• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
nééé já ještě nechcíííí, bojímmmm:slight_smile:)) musím počkat na svého dr.:slight_smile:)))
14. črc 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..tak ani bouřka prcka nevyhnala..
Klári,ještě vydrž,taky bych si počkala na Šedivýho:slight_smile:
Mám radost,Martin vzal Šimonka na větší kolo,co dostal k narozeninám a zkoušeli bez koleček.Pak mi Martin volal,ať se kouknu z okna a ten náš šikulín tam drandil jako drak.Pěkně i zatáčel a měl z toho strašnou radost.Akorát Martin je mírně na mrtvici,jelikož za ním běhal po celým Bynově:slight_smile:
14. črc 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid
@petrunka01 Muzu se zeptat zda jste kupovali kojici podprsenky tady v Decine a kde kdyztak?
14. črc 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 já žádnou nekupovala,mám sportovní.U Šimonka jsem měla jednu a pak jsem ji stejně nepoužívala.Ale podívala bych se asi v mateřince.
14. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 já měla taky jen jednu, stačily mi i obyč, prsa mi tak moc nevyrostla :grinning: ale kupovala jsem ji v DC 1 za billou je takový krámek na rohu s oděvy a má tam i spoustu spodního prádla i kojo podprdy... :slight_smile:
14. črc 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid A ty máš jistotu, že tě odrodí, že by přijel? On je tam totiž jen ve středu nebo ne?

@petrunka01 U vás v Bynově byla nějaká velká buřina? V Boleticích nic, jen z dálky hřmění a teda slejvák.

@mami29 Mateřinka, Stellinka, možná i jakýkoliv obchod se spodním prádlem (v Prioru v 1. patře nebo na Prokopce dole u Oresi kuchyní). Každopádně podle mě je to zbytečné a stačí nějaká pohodlnější sportovní podprda, jak píše Péťa.
14. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid jojo, to je dobrý krámek, já jsem si tam za své štíhlé postavy ráda kupovala krajkové spodní prádlo, mají tam krásné.
14. črc 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Ja bych chtela mit aspon jednu kvalitni abych pak nemela prsa u kolen :grinning: . "sporotovni" mam tady od vetnamcu.
14. črc 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 zas tak velká bouřka to nebyla,ale párkrát to pěkně blesklo a prásklo.Taky spíš pršelo.
Tak dneska nevím,jestli jsem se přejedla,nebo rodím:slight_smile:.Břicho mi tvrdne skoro pořád a bolí to,ale nijak moc.Mně prostě musí prdnout voda,jinak to nepoznám:slight_smile:
14. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni proto musím rodit jen ve středu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid tak,že bych si taky počkala do středy:slight_smile:....
14. črc 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Tak já ti neříkám, aby sis pořídila nekvalitní podprsenku. Tuhle službu ti udělá i kvalitní nekojící :grinning:

@petrunka01 Že by? No možný to je. Počítáš intervaly?

@singid Jo, to jsem si taky říkala. Dokonce jsem tam upalovala ve 39tt ve středu, že rodím a ono to bylo poslíkování. Tak jsem se s Šedivým rozloučila. No a přijela jsem přesně ve 41tt ve středu a odrodil mě Šedivý :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No jestli ti začínají kontrakce a chceš vydržet do středy, tak to už aby ses poohlížela po kvalitním špuntu :grinning:
14. črc 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenik_25 Tak jsem objevila kojici podprdu u nas u vetnamcu :grinning: zazrak. A za 50,- Pro ten zacatek staci.
14. črc 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 nic z toho nebylo,jen jsem se nejspíš přejedla:slight_smile:.Tak čekám do středy....Aspoň bych stačila sbalit dítko na dovolenou,jede v sobotu.Zítra zase do nemocnice na monitor,pak bych asi chodila častěji,ne?Nejsem si jistá,u Šimonka jjsem stihla myslím jen jeden
14. črc 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
mami29,
u nás v drogérce má taky kojící, nebo aspoň měla :wink:

Leni,
nechci být chytrá, ale s tou podprdou není pravda že ti udělá stejnou službu kvalitní obyč. fakt! Jsou tam naprd ty kostice když spíš, tak to tlačí a jak to nejde rozepnout na kojení vepředu, tak je to dost nepohodlné! Dokonce jsem byla na pokoji s holkou, která litovala že si nekoupila kojící, jak ji to tlačilo! Vem si, že ji máš pořád, i v noci :confused: Ale nechci poučovat, někomu to třeba nevadí... :wink: :slight_smile:

Péťo,
neboj, poznáš to...kdyžtak šup do teplé vody a uvidíš! :sweat_smile:
14. črc 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahoj Péťo, tak to je fajn, že Šíma bude na dovče, máš čas porodit a neřešit, kam narychlo s prckem nebo kdyby to bylo v noci... Jinak na monitor se chodí 1x týdně do termínu a pak obden. Nevím ale, jak dlouho nechávají přenášet u druhého dítěte.

@prin Já jsem ale Lucce psala, že jí neříkám, aby si koupila nekvalitní podprsenku. Měla jsem na mysli kvalitní nekojící bez kostice (i takové existují) nebo tu sportovní, ale taky kvalitní (taky nemá kostici). :wink:
15. črc 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
jsme zpět z monitoru.Vše v pořádku,ale na porod to asi zatím nebude.Mám jít zase v úterý,v den termínu.
Leni,jo,jsem ráda,že bude Šimonek pryč a odpadne mi velká starost,co narychlo s ním.Ale zase se mi bude stýskat a pak už na něj pravděpodobně nebudu mít tolik času.Každopádně on si to užije,už se na dovču těší.
15. črc 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 A podle čeho soudíš, že to na porod nebude? Podle monitoru? :grinning: :grinning: :grinning: Já byla na monitoru ráno a po poledni už jsem byla zpátky s tím, že rodím :grinning: Druhý den tou dobou už jsem drndala Danečka :grinning:

15. črc 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 v tom případě zítra rodím:slight_smile:...no,neříkala sestra,že by zachytila nějaké kontrakce,tak jsem myslela,že nic nebude....
15. črc 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme dneska na nábřeží a Šíma tam jezdil na kole.Ani nechtěl domů,jak ho to bavilo.Mám z něj fakt radost,pěkně mu to šlo.Už jen zesílit nožičky,aby vyšlápnul nějakej ten kopec a je to.

@lenik_25 Leni,co Daneček,má pořád teplotu?
15. črc 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
My dneska meli hezky vyletonakupni den,udelali jsme si cestu do NDR.:grinning: Tam jsme jeli podel Labe,stavili jsme se v Konigsteinu na kavicce,pohoda.
No a nakupy se vysoce povedly.V mem oblibenem Ersting´s Family meli slevy,takze jsem oblikla suprove Em,dostala 8 kusu haderku od Topolina a ja od Romana paradni soupravu pradla a jeste jsem si koupila nocni kosili se Snoopym.
Doporucuju tam zajet na nakup:za 10 kusu obleceni za 20€!!!Totiz u pokladny jsme zjistili,ze na uz slevnene obleceni maji jeste slevu podle poctu kusu,kdyz koupis 5 kusu,daji ti na to jeste 50%dolu!Nesku­tecny…Takze treba to pradlo puvodne stalo 8,80€,sleva na nej byla 2,80€,tak jsem si rikala,ze za 6€ je to hezka cena a ve finale jsem za nej zaplatila 3€ Holky,proc tohle nejde u nas???Sice jsou vsude vyprodeje,ale tem nemeckym cenam se to teda ani zdaleka nepriblizuje!

15. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všem, Maki to tu už zmínila tak ještě jednou s fotkou 7.7.2011 ve 22:55 se narodila Wanda s mírami 3550g a 49cm. Porod od prasknutí vody trval celkem tři hodiny, takže to byl fofr :slight_smile: rodila nás primářka.
15. črc 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dančo,
holkám to moc sluší :wink: Wanda krásná...jojo miminko :slight_smile: A porod taky super, se někdo má :sweat_smile: Takže velká gratulace a moc si miminko užijte, uteče to rychleji než u prvního :wink: :sweat_smile:

Maki,
super nákup! My tam deme taky pokaždé když jsme v Německu a teď tam jedem jako vždycky na dovču, tak snad taky nakoupíme a jak říkáš, tam máš aspoň opravdu slevu, tady je to zlevněné ze super drahé ceny na drahou :rolling_eyes:
15. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vidím, že se všichni mají fajn, mamky drží, takže jsem toho tolik nezmeškala - až na ty slevy v Německu.
Po 10 dnech dobrovolné abstinence offline, jsem si dneska koupila wifi adaptér a jsem tu :grinning: A to znamená, že zase prd udělám :grinning: - a tak pilná jsem byla :wink:

@ryangi - krásné holčičky :slight_smile:
15. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Krasny!!!
15. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi krásný holky..moc gratuluju
16. črc 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ahoj, tak to je super, jak to Šímovi jde! A Daneček pořád horečkuje. Nasadili jsme antibiotika Ospen.

@makinka.1 Perfektně jsi pořídila!!!!

@ryangi Dančo, obě holky krásné a řekla bych, že novopečená holčička je Vendulce dost podobná. A porod teda super rychlej. A když teď můžeš srovnat císaře a klasický porod, jak se na to díváš?
16. črc 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 to je mi líto,má angínu?
Dítko mi dneska odjelo,tak mám týden na porod:slight_smile:
16. črc 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
@ryangi krásné holčičky:slight_smile:)
mě se miminko dneska škube jak blázen, asi už jí to tam moc nebaví...
s Dádou slavíme úspěch s nočníčkem, od včera (kromě teda spaní a chození ven) počůral jen 2 plenky, občas ještě ukápne na zem, ale dnes už si sám 2x sedl na nočník, že chce čůrat!! :slight_smile: takže super, ale abych si nepřipisovala zásluhy, naučila ho hlavně mamka, já už se k němu neohnu a 3x do hodinky ho posazovat na nočník, no zkusila jsem to 2x a bříško začalo tuhnout jak blázen, takže hlavní vysazovačka je babička :wink: :wink: a dneska objevil Dádulka mé staré panenky, jednu si hodně oblíbil, pořád mi nosí "mimi", takže celý den nosím panenku a nesmím ji nikde nechat, Dáda se pak hned shání, kde máme "mimi" :grinning: :grinning: :grinning:
hezký večer všem
16. črc 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek