• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
jdeme domu!!!!!
18. čer 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@makinka.1 Super. A jsem ráda, že to o tom netu vím. Až půjdeme 12. září na trhání mandle, beru tam notebook!
18. čer 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Klárko, já jsem týden bez Danečka a začalo se mi pekelně stýskat. Teda až po 6-7 dnech, ale i tak... nedovedu si představit být bez něj tak dlouho jako ty bez Dády. Na druhou stranu je to to nejlepší, co můžeš pro svůj i rodiny klid udělat. Držím ti palce.
18. čer 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Takže už máte termín na mandle?To už Daník přibral nebo jdete i tak?
Marti,super zprávy,snad už bude jen dobře...
18. čer 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, @makinka.1 - to je supéééér!!! Mám velkou radost :slight_smile:

My si dneska užili den - chtěli jsme tedy jít do UL do ZOO, ale strach z deště nás trochu odradil, tak jsme podnikli jen výlet na Větruši lanovkou a dali si ve Foru obídek. Petík pak odpadl v autě, tak jsme jeli domů na siestu a pak do baráku zase něco udělat - už máme do stěhování jen dva víkendy. Takže visí všude záclony a závěsy :slight_smile: A převezli jsme zase horu krámů, ale pořád mám pocit, že tu toho je ještě 99% (i když ono to klame, skříně jsou poloprázdné, poličky už nejsou, obrazy taky ne.... - tak snad to oceníme v den Velkého třesku :grinning:)
18. čer 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z dnešního výletu ;)
18. čer 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj ženy :slight_smile:
Házím fotečku ze včerejšího výletu za příbuznými, respektive už ze zpáteční cesty :slight_smile: Zajeli jsme pod Bezděz, abychom se tam vyfotily s Pájou a Davídkem v bříšku :slight_smile:
19. čer 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivanavotlickova - teeedy, to bříško ti fakt sekne :wink:
19. čer 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Děkuju :slight_smile: Akorát jsem byla za blázna, venku chladno, všichni v bundách a já frajerka jen v tričíčku :grinning:
19. čer 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova - to chápu, já jsem taky obecně horkokrevná a v těhotenství obzvlášť :grinning: A myslím, že to tričíčko je tak pěkné na tom pupíčku, že si fotku zaslouží :wink:
20. čer 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Oslava sice včera proběhla,všichni si to užili,ale Šimonek bohužel stále není fit.Přes den mu nic není,ale večer má vždycky zvýšenou teplotu a navíc se mu zanítila očička,takže školka zase až v září.Příští týden totiž jede na pár dní do Krkonoš a pak už bude školka zavřená.Blbý je,že mu v podstatě nic moc není a doma už se nudí,budeme to muset všichni vydržet...
20. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Péťo, no nakonec nám doktorka na alergu řekla, že nemůžeme čekat a ať zajdeme za primářem ORL Veselým a ten řekl, že mandle trhají i menším dětem, že na 15 kg se čekalo kdysi dávno v minulosti. Takže nás objednal na 12. září. Možná se poštěstí a půjdeme dřív. Mohl jít už tenhle týden, ale už třetí týden se mu táhne nějaká viróza, bílej jazyk, dávivej kašel, rýma, zvýšená teplota (do 38, víc ne). Doktorka mi řekla, že se to s ním potáhne až do trhání mandlí a že se jí vůbec nelíbí, že mám nastoupit do práce a pustit Danečka do kolektivu. Dokonce navrhla, ať si zařídíme paní na hlídání, když mám jít do práce. No katastrofa! A z čeho bychom jí asi platili?! Takže Dáda má pár dní na to, aby se vykurýroval, musí do školky a já v pondělí do práce po mateřské.
Nicméně jsem volala primáři Veselému a prý ať Dádu přivezu, protože to není normální, že doktorka neudělala ani výtěry a nenasadila antibiotika nebo nějaký účinný lék (máme jen mucosolvan a na noc prothazin, protože fakt nespíme ani minutu). Prý mi Dádu vykurýruje.
20. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Koukám tahle koule láká spoustu lidí, taky jsem na ní Danečka fotila :grinning:
20. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Sluší ti to, těhulko!
20. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 U vás nefunguje náhradní školka?
20. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Teda Leni,to to uteklo,uz jdes do prace?Tak at se ti tam libi a Danckovi at je lip.Nam ted odjel taka.Max je stale uknouranej,neni mu jeste dobre,obcas zvraci ty ATB,nesnese tu sladkou chut.Dneska ve 4 poblil postel a ted v poledne ohodil koberec,to mam radost... :confounded: Me je spatne ze vcerejsi grilovacky,bliju a mam prujem,Emca zacala navic vyzadovat neustaly chozeni (uz umi i par kroku sama! :dizzy_face: ),tak mam co delat...Ted spej,chvili pauza,hura!
20. čer 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Řekla bych, že to teď máš doma "lehce" masakroidní. Snad jsi nesnědla něco špatného a je to "jen" z přežrání a bude líp. Co myslíš? Protože do toho se starat o dvě děti, z toho jedno nemocný... není co závidět. A díky, jojo, mateřská utekla jako blázen. Mám zvláštní pocity. Ale to měla asi každá mamka, která po 3 ( v mém případě 3,5) letech maže zpátky do "života".
20. čer 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 No jo,Leni,ty už jdeš do práce,to je hrozný,jak to letí.Snad se teda Daneček vykurýruje a bude ve školce v pohodě a ty v klidu v práci.My dneska byli u doktorky a Vendula Šímu vážila kvůli dávkování ATB,tak má 17 kg a dnes opět odmítl jíst oběd a teď měl pár Bebe sušenek.K snídani jen jogurt,takže taky jí jak vrabec.Bohužel musím přiznat,že tohle má po mně,taky jsem nejedla a měla nožičky a ručičky jako hůlčičky.Školku bychom náhradní mít mohli-v červenci,ale nemám nárok,když jsem doma.V srpnu je ta naše otevřená,ale nevezmou mi ho,takže až v září.

@makinka.1 Koukám,pořád veselo,co.Ať jste brzo v pořádku...
20. čer 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jo, to je fakt, na nástěnce jsme ve školce taky měli napsáno, že náhradní školka se o prázdninách týká jen dětí pracujících maminek, takže nás ano.
20. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jo a máte teda atb jo? My je asi dostaneme ve středu, mluvila jsem s primářem Veselým.
20. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam,ze vesely je to vsude.Dneska volala Radka,ze ma Tomasek vysoky horecky,ale jinak ze mu nic neni.Tak Jsem ji rikala,ze u nas to bylo vlastne ze zacatku taky tak a ze radej anginy.Tak radeji mazali k mudre hned.Taky ze jo,angina. :angry:
Max si dal k obedu trochu testovin a asi 3x si kousnul do rizku.Vecer mel celej!!!rohlik s maslem!Dokonce ani leky nevyhodil,snad bude klidna noc.Posunula jsem mu davkovani,abych ho nemusela budit v noci,holt to bude mit po 9.hodinach,ted uz to snad neva,kdyz je zalecenej.Taky nechapu,proc mu to nasadili tak debilne,vychazelo mu to na 4 hodinu rano,takze ho budili nejdriv na leky a pred 6 na tlak a teplotu.Opruz,kdby to posoupli o 2 hodky,mohl to mit vsechno najednou.Taky je z toho spitalu utahanej,po obede mi spi i 4 hodiny.Jdu taky spat,uz je mi sice lip,ale furt to neni ono.Ale bylo to urcite tim jidlem,nesedly mi grilovaci tycinky.Tak dobrou.
20. čer 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, tak to je úspěch, jak začíná papat. Takhle mi Dáda jí ani nemusí být nemocnej :slight_smile: A taky spí takhle dlouho, když mu něco je. Bohužel zrovna v těchto dnech :frowning2: Co to je proboha za období!
Jdu do sprchy a do hajan, dobrou
20. čer 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jo,máme Ospen,jako vždycky na angínu.Snad to brzo zabere a hlavně ty kapky do očí,protože vypadá chudinka hrozně.S tou školkou mě docela štvou,protože se bude Šimonek celý léto nudit.Teda,budem se snažit mu nějaký program vymyslet,to jo,ale ve školce by mu bylo líp.
20. čer 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Marůdkům přeji brzké zlepšení a uzdravení a maminkám hodně sil...

Joo, letí to, já končím mateřskou ke 31.8. a od 1.9. jdu taky na plný úvazek.

Petrunko, to je tedy špatný s tou školkou - ale nic si z toho nedělej, já i když jsem pracující, tak v létě nárok nemám - neb mám přece celé léto dovču :slight_smile:

Maki, to je fajn, že Maxík začal jíst, ono se to zlepší. A Emička je šikulka!!!!
20. čer 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda člověk tu chvilku není a takových nemocí zase :frowning2: Tak se brzo uzdravte ať jsme o prázdninách fit...ikdyž já jsem začala smrkat a bolí mě hlava, tak snad je to jenom z únav y :confused:

Jára už si nosí ze školky obrázky co během roku kreslili, tak je schováváme a žasneme, jak tam krásně kreslí, když doma takové čmáranice :grinning: :grinning:

Leni, už to máš fakt za pár! Mě už se to taky blíží :grinning: ne, ale fakt to tak utíká, že se ani nenaděju a pomažu taky :slight_smile:
21. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POMOC!!! Nevíte o nějakém dětském výživovém poradci v Děčíně nebo okolí?
Daneček opět zhubnul, už má 11,9 kg!!! Jsem na nervy a nevím, jak dál. Doktorka Skácelová mu udělala rozbor na živiny apod., nic mu prý nechybí, takže se to neřeší :frowning2:
21. čer 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prázdniny... tsi jo. Nějaké budou? :grinning:
21. čer 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
s Danečkem mě to mrzí, já ti nevím, snad na netu najdeš! A myslíš že výživový poradce pomůže?
No budou, ale počkej, za dva roky se budu ptát taky :grinning:
21. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na netu je to bohužel samý poradce, který pomáhá hubnout :frowning2: Volala jsem Grešíkovi, věřím mu, je dobrý léčitel. Tak prý se mám ozvat zítra a sjednáme si schůzku. Do toho jedeme zítra na ORL k Veselému, tak se ho jen tak mimo zeptám, jestli by někoho nedoporučil. A ty jo, mám nerva, že v pondělí jdu do práce a pár dní předtím tolik problémů najednou!
21. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli a nevím, jestli pomůže, ale už nevím, co dělat.
21. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek