• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Rejchl, nechci tě děsit, my to měli 9 dní a 9 nocí - nejedl, nespal, nepil, plakal... Ale z toho mu až 5. den správně určili tu diagnozu :frowning2: Nejhorší dny mého života od Petříkova narození
27. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rostíkovi vše nejlepší - strašně to uteklo :-O !!! :hearts:
27. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Fialku dej,ta v ty puse vydrzi ze vseho nejdyl.Masticky spolykaji nebo vyplivuji.Jinak slintavka se tomu rika lidove,jinak ofiko slintavka je nemoc skotu.Kdyz mate ATB,tak to prejde rychleji,neboj.
Rostikovi uz je rok?Sakra,to leti!!!!Vse nej!!!! :slight_smile:
27. čer 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Spis at koupi cipky,ten sirup je sladkej jako prase,aby ho to do tech aftu nepalilo! :wink:
27. čer 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl jo,chodíme.Teď teda už k Vendule a ta se loni vdala,takže je Juklová
27. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, díky moc..jojo už rok! :confused: :slight_smile:
27. čer 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
Tak jsem vám při žehlení poslední várky Davídkových věcí zjistila, že už je nemám kam dávat :slight_smile:
Nakonec to teda dopadlo tak, že jsme v sobotu jeli koupit novou skříň do pokojíku, extra na Davídkovy oblečky :slight_smile:
Včera jsme ji dali dohromady, vymyla jsem ji a přerovnala do ní věcičky, takže v ostatních skříních se mi uvolnilo místo na další věci, jako plínky, povlečení…
Jinak už mám všechno vypraný a vyžehlený, kromě nočních košil do porodky už mám připraveno úplně všechno, jen to zabalit do tašky :slight_smile:
A než se Davídek vyklube, budu se chodit denně stokrát kochat :slight_smile:

Kuk na Davídkovu skříň :slight_smile: Jinak další skříně a výsledek mýho přerovnávání a příprav jsem si nafotila do alba :slight_smile:

27. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahááá já myslela že se taky jmenuje Alice:D
Včera jsme skončili na pohotovosti s Járou.39°C teploty a furt hoří.Ted ráno uz mu konecne zacaly zabírat sirupy a trošku si hraje.Dostal taky atb.Dádovi už je líp i líp spal.Jen žárlí na bráchu že se chová.
28. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jeden den v práci a už jsem na paragrafu. Doktorka vydala písemně zákaz kolektivu, tak tento týden budu ještě s šéfem řešit další varianty. Ale o těch se mi veřejně moc nechce psát :frowning2:

Udělala jsem si radost a objednala Dádovi dvoje botičky:
28. čer 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, krásné fotky. Hlavně ta, jak jsi na ní s Jarouškem i Rostíkem. Já už taky musím stáhnout fotky ze sobotní oslavy a ukázat vám je. Jdu na to...

Rejchl, ježiš, vy si užíváte. Je mi tě líto, fakt. Někdy je to s dětmi fakt hodně náročné. A ty to máš dvojnásobné. Drž se!

@ivanavorlickova Teda parádička, hezké přípravy :slight_smile: Taky jsem se před narozením Danečka pořád chodila dívat do pokojíčku a kochala se :slight_smile:
28. čer 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady pár fotek z Danečkových 3. narozenin :slight_smile:
28. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,pěkný fotky,už jsem je obdivovala na FB.Je vidět,že si to Daneček užil,pěkně mu svítěj očička..
My jsme před chvílí odeslali dítko směr krkonoše a vrátí se nám v neděli.Nějak nemám co dělat,zvlášť po posledních dnech,kdy byl doma kvůli nemoci.Asi si půjdu číst,což je jinak přes den skoro nemyslitelné:slight_smile:.
Zase jsem krapet vybrakovala DM,ale snad to byl poslední předporodní nákup,jenže mi končily kuponky,tak jsem to prostě musela využít,že...
Dr.dneska na kontrole říkal,že se všechno krásně připravuje na porod,můžu prý bez obav rodit už kdykoliv:slight_smile:.Příští týden jsem objednaná na monitor do nemocnice,tak uvidíme,jestli ho stihnu...ale to asi ještě jo,tak rychle to asi zase nepůjde.
28. čer 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
chválím fotečky, heleď, ty jsi ostříhaná že jo? Já jsem jela ráno do města, protože jsem byla sama bez dětí, tak si v klidu nakoupit a potkala jsem tě s Danečkem, asi jste šli od doktorky, a říkala jsem si že si to ty :slight_smile: Moc ti to sluší, letní sestřih, akorát se mi zdá, že vypadáš starší...snad teda neurazím :sweat_smile: :grinning: :wink:
28. čer 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Děkujeme,krásné fotečky:slight_smile:

U nás přetrvává kňourání.Jára se pomalu zbavuje horečky.Dneska už má "jen" k 38.Furt slintá jak blázen,nechce nic polykat,leky ani skoro nepije.Tak neustále bojujem.Dáda uz je fit,jen musi dobrat atb.Řádí tu jak černá ruka.Má tužší kořínek než Jára a je vždycky dřív zdravej.Jára si to bohužel užívá naplno a my s nim:(

@petrunka01 Taky mám kupony do DM a vše 2x:D jenze tam skoro nechodime,takze mi propadnou.Ale kdyz máš cestu kolem,tak proč je nevyuzit:slight_smile:
29. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Leni, to vypadá na super oslavičku :slight_smile: Jak je Danečkovi? Lepší se?

Rejchl, to je mi líto, že si to stále ještě užíváte - to slintání je mazec, Petík v největším rozkvětu proslintal polštářek skrz naskrz :frowning2: - ale snad už to nejhorší máte za sebou a bude líp...

Petrunko, takže už jsi na startu a jen vyrazit (do porodnice :slight_smile: ) - tak hodně štěstí, těšíme se na krásné zprávy :slight_smile:

Ivano, skříň na kochání je krásná, taky jsem se kochávala u skříňky... ale strašně to uteklo, teď se kochám při utírání louží na podlaze :rolling_eyes: :grinning:

Já včera nechala Petíka střihnout strojkem - tedy bála jsem se, jak bude vypadat, ale on má těch vlasů strašně moc, takže to bylo skoro nevyhnutelné. Dopadlo to dobře :wink: Ale další zkracování už nebude!!! (Ono ani není co :grinning:) - jooo, kdepak jsou naše zlaté kudrnky??? :wink:
29. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dobré ráno,
veru,
a jak bojujete s plenama, už si dal Petřík říct? :sweat_smile: No já stříhám Michala i Jarouška strojkem na 6 mm a je to tak akorát...teda stejně se potí jak blázen, oba, ale míň už je to hodně, no každopádně je to velmi praktické a ušetříme za holiče, čímž si ho můžu dopřát já :grinning:
29. čer 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dodatečně chlapíkům Danečkovi, Rostíkovi vše nej k narozeninkám:slight_smile:

U nás blbinec, pekla jsem perníky, teď linecký kola, no a musím vše ozdobit, do toho tady binec a hlídání mám jen v době prezentací....
Malej už krásně kaká, úplně v pohodě si sedne sám na nočník a pak si řekne o utření zadečku.
Plíny na noc má stále, nyní docela i spí , sic když ho to rapne vleze k nám do postele, ale spí dál bez žádosti o mlíko:slight_smile: ale ráno a večer si dá:grinning:
29. čer 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ty jo, to to uteklo a za pár dní se tady budeme kochat fotkami tvého miminka. Napíšeš z porodnice sms, viď?

@prin Pavlínko a kde jsi nás viděla? Já tě neviděla. A starší nestarší, hlavně že se to líbí :grinning: Však už taky stárnu :grinning: :grinning: :grinning:

@verca111 Verčo děkuju, ale musím konstatovat, že se to bohužel nelepší :frowning2:

@terezam22 Děkujeme za přání. A za ty bonbony, co jsi mi posledně dala při prezentaci. Mňam a bez cukru dvojnásobně mňam. Jinak máte parádní pokroky.

@makinka.1 Ahoj Marti a co vy a stříhání Maxe, když je ta "doba krácení"? :grinning:
29. čer 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Jasně,že dám vědět,až se mimčo narodí.Ráda bych tak kolem 10.7.,ale uvidíme,třeba si počká až do termínu..
29. čer 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jooo, ono si to mimčo vybere určitě termín, který chceš ty, hihi :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 si piš!To bude hodný děťátko:slight_smile:..A co Daneček,stále stejná situace,nelepší se to ani trochu?
29. čer 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Nelepší, v noci jsme opět nespali :frowning2:
29. čer 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ach jo,to mě mrzí.
29. čer 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni až zase budou není problém:slight_smile: jo jsou fakt výborný! A malej už taky je cucá, to víš co vidí u nás..
Když si vzpomenu na Jiříka, který měl vše až za jakou dobu, prostě to jsem mohla uhlídat, nyní jak jsou dva tak né, páč co má jeden musí i druhý :grinning:
29. čer 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
u lékárny, já jsem jela autem... :wink:

terko,
u nás je to taky tak, Jára do roka nic sladkého a Rostík...to se nedá už se dvěma! :confused: :slight_smile:
29. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Stale nestrihame! :grinning: Kdyby nesel do te nemocnice,uz by byl vyfocen a ostrihan,lec osud chtel jinak... :grinning:
29. čer 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mě konečně začaly snižovat léky, tak snad příští týden domů... tvrdnutí mám ale stále, načež doktoři tvrdí, žeted už se mnou stejně nic neudělají, tak uvidíme, snad se doma jen neotočím a hned zase nepojedu rodit... zítra by mi snad měli změřit miminko, naposledy před 14 dny měla 2100g, takže bych řekla,ž e je na tom docela dobře :grinning: za to já tady hubnu, nejdřív jsem tři kilča nabrala a ted užmám zase tři a půl dole, doufám, že vliv na miminko to nemá :frowning2:
Dádulka s tatkou v pohodě, Dáda se fakt rozmluvil, naučil se dělat kolo kolo mlýnský a taky se chystáme ho šmiknout, uvažuju taky o strojku, protože to má fakt dlouhý a dávat 70,- za to že ho jen zkrátí... ale bojím se, co bude dělat až zapnu mašinku :sweat_smile:

mějte se krásně, dětem dodatečně k narozkám vše nej, marůdkům brzké uzdravení a doufám, že příští týden už budu psát z domova. papa K.
30. čer 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Dáda už taky cucá. Bonbóny teda nekupujeme, ale ověřila jsem si to, když měl zánět nosohltanu, dostal cucavý tablety neoangin pro děti a jely mu.

@prin Kde jinde by nás bylo vidět než u lékárny nebo u doktora, co? :grinning:

@makinka.1 Já už se tak těším, až uvidím fotky Maxíka s krátkýma vlasama :slight_smile:

@singid Klárko, tak to má malá krásnou váhu, už může mít i kolem 2,5 kg, tak se ničeho neboj a v klidu jdi domů. I kdyby to přišlo, už se nic vážného nestane. Jsi šikulka, jak jsi jí v bříšku udržela. A jinak na stříhání máme taky mašinku, zrovna tento týden se chystáme na Danečka "vlítnout" :slight_smile: A díky za dodatečné přání k narozeninám.
30. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večír přeji:slight_smile:
tak u nás už je dobře.Dáda řádí a Jára konečně nemá teploty a začal papat.Jinak Dáda má (měl) tu stomatitidu a Jára angínu:D Zajímavé,každý něco jiného.Ted už jen dobrat atb a budem zase uplně fit.
K tomu stříhání...Jára už je stříhaný 3x:D a Dáda 2x.Ted naposledy uz jsem je brala strojkem,protoze v tech vedrech se to nedalo.Kluci meli sileny haro uz kdyz se narodili a Jarouskovi rostla jenom prehazovacka,tak jsem mu ji 2x smikla a hned byl fesak.Ted jim to zkusim nechat,jestli nekterej bude mit po tatovi kudrlinky.
@makinka.1 S tema dlouhyma vlaskama vypada jak andilek:slight_smile:
@lenik_25 Leni jak to že v noci nespinkate? Vzdyt uz je Danecek dost stary na celonocni spinkani,ne?
30. čer 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Andilek s dablikem v tele! :grinning:
30. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek