• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@rejchl Tak to se budou klubat zoubky! Jo, je to peklo, ale ve chvíli, kdy se první špičička zoubku prořízne, už se mu uleví. Nejhorší je právě ta nateklá dáseň. Zkoušela jsi třeba pomazat Kamistad mastičkou? Dádovi se po ní vždy ulevilo. Navíc jsem jí dávala do lednice, tak ho to i příjemně chladilo. A nebo je povolený nurofen sirup v těchto případech, je na něm i napsáno, že se dává při růstu zoubků. A narodil se se zubama jo? Tak to se stává málokdy.

Jinak Dáda dnes večer 37,8, tak už fakt nevím. Může zvýšená teplota souviset se spojivkama???
10. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
verčo,
souhlasím s Lenčou, nám to na zadek taky pomohlo. Hele, já se ho když se počůral zeptala kam se čůrá a on na nočník...moc dobře to věděl a proto dostal! Ne že bych ho řezala, to ne, ale aby věděl a přesně jak Lenka, dva tři dny a byl klid! To mu byli dva a tři měsíce a za další tři měsíce řekl že na noc nechce a bylo to :slight_smile: Ale mám kamošku a taky s tím bojovala a nakonec se to zlomilo tak, že neměl ani přes den ani v noci a to najednou, tak třeba bude příjemné překvapení :slight_smile:

petrunko,
fakt to letí, můžeš už vlastně "klidně" rodit! a gratuluju k výročí, my máme až příští týden :grinning:

rejchl,
taky máme Jarouška :sweat_smile: No já tě naprosto chápu, protože mám kluky nespavce a to oba dva. Rostíkovi bude teď rok a klidně spí jenom hoďku, pak usne v pět a vstává v pět jako normálně...už nekojím, tak spí celou noc, ale dneska si to střihl jenom do TŘÍ do rána :grinning: jojo, je to někdy masakr :wink:
10. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli díky, každej říká něco jiného :frowning2:
10. čer 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, já si myslím, že k zánětu (jakémukoli) prostě může být teplotka. Tak uvidíš, jak to půjde dál - držím palce.

Rejchl, tak to je náročný, to je jasný.... drž se.

Prin, tak doháníte náš rekord - Adam měl rekordně dospáno jednou ve 2:30!!! A já si prostě vytáhla žehlení a povídala jsem mu pohádky, on se v lehátku smál a byl vyladěnej... :fearful:

Jo, holky, už na prdku dostal, ale že by to mělo kdoví jaký efekt, to se říct nedá. Ale já se taky nedám a doufám, že dřív, než na mě dojde u Chocholouška řada, to překonáme. Jsem důsledná a věřím - tak snad se úspěch dostaví.... (Vždyť jsem byla hodnáááá!!! :grinning:)
10. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
verčo,
dostaví, určitě dostaví.. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Pavli, já fakt věřím - MUSÍ!!! (Jako uklidňuje mě fakt, že neznám nikoho dospělého, kdo si neumí dojít na WC :grinning: :grinning: :grinning:)
JO a kluci jsou kocourkové - moc pěkné fotky :wink:
10. čer 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 To dáte Verčo, do září to dáte!!!

A já chytla zánět spojivek :grinning:
10. čer 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Jaroušek je parádní indián! Vyřiď mu, že mu to moc slušelo, frájovi :slight_smile: A teda na té první fotce Rostík vypadá jak brácha, ale totál!
10. čer 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to není divu, asi víš, že to je silně infekční a musí se dávat pozor na ručníky, atd...
11. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,budete rodinky angorskych kralicku s cervenyma ocickama!!!Ja to nikdy nemela,ale musi to byt hnusny,co? :unamused:
Max ma dneska premieru,zkusime noc bez plinky! :grinning: Jsem zvedava,jestli to da...
11. čer 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Tak to je fajn:D Celá rodinka se zánětem :slight_smile:

Já jsem dneska zkoušela Dádu na kšírách a chodili jsme po ulici.Chodil uplně sám,myslel že ho držím.Ale bez kšír furt nemá tu jistotu.Poseroutka:slight_smile:

@verca111 Taky držím palečky a dejte vědět,jestli tou důsledností to pujde.Mě kluci zatím na nočníku sedí,ale bojím se toho,že až vážně začnou pořádně šmajdat tak že mi utečou holomci.
@prin To by mě hráblo kdyby vstavali ve tři.Ted mi vstavaj v těch šest ráno,někdy před.V noci už nekrmím,jen si knouraj o pití.A to cca 3-5x každej:D Kde jsou ty časy,co mi usínali mezi osmou a devátou a chrápali až do devíti.
Včera mi usnuli v sedm večer a Jára mi hodil budíček před pátou,zmetek.Ale byl hodnej,hral si v posteli a nechal nas jeste podrimovat.Jen si do postylky vylil pití a sundal si plínku.Ještě štěstí,že se nikde nevydojil nebo nehodil bobana. :grinning:
11. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim,ze se Max nepocural,poslel sucha!!! :slight_smile:
12. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verca111 Jojo, Verčo, to vím, jak je to hodně infekční. Ale už je i mně lépe.Daneček už dva dny má taky docela klid. Žádný hnis z očí, žádné červené lemování kukadel, tak už jen doléčujeme. Ale neskutečně chraptí. Tak ho asi zítra vezmu k doktorce, aby ho poslechla. Je u našich na ten týden, ale na ten poslech mi ho asi přivezou. Mamka stejně zítra dopoledne jede do Boletic k zubaři, tak si na chvíli půjčím svoje dítě a zajdu s ním na středisko.

@makinka.1 Tak zánět spojivek není příjemný, ale není to žádná extra katastrofa. Dá se s tím žít a fungovat :slight_smile:
A králíčky mám ráda, tak v pohodě :grinning:

@rejchl Nočníček ještě nehroť, jsou to prťata. Většina dětí to stejně pochytí až kolem 2. roku nebo později.
12. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hrála jsem si a učila se nové věci
12. čer 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Super gratulujeme:slight_smile:
@lenik_25 Nehrotím,dávám je na něj jen po spaní a to je 2x,nekdy 3x denne kdyz je soupnu i pred koupanim.Cim driv se nauci tim lip.Ono dvojcata jsou docela financni zaprah.Tech plínek co spotrebujou je docela kvantum a ja mam tu nejnizsi rodicovskou,takze to fakt neni sranda.A jim se na nocniku libi a vedi k cemu slouzi,tak proc je na nej nedavat :slight_smile:
Jinak super fotecka:slight_smile:To máš nejaky programek?Nebo ramecky z netu?
12. čer 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Jasně, třeba jim to docvakne touhle metodou samo a budeš mile překvapená :slight_smile: Jinak na ty fotky mám prográmek, ale teda trvalo mi to, než jsem to pochopila :grinning:
12. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 :D Je to vážně pěkný.Až budu mít víc času,tak chci taky něco takovýho udělat.Ještě nemáme vyvolanou ani jednu fotku co se kluci narodili.Jen pár z atelieru.A to mám přes 1000 fotek :sweat_smile:
12. čer 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Leni, mě to taky baví ;)
12. čer 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl No já čekám, až bude v Rossmannu zase akce foto za korunu a dám vyvolat další várku. Dávám to vyvolat tak 1x - 2x do roka.

@verca111 Super. Co používáš? Asi photoshop co?
12. čer 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Taky užasné foto:slight_smile:
@lenik_25 Leni kdyžtak dej prosím vědět:slight_smile: A dá se v rossmanovi vyvolat foto z cd?Já mám totiž vše v pc:D

Dneska jsme opět vstávali před pul šestou.Už nevím co s nima:( David se mi ráno dostal k notasu a hodil mi myš do okurkovýho salátu,takže myška nefunguje.
No a Jára má od včerejška užasný záchvaty vzteku.Jakmile není po jeho tak je zle:D Takže ho necháváme vztekat a to je teda fakt uzasnej herec:slight_smile:Zaslouzil by Oskara.
13. čer 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky.U nas "super" noc,vstavala jsem asi stopadesatkra­tosumkrat…Emce se prorizl zub,mela chudak krvavy flek na polstari,porad pobrekavala,nekdy dokonce i vylozene rvala,coz v noci nedela.Maxe budila-tudiz se pocural . :unamused: Ale jen trochu,pak cural do nocniku a rano se zase sam vykadil,sikula.Pro zmenu ma ale teplotu on,sice jen 37,6,ale pry ho boli brisko a v krku.Ale jinak vypada uplne zdrave,tak uvidime...
13. čer 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Leni, kdepak, používám Zoner Photostudio Professional, koupila jsem si to a upgraduju. Na to moje šudlání mi to stačí ;)

Rejchl, díky. Ano, v Rossmannu to z CD jde, i z flashdisku.

Já už dělám jen fotoknihy, zaberou o dost míň místa a vyjde to i levněji - vždycky si počkám na akci. A vypadá to krásně!! Jsem totiž megalomanka, od jara 2010 jsem nafotila přes 5000 fotek :grinning:

Maki, tyjo, ty sis tedy užila, tak snad to už bude dobrý....

My stále v boji s plenkama :frowning2:
13. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 :grinning: Taky fotim o stošest,vše jsem si hazela na facebook,ale od te doby co mi tzv "přátele" začali vyčítat,že jim zaspamovávám zed svýma fotkama,tak se krotím.Už jsem si i promázla seznam svých tzv. "přátel" :slight_smile:
Tak já to zkusím pak hodit do Rossmana až bude akce,aspon pár fotek at si muzu zalozit album:D Kdyby mi klekl notas,tak nemám skoro zádne fotky.Mám jen jedno cd fotek a to od narození po 6. mesic kluku.To by me docela mrzelo,kdybych o ne prisla.
@makinka.1 Tak snad to bude dneska dobre:slight_smile: Náš Dádulka má furt horní dásně nateklé,tak mažu calgelem a dala jsem i sirup na noc.A stejne pofnukaval.Uz aby mu vylezly.Jara ten svuj prvni zub silene ořval,ale o zbytku zubu jsme ani nevedeli ze lezou(tedy podle chovani).Byl naprosto v klidu.Jednou dostal anginu a do toho se mu draly tri zuby.To byl docela masakr,ale jinak uz se s tim pere v pohode.Snad to tak bude mit i Davídek.
13. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno holky,
óóó my dneska vstávali v 5.50 a spali celou noc...zázrak :grinning:

ach jo, to je s těma dětma furt něco :confused: :slight_smile:

leni,
díky za pochvalu dětí a na akci u Rossmanna čekám taky jak na smilování :sweat_smile:

rejchl,
tak si ty fotky pošli přes PC a pak si je jenom vyzvedneš! :wink:
13. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin A to se dá? :D Jsem asi 100let za opicema:D
13. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl,
jojo dá, mrkni se na stránky, stáhneš si program, to je hned a v klidu si to pošleš :wink:
13. čer 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin super děkuji:slight_smile: :dizzy_face:
13. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Krásný den všem:slight_smile:

Leni v jaký ulici bydlíš??Jdu dnes s týmem rozdávat vzorky do Boletic tak kdybych náhodou na Tebe narazila:slight_smile:
Vzorky-JAR,ARIEL,odstraňovač skvrn atd.........
13. čer 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez,
lenča bydlí v Partyzánech, tuším že se nepletu a já vedle, kdybys šla tak v 11.30,to du pro Járu do školky, tak já se hlásím taky :grinning: :grinning: je to ulice jak se Samka, taková široká, vedle pošty...furt do kopce... :grinning:
13. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek