• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Ahoj holky!
Vítám Lucku a Mirandu.
Mirando, já ti můžu Košařku doporučit, je dobrá, ale jestli bere, to teda nevím....je u ní vždycky velkej nátřesk (ten Těšina tam bejvá jen na záskok), má příšernýho Kerbera u dveří (PA Vendulka). Kdysi nevzala ani ségru, a to k ní chodí i mamka a jsme "známé" :wink: (jako Košařky, né že bysme byly nějaký celebrity)...ale třeba už jí nějaký ty pacientky vymřely... :dizzy_face:
10. led 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, jinak já vůbec nestíhám, teď jsem tu dočítala tři dny zpátky :grinning:
Neštovice se nám pomalu už vylupujou, zítra se kluci budou konečně už koupat, smraďoši, Ondru už asi v úterý strčím do školky. Nemůže se dočkat, až bude všem ukazovat svůj dres fotbalový repre, od Vánoc ho prakticky nesundal :grinning:
Představte si, já už jsem na Vánoce přijela s pár kilama navrch, pak to obžerství, skorem žádnej pohyb (když jsme nechodili do tý školky)...včéra jsem vlezla na váhu a nevěřícně jsem zírala na 65 kilo, což je má normální váha - navzdory Vánocům jsem ty 3, co byly navíc, sundala, ani nevím jak. Asi tím nespaním v noci.
Jo...tuhle mi Martin vymatlal 3/4 kelímku toho pudru neprozřetelně zapomenutýho na stolku v obýváku na ten stolek (takhle pěkně nenatírá snad ani tatínek), sebe, a několik tlapek bylo i na tmavomodrým nevypratelným gauči. Bohužel, takovýhle katastrofy ne nehodí ani zvěčňovat, jinak by vás jistě velmi pobavily...takový ty obrázky, co chodí po emailech s titulky "proč si nepořizovat děti" či "Herodes, to býl král" :grinning:
10. led 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za přivítání. No je mi jasný, že je dnes těžký sehnat dobrýho doktora. Tak mi v držte palce.
11. led 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla zeptat- Dr. trudáková a Dr. Závěrka ordinují v nemocnici? Tam mají přímo nějakou ordinaci?
11. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vítám Lucku a Mirandu :slight_smile: a oboum závidím čekáníčko na mimísky :slight_smile: .Info o gynekologech nemám,já chodím ke Košařové a ta měla vždycky plno, jak píše Lara, a fronty v čekárně u ní jsou jen pro silné nervy :sweat_smile: .Ale na Dr.Šedivýho jsem slyšela jenom samou chválu a má ordinaci u gastra v Dc 1.Koukám mu do oken,takže je kde zaparkovat popřípadě se dá parkovat dole u Parolodě.Jinak ordinuje i v nemocnici. :slight_smile:
11. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro,ty si na váhu nestěžuj,jseš ja laňka.Podívej se na mě :sweat_smile: .A to už jsem porodem a kojením a běháním po schodech s kočárem schodila 20kilo..takže ještě tak 10kilo potřebuju......abych se dostala na tu strašnou váhu :sweat_smile: ,co jsem měla před uplácáním naší Puclinky :grinning: :grinning: :grinning: .A přesná čísla po mě nikdo nechtějte..víte,že na netu píšou,že má bejt zejtra nejdepresivnější den v roce,tak si tu chandru nebudu zbytečně přivolávat :grinning: :grinning: :grinning: .Jen řeknu,že jsem docela vysoká :grinning: :grinning: :grinning: .
11. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mílo, teď čtu tu skvělou zprávu. Vůbec se mi nezdá hloupé, že jsi brečela radostí, že vás vyřadili z rehábka. Gratuluji! To je super zprávička :slight_smile:

Simcecz, krásné míry :wink:

Koukám, že tu máme novou tvář. Mirando, zdravím, ahooooj :slight_smile:
11. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirando, já měla dr. Šedivého u porodu a je super!!! Nemá chybu, nejlepší doktor v Děčíně i podle toho, co jsem slyšela od jeho pacientek. Kéž by tě jako "přistěhovalce" vzal, přála bych ti to. Já jsem k němu chtěla přejít, ale bohužel mě nevzal, má totálně plno.
11. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miranda, jj oba ordinují v nemocnici. Nahoře v areálu jsou dvě vily, v té spodnější je ordinace gynekologická. Střídají se. Závěrka má pondělí a pátek a Trudáková mám dojem úterý a středu ale to nevím určitě...ale zítra jdu něco zařídit tak se Ti tam můžu podívat. Ale Závěrka má určitě pondělí to vím 100%...zbytek bych jak píšu musela zjistit :slight_smile:.

Bella: úplně Ti s těmi kily rozumím, ale určitě to ještě shodíš...taky bych potřebovala ještě shodit, mám nahoře ještě pár kilo a pořád nechtějí dolů, spíš by se jim snad chtělo ještě nahoru :frowning2: ale já je nějak přeperu :slight_smile: .... v květnu nám budou dělat výtahy, bydlíme v 5.patře a budem chodit pěšky asi 3 týdny-měsíc tak snad na těch schodech nějaké kilo nechám :grinning:
11. led 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek.Mame treti zub!Konecne vylezl!Hura!!! :grinning:
12. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,

dneska docela krušná noc. Nebyl úplněk?

Maki, my ještě ani jedno zubisko. Ale mně rostly až po roce, takže to asi bude mít podobné. Maxínovi gratuluji k dalšímu zoubku, musí vypadat úžasně :grinning:
12. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lidi,
Leníku, byl, my to taky poznáme, malá se mele a já taky, do toho má malá už třetí den teploty, takže čekáme jestli nám z toho vyrašej ty neštovice, nebo co teda bude, myslim, že zítra se to rozsekne, k dr bych asi zašla tak jako tak. Dneska jsme kvůli tomu změškali jeskyni :frowning2: . Laro, ono se při nich nesmí koupat? A co ještě?
K váze se nevyjdřajuji :confounded:
Maki, gratulujeme k dalšímu zoubku.
Vítám nové maminky!!!
Trudákovou můžu jen doporučit, ale jak píšou holky Šedivej, Závěrka jsou taky bezva! Jsem zvědavá kdo tě vezme, moje kámoška se přistěhovala a měla taky potíže se někam vecpat, nakonec je u Spáčilový která jí vzala jen protože byla těhu.
Milo, no bezva :wink:
Verčo, máš fotečky z vítání? Dostali jste padarok?
Luzzo, kam jste chodili, do Pronatalu?
12. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jeste neni poradne videt,jen ta hranka uz je z kuze venku.Musela jsem mu cinknout lzickou,abych vedela,jesli uz je venku uplne. :wink:
Zapomela jsem privitat novy maminky! :wink:
12. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
No jo, koupat nee. Volala jsem doktorce a říkla mazat pudrem, dokud se netvoří nový pupínky...když už druhej třetí den nenajdeš nevej, můžeš přestat s pudrem (ale já stejnak ty nejškaredší pudrovala dál), když už jsou ze všech pupínků stroupky, tak pak už můžeš i koupat (zase jsme s tím radši počkali dýl, aby se stroupky nerozmočily moc brzy), ale pozor při sušení, netřít, jen oťupkat. Jo, při horečkách klasicky Panadol nebo tak. No a od výsevu min. 10 až 14 dní bez kolektivu, to podle toho, jak rychle se vylupujou ty stroupky.
Kluci si stejně semtam nějaký strhli, Macek měl takovej děsivej na nose, na špičce, jak sesychal, dělal se mu nosorožčí roh...pak blbli a strhnul si ho, jsem to obrečela, že tam bude mít jizvu :frowning2: ...ale snad se mu to zhojí dobře...a Ondra si dneska seškrábl na žebrech tu nejhorší potvoru, kterou měl jako první...má tam díru skorem půl cm v průměru :astonished:
12. led 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju k dalšímu zoubku :slight_smile: .A když už je o tom řeč...holky asi nám roste první stolička :astonished: .Malá si dneska furt strká prsty do zádu do pusy a pákrkrát dělala jako že blinká,tak jí ty prsty furt vyndavám až mi to nedalo a šmátla jsem jí po dásničkách a vpravo dole cejtim nějaký hrany pod dásničkou :slight_smile: .Asi přepadnu večer manžu hned u dveří a´t se jí tam podívá pořádně :sweat_smile: .Na dnešek v noci teda byla nerudná a pár nocí před tim taky teda krom soboty a pátku,to nějak podezřele spala......(asi ten meduňkovej čajík).Tak nevim,já to na ní už ani nepoznám.Moc kolem zubů nenadělá,respektive jak se v noci furt budí tak se těžko rozeznává,estli je to zubama nebo bůhví čim :confused: .
12. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Peto, fotky ma mmoje mamka a jeste mi je neposlala emailem, ja jsem nefotila ,to by technicky trochu neslo. Od fotografa budou v patek. Darek jsme dostali - bryndacek s napisem Mazlicek mesta Decin a knizcku o mimi...

Dnes jsme byli v poradne - mame ve 12 tydnech 7,55kg a 61 cm... :fearful:
12. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máme taky napsat naše míry? :confused: ........jsme trochu přes míru bych tak řekla,na náš věk tedy.......ale Verca nás opravdu dohání jak to jen jde......asi i budou větší než my nakonec :sweat_smile: .
Na osmi měsíční kontrole 10,270kg a nosíme velikost 86(takže o něco méně cm, asi 80 +/-) :zipper_mouth: ,ale teď už je nám devět měsíců,tak nevím,ale vel. 86 je nám akorát :astonished: .
12. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mne s tim doktorem desite, doufam, ze nebudu obehavat celej Decin :O

verca a ballatrix: panecku tak to jsou miry, to se uz mimi docela pronese, ne? My mely v pul roce 8130g a k tomu zanety zapesti.
12. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky gratuluju k mírám, máte vážně krásný :slight_smile: ....vážně

Já si taky pořád říkám, kdy se objeví nějaké nové zoubky, Bell ví :wink: ale nic sem zatim nevykoukala, tak sem přestala hledat, však je najdem až vyrostou, pořád máme ty naše 4 a dva nahoře jsou dvojky, takže je to malej upír :slight_smile: slaví s tím úspěch :grinning: každýho pobaví, když je teda ukáže.

Miranda: snad budou doktoři vstřícný, ale měli by Tě vzít když tu nikoho nemáš...ale asi když maj plno tak se jim moc nechce. Snad to vyjde.
12. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík ho'o'lkýý :slight_smile: uf konečně klídek...piráti usnuli :pensive: já dodělávám na etapy palačinky začala jsem v 18h udělala pár,šla kojit a tak to šlo až do teď...Teda se s mírama předháníte :grinning: jsem zvědavá na nás příští pondělí.Jo dnes na VZP prý jsem to tam měla jít nahlásit,že jsem na mateřský,no hlavně,že jsem tam byla dělat kartičku pojištěnce to mi teda ta baba před třema měsícema mohla taky říct...ráno pekelná kosa,no moc nadšená jsem fakt z toho úřadování nebyla měla jsem toho víc a oběhnout jsem to musela :unamused:
12. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miranda,no jo to se pronese :sweat_smile: ,ale zas tak velkej úspěch to až tak zase nejni,když vezmu v potaz,že při porodu měla 4,65kg 54cm....to má prostě náskok už z bříška(břřřřicha :sweat_smile: ).Myslim,že jste v půl roce měli taky solidní míry :wink: taky se musela malá pěkně pronýst,co? :grinning: Mě se nejvíc tají dech nad miminkama,co se naroděj tak nějak standartně+/- 3kg a nakonec maj stejný a větší míry než máme my :grinning: :grinning: :grinning: .Ale samozřejmě jsem na nás hrdá s každym gramem,že jo no,asi jako každá maminka :slight_smile: .
12. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak zdravím po dlouhý době,ani nestíhám dočítat,taka je věčně v práci a nebo má brigádku a tak je to pořád dokola,takže jsme věčně se Šímou sami :unamused:

jinak nám konečně vylezla poslední stolička,trvalo jí to tři týdny,je videt málo,ale konečně se prořízla,jinak 1. jsme skončili se Šímou na chíře,měl zácpu,nechtel si nechat změřit teplotu,mysleli,že to je slepák,řval jak tur,chudák,jak ho tam měřili a zkoumali,takže doufám,že ne jak na novej,tak po celej

zdravim nové maminky,gratuluju k dvojčátkům a Mirando???????to je Daja malá jako jménem????????taky to byla jedna z variant,nikdy jsem to neslyšela,ale manžovi se to líbylo

nemocný marodům,at jsou brzy fit a k novým uspechům gratulujem.........

dneska jsem se konecne dostala zas na cvičení,tak snad to budu zas dodržovat,musim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dětičky krásně přibíraj,jen tak dál,však ony to vyběhaj :wink:

petrunko,
co autoškola??????,už to máš za sebou nebo se chystáš????????? :wink:

takže všechny moc zdravíme,zase se ukážem :wink:
12. led 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky,to mate pekny kusance!Maxovi je 8 mesicu a ma 8 kilo!
12. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezam,teď koukám na foto z vítání občánků :slight_smile: .Máte je parádní :wink: .
12. led 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natt to bylo určitě dost nepříjemné, ale snad nebude následovat celý rok, určitě už bude malý v pořádku.
A koukám, že ste pěkní zubáci, opravdu už máte úplně všechny :slight_smile: tedy krom jedné stoličky.

Maki tak koukám, že váhu máme celkem podobnou. My měli v 8 měsících 7,65 :slight_smile: ty mimča na umělé výživě jsou takový vlastně drobečci :slight_smile:

Holky nemáte někdo zkušenost se sedačkou Kiddy Infinity Pro? Je to vítěz testů. nekde lepší než sedačky s Isofixem, nemá vůbec pásy, jen zadržuje mimčo takový pult...vůbec nevim...ve středu jedu do Prahy a chtěla bych tam nějakou pořídit, a teď nevim :frowning2:
12. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simce,moje kamaradka Radka ji ma ted asi 3 tydny a moc ji chvali!Je vazne pekna,prozkoumala jsem ji.Byl to taky muj typ,ale jak jsem o tom hodne cetla,tak jsem se nakonec rozhodla,ze koupime tu s mensim vahovym rozpetim,9-18 kilo,takze u nas vitezi tato http://www.babyportal.cz/autosedacka-romer-king-plus-highline-vzor-2009
12. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Natt,jezdím ještě zítra a ve středu a ve čtvrtek se jdu pokusit o zkoušky :slight_smile: :slight_smile:
12. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,já vůbec nevim jakou máme :astonished: .Budu muset proklepnout manžu.Ten jí objednával na netu.Jen vim,že máme 9-36kg a že je v ní Puclina od listopadu neb ze skořápky už jí viseli nožičky :sweat_smile: a to jsme měli od x-landeru,která je o něco větší než většina skořápek :sweat_smile: .
12. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki, taky přemýšlím mezi Kiddy a Romerem :frowning2: a nevim....

Petrunko tak ať zkoušky dobře dopadnou :wink:

Bell tak zítra :wink: snad se sejdem
12. led 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maki máme stejný názor taky chci Romer, ještě jsem se úplně nerozhodla a nebo půjdeme do Maxi Cosi ale Romer vede.

Jdeme zítra plavat už se těším. :wink:
12. led 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek