• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Marti normálně to je od pana ředitele docela sprostá otázka!!! Jen doufám jako všechny holky tady že budete v pořádku, co malej? Pamatuje si z toho něco?
Myslím, že včerejškem můžete slavit druhé narozeniny jak Maxe tak Romana...
15. čer 2011 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Tak noc docela v pohode,sice mel teplotu,ale vzal si leky a spinkal docela klidne,jen jednu chvili kricel ze spani"Neeee,neee"...Chudak,urcite se mu o tom zdalo.Jestli si to bude nejak pamatovat,to nevim,ale mluvi o tom,ze byl v dire s osklivou smradlavou vodou. :unamused: Druhy narozky to urcite jsou,pro oba.
15. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Maki,jímá mě hrůza,když to čtu.Myslím na vás,snad to na nikom z vás nenechá následky.Roman je fakt pohotovej,já bych v první chvíli asi ztuhla.A pan ředitel se evidentně bojí,bude rád,když přijde jen o místo,doufám.
Něco veselejšího-včera měl Šimonek ve školce besídku.Bylo to moc hezký,děti jsou šikovný.Bylo to takový pásmo na téma Afrika,měli to docela propracovaný.Byla nadšenej a pořád se nás ptal,jak se nám to líbilo. :grinning:
15. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si totiž myslím, že pamatovat si to určitou dobu bude..přeci jen už jsou mu 3 roky a vnímá vše.........
Hlavně aby další testy dopadly na výbornou!!!!

Já byla dnes pro certifikát z počítačového kurzu, měly jsme to v knihovně, dost ženských a dětí, malej stál u mě u židle a jen koukal, nic za celou dobu neřekl ani ke mě jít nechtěl sedět, prostě byl z toho vykulenej, ráno jsme byly v Hefaistosu i s kámoškou, protože předávání bylo až v 10h.
Hned na 8h jsem jela na ty farmářský trhy- no to jsem teda čuměla!! 4 stánky a šlus!!
Tak jsem jela opět na tuhle stranu a i když je toho tady málo měli převahu v počtu stánků..
Koupila jsem si 4 keříky rajčat na sadbu, páč to co jsem zasadila bylo malé a sežrali to sviňáci slimáci :angry:

Jedu domů s tím, že u nás frézují silnici, ráno ani noha, nyní jsem dojela na kopec a ta naše jediná silnice neprůjezdná jak pilně pracovali- říkám a kde je cedule, že nemůžeme projet???!!!
Pán jen pokrčil rameny, vždyť co asi chceme žijeme na vesnici a asi tu auta nejezdí, takže jsem opět sjela kopec a musela druhou stranou přes Vilsnice- to by mě trefil šlak!! Malej už pochopitelně usnul v autě, tak jsem ho vzbudila dáme oběd a hurá pro Jiříka do školy, odvezeme na kroužek ,já Krisťulu přehodím do kočáru aby se prospal a procournu Děčín..

Petrunko tyhle dětský besídky jsou krásný, vzpomínám na vánoční co měl Jiřík v divadle, normálka jsem bulila!! :wink:
15. čer 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hlavně se nedejte, jen ať zacálujou vaše poškozený věci!!! Jako sic slabá útěcha, ale nenechala bych to tak!!!!
15. čer 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak prisla nova mudra a razem mame novou diagnozu Stomtitida se pry zvrhla v anginu…Tak vam nevim,co si mam o tom myslet.
Dokonce nam hroziliI JIPkou,pokud bude velka horecka,ze by ho zavodnovali kapackou.Leju do nej megadavky caje,chodi curat co pul hodinu a ted mi rikal,ze ma v „pindakovi porad curanky,porad!!!“ :grinning:
15. čer 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
maki,
aspoň troška humoru, to je fajn :wink:
15. čer 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,co nam zbyva,nez se smat!
Max mel zase 39,6.Bojim se,ze nas zitra nepustej.
Emca pry umi „Varila mysicka“,dela prstikem kolecko na dlani a rika „mysicka“.Uz se na ni tesim,na kocicku moji.

15. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ahoj zlato, je mi z vás smutno, fakt moc. Pořád sleduju, co je u vás nového, ale k lepšímu se zatím nic nemění. Ať už proboha ty horečky klesnou, skoro se tady za vás modlim. A angíny teď prý řáděj po celém DC, co jsem slyšela, tak bych tomu i věřila. Držím palec, ať nejdete na tu JIPku. To bys tam asi nemohla být s Maxem nebo ano?
15. čer 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky vsem za podporu!
Na JIPce muzes tam maximalne celej den prosedet na preklizkovy zidli...Na noc musis domu.To si nedokazu predstavit.
Ale myslim,ze nam to nehrozi,zacal docela hodne pit.Posledni vysokou teplotu mel vcera vecer,pak uz se docela drzel.Ale stejne se na to rano doktorka netvarila,ted cekame na velkou vizitu a na rentgen,ale myslim,ze nas pustej az zitra...
16. čer 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Marti,tak snad už vás brzo pustěj,doma se uzdravuje přeci jen líp.
My se pro změnu chystáme k doktorce,volali mi ze školky,že si Šimonek stěžuje na bolest v krku a ani si nechce moc hrát,takže mu nebude moc dobře.Teplotu prý nemá,ale půjdem asi rovnou ze školky k doktorce,aby se na něj koukla.Hodně teď řáděj angíny,tak nechci nic podcenit.
16. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
maki,
nemusíš domu,já byla na pokoji,když brečel přišli pro me
16. čer 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Aha,tak to jsem nevedela.Tak to je fajn.
U nas je to naprd.RTG sice v poradku,ale v krku ma vetsi povlaky nez vcera a primar rekl,ze s teplotou ho domu nepusti.Musi byt 24 hodin bez horecky.Ted ma uz zase 37,6 a vecer je teprve pred nami...Pry se ty bacily z te jimky mohly usadit na mandlich a zpusibit tenhle netypickej zanet,kazdopadne lepsi zanet na mandlich nez plic nebo ledvin,ze jo...Takze to vidi na sobotu.To je fakt na h....,pac v pondeli Roman zase jede do prace.
16. čer 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 hlavně,že je RTG v pořádku a snad odezněj i ty horečky a aspoň zůstanete normálně na pokoji.
U nás vcelku dobrý.Krk má čistej,ale klidně se ještě angína rozjet může.Takže mu balím krk a cucá pastilky na bolení v krku.A doufám,že bude o víkendu fit,protože v neděli máme v plánu oslavu jeho narozenin
16. čer 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

JOJO angíny řádí, sousedky kluci už jsou v ní.....

Marti moc na Vás taky myslíme a jen doufám, že vše bude pokračovat jen a jen dobře...
Přesně tak jak říkáš - lepší zánět než ty hrůzy co malýmu hrozily!!

Já jdu vařit, včera jsem udělala prvních 9 skleniček džemu- z jahod, rybízu a třešní- je výbornej!!!
16. čer 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
terko,
není nad domácí, taky se chystám, z meruňek a třešní :slight_smile: :wink:
16. čer 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď večer má Šíma už horečku,takže to nejspíš jen pastilkama nerozeženeme.Zítra asi opět k dr.,abychom nemuseli o víkendu na pohotovost.Vypadá to,že asi zrušíme dort a přesuneme oslavu na jiný den,nebo až příští víkend.
16. čer 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulo jen ať je brzy fit! Achjo s těma nemocema je potíž :frowning2:

Prin jojo :wink: je to tak! Asi zítra opět skočím koupit jahody!! u Prioru za 50kč 1 kg
16. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
zdravím z nemocnice, konečně jsem se přestěhovala na jinou postel, tady asi na 1m čtverečním funguje net :frowning2:
celkově vás dočíst nestačím,ale Maki to je hrůza, doufám, že Maxíno bude brzy fit!!!!

u nás už to vypadalo dobře, prý že by nás i pustili dřív domů, ale od úterní půlnoci mi rozhání tvrdnutí bříška po 15 min, takže na úterý opět kapačka, v út docela ok, včera opět tvrdnutí po 25 min a injekce na zmírnění kontrakcí :frowning2: ... takže domů opravdu asi až v tom 34tt, ale jsem ráda, protože s těmahle problémama být doma s prckem.... to nevím no... tak snad vydržíme aspoň do toho 34

držím všem palce, ať se dětičky uzdraví a užívejte hezkých dní, já se tady pěkně peču :sweat_smile:
mějte se krásně, snad se mi poštěstí příští týden zase přihlásit, papa
16. čer 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Jé ahojky Sin, to jsem ráda, že ses ozvala a že víme, že držíš pohromadě. Jen ať si tě tam hlídají a pcek se hezky dopéká. A co kluci doma? Jak to zvládaj?
16. čer 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin,jsi tady v Decine?To jsme kousek od sebe...Tady jde net bezvadne.Zaplatpanbuh,jinak bych se tu zcvokla... :slight_smile:
16. čer 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, snažíme se držet :sweat_smile:
Maki, net všude jde tady v nemocnici, kromě gyndy :confounded:
16. čer 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je opruz...Tak s drz!!! :wink:
16. čer 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem si zrovna říkala, že musím napsat jstli něco nevíte o Klárce a ejhle :slight_smile: No věřím že je to lepší než doma, člověk by furt přemýšlel jestli do nemocnice jet a byl zbytečně nervózní, takhle si tě aspoň ohlídají! :sweat_smile:

maki,
a co vy? Jak se držíte? :confused:
17. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.
Klári,to jsem ráda,že jsi se ozvala.V nemocnici je to opruz,ale asi fakt lepší,než doma...
Tak já nevím..večer měl Šíma přes 38,od té doby nemá ani zvýšenou teplotu.To asi nakonec k dr nepůjdem asi,když mu to nevyleze během dopoledne.Přijde mi,že i možná vypadá o něco líp,tak snad...
17. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, tak dneska si mužíček odnese ntb, pořád to tu padá, hrůza
@verca111 Veru přeji k zítřejším narozkám jen to nej, hodně štěstíčka, zdraví a pohody (nejen teď při stěhování:slight_smile:)

kluci to zvládají na 1*,tři dny jsem měla tendenci je kontrolovat, pak jsem dostala vynadáno, tak se nestarám, malej žije, chodí čistej, hlady netrpí, tak to je snad vše ok:slight_smile: manža je puntičkář na úklid, tak věřím, že má doma naklizeno líp jak já :grinning: dokonce kluka i rozmluvil, takže už spojujeme slovíčka (u "máma neni" mi teda ale bylo smutno :frowning2: )tak sna vše ok

papa všem
17. čer 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim.
Tak my stale setrvavame,snad zitra....Cepy na mandlich mu mizi,sice mel jeste rano teplotu,ale dostal leky a zatim se drzi.Kdyz nebude miz zitra rano pres 38,tak nas pustej. :wink:
17. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko, doufám, že bude Šimonek OK a bude vééélkááá oslava.

Maki, držím palce, aby bylo vše Ok a mohli jste domů a byli bez následků.

Klárko, ahoooj!!! Děkuji za přání :slight_smile: Kluci jsou šikulíni, taky koukám, jak se u vás pořád pere a suší prádlo - prostě to má tatínek zmáknutý na 1*. Ty ještě vydrž - Zuzanka ti to všechno vynahradí...

17. čer 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 11:28 • princeznal
Veru,doufám,že tobude dobrý..dneska přes den dobrý,jen odpoledne a večer zvýšená teplota,na čemž se může asi podepisovat i to počasí.
pár nových fotek na FB
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.219317194756079.58571.100000334004187
17. čer 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek