Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

Ahojky tak protože už máme 10001 příspěvků zakládám nové téma 🙂 🙂

Doufám, že se tu zase sejdeme a budeme psát o našich miminkách, a snad i přibudou nové maminky, těhulky nebo snažilky.

Tak vzhůru do toho 😉
lenik_25
4. črc 2011
@rejchl Ooo, díky 🙂 To on jo, je děsnej pozér.

@prin No jo, vyčůraný dětičky 😃 S Danečkem skutečně nikam nemůžeme, protože se ještě pořád nevyléčil. Už je na tom líp, tak ještě doléčit a pak udržet tři týdny zdravého. Ale ven můžeme. Hele uvažovala jsem, kdyby bylo pěkně, tak bychom mohli vzít Dádu a Jarouška před panelák. Mám doma křídy na chodník, tak to je taková klidná činnost, kterou by Jára zvládnul, co myslíš?
prin
4. črc 2011
Leni,
jsi hodná, ale to asi nepude. Já bych musela ještě do toho hlídat Rostíka a Jára mi na jednom místě sedět nebude! =-) Ale my jsme naprosto fit, tak můžete k nám, jestli teda by to šlo! Ven ho vzít ale musíme, to se nedá, tak pude holt do sporťáku a Rostík do krosny 😉 :-N
petrunka01
4. črc 2011
ahoj holky..
dneska jsme byli na pětiletý prohlídce.Uši i oči má naprosto v pořádku a o puse ani nemluvím🙂.Trochu blbě drží tužku a postavičku kreslil tátu-takovou dlouhou žížalu s mrňavou hlavou a krátkýma rukama a nohama.Ale prý by klidně mohl i do školy.Pak dostal píchanec,to se mu teda moc nelíbilo a mohli jsme domů.Akorát,co jsem byla nepříjemně překpavená,že zhubnul,má necelých 16 kilo,to je fakt síla,musíme zavést pořádný jídelní režim,tohle je hrozný.Měří 115 cm,tak je to dost vidět,jak je hubenej.Asi budeme v na podzim chodit na logopedii,páč neumí "ř" ,"r" mu už docela jde,ale máme to dopilovat.Přijde mi to možná trochu předčasný,myslím,že by se to naučil během příštího roku i sám,že má ještě čas...
lenik_25
4. črc 2011
Ahoj holky, jak poznat neštovice? Daneček je proti nim očkovaný, ale má na sobě asi 10-15 pupínků, které mají tak 3 mm v průměru, vypadá to jako malé stroupky, puchýřky. Jeden má přímo vedle pusy, další dva nebo tři na jednom prstu ruky a zbytek na zadku. Opruzeniny to nejsou.
lenik_25
4. črc 2011
@petrunka01 A jak ho chceš vykrmit? Nechá se?
petrunka01
4. črc 2011
@lenik_25 Leni,nevím,neštovice jsme ještě neměli,může mít cokoliv,třeba alergickou reakci.Ale možný je všechno.
Ještě nevím,jak ho vykrmím,zkusím prostě přísně pravidelný stravovací režim a omezit sladký.Jestli to bude mít úspěch,to nevím,ale budu to muset vyzkoušet.On se právě moc nedá,když se sekne,tak to bude spíš boj
lenik_25
4. črc 2011
@petrunka01 No právě proto se ptám, protože Dáda se taky nedá.
petrunka01
4. črc 2011
@lenik_25 a to pojede ještě an jednu dovolenou bez nás,takže nebudu mít kontrolu.A navíc si s dědou,co ho bude mít nejvíc na starosti,dělá,co chce,tak se toho obávám,že bude jíst jen samý blbosti a nic pořádnýho.Navíc má teda Šíma i rychlý spalování,jde na záchod i třikrát za den,takže by potřeboval jíst daleko víc.
larakroft
4. črc 2011
Ahoj holky!

Vůbec nic nestíhám (kupodivu), červen je měsíc svateb, nakonci dostal Macek angínu, já byla taky nachrmlaná a den před vysvědčením jsme byli na pohotovosti i s Ondrou a angínu má taky. To nám to pěkně začalo. Jinak na výzo byly samý 1, báli jsme se psaní, ale že je to všechno i se čtením v rámci ČJ, jedničku má. Dnes jsme byli na kontrole, Macek dobral atb včera a je ok, Ondra je má brát až do soboty, ale je víceméně taky ok. Takže se zase furt perou jako koně.

@petrunka01 - aha, tak jsi to byla ty - já mám děsnej pamatovák na "ksichty" (jako blbej, dokud toho člověka nemám nafocenýho :-N ), ale bylas mi v tý čekárně povědomá, až jsem koukla sem na fotky a ujistila se. Omlouvám se, že jsem tě nepoznala.

@lenik_25 - Leni, šárka se mi sama ozvala už předem, byly jsme dohodnuté, ale pak jim to nakonec bude fotit nějaký známý fotograf 😞 (ale dvojsvatba je profesně natolik zajímavá, že uvažuju o tom, že se s ní ještě domluvím, že bych si to šla vyfotit jen cvičně 😃 )

Jinak se musím pochlubit, jednání na zámku proběhla úspěšně a příští rok září/říjen bych měla mít velkou výstavu chladnokrevníků v konírně x-)

Tak buďte všechny zdrávy i s vašimi rodinami a hezké prázdniny!

petrunka01
4. črc 2011
@larakroft ty mě taky,jsem si říkala,že bys to mohla být ty..tak příště,jo..🙂.Ráda bych se asi k tobě dostala na focení,až se nám mimčo narodí-rodinné foto.Tak,když budeš mít trochu času,budu jen ráda
petrunka01
4. črc 2011
@larakroft jo,Šíma měl taky náběh na angínu koncem června,pěkně to teď řádí.Jen mě nenapadlo,že chodíte k doktorce do Bynova🙂.
larakroft
4. črc 2011
@petrunka01 - no jo, Venduly sestra je moje kámoška z gymplu, takže Bynov to jistí 🙂

A na focení se určitě domluvíme, červenec bude hodně hektický, ale srpen už by měl být v klídku 😉
lenik_25
4. črc 2011
@petrunka01 Jsou si ti naši kluci v tomhle podobní!

@larakroft Jen přijď, já budu svědčit, tak tě strašně ráda uvidím 🙂 A Šárka bude taky ráda, že si tam něco cvakneš.
nattally
5. črc 2011
leni,
to možná budou nestovice...............nám dr řikala vodové pupínky,když ho přejedeš mel by prasknout 😞
lenik_25
5. črc 2011
@nattally Tak to ne, nepraskne a nic z toho neteče. Vedle té pusy se to teda chovalo jak beďar, ale jinak ne. Těžko říct. Včera jsem ho dokonce vykoupala, nic ho nesvědí a čekala jsem, jestli se to po koupeli rozleze po těle. A nerozlezlo. Má to nejvíc na zadku (cca 15 pupínů, které troch splaskly, se mi zdá) a pak jednotlivě po 1 pupínku asi na 4 místech na těle.
singid
5. črc 2011
ahojky, tak jsme doma!!!!!

teda z nem nás pustili už včera, ale byla jsem u našich, manža měl odpolední, tak abychom nezůstali hned sami doma... 😃 😃

mimi má 2500g, tak snad by mohlo být vše ok i při případném porodu
lenik_25
5. črc 2011
@singid Vítej doma, Klárko. Neboj, teď už by všechno bylo v pohodě.
petrunka01
5. črc 2011
@singid ahoj..tak ať doma vydržíš co nejdýl v klídku.Já už bych se zase naopak docela chystala do porodnice,nějak mě ten konec těhotenství zmáhá...
singid
5. črc 2011
Péťo, já na jednu stranu chci, aby mimi vydrželo co nejdýl v bříšku, ale sobecky občas přemýšlím nad tím, jak moc bych byla ráda, kdyby už byl porod za mnou a nic mě nebolelo, netlačilo... 8-(
verca111
5. črc 2011
Ahoj holky 🙂

Klárko, vítej. Zuzanka určo ještě chvilku vydrží 😉

Petrunko, tobě se to taky krátí, tak se drž.

Já nevím, jak sem teď pár dní budu chodit - asi občas mrknu přes mobil.
Zítra ráno stěhujem - dneska jsme celý den vozili krabice a pytle - už toho máme dost, z posledního kola jsme se vrátili ve 21:30. Ale vše je nachystané a zítra se siláci můžou ukázat 😃

Mamky, opatrujte sebe i dětičky a užívejte krásné počásko 😉
lenik_25
7. črc 2011
Holky, vyďržať!!!! 😃

Verčo, teda vy jedete! je to náročné, ale stojí to za to, to si opakuj 🙂
bellatrix13
7. črc 2011
Ženský,zdravím ve spolek 🙂 ,už ani nemá cenu listovat zpětně stránkama neb vaše tempo je vražedné 😃 .Já te´d stíhám rychle otevřít FB a zase hned letět,pak ho zapomenu zavřít a večer jen zírám,co všechno už tam zase je,tak to zavřu a jdu spat 😃 ,víc fakt nestíhám 😃 .

Vítám Klárku a držim všechny palce 🙂 a taky držim palce Petrunce 🙂 ,tak holky tfuj,tfuj.tfuj ať vás ty bříška moc nezloběj a hezky se v klidu dokutálejte do porodnice v rozumných termínech či v termínech podle přání 😃 .
Verče,přeji kldiné a hlavně rychlé stěhování 🙂 .
Leni,co jsem tak zachytila,tak s Danečekem ještě bojujete,aby vydržel nemarodit a hurá na mandli a i jsem teda zachytila,že si šla kvůli tomu na ÚP....no je to pěkně na hovínko :-S ,ale tak zase když se zadaří s tou madlí a má Daneček vidinu toho,že bude moct chodit v klidu do kolektivu bez větší marodnosti,tak pak aspoň budeš klidnější při hledání i nástupu do nové práce.A nemáš to třeba nějak dohodnutý,že by tě potom vzali znova na stejné místo nebo domluva už nebyla žádná?
Joooa taky jsme byli na focení u Lary..a teď,že to píšu tak jsem si vzpomněla,že jí musim zavolat čísla fotek,který jsem vybrala 🙂 ..........ale asi jí zastihnu už se dovolovat na chajdě,takže fota budou až o něco později.Jsem se tak zabrala do výběru,že jsem zapomněla na to,že se chystaj se dovolovat 😃 .
lenik_25
7. črc 2011
@bellatrix13 Bell, máš IP
nattally
8. črc 2011
@lenik_25 ,
Leni co ta vaše školka??????????? 😞((((((((((,co ta ředitelka??????????????síla
terezam22
9. črc 2011
Taky jsem o paní ředitelce ze školky v Boleticích slyšela včera ve zprávách........co dodat??!!
Víte podrobnosti někdo??
petrunka01
9. črc 2011
ahoj holky.
Jens hlásím,že jsem stále 2 v 1🙂.Se Šimonkem to doma zatím docela jde,byli jsme u našich na zahradě a v bazénu.Teda,v bazénu,na bazénu,jelikož se Šíma odmítnul namočit a byl ochotnej jen jezdit ve člunu a maximálně se nechat trochu postříkat.Na koupaliště nechce vůbec,maximálně do brouzdálka,tak nevím,kdy se bude učit plavat.
Co se děje v Boleticích ve školce?Já teď zprávy nějak nestíhám...
singid
9. črc 2011
ahojky, taky nějak nejsem v obraze :-N my vegetíme u našich, ale stýská se mi po manžovi anašem klídku 😉 zatím taky držíme 2v1 ale to počasí je humus :-S v po jdu na kontrolu do nemocnice, ale snad to bude jen rutina.
mějte se krásně a užívejte jak to jen jde....
makinka.1
9. črc 2011
Cau zeny,hlasim se po navratu z Machace,5 dni bylo opravdu super.Privezli jsme tam slunicko,Radka s dalsima kamaradkama a s abndou decek tam mrzli od minuly soboty,coz jsem odmitla,co bych tam delala s Emou.Ale takhle to byla parada.Teda v machaci jsme se nekoupali ani jednou,Emu bych tam nepustila ani nahodou,bo jeste nechape,ze to nesmi pit,tak jsme vegetili na plazi hotelu Port,kde maji suprovej bazen s teplou a hlavne kristalovou vodou! 🙂 moc jsme si to uzili.
Koukam ze tehule stale 2in1,teda az na Ryangi,psala,ze maji Wandu,3550g. a 49 cm. 🙂
A ve skolce se chlastalo???Sakrys.....
nattally
9. črc 2011
fakt to má už za sebou?????????gratulujem 🙂

petrunko,
jj správne,já to slyšela v rádiu a vim,že Daneček tam chodí ...............

holky,vydržet,jeste máte chvilku čas 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli