• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Tak hurá ,Ryangi už se rozsypala :grinning: a má krásný miminko učebnicových rozměrů :grinning: .Já na ni myslela 8. neb to měla termín porodu a bylo jasný,že dýl přenášet nebude neb měla trochu potíže s cukrem.

@makinka.1 Maki, tak jsem na tebe taky myslela,jestli jste jeli a koukám,že jste to chytli úplně parádně :slight_smile: ,v předpovědi už zas strašej,že má být nějaký deštivější léto či co :rolling_eyes: .
10. črc 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak vás musím dočíst a zjistit co je nového, ale pochytila jsem že Danča už má druhé miminko, takže gratulace veliká :sweat_smile:

My jsme se v pondělí v 16 hodin rozhodli že zajedeme k našim na Moravu a za hoďk už jsme jeli, takže taková hurá akce, ale super super jsme si užili, teda hlavně v bazénu! No dneska odpoledne jsme se vrátili :sweat_smile: Říkali jsme si, že ať se Jára s tou nožkou nenudí doma, a co se stalo...při první příležitosti s ní vlítnul do bazénu, tak jsme mu to sundali, protože to měl promočené a normálně na ni chodí a nebolí ho to, tak uvidíme na rentgenu v úterý :grinning:
10. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin To mi jako chces rict,ze jsi schopna sbalit 2 deti a 2 dospelaky na cestu na Moravu za hodinu???? :confused: Tak to te angazuju na baleni zavazadel pred dalsi dovolenou! :grinning:
@bellatrix13 Danca rodila 7.7.SMS od ni prisla druhy den rano v 6 hodin,coz jsem tedy velikou radost nemela,ale obsah omlouval... :grinning:
11. črc 2011 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
jojo, ono to de v pohodě...celkem :grinning: Ale je fakt,že jsme jeli k našim a ségra tam bydlí a má stejně starého kluka jako je Jára, takže když něco chybí, tak si je kde půjčit, stejně tak já od ségry a Michal od švagra... :sweat_smile:
11. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlínko, krásné fotky.
Taky jich pár přidávám...
11. črc 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To byly jen takové, s kterými jsem si hrála. Tady jsou ze sobotního výletu do Rathenu. Byla to fakt paráda!
11. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nedá mi to... Kdo jste byl na miniaturách mašinek v Rathenu? Všimli jste si tohoto? :slight_smile: :
(snad to bude vidět a moc se to nezmenší)
11. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Krasne detaily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1
@nattally
No jo, paní ředitelka prý byla alkoholička už leta. Teď to na ní někdo prásknul a když jí přišla kontrola během hlídání dětí, tak nadýchala prý docela dost.

Pak mám nové zprávy o té mamince s dcerkou, které přejelo auto v Křešicích. Sedmiletou holčiku převezli do ÚL s otokem na mozku, teď jí probouzejí z umělého spánku a uvidí se, jaké si ponese následky. Maminku hospitalizovali v DC a má zjizvený obličej a snad zlomenou stydkou kost, chudák. Pán jel 130 km/h, vezl manželku do práce na 6,00 a bylo už 5,55, tak nestíhali. Hajzl jeden!
11. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 No objevil to Tomáš, jak jinak, já bych si toho snad nevšimla. Jenže jak nám ukázal ten první šu...ící pár, tak jsme se na to už pak soustředili pořád :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Uvidime kolik zbude tatinkovi eur az prijede z lode a asi bychom si tam vyjeli. Kdyby neco tak je to domu blizko a tasku uz muzu mit v aute. :wink:
11. črc 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Vždyť jo, vlak jezdí snad každou půlhodinu, dá se koupit výhodná jízdenka a jede se tam cca 45 minut. Autem ještě rychleji. My jeli vlakem, protože Daneček vlaky miluje a taky aby si Tomáš mohl dát pívo :wink: Jinak vstup do toho parku 6 eur za dospělého, za Danečka jsme neplatili, když jsme řekli, že mu jsou 3 roky.
11. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Leni,super fotky.To si poradne prohlidnu,az tam konecne pojedeme...Uz se tam chystame dlouho.Predbezne to planuju na tenhle patek :wink:
11. črc 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My to plánujeme rok, loni nám to nevyšlo, protože přesně ten den vypukly mega povodně. Domů bychom se nedostali. Tak letos to klaplo a jsem ráda. Převozem jsme pak přejeli na druhý břeh a tam jsou parádní kavárničky, cyklostezka a posezení na jakés takés kolonádě, nebo co to je. Fakt paráda!!!
11. črc 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dik za tip,do kavarnicky urcite sjedeme. :slight_smile:
11. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makinka.1 Tak Danča už to má za sebou. Potvůrka ani nenapsala sms, ale mám z ní radost. A rodila normálně nebo zase císařem, nevíš? Jinak já porodila ve 23,03 a sms jsem rozesílala snad kolem páté ráno, haha :grinning:
11. črc 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: .
@prin Prin,teda si fakt borec :grinning:, my by jsme se do hoďky fakt nezbalili :grinning: .Naše holky průzkumnice maj porád od něčeho zadělaný oblečení,takže tak půl hadrů jim furt visí na šňůře nebo leží v koši na prádlo na vyžehlení.......a bůhví proč před každou cestou snad žehlim i každý spoďáry a ponožky :grinning: .........no,ale kdyby jsme moc chtěli,tak by se jen přesypalo prádlo do tašky...a asi by to taky šlo..ale rozhodně ne do hodiny :grinning: .Většinou balim tak na desetkrát neb mi to holky zase hned roztahaj....no nekonečná story :grinning: .A koukám Rostíka je pěkněj kusanec, co :grinning: !

@lenik_25 Leni,výlet a fotečky parádní :slight_smile: !Detaily si stále ještě pamatujem do detailů :grinning: .Všimli jsme si hned...teda Jára a pak už, samozřejmě, jsme nepřehlédli ani jeden :grinning: :grinning: :grinning: .Maj to fakt udělaný hezky vtipně,že se člověk po chvilce nezačne nudit koukáním na hezký domečky,hezký vláčky.... :grinning: .
11. črc 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni nevim nic blizsiho,jen co jsem vam napsala.
Hele,ja na ten Machac balila prakticky 4 dny :grinning: Teda ale bylo to tim,ze jsem mela defakto sbaleno od patku a pak kvuli pocasi ty tasky staly zabaleny az do nedele,nez jsem je definitivne ulozila do auta,kde byly dalsi 2 dny.Takze jsem postupne doladovala jejich obsah az k samy dokonalosti,bo jsme NIC nezapomeli,naopak jsme meli hadru jak pro regiment,letni i teply.Kdybych balila az v utery,tak bych ovlivnena predpovedi Tatiany Mikove 3/4 teplych hadru vyhazela a pocet tasek tak zredukovala na polovinu. :grinning: Takhle s nama jela pulka obsahu satniku.Ale nevadilo,hezky jsem tam vsechny teply hadry nandala do jedny tasky,zasoupla hluboko pod postel a vyndala cisty doma zpatky do skrini.A naopak jsme mohli pujcovat ostatnim tabornikum,kterym postupne dochazely fusekle,tricka,teplaky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
tak jsem stále tu:slight_smile:.Dneska na kontrole pořád to samé,připraveno k porodu,zátka pryč,ale taly to může ještě trvat týden....
Pavli,teda za hodinu bych nesbalila sebe,natož děti:slight_smile:
Leni,fotky pěkný.Taky jsem si říkala,že bychom se tam mohli konečně podívat.Ale teď ai jen tak ne,možná v září nebo tak nějak.Teda,jestli se tam dá drandit s kočárem...
12. črc 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Tak u nás si taky všiml manža první a pak už to jelo, mašinky šly stranou (teda skoro) a hledali jsme tyhle fórky. Pán, co si tu železnici zařídil, má očividně smysl pro humor :grinning:

@makinka.1 Ha, jako jsou už pojízdné knihovny, tak vy máte pojízdnou šatnu, co? :grinning:

@petrunka01 Zátka už odešla celá? Tsi jo! To je za chvilku. Doufám, že písneš, už se nemůžu dočkat! A na těch mašinkách se dá drandit s kočárkem jedna báseň, je to tam uzpůsobené i pro vozíčkáře, tak určitě.
12. črc 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ahojky Mila by chtel za Daneckem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Ahoj, tak to Míla bude muset vydržet, protože Daneček teď spí a až se vyspí, tak já razím s kámoškou na kafe a véču :slight_smile: Tak ho aspoň pozdravuj.
12. črc 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 celá,tak čekám,až se začne něco dít...
12. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
fotečky /forečky krásný.... s balením, no jen k našim mi to zabere tak půl hodinku a to jedeme vždy jen na pár dní... tak nevím. prin máš moji poklonu :grinning:
já byla včera taky na kontrole, nález se trochu zhoršil, ale teď už můžeme rodit, tak jsem v klidu, říkal dr. že už je to na spadnutí, ale mám prý ještě týden vydržet, až se vrátí Šedivý z dovolený, aby si to rovnou odrodil :grinning: :grinning: tak uvidíme....
mějte se zatím krásně a užívejte sluníčka :slight_smile:
12. črc 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Týýý jo holky těhulky,teda kdyby už :slight_smile: ,tak hned očekáváme info o miminkách :grinning: ! Vypadá to,že to fakt přijde každou chvilkou :slight_smile: .
12. črc 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je paráda, další dvě z diskuse, co se sejdou na porodním sále a na pokoji :grinning:
13. črc 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 no,zatím mi skoro přijde,že mě Klárka předběhne....
13. črc 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by bylo fajn,kdybyste se sesly!Nam s Bell bylo hnedle lip,co? :grinning:
13. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve dvou se to lépe táhne, tak do toho, do toho!!! :grinning:
13. črc 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak víte jak to u nás vypadá, když dítě zalehne a my na sebe máme čas?

Oba momentálně sedíme na balkoně, nohy máme každej na další židli, pijeme čaj a oba máme na klíně svého notebooka :slight_smile: A prší.
13. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek