!

Dnes chlap chytil divočáčka prasátko, no to ste měli vidět! Ten mi tu vyvedl spouš´t během chvíle na zahradě ,tak ho musel hnedle pustit, já řvala jako tur, páč mi schodil všechny květináče a kbelíčky se sazenicema!!

Jdu zadělat na perníky ,zase budu na konci června péct pro děti co nám přijedou ze Slovenska na prázdniny :slight_smile: jsme letos samá zahraniční návštěva :slight_smile: a těšíme se!!!
8. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Děkuji,no musím uznat,že to záhul docela je.Ale pomáhá mi celý barák včetně mých řpíbuzných,kteří s námi nebydlí:slight_smile:
@terezam22 No mám takový plán s pokračováním :D Ale nejdříve zase něco odpracovat a po té zapracovat na holčičce.Nechám to náhodě,jelikož kluci se nám narodili po umělém oplodnění.Po 3,5 letech snažení.Takže až bude nějaká práce,tak vysadím pipule a hurá na holčičku :D 3 chlapi je moc velka převaha na mě.Uvidíme jestli se zadaří nebo ne.Každopádně ušetřím za pipule když to nepujde:slight_smile:
8. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl to znám taky mám 3 chlapi v chalupě:grinning:
8. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Hele v pohodě, my se brali taky až když Danečkovi byly dva roky a nedělali jsme ani nic velkého. Prostě bylo to o pohodě na zahradě. Dneska se na nějaké manželství nehraje.
A směju se nad tím daším pokusem o holčičku. Můj strejda chtěl syna. Už má tři dcery a stop stav :grinning:
8. čer 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Taky si rikam Leni ze neni kam spechat.S tou holčičkou uvidíme,jestli to vubec pujde.Aby tu nebyli chlapi 4:D
8. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl No to by bylo fakt dost dobrý :grinning:
8. čer 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl, nejsi v tom sama, já mám Petříka po IVF a čekali jsme na něj 5 let... Ale stálo to za to :grinning:

Všem hezký den, mažu do práce...
9. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
máme "pěkný" začátek dne. Dáda má rýmu, chrclá, má zvýšenou teplotu. Tak razíme k doktorce :frowning2: A to si ho mají pozítří vzít naši na týden :frowning2:
9. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..

@lenik_25 snad to bude maximálně slabá viroza.Tohle počasí dá zabrat každýmu.My byli taky včera u doktorky,ale jen s flíčky na bříšku a zádech.má to asi alergického původu,bohužel nevím,po čem...Ale musela jsem smát.Včera byla u nás odpolední ordinace,tak jsem šli až po školce a on cestou ze školky vyprávěl,jak se těší k doktorce.Vendula po pak pozvala dál-"tak pojď Šimajlz! a ona makal,ani by mu nevadilo,dkybych nešla s ním.Pak se tam vykecával,až jsem mu musela říct,že na nás čeká táta a že se za chvíli zase s Vendulou uvidí na pětiletý prohlídce..:slight_smile:
9. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také přeji krásný den.Konečně venku není jak v prádelně.
@lenik_25 To bude urco jen chvilkove,muze byt rozpaleny z tech hnusnych veder.Jarouskovi dnes taky tece z nosu.
@petrunka01 Také jsme vcera byli na odpoledni ordinaci:D Ale na ockovani,tak si to tam klusi prořvali.Jara jen chvilku ale Davídek docela dlouho:D On mel byt asi ta holcicka :sweat_smile:
9. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl tak to jsme se minuli,my byli asi ve 14:15
9. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 My až po třetí hodině.Partner chodí z práce až po 14:30 a já sama bych je tam nezvladla:D Jine to bude az budou oba chodit.Zatim si beru podporu sebou:slight_smile:
9. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme doma. Zánět spojivek, 3x denně framykoin, do toho kašel, rýma (ale nemá to na průduškách) a teplotku teď nemá. Tak uvidíme. Doktorka říkala, ať neplašim, že sobota je daleko a do tý doby by mohl být ok a odkvačit k našim na ten týden.

@petrunka01 Hele, super, je radost mít doktorku, kterou dítě bere jako tetu co? :slight_smile:

@rejchl Včera se fakt venku spařil, zapomněli jsme klobouček a on skákal na trampošce a řádil na prolejzačkách. Byl zpocenej, že jsem ho sprchovala i v poledne. Teď kouká na film a je hodňoučkej. Vzácné chvilky :grinning:
9. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft Člověče, ty stránky máš pěkný, hned jsem je přeposlala kamarádce, která se v srpnu vdává a budou mít dvojitou svatbu se skorošvagrovou.
No ale řeknu ti, že nejhezčí jsme my Pavlíkovi a prďolky od Janči :grinning: Jak jinak :grinning:
9. čer 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Tak at je brzy fit prďolka:slight_smile:
9. čer 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@rejchl Děkujeme :wink:
9. čer 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jo,je to prima,navíc mám k Vendule důvěru a nebojím se zeptat na cokoliv.
Snad bude Dáda do soboty v pořádku,aby si to užil on s dědou a babičkou a vy dva doma taky.
9. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jo, věřím, že to vyjde!

Takhle ten náš cvrček vypadá :frowning2:
9. čer 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ježišky,chudinka uslzenej.Snad to bude brzy dobrý.
My byli ted odpoledne na prochajdě po Bynově.Jsem tak dumala,že tu není žádné pořádné hřiště.Jen na konečné a to si myslím že bude věčně nacpané.A to máme taky docela daleko.My bydlíme v Rudolfovce.A na konečnou se mi s nima pak tahat nechce.
Jinak dneska úraz.Jaroušek mi na zahradě utekl,z kopečka ještě moc neumí,běží a neví jak zabrzdit,tak se chytal v běhu křesla a samozrejmě ho vzal čelem a nosem.Asi bude mezi očima modřina :unamused: Se hold neda svítit,když mi pacholek zdrhnul a hned nasadil tempo že jsem ho nečapla.
9. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl je to tu bída,žádný hřiště.My občas zajdem k těm "Trojkám" na konečnou a bydlíme Na Vyhlídce.ALe zase je fakt,že tam jdeme ze školky,co je vedle školy,tak to docela jde.Není to tam tak špatný,ale je to malý a není tam moc místa k sezení..
9. čer 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a musím vám napsat,jak mě teď Šimonek pobavil.Hrajeme takovou hru,že si jeden něco myslí a řekne,jakou to má barvu a ten druhej hádá.Martin mu říkal,že je to zelený a venku.Tak Šimonek vyjmenoval všechno zelený,na co přišel,pak,že se nechá poddat.Martin mu napověděl první písmenko-"ž".A Šimonkovi se rozsvílila očička a prý "žepa"-jakože řepa,neumí "ř".Není to na "ž" a není to zelený,ale jako nápad dobrý ne.Hlavní byl ten jeho výraz,jak na to už přišel:slight_smile:.Ovšem,byla to žába,ne žepa...
9. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Leni, chudák malej, ať je to brzy pryč :frowning2:

Petrunko, to je šikulín :wink: Žepa je super :grinning:

Holky, my s těma plenama fakt bojujem, za 2,5 měsíce školka a nám to prostě nejde. Právě jsem vytírala kakání, co tu hošíček trousil z nohavice, jemu to je prostě jedno. Na nočník a záchod reaguje hysterákem :frowning2: Když ho nechám bez plen, tak čůrá vesele - dnes i kakal - a je mu to šumák!!!! :frowning2:
Za chvíli se objednám k Chocholouškovi....
10. čer 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..dneska to vypadá,že snad nebudu padat na ústa a bude se mi líp dýchat.Tašku do porodky mám pro jistotu sbalenou,ale ráda bych ještě pár týdnů vydržela doma.I když se už pomalu každej diví,že mám ještě 5 týdnů čas,asi vypadám na rozsypání nebo co..:slight_smile:

@verca111 Veru,je to na nervy,to chápu,ale ještě máte celé léto čas,ono to pak jde děsně rychle.Ale bohužel zaručenou praktickou radu neznám.My prostě nechávali bez plíny,když jsme byli odpoledne doma a po čase si začal říkat.Kakání bylo na dýl,to mu nevadilo,že má ve slipkách.
Zítra máme 6.výročí svatby a za 10 dní má Šimonek 5.narozeniny.Strašně to utíká,už bude předškolák,achjo...
10. čer 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, očička se mi zdají o stupínek lepší, ale poctivě mažeme dál. Blbnem u toho, tak ani žádný extra scény. Jinak večer měl 37,9 a dneska ráno 37,4. Vezli byste ho s tímhle zítra odpoledne na zahradu a nechali dítě na týden u rodičů? Já jsem taková nesvá...

@rejchl No tak to se připrav na tu hromadu pádů, co vás ještě čeká a tuplem, jestli máš malýho kaskadéra :grinning:

@petrunka01 Žepa!!! Tak to mě taky pobavilo :grinning: A ty jo, 35tt!!! To snad není možný?! To letííííí!!! :slight_smile:

@verca111 A zkusila jsi na to jít fakt tvrdě, když už není zbytí? Myslím jako plácnout přes zadek a vynadat? Nějakým maminkám se to příčí, ale nám tohle pomohlo za 3 dny!!!
10. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni ja bych kluky babče dala,protože ji věřím a hlavně nebydlí daleko.Jestli to máš k rodičům blízko,tak bych asi neváhala.

Jinak dneska s klukama masakr.Byli jsme dopoledne za babičkou na chatě.Jára mi naspinkal za den cca hodinu a Dáda dvě hodky.Tak jsem čekala že bude Jaroušek protiva.Byl v poho kupodivu,ale Dáda si to užíval.Uřvanej,protivnej no prostě šílenost.Do pusiny si nenechá šáhnout a zmerčila jsem v rychlosti natekle horni dasne,tak že by mu konečně začli růst zoubky.Docela i slintal dneska.
Jára už jich má 6 a Davídek furt žádnej :confounded: Ale musím přiznat že měl dva když se narodil:D Ale ty šly do dvou měsíců ven,protože si je narazil dudlíkem a tekla mu krev,tak aby je náhodou nevdechl.
10. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Jo, naši bydlí na Starém Městě a my v Boleticích, takže kousek.
10. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek