• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@rejchl Dá se to vyvolat z CD, já tam s ním taky chodím a jde to i online na www.rossmann.cz v té jejich sekci k fotkám.

@makinka.1 Jejda, až takhle krutě se jí to prořízlo jo? A o teplotách mi ani nemluv. Dan tři dny zvýšené teploty a včrera už bez nich, ale chraptí jak starej vochlasta a v noci prý i kašlal, tak mi ho naši vezou k doktorce.

@verca111 Zoner mám taky, ale asi ne ten profesional. V tomhle nevím, že by šlo na ČB fotkách dělat berevné detaily.

@terezam22 ČSL. Partyzánů :grinning: Haha a došel mi prášek na praní :grinning: :grinning: :grinning:

13. čer 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
už jsem zvládla alegro a nákup v DM-vytočila jsem si 20% slevu,tak jsem měla radost:slight_smile:

@terezam22 Terko,vzorky vyzkouším,hned,co bude příležitost.Martin říkal,že jsi na nás zvonila a pozdravovala mě..
13. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budeme chodit tak od 16h:slight_smile: máme to +- do 20h, ale nechceme rušit lidi, takže do 19h je to jistý, chodí nás 10lidí! :wink:
13. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak řeknu Lence a vydáme se na prochajdu před barák :grinning: :grinning:
13. čer 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 :D Ja vás tu viděla o víkendu myslím, v Bynově.Teda jestli se nepletu.U Tesca:D Ale zatím jen v přípravách.
13. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl, no já myslela, že to nechceš dělat přes net :grinning: :grinning: :grinning:
A koukej si fotky zálohovat!!!! Já zálohuju tak jednou za 2 týdny VŠE na externí disk - už jsem jednou kdysi dááávno o data přišla a nikdy více nechci ;)
A na fotky si můžeš udělat webovky, když se to na FB někomu nelíbí ;) Třeba na webgarden.cz - kdyby tě to zajímalo, písnu ti víc :wink:

Leni, no jooo, já to totiž dělám obráceně :grinning: - vezmu barevnou fotku, vymaskuju, co chci mít barevné a zbytek převedu do B&W :grinning: - a opačně by to jistě šlo taky. Musí se na to použít nástroj polygonové laso :wink:
13. čer 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No to by si nekdo musel vzpomenout na cd kdyz se jede nakoupit,abych to mela kam vypalit:D V hlave mam spoustu veci tak obcas zapominam:slight_smile:
13. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl nepleteš:grinning:

A u pani s dvojčátkama jsem byla taky, ale Ty si to asi nebyla, páč to bys věděla :grinning: bylo to v pátek. Dnes poslední den jsme si nechali na Boletice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
13. čer 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár fotek ze soboty
13. čer 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl, ona ta CD nejsou věčná... :wink:

Prin, krásný fotky - a kluky teda máte přes kopíráček. Jsou to smíšci (ale až po 6. ráno, že?!) :grinning:
13. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru,
přesně tak :grinning: no co tobě budu povídat :grinning:
13. čer 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčiny

Musím se pochlubit - máme koupený kočárek :slight_smile: Nakonec je to úplně jiná barevná kombinace, než mezi kterými jsme se rozhodovali, ale tenhle nám na prodejně padl do oka hned a zamilovali jsme se na první pohled Už jsem ho hodila do albíčka, jen jsem z něj byla tak vytrslá, že mě nenapadlo si ho vyfotit v reálu, takže jsem ještě před chvílí hledala na netu :slight_smile:
A ještě je paní tak hodná, že jsme si tam mohli nechat kočár uložený, dokud si ho nebudeme chtít odvézt domů :slight_smile: Takže až to bude aktuální, drahoušek jen pro kočárek sjede a bude :slight_smile:

A taky jsme si přivezli včera večer přebalovací pult, hned jsme ho složili a já se teď chodím pořád kochat a už si představuju, jak budu toho našeho píďu na něm přebalovat :slight_smile:

Vůbec mě chytla poslední týden nějaká nakupovací mánie, albíčko mám plný věcí, který jsem stihla nakoupit :slight_smile: Účet pláče, ale maminka je spokojená :slight_smile:
14. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maxíno má teď ráno horečku 39,6 jedeme k doktorce:frowning2:
14. čer 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Držím palce, ať je to jen něco chvilkovýho a brzy jste fit :slight_smile:
14. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
ježíši, to je hrůza, holky kde se to furt bere ty teploty, nějak nám to letos postihlo děti....držíme palce!
14. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ahoj Martinko, teď je toho nějak hodně. To samý měla Anetka od Lucky, taky 39,6 a jeli na pohotovost. Tam jim řekli, že jsou s tím samým už patnáctí v řadě. Jo a Anet měla k tomu taky zánět spojivek. To má Max ok?

@ivanavorlickova Kočárek je krásný
14. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zeny,jedeme na pozorovani do spitalu.Max spadnul v zahradnictvi (pro Decinska-Azalka,Libverda)do jimky s mocuvkou,malem se utopil.Roman ho vytahnul a malem se utopil taky.Max se toho napil,tak nas poslali radeji na pozorovani.Vice info pozdeji.Jinak ma navic atozni stomatitidu a 40 horecky. :unamused:
14. čer 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 To si děláš legraci!!! Jsem v šoku. Martinko, moc na vás myslím, ať je všechno v pořádku a jste v klidu doma! Panebože, mně by ruply nervy :cry:
14. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Druhá věc je, že teda absolutně nechápu, proč tu jímku neměli zajištěnou!!!
14. čer 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože Marti jen ať je malej v pořádku!! Teda to jste museli prožít šok!!! Co na to v zahradnictví?? Kde to proboha měli tak daný a naprd zajištěný, že do toho chudák spadl??!!!
Moc na Vás myslím a držím palce!!
14. čer 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
taky držím palec, Maxovi i tatínkovi...snad to nebude nic hrozného a budou brzo doma :wink:
14. čer 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Zdravim z nemocnice.Je tu net,tak muzu psat.Holky,jsem totalne vyrizena a dneska poprve v zivote jsem fakt zrala na cvokarnu.Max je v poradku.Teda relativnim,zatim mu brali krev,moc a delali vytery z krku,na plicich zatim nic nema.Mudra rikala,ze jestli to vdechnul,ukaze se to tak za 2 dny na RTG,jako zapal plic,jestli se napil-jakoze jo,bo blil,muze dojit k zanetu traviciho systemu,selhani jater,poskozeni ledvin...Ted tu byl primar,nasadili preventivne ATB,protoze v tomhle pripade cekat na projevy zanetu nechce.Navic abysme se nenudili ma uz 2 dny na zadech a brise divny pupinky a muzou to byt nestovice.Je ockovanej,takze se to muze projevit jen mirnou a nespecifickou formou vyrazky a to,ze ma i afty a horecky tomu nahrava.Kdyby nemel ockovani,tak bysme mazali do Usti na infekcni.Povida si o nas celej spital,mudra ani nevedela,jakou nam ma napsat diagnozu.Taky se chodej divat na dite stesteny...vytazeny ze sracek.Jsme tu minimalne do ctvrtka,pak pujde na kontrolni odbery a na RTG.Pokracovani vecer,jdeme se koupat,sice je vysprchovanej,ale citim mu to jeste z vlasu.
14. čer 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
drž se, musí to být hodně těžké, ale Max je šikulka a zvládne to! Hlavně aby se neprojevili a nepotvrdili ty šílené věci o kterých jsi psala :angry: A co Roman? A kde máš Emču?
Vydrž matko, bude zase dobře, musí být :slight_smile:
14. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
a jak se to stalo?
14. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Držíme palečky at je vše v pořádku. Dokážu si představit že jsi zralá na cvokárnu,to by byla asi každá mamča.A jak se vám to stalo?Kam to hupsnul,ze to nemeli zajistene?Taky by me zajimaly reakce zahradnictvi. :angry:
14. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, Maki, vy toho stihnete - já to snad ani nepoberu - ráno horečka, v poledne močůvka, večer slintavka :frowning2:
Doufám, že Maxík bude OK a ty se drž.
Co Roman? Ten je v pořádku?
Opatruj vás......
14. čer 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
držte seeeeeeeee ,at jste brzy fit a doma
14. čer 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,ježišmarja,to snad neni ani možný,držte se proboha,hlavně ať je v pořádku.Už jen ta hrůza,že tam spadnul,to by mě snad kleplo a teď ještě to čekání,co z toho bude.Moc na vás myslim a držim všechny palce.A co Roman jak je mu? Nenalokal se toho taky?Prosim tě,kde je v Azalce nějaká jímka,to to tam maj nějak blbě otevřený nebo nezajíštěný?No je mi ztoho úplně blbě jak to čtu,chudák malej z toho musel bejt úplně vyděšenej a vy taky :confounded: .Tak tfuj,tfuj,tfuj ať je v pořádku :astonished: .
14. čer 2011 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky,ze na nas myslite,Tady kopiruju z Facebooku tu dnesni story,at jste v obraze..Jinak Bell,jimka je hned pred ti barakem,jak je prodejna,ona neni jakoby moc videt,je obrovska,takze to vypada jako nejaky betonovy vyvyseny misto,maji na tom normalne kytky,vsicchni tam chodi,urcite si po ni taky sla,ani to nevis.Jsou tam 2 otvory,holt ten jeden byl fakt bezva zabezpecenej.Pani prodavacka podotkla,ze maji uz dlouho v pozadavcich na vedeni napsanej novej poklop,ze tenhle je na prd vedi...Presto zadna cedulka,zadna paska doted nebyla.Ted uz tam maji zakaz vstupu a na dire polozenou paletu..T :confounded: ak tady je ta nase story:
Rano jsme byli s Maxem u doktorky,mel opet horecku,sice mu po lecich rychle spadla,ale 39 v 8 rano neni normalni…Diagnoza znela-aftozni stomatitida.Cestou od doktorky jsme se stavili v zahradnictvi pro mulcovaci kuru.Hrabu se v kytkach,Maxik pobiha okolo me a najednou mi zmizel pred ocima.Spadnul do odpadni jimky.Meli to zakryte jen nejakym slabym rezavym plechem,ktery ani poradne nedolehal na ten otvor.Slapl na okraj,plech s nim udelal premet a byl tam.Jimka obrovska-hloubka neznama.Roman skocil okamzite za nim a tim mu zachranil zivot.Vyzvedl ho a ja ho za ruku vytahla ven.Dychal,byl O.K.jen strasne rval.Roman byl stale uvnitr,zahradnice se sebehly a nikdo nic nedelal,tak jsem zacala rvat,aby neco podaly a pomohly mu ven.Jedna vyrvala planku z plotu a dala ji pres ten otvor,konecky prstu se mohl zachytit a visel,na dno nedosahl.Nasly zebrik,na dno taky nedosahl,tak Romana napadlo provleknout zebrikem to prkno a mohl po nem vylezt.O Maxe se zatim postarala jedna starsi zakaznice,ktere bych rada podekovala,kdybych vedela jak…Rekapitula­ce:Max v soku,odrenej,na­lokanej fekalii,ale zivej.Roman sedrenej,rozseklou hlavu,sok se dostavil nasledne.Ja sedreny kolena,v soku jsem snad porad…Hmotna skoda:zniceny mobil,kozeny boty,kozena penezenka a pasek,hadry zrejme vyperu…A ve finale se me reditel tohoto podniku po telefonu jeste zeptal,proc chci vlastne volat policii…??????
14. čer 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně tady brečím... Marti, držte se, snad to bude všechno dobrý........... :frowning2:
14. čer 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek