• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@rejchl No ale poptej se jí na to, jak to malýmu moc nejde. Ale já myslím, že je to v pořádku, že má ještě čas. On každej doktor fakt radí něco jiného. Já mám pocit, že jsme to tu kdysi už s holkama probíraly, ale to jsi tu ještě nebyla. A každá doktorka říkala každé z nás jiný názor.
24. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni přesně tak ono to dítě si řekne samo kdy a co chce jíst......
Vím to na sobě a pak i na dětech:grinning:

Holky odpolko jdu do města, opět dělám ochutnávku bonbonu pokud mě potkáte nelekněte se :grinning:
24. čer 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 tak jsme dnes byli u Podolske ... a ptala jsem se na Daju (casto ji boli brisko u pupika a pak nechce jist a polehava, ale zatim jeste nehubne) a doktorka doporucila urcite zajit za obvodni lekarkou - ta, ze ma udelat stery a ruzne odbery a az "treti" kolo je testovani na potravinove alergie ... Tak asi v pondeli vyrazime ... jen doufam, ze nas nejak neodbude :rolling_eyes:
24. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, já už to právě tak nějak vychytala, že to asi není nic osobního, že prostě jen asi jak má náladu, na chodbě se na tebe směje a pak ti dá takovou ťafku, ale to více maminám tady.... :frowning2: ono s tím Diazepamem, já o to nikdy nějak ani neměla zájem, nikdy mi ho nikdo nenapsal, ale on tak na mě vyhrkl, že jako od něj ať ho nečekám!!! jakobych tu někdy někoho na diazepam ukecávala.. :astonished:

my pindíka taky přetahujeme od roka, tak 2x do týdne, Dáda to má docela ok, ale brání se vždycky jak tygr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky díky za podporu!!
24. čer 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky systematicky pretahujeme az od roka,na radu doktorky.Ale vim,ze mu to slo hned od malicka,parkrat jsem to preci jen zkusila a slo ro dobre.
Klaban....co rict....Ja s nim spatny zkusenosti nemam,ale verim ,ze blby kecy rozhodi.Drz se a zkus si to nebrat osobne.Je spatny,kdyz je lekar necitlivy.Muze byt odbornik az do prdele,ale kdyz neumi mluvit,je to vsechno na pytel. :confounded: Bych mu asi pak napsala hodnoceni na Znamy lekar.cz
24. čer 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme dneska ráno byli u zubaře, protože se nám zdálo, že tam má kaz, oni se mu ještě k tomu rozpadají zuby, no děs...taky že jo! Cestou vykládal jak panu zubařovi řekne kde ho má a jak jsme došli do ordinace, tak mi zdrhnul do čekárny :grinning: No vzala jsem ho, měla na klíně a jo, byli tam a dva! Tak prý zkusíme vyvrtat, no mě se udělalo špatně jako že řev a scéna a prd...tímto moc chválím pana doktora, protože Jára ani nepípnul a naprosto v klidu si to nechal udělat :grinning: Byla jsem na něho pyšná, na ty kazy už teda ne! No cestou zpátky říkal že tam pude znova... :grinning: :confused:
24. čer 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin teda ten je šikovnej!!! No jo těm kazům nezabráníš....
Jiřík teda měl mini kaz v 8letech. Takže dlouho odolal :wink:
25. čer 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenik,
Danečkovi přejeme k jeho třetím narozeninám všechno jen to nejlepší a hlavně kopec zdraví, to ostatní přijde samo! :dizzy_face:
25. čer 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@prin To mají děti tak brzo kazy? Týýý jo.
@lenik_25 Taky se připojujeme a přejeme vše nééééj:slight_smile:
Tak a je to tu.Davídek 38,5°C a furt by jen spal.Já doufám,že to je k těm jeho prvním zubům co mu lezou.(4 najednou) Ale nvm nvm.Jára mi první zoubek probrečel a s malou teplotou.Ono se říká,že každý to má jinak.Ale že by to prospal s teplotou?! :frowning2:
25. čer 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Maxik mel k zubum az 39,5 horecky.Sice mi mudra povidala,ze to neni obvykly,tekhle vysoka teplota,ale u nas to tak bylo.Kdyz se to stalo poprve,byla jsem vydesena a hned jsem k ni jela,ale fakt mu nic jinyho nebylo.Az teda na nasledny prujem,osral pak kazdej zub. :wink:
25. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Vubec mi nechce papat.V noci mel 38,9 a rano zase 38,4.Dávám panadol ale furt je unaveny.Sjedem radsi na devatou na pohotovost.Byla tu u nas neter a stezovala si na bolest v krku a hrala si s nim.Ted si vycitam ze jsem ji nevyhodila.
26. čer 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme antibiotika a masticku na afty,protoze má Dáda plnou pusinu aftů.Vůbec netušim kde je vzal.Ted musím hlídat aby mu Jára nebral dudlík,coz bude nadlidský ukol asi:(
26. čer 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

@rejchl to je mi líto,že má afty,to není nic příjemnýho.Snad to rychle odezní.
My jdeme zítra na kontrolu,ale myslím,že bude všechno vp ořádku,Šimonek je úplně fit,teploty nemá,oči čistý,takže snad v úterý v klidu odjede do Krkonoš.
Musím říct,že už se docela těším,až porodím.Porod mě sice děsí,první zkušenost nic moc a navíc pobyt v nemocnici,ale tahle konečná fáze je na nervy.U Šimonka si to nepamatuju,teď mě bolej záda,že nevím,ajk sedět,ležet,asi budu muset jen stát.Všude mě bolí,píchá,břicho tvrdne,delší chození mi dělá potíže....Takže bych se asi ani nezlobila,kdyby slečna vylezla o něco dřív,než až v termínu..
26. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petrunko dekujeme.Taky musime zitra k Alici aby nas znovu prohlidla:slight_smile: Akorat vubec netusim z ceho se mu ty aftiky udelaly.
Vydrž holka:slight_smile: Vem si kdybys tam mela princezny dve:D Ja rodila v 38tt planovanym cisarem a ver ze poslednich par tydnu byl fakt masakr pro me,protoze jsem hubená a vysoká.Záda bolela,nohy natýkaly....proste des:slight_smile:
26. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl jasně,vydržím..jen,že si tohle u prvního fakt nevybavuju.Já sjem zase malá a většinou hubená-teď teda moc ne:slight_smile:.Naštěstí nenatékám,ale záda bolí fest.
26. čer 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkujeme za přání Danečkovi.

A já zítra razím do práce :slight_smile: Je mi ale nanic, protože Dáda fakt pořád chrchlá jak tuberák, má rýmu... jenže co mám dělat? Ach jo...

Petrunko a Sin, držím vám palečky!
26. čer 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,takže do práce jdeš,jo?Nenecháš si napsat ještě ten paragraf...tak přeju hodně štěstí,ať ten přechod do práce je co nejpříjemnější.
26. čer 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Aaaa,aftozni stomatitida?Maxik ji mel,nez zuchnul do te zumpy.Je to dost nakazlivy,Em to nechytila jen diky tomu,ze jsme mazali hned do toho spitalu.Tak bych pocitala s tim,ze to asi braska dostane...Ale kdyz mate ATB,tak bude brzy fit,uz to mel asi docela hodne,kdyz mu napsala i leky,nejen mast.My meli jen potirat Mundisalem nebo fialkou a srazet horecku.
http://www.chytrazena.cz/zdravi/nemoci/aftozni-stomatitida-co-to-je-a-jak-se-proti-ni-branit-11711.html
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/aftozni-stomatitida/
26. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,Danecek mel narozky,ze?Prejeme vsechno nejlepsi a posilam mu pusinku!!! :slight_smile:
26. čer 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki dekuji.Hodne ted hlidame aby nepili ze stejne lahve a nebrali si dudlíky.Jára je zatím fit,v pusine nic nemá a apetit má furt velikej.A zlobí furt stejne:D
Dáda furt není ve své kůži ale chtel dneska ven tak jsme se procházeli kolem baráku.Nechtel být doma.A konecne sam prisel na to,jak se má sam napít z lahve:slight_smile:šikula muj nemocnej.
Tu smele pisu a Jarin mu mezi tim sebral dudlika.Me hrabne.Tak aspon vim,co delat kdyz to chytne.
26. čer 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

Petrunko, drž se :wink: - už to máš za pár...

Leni, tak hodně sil a doufám, že se Daneček zlepší a bude to vše nějak schůdné.

Rejchl, my to měli před rokem a něco - akorát nám to pojmenovali lidovým názvem "slintavka" - fakt tedy brutálně a hlavně z toho mám zážitek do konce života. Když jsem o tom někomu řekla, tak všichni zírali, že to nikdy neslyšeli a teď, koukám, to má každý druhý... :frowning2: Tak snad je uhlídáte.

My dnes dodělali botník v baráku, museli jsme ho ukotvit do zdi, jinak by to byla vražedná zbraň, Petan ho na sebe málem strhnul hned, jak jsme ho postavili. Záclony a závěsy visí, kytky jsou taky přestěhované, koupelna sakum pikum, o víkendu převezem takovou první várčičku a od středy za týden to propukne naplno... Ani se mi nechce věřit, že UŽ na to došlo - ten rok a třičtvrtě strašně rychle utekl... :-O
Už jsme dali inzerát na byt - tak uvidíme, počítám, že to budem tak půl roku prodávat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Do práce už více méně nejdu, takže pohodáááá a dva měsíce volna přede mnou :slight_smile:
26. čer 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Do práce jdu.

@makinka.1 Martinko, moc děkujeme! :slight_smile:

@verca111 Dítě je na prvním místě, tak uvidíme, jak to bude dál, jak mu bude. A děkuju.
Jinak my jsme ukotvovali loni veškerý nábytek v pokojíčku. A jak velký byt a za kolik prodáváte? Soukromě nebo s pomocí realitky?
26. čer 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak to je jasný, že dítě má přednost přede vším...
Prodáváme 3+1 OV za 850 000 soukromě. Kdybys chtěla více info, písní na Skypu :wink:
26. čer 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Tomu se říká slintavka...no to mě podrž.Jako slinta šíleným způsobem,to jo....ale takhle to pojmenovat...fuj.
Tak Davídek se mi vecer vzbudil uz ve 20:30 oci jako baterky a po spani ani pamatka.Tak jsme koukali na telku.Chvilkama mel sileny zachvaty place,pak zase koukal.Pri jednom zachvatu me komplet pozvracel.Usnul az kolem 23:30.Jenze jak furt brecel,tak vzbudil ve vedlejsim pokoji brachu.Takze kdyz jsem nesla Dádu spát,tak táta vstával s Jarouskem,aby ho uspal.No a ten usl az kolem 2:00.Celou noc mi Dáda brečel.Do toho jeste 2 dny nekadil.Takze ho asi boli brisko....No mame tu veselo.Chce se mi spáááááááát :angry:
27. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Leni,
tak ti přeju krásný nástup do práce! :wink:

rejchl,
my měli afty nedávno...přestala jsem díky tomu i kojit, protože nechtěl jíst, pít a jenom plakal...dávala jsem kaše, ale hodně řídké a po lžičce. Fialku máme, ale nepomohla, protože to vždycky tak nějak vyslintal, jak mu ještě lezly zuby! Ale Rostík teda nespal...plakal i v noci a to hodně! No děs, ale taky to přešlo, tak se drž a vydrž :wink: Hele, děti si furt strkají prsty a všechno možné do pusy, tak to můžou chytit kdekoliv!

Jo a jedno info...jak máme ty molusky, tak pravděpodobně jsme to chtli v bazénu a kamarádky kluk tak chytil plíseň na nohou, tak aby jste věděli :angry:

No jinak jsme byli dneska na roční prohlídce, takže 11 kg a 75,5 cm. No trošku otesánek, ale jinak pohoda :grinning:

Veru,
téééda to fakt uteklo, se vám to rychle blíží a je super že na to stěhování budeš mít čas přes prázdniny :slight_smile:

Pár fotek z oslavy...
27. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ja premýšlela že mu to fialkou namazu,protoze tu masticku on vyplive co máme.A nedá se mu do pusiny moc dostat.Máme na to Aloclair.Takze fialka k prdu.No Dádovi do toho lezou 4 zuby nahore.takze to má vse v jednom.Jak dlouho brecel v noci?Protoze budi i brachu tak je to na pytel.A babicka si Jaru veme az zitra.Chjoo
27. čer 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl,
no měl to asi tak tři noci myslím, já byla hotová teda! No fialku zkus, ale hlavně si dej na polštář plínku! Třeba vám to pomůže!!! No hele, Rostík spí s Járou v pokojíčku taky a teda musím říct že se nebudili. A když toho bylo moc, tak jsme dali Járu k nám do postele a bylo! :wink:
27. čer 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..

@rejchl přeju,aby co nejdřív bylo dobře.

@prin Rostíkovi vše nej k narozeninám!
My dneska byli na kontrole,Šimonek se snažil vykecat Vendule díru do hlavy:slight_smile:..ale je v pořádku,takže zítra hurá do Krkonoš..
27. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Krásné fotečky a užasný dortík.
My máme jednu místnost na spaní a postýlky vedle postele.Tak jedine ze bych s nim sla do obyvaku ale to zase pak rano neuslysim Jaru az odejde muzskej do prace.To je na pytel.
3 Noci? No potěš koště.To bude sranda.Já takovej spáč:( Dneska jeste vydrzim,snad to bude klidnejsi.Tata nam koupi nurofen nebo ibalgin sirup na bolesti,tak by to nemuselo byt tak zly.Ale ma ty tvare pekne natekly zevnitr.
27. čer 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru vy chodite tady k Lodlove?
27. čer 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek