• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Rikal mi ted bracha,ze se rano stalo v Kresicich nestesti,pry tam auto smetlo maminku s ditetem...Snad mu praskla v tom kopci guma.Dite je pry tady a maminka na tom byla nejak hodne spatne,tak ji vezli do Usti.Videli to chlapi od nej z prace.... :pensive: :frowning2:
30. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl, to je dobře, že jsou klučíci OK :slight_smile:

Maki :frowning2:

No u nás je asi už dokudrlinkováno - mám obavy, že už se mu to nezkroutí... I když u oušek to pořád lumpačí. Dnes jsem potkala známou, která ještě Petříka neviděla ostříhaného (tudíž prošvihla tu první fázi) a ta málem omdlela :grinning: - prej kde mám tu krásnou holčičku :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
Tak jsem včera jela do Lípy do porodky, že tam sepíšu porodopis, sepisujou tam už mezi 30. a 32. týdnem a my jedeme pak pryč, tak abychom nemuseli zkracovat dovču kvůli papírování k porodu.
A akorát jsem byla namíchnutá, nesepsala jsem samozřejmě nic, PA byla tak arogantní (to je něco na mě), teď prý nemají čas a stejně k nim spádově nepatřím, tak ať si přijedu jindy. Kdyby to řekla nějak normálně, ale úplně v klidu mě vyhodila a ještě mi div nevynadala :angry: . Takže jsem ráno i s Pájou cestovala hodinu úplně zbytečně busem tam, pak než něco jelo zpátky, tak jsem přistydla z toho počasí a domů jsme se dostávaly od půl dvanáctý do dvou odpoledne... :angry: Takže českolipská porodnice má u mě velký mínus a rodit tam už teda rozhodně nepojedu. Jejich mínus, mohli ze mě mít tři litry za nadstandart a tatínka u porodu a ještě darovanou pupečníkovou krev...
Tak budeme opakovat Děčín. Jen po těch letech teda netuším, jak to tam teď chodí. Kdy se musí přijít sepsat porodopis? A co tatínek u porodu? Co je potřeba k tomu, aby se mnou mohl být?
Sím, sím, holky, poraďte, jsem ještě z toho včerejška tak vytočená, že chci, aby to teď už bylo v pohodě a bez nervů :slight_smile:
1. črc 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Daneček se mi už jako novorozenec budil jen 1x za noc a od 9 měsíců spí celou noc. Ale teď má ten dávivý kašel, víš.
1. črc 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Ježiš, to je hrůza a navíc takový kousek od nás!
1. črc 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova No to je síla, možná bych napsala dopis nebo aspoň e-mail primáři gynekologicko-porodnického oddělení v ČL. Jinak v Děčíně se sepisuje porodopis ve 32tt, co vím.
1. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Ju aha,tak tahle info me minula.To je mi lito,chuděrka.Tak snad mu bude brzy lépe. :wink:
1. črc 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Díky, no jsem s ním na paragrafu a od úterý budu na ÚP.
1. črc 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jak to že na ÚP? Dostala jsi výpověď?
1. črc 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova Já tu sepisovala porodopis ve 32.týdnu,když jsem byla v nemocnici na UTZ.Tatínek u porodu být může,měl by mít absolvovaný kurz-prohlídka sálu a tak.Ale myslím,že to jde i bez toho kurzu.Tím,že jsem u Metall-Allianz pojiš´tovny,mám druhou účast u porodu zadarmo.Můžu si přivést koho chci a nebude nic platit,když už tu budu rodit podruhý.
1. črc 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja teda nechci kecat,ale myslim,ze kdyz nema tatka kurs,tak ho tam nepustej...Radsi tam bleskem zavolej,at jsi v obraze.A v Lipe bych si stezovala u primare,mozna i u reditele. :rolling_eyes:
1. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 já si taky nejsem jistá,jestli ten kurz mít musí nebo ne.Martin se mnou u Šimonka byl na kurzu a teď podruhý už by nemusel-tak jsem to pochopila.
1. črc 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni na úp????? jak to?? dohoda nedopadla?
1. črc 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ja vim,ze kdyz rodila kamaradka Radka,tak jeji pritel kurs nemel,snad ani nechtel k porodu,ale pak si to nejak rozmyslel,ze kdyz ji priveze a zaplati petikylo,ze ho pustej.Myslim,ze nejak ukecal tu sestru a ona mu to tam nejak jakoze ukazala a udelala mu rychlokurs.Nastesti tam Radka lezela par dni,tak se to stihlo,ale mel to s odrenyma usima.Stejne mu to bylo hovno platny,bo ho zavolali pozde a malej uz byl na svete,kdyz prijel. :grinning:
1. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme museli pohrbit nasi pasandu Rony.Uz byla stara a nemohla na zadni nohy,doktor ji uspal. :pensive: :pensive: :cry:
1. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to mi je líto :cry: , ale zase víš že už se netrápí...
Mamce jsme před pár lety museli jít uspat fenku vlčáka ze stejného důvodu...A sic vlčáky nemusím tak jsem to obrečela :cry:
1. črc 2011 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu spát, ráno mě čeká vaření svíčkové, knedlů a pečení nějaké mňamky, odpoledne kolem 14h příjezd zahraniční návštěvy - Slováci :slight_smile:
Jen tedy 3 děti ve věku 13let a mamka jejich, teda jen těch dvojčat, ten třetí je můj příbuzný :slight_smile:
Takže týden bude u nás veselo!!
1. črc 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Martinko, tak to mě mrzí, ani nevíš jak. Jéje, to jsem nečekala :frowning2: Jak vylezla z boudy, říkala jsem si, že bude líp. Možná to bylo takové to povzbuzení před smrtí, jak se říkává. Bolí to, já vím,ale přebolí. Je fakt, že náš Oskar tu není přes rok a já jsem z toho pořád kolikrát ubulená, prostě to bylo moje miminko. Ale je to mnohem lepší, brzy se člověk dokáže smát, radovat a vzpomínat na veselé chvilky s hafany. Držím palce, ať to u srdíčko moc dlouho nebolí.

Holky, k té dohodě o rozvázání pracovního poměru... je to to nejlepší řešení. S Dádou musím být doma několik týdnů před vytržením mandle, protože máme i písemně, že má zákaz kolektivu. Pak ještě chvíli po vytrhnutí. No a stát mi na paragrafu zaplatí jen 9 prvních dní a pak už ani korunu. Neplacené volno už vůbec nepřichází v úvahu. Nejlepší řešení je jít na ÚP po dohodě se zaměstnavatelem a pobírat peníze od státu.
2. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Hergot, u vás je to samá zahraniční návštěva :grinning: Máte nějaké příbuzenstvo i v ČR? :grinning:
2. črc 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Maki,pesandy je mi líto....
Já posledních pár dní pomalu nejsem schopná chodit.Jako jde to,ale už mě fakt všechno bolí a tlačí.takže jdu jak kačena:slight_smile:.Zítra se nám vrací zvíře z hor,to teprve bude sranda,když bude teď Martin skoro pořád v práci.Nevím,jestli je o tím,jak účinkuje maliník,ale mám pocit,že mě břicho bolí neustále,jako namožený svaly.....No,budu docela ráda,až to bude za mnou.
Terko,užijte si návštěvu a nehoň se tolik.jo..:slight_smile:Jestli to teda vůbec umíš..:slight_smile:
2. črc 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni v Čechách ,to ani nepočítám :grinning:
My jsme prostě rozvětvený všude!! :grinning:
Jinak k tomu Tvému řešení, tak jsi se rozhodla jistě správně, nedá se holt nic dělat....

Péťo dnes jsem vstávala v 6h, vařeno a pečeno mám, Jiřík uklidil chodby a umyl nádobí, nyní jen vytřu kuchyň a obývák a ve 14h dorazí vlakem tak pro ně jedeme :wink:
Jen to počasí mě drtí!!!!!!!!!!!! :angry: :frowning2:
2. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 To víš, že mi to řešení nedělá radost a pořád mám z toho sevřenej žaludek, ale jnak to nejde :frowning2:
2. črc 2011 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
tak s pejskem mě to mrzí, ale jestli už na to měla věk, tak se s tím asi člověk líp vyrovnává :pensive:

Leni,
no asi ses rozhodla po zvážení všech možností správně! Myslím že by jsme se tak asi zachovali všechny :wink:

Tak my jsme začali prázdniny parádně! Jára v pátek blbnul na gauči a nějak blbě spadl na nohu, no nebyla jsem u toho tak přesně nevím! Každopádně už na nohu nestoupl a před hodinou jsme se vrátili z nemocnice a ejhle, Jaroušek má sádru až do dvanáctého, tak jsem si říkala, že ještě že není krásně :slight_smile: :confounded: Ale byl statečný a vůbec neplakal nic, říkal doktorovi kde ho to bolí a nebolí...
3. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin a má to teda zlomený?Na děčínskou chirurgii nemám dobrý vzpomínky,doufám,že bude Jaroušek co nejdřív v pořádku..
3. črc 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo,
nemá! Má tam jakoby prasklinku, no snad to nic nebude, ale já si zase nemůžu stěžovat. Doktor byl super i sestřičky, ještě mu dali hračku a na RTG taky super přístup!!! Ale jestli to taky nebude tím, jak říká Michal, že je neděle a nemají tam lidi, tak mají takový "lidský" přístup! :wink:
3. črc 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin to se mu snad brzo spraví.Přístup jako takový nebyl špatný,spíš mi vadilo,že jeden něco řekl,druhej mi řekl,že to je blbost..Jako,že nás poslali domů,že to je dobrý,krásně se mu to rovná a pak za půl hodiny volali,že ne,že druhej den máme zase přijít na srovnání..ale to bych se akorát zase rozčílila.Každopádně vám přeju,ať to máte brzo v pořádku a bez komplikací.
3. črc 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Chudinka malej :frowning2: Ale jak je i s tou sádrou veselej, brouk jeden... aspoň podle fotek.

3. črc 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Některé z vás už možná viděly na FB, pro ostatní dávám sem... to jsem nafotila si dvě minuty před odchodem z domova :slight_smile:
3. črc 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenik_25 Juuu ten je úžasnej.Uplnej model:slight_smile: Fešák je to:slight_smile:
4. črc 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
myslím že velice rychle pochopil, jaké z toho plynou výhody :grinning: Ale zatím je venku ošklivo, uvidíme až bude hezky...Každopádně furt sleduje pohádky a myslím že jich za těch skoro deset dní skoukne tolik, kolik doteď ne :sweat_smile:
Jo hele a Daneček je nemocný, nebo je fit a nesmíte nikam aby neomarodil? :confused:
4. črc 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek