• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@rejchl Ooo, díky :slight_smile: To on jo, je děsnej pozér.

@prin No jo, vyčůraný dětičky :grinning: S Danečkem skutečně nikam nemůžeme, protože se ještě pořád nevyléčil. Už je na tom líp, tak ještě doléčit a pak udržet tři týdny zdravého. Ale ven můžeme. Hele uvažovala jsem, kdyby bylo pěkně, tak bychom mohli vzít Dádu a Jarouška před panelák. Mám doma křídy na chodník, tak to je taková klidná činnost, kterou by Jára zvládnul, co myslíš?
4. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
jsi hodná, ale to asi nepude. Já bych musela ještě do toho hlídat Rostíka a Jára mi na jednom místě sedět nebude! :confused: Ale my jsme naprosto fit, tak můžete k nám, jestli teda by to šlo! Ven ho vzít ale musíme, to se nedá, tak pude holt do sporťáku a Rostík do krosny :wink: :sweat_smile:
4. črc 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
dneska jsme byli na pětiletý prohlídce.Uši i oči má naprosto v pořádku a o puse ani nemluvím:slight_smile:.Trochu blbě drží tužku a postavičku kreslil tátu-takovou dlouhou žížalu s mrňavou hlavou a krátkýma rukama a nohama.Ale prý by klidně mohl i do školy.Pak dostal píchanec,to se mu teda moc nelíbilo a mohli jsme domů.Akorát,co jsem byla nepříjemně překpavená,že zhubnul,má necelých 16 kilo,to je fakt síla,musíme zavést pořádný jídelní režim,tohle je hrozný.Měří 115 cm,tak je to dost vidět,jak je hubenej.Asi budeme v na podzim chodit na logopedii,páč neumí "ř" ,"r" mu už docela jde,ale máme to dopilovat.Přijde mi to možná trochu předčasný,myslím,že by se to naučil během příštího roku i sám,že má ještě čas...
4. črc 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak poznat neštovice? Daneček je proti nim očkovaný, ale má na sobě asi 10-15 pupínků, které mají tak 3 mm v průměru, vypadá to jako malé stroupky, puchýřky. Jeden má přímo vedle pusy, další dva nebo tři na jednom prstu ruky a zbytek na zadku. Opruzeniny to nejsou.
4. črc 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 A jak ho chceš vykrmit? Nechá se?
4. črc 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,nevím,neštovice jsme ještě neměli,může mít cokoliv,třeba alergickou reakci.Ale možný je všechno.
Ještě nevím,jak ho vykrmím,zkusím prostě přísně pravidelný stravovací režim a omezit sladký.Jestli to bude mít úspěch,to nevím,ale budu to muset vyzkoušet.On se právě moc nedá,když se sekne,tak to bude spíš boj
4. črc 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No právě proto se ptám, protože Dáda se taky nedá.
4. črc 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 a to pojede ještě an jednu dovolenou bez nás,takže nebudu mít kontrolu.A navíc si s dědou,co ho bude mít nejvíc na starosti,dělá,co chce,tak se toho obávám,že bude jíst jen samý blbosti a nic pořádnýho.Navíc má teda Šíma i rychlý spalování,jde na záchod i třikrát za den,takže by potřeboval jíst daleko víc.
4. črc 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Vůbec nic nestíhám (kupodivu), červen je měsíc svateb, nakonci dostal Macek angínu, já byla taky nachrmlaná a den před vysvědčením jsme byli na pohotovosti i s Ondrou a angínu má taky. To nám to pěkně začalo. Jinak na výzo byly samý 1, báli jsme se psaní, ale že je to všechno i se čtením v rámci ČJ, jedničku má. Dnes jsme byli na kontrole, Macek dobral atb včera a je ok, Ondra je má brát až do soboty, ale je víceméně taky ok. Takže se zase furt perou jako koně.

@petrunka01 - aha, tak jsi to byla ty - já mám děsnej pamatovák na "ksichty" (jako blbej, dokud toho člověka nemám nafocenýho :sweat_smile: ), ale bylas mi v tý čekárně povědomá, až jsem koukla sem na fotky a ujistila se. Omlouvám se, že jsem tě nepoznala.

@lenik_25 - Leni, šárka se mi sama ozvala už předem, byly jsme dohodnuté, ale pak jim to nakonec bude fotit nějaký známý fotograf :frowning2: (ale dvojsvatba je profesně natolik zajímavá, že uvažuju o tom, že se s ní ještě domluvím, že bych si to šla vyfotit jen cvičně :grinning: )

Jinak se musím pochlubit, jednání na zámku proběhla úspěšně a příští rok září/říjen bych měla mít velkou výstavu chladnokrevníků v konírně :dizzy_face:

Tak buďte všechny zdrávy i s vašimi rodinami a hezké prázdniny!

4. črc 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft ty mě taky,jsem si říkala,že bys to mohla být ty..tak příště,jo..:slight_smile:.Ráda bych se asi k tobě dostala na focení,až se nám mimčo narodí-rodinné foto.Tak,když budeš mít trochu času,budu jen ráda
4. črc 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@larakroft jo,Šíma měl taky náběh na angínu koncem června,pěkně to teď řádí.Jen mě nenapadlo,že chodíte k doktorce do Bynova:slight_smile:.
4. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 - no jo, Venduly sestra je moje kámoška z gymplu, takže Bynov to jistí :slight_smile:

A na focení se určitě domluvíme, červenec bude hodně hektický, ale srpen už by měl být v klídku :wink:
4. črc 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jsou si ti naši kluci v tomhle podobní!

@larakroft Jen přijď, já budu svědčit, tak tě strašně ráda uvidím :slight_smile: A Šárka bude taky ráda, že si tam něco cvakneš.
4. črc 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,
to možná budou nestovice...............nám dr řikala vodové pupínky,když ho přejedeš mel by prasknout :frowning2:
5. črc 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nattally Tak to ne, nepraskne a nic z toho neteče. Vedle té pusy se to teda chovalo jak beďar, ale jinak ne. Těžko říct. Včera jsem ho dokonce vykoupala, nic ho nesvědí a čekala jsem, jestli se to po koupeli rozleze po těle. A nerozlezlo. Má to nejvíc na zadku (cca 15 pupínů, které troch splaskly, se mi zdá) a pak jednotlivě po 1 pupínku asi na 4 místech na těle.
5. črc 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsme doma!!!!!

teda z nem nás pustili už včera, ale byla jsem u našich, manža měl odpolední, tak abychom nezůstali hned sami doma... :grinning: :grinning:

mimi má 2500g, tak snad by mohlo být vše ok i při případném porodu
5. črc 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@singid Vítej doma, Klárko. Neboj, teď už by všechno bylo v pohodě.
5. črc 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid ahoj..tak ať doma vydržíš co nejdýl v klídku.Já už bych se zase naopak docela chystala do porodnice,nějak mě ten konec těhotenství zmáhá...
5. črc 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, já na jednu stranu chci, aby mimi vydrželo co nejdýl v bříšku, ale sobecky občas přemýšlím nad tím, jak moc bych byla ráda, kdyby už byl porod za mnou a nic mě nebolelo, netlačilo... :rolling_eyes:
5. črc 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Klárko, vítej. Zuzanka určo ještě chvilku vydrží :wink:

Petrunko, tobě se to taky krátí, tak se drž.

Já nevím, jak sem teď pár dní budu chodit - asi občas mrknu přes mobil.
Zítra ráno stěhujem - dneska jsme celý den vozili krabice a pytle - už toho máme dost, z posledního kola jsme se vrátili ve 21:30. Ale vše je nachystané a zítra se siláci můžou ukázat :grinning:

Mamky, opatrujte sebe i dětičky a užívejte krásné počásko :wink:
5. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vyďržať!!!! :grinning:

Verčo, teda vy jedete! je to náročné, ale stojí to za to, to si opakuj :slight_smile:
7. črc 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský,zdravím ve spolek :slight_smile: ,už ani nemá cenu listovat zpětně stránkama neb vaše tempo je vražedné :grinning: .Já te´d stíhám rychle otevřít FB a zase hned letět,pak ho zapomenu zavřít a večer jen zírám,co všechno už tam zase je,tak to zavřu a jdu spat :grinning: ,víc fakt nestíhám :grinning: .

Vítám Klárku a držim všechny palce :slight_smile: a taky držim palce Petrunce :slight_smile: ,tak holky tfuj,tfuj.tfuj ať vás ty bříška moc nezloběj a hezky se v klidu dokutálejte do porodnice v rozumných termínech či v termínech podle přání :grinning: .
Verče,přeji kldiné a hlavně rychlé stěhování :slight_smile: .
Leni,co jsem tak zachytila,tak s Danečekem ještě bojujete,aby vydržel nemarodit a hurá na mandli a i jsem teda zachytila,že si šla kvůli tomu na ÚP....no je to pěkně na hovínko :confounded: ,ale tak zase když se zadaří s tou madlí a má Daneček vidinu toho,že bude moct chodit v klidu do kolektivu bez větší marodnosti,tak pak aspoň budeš klidnější při hledání i nástupu do nové práce.A nemáš to třeba nějak dohodnutý,že by tě potom vzali znova na stejné místo nebo domluva už nebyla žádná?
Joooa taky jsme byli na focení u Lary..a teď,že to píšu tak jsem si vzpomněla,že jí musim zavolat čísla fotek,který jsem vybrala :slight_smile: ..........ale asi jí zastihnu už se dovolovat na chajdě,takže fota budou až o něco později.Jsem se tak zabrala do výběru,že jsem zapomněla na to,že se chystaj se dovolovat :grinning: .
7. črc 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Bell, máš IP
7. črc 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 ,
Leni co ta vaše školka??????????? :frowning2:((((((((((,co ta ředitelka??????????????síla
8. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem o paní ředitelce ze školky v Boleticích slyšela včera ve zprávách........co dodat??!!
Víte podrobnosti někdo??
9. črc 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Jens hlásím,že jsem stále 2 v 1:slight_smile:.Se Šimonkem to doma zatím docela jde,byli jsme u našich na zahradě a v bazénu.Teda,v bazénu,na bazénu,jelikož se Šíma odmítnul namočit a byl ochotnej jen jezdit ve člunu a maximálně se nechat trochu postříkat.Na koupaliště nechce vůbec,maximálně do brouzdálka,tak nevím,kdy se bude učit plavat.
Co se děje v Boleticích ve školce?Já teď zprávy nějak nestíhám...
9. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky nějak nejsem v obraze :sweat_smile: my vegetíme u našich, ale stýská se mi po manžovi anašem klídku :wink: zatím taky držíme 2v1 ale to počasí je humus :confounded: v po jdu na kontrolu do nemocnice, ale snad to bude jen rutina.
mějte se krásně a užívejte jak to jen jde....
9. črc 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau zeny,hlasim se po navratu z Machace,5 dni bylo opravdu super.Privezli jsme tam slunicko,Radka s dalsima kamaradkama a s abndou decek tam mrzli od minuly soboty,coz jsem odmitla,co bych tam delala s Emou.Ale takhle to byla parada.Teda v machaci jsme se nekoupali ani jednou,Emu bych tam nepustila ani nahodou,bo jeste nechape,ze to nesmi pit,tak jsme vegetili na plazi hotelu Port,kde maji suprovej bazen s teplou a hlavne kristalovou vodou! :slight_smile: moc jsme si to uzili.
Koukam ze tehule stale 2in1,teda az na Ryangi,psala,ze maji Wandu,3550g. a 49 cm. :slight_smile:
A ve skolce se chlastalo???Sakrys.....
9. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt to má už za sebou?????????gratulujem :slight_smile:

petrunko,
jj správne,já to slyšela v rádiu a vim,že Daneček tam chodí ...............

holky,vydržet,jeste máte chvilku čas :slight_smile:

9. črc 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek