• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
sin,
tak to gratuluju Davídkovi k úspěchu! Já než jsem porodila, tak jsem říkala, že se holt musí Jára na nočník naučit než bude miminko, abych se pak nezbláznila a šlo to! Ale je pravda že byl starší, Davídek je šikulka :slight_smile:
Já se teď koukla, jak málo budeš mít děti od sebe...to bude hoňka, tak si užívej "klídku" :wink:

Leni,
co Daneček, je lepší?
16. črc 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid ,
taky máme panenku už odmalička Matýska :slight_smile:

@ryangi ,
gratulujem :slight_smile:,krásne holky

leni,
:frowning2:((((,ach ju,taky pořád neco
16. črc 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin, tak to je super - jste lepší než my.... :rolling_eyes: Petík už měsíc chodí bez plenek, ale prostě pořád to nejde na ten nočník no... Je fakt, že se počůrá max 1 - 2x za den, jinak to buď pustí venku, když běhá naostro po zahradě nebo to holt vydrží do plenky... Chjo - za 6 týdnů do školky!!!!
A Davídek se už vyloženě na to miminko těší, to je moc hezké :hearts:

Leni, to je mazec, četla jsem to na FB, nějak se vám to nahromadilo - je mi to moc líto :frowning2:

My dneska celý den makali na zahradě i doma, udělali jsme hromadu práce, ale myslím, že je třeba vypnout a vyrazit někam na výlet - jenže mě ta práce baví a těší no.... dilema :grinning:
16. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Klári,mně Šimonek pořád pusinkuje a hladí břicho,tak jsem zvědavá,jak pak opravdu vezme miminko.Tvrdí,že mi bude pomáhat přebalovat a tak:slight_smile:.Není nad to,mít doma šikovnýho chlapáka,že..
Veru,jsou to nervy s tím nočníkem.co.Ale to fakt půjde,ještě přeci jen nějaký čas má a snad tě jen tak zkouší a před školkou příjemně překvapí.
Maki-vše nej k svátku!
17. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO,Klári a gratulace k nočníku,je to fakt šikulín.Šimonka začal trochu zajímat spíš po druhých narozeninách a kolikrát jen sporadicky..
17. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 To je moc hezky řečeno "Tak mám týden na porod" :grinning: :grinning: :grinning: Tak ti přeju, aby to tedy vyšlo. Ideálně teď někdy, ať se Šíma vrátí a ty už jsi s mimčem doma :slight_smile: Jinak teda Daneček asi má angínu. Když jsme v pátek byli u doktorky, tak to ještě neměl rozjeté, poslechově čistý, jen krk lehce začervenalý. Říkala, že to je buď úpal z vedra, tak ať počkáme do pátečního večera, nebo nemoc a na tu nasadit atb. Tak jsme nasadili atb Ospen v sirupu. A angína to podle mě určitě je, protože na pohmat má po celém krku uzliny a stěžuje si, že ho bolí v krku, do toho bílý jazyk i patro v pusině.

Kdyby se někdo divil, proč atb, když angína ještě nebyla jistá... tak je to na doporučení alergoložky, dětské doktorky i primáře ORL. Dáda už marodí podle nich dost dlouho a nic jiného už by nám nepomohlo. Marodil měsíc, pak týden ok a teď zas :slight_smile:

@singid Myslím na sebe, zatím jsi dobrej "držák" :grinning: Jen tak dál. I když teď už je to v pohodě a holčinka může mezi vás/nás :slight_smile:
17. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavli díky. No včera jsme se večer radovali, protože poslední léky na horečku jsme dávali v 16 hodin a pak byl ok. Až ve 3,45 ráno ke mně přišel a zas 38,8. Takže dostal nurofen po 12 hodinách. A od té doby máme ZATÍM klid a má dokonce 35,6!!! Tak drž palce, aby to už znamenalo, že atb zabrala :slight_smile: Ale nemaluju si to ještě růžově.

@nattally No jo, co naděláš... je to život a musíme to tak brát.

@verca111 Jo, nahromadilo. Dneska jsem si připadala jako magor. Ty starosti s Danečkem, do toho nám nějakej holub zesral celej balkon, pak jsem uklízela vyžehlené prádlo a přímo vedle mě se posral náš dementní pes. Pak dítě dělalo scény u oběda... manželovi ruply nervy a já místo abych se už skoro zhroutila, tak jsem se začala strašně smát, vůbec jsem to nemohla zastavit :grinning: No chápeš? Asi jsem se už dočista zbláznila. Představ si tu sitauaci - manžel vzteklej na dítě, dítě bulí, až mu tečou nudle, pes se klepe jak drahej ratlik a já se mezi tím vším gebím, že mě to málem zlomilo :grinning:

@petrunka01 Petru, já myslím, že přístup Šimonka k miminku bude podle všeho super. Já myslím, že pak hodně záleží na tom, aby nebyl ani trochu přehlížený a bude vyřešeno. To dělá hodně, budete muse zapracovat hlavně vy. V tomhle asi nejvíc poradí holky, co už mají dvě děti. Líbilo se mi, co mi kdysi řekla tuším Pavla (Prin)... že pomáhá, když se návštěvy v prvé řadě budou zajímat o Šimonka, něco mu přinesou a pak se přímo jeho zeptají, jestli by jim ukázal brášku... tahle metoda je myslím moc dobrá a on se bude cítit jako velkej brácha :slight_smile:
17. črc 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 jo,Leni,maluju si to tak,že nehodlám Šmonak nijak přehlížet,uvidíme,co praxe..to je dobrý,s tím,že se návštěvy budou zajímat o Šimonka a jeho se ptát na mimčo,to by mohlo fungovat.Teď jsem si objednala ještě jednu "výchovnou knížku",přijde příští týden,tak se na ni těším-pokud teda najdu nějaký čas na čtení.Je to něco podobnýho,co jsem ti půjčila,ale jednodušejc psaný a hodně konkrténíma příkladama.Ale chtělo by to,aby si to přečetl hlavně Martin (což neudělá),protože u nás stále víc dochází ke klasickýmu boji o moc-mezi nima dvouma.Tak se budu muset víc snažit já a ukázat mu,že to může fungovat i jinak.Jenže sama dost často selžu a ječím,takže jde hlavně o to,zvládnout nedřív sebe.
17. črc 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my jsme byli od rána na zahradě a děti totálně odpadli, takže super! :slight_smile:

petrunko,
jojo, u nás tahle metoda fakt pomohla. A ještě jsme to udělali tak, že jsem koupila dvě hračky a jednu dala Járovi pro Rosíka a druhou mu dal jako Rostík! To bylo taky myslím fajn, pak chodil a říkal že mu to dal brácha, takže super, ale Járovi byli dva a tři měsíce, takže to moc nechápal, Šimonek je velký, tak nevím... :wink: Každopádně držím palce, aby jste to dobře zvládli :sweat_smile:
17. črc 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin právě,že myslím,že Šimonek už by to tak beze slova nevzal a ptal by se mě,jak mu mohlo miminko něco dát,jak to koupilo a tak:slight_smile:..on je totiž hroznej koumák a všechno rozebírá :grinning: .Taky jsem o tom uvažovala,koupit mu něco jako od miminka,ale asi na to nedojde a vymyslím něco jinýho.

@mami29 Lucko,pěkný bříško..tyjo,ty jsi jen o prá týdnů za mnou,to jsem myslela,že máš termín o dost po mně...taky bych chtěla ještě bříško vyfotit,ale to musím nejdřív si vzpomenout a taky donutit Martina,on tohle moc nechápe,proč bych jako měla fotit břicho:slight_smile:.Musím si pospíšit,abych to stihla,i když poslední dobou mi ani nepřijde,že bych měla v dohledný době rodit,je mi celkem fajn.
17. črc 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ja kdyz neni nikdo po ruce tak vyuzivam k foceni zrcadlo.
Já mam obcas boleni briska ale spise to vypada na traveni. :grinning:
Neboj prijde to ani se nenadejes. Me u Mili bylo taky porad hej a pak se jelo. Ani si nepamatuju zadne poslicky.
17. črc 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 když my nemáme právě ani to zrcadlo,to mi doma chybí asi nejvíc:slight_smile:.Já u Šimonka taky nepamatuju žádný poslíky,bylo mi pořád dobře a najednou mě to chytlo,odtekla voda a jelo se.Teď je to o něco nepříjemnější,pořád něco tlačí,bolí,břicho tvrdne a nic z toho.Blbý je,že se pořád pozoruju a jsem taková celkově nervozní.
17. črc 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ja si hlavne rikam at pocka az prijede 4. srpna tatinek at se nikam nezene. :slight_smile:
17. črc 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 neboj,počká na tatínka
17. črc 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek...

Nějak jsem to tady pročetla letem - světem...

Petrunko, bříško si vyfoť, máš ho totiž překrásný!!!! A koukám, že už to je na spadnutí, tak ať to do středy stihneš :grinning: - nebo do kdy to mělo být... :wink:
S tím dárkem - no tak mu něco dej s tím, že to má, aby si pamatoval den, kdy se vám narodilo miminko :slight_smile: ??

Mami29, taky krásný bříško, fakt parádní. A bráška roztomilínek - připomíná mi mého synovce.

Leni, tyjo, náhodou to asi byla (pro tebe) nejlepší reakce, no... Holt je vidět, že máš hodně vysoko stres, když jsi takhle vyprskla, ono se to srovná - je mi jasný, že toho je na tebe moc, to by bylo klidně pro tři lidi a ty to táhneš sama. Drž se, jsi statečná holka :slight_smile:

Prin, tak to je správné - zničit krtky na vzduchu - u nás včera po večeři proběhla šipka do postele se slovy HAJIIIIII - tak jsme vynechali koupání, neb byl hošík opravdu nadoraz :grinning: - vyčistil si zoubky a mazal chrupčit.

17. črc 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,díky..překrásný..takový veliký bříško:slight_smile:.Ale fajn nápad,dát Šímovi dárek,aby si pamatoval,kdy k nám přišlo miminko.
17. črc 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím ve spolek :slight_smile: !
@ryangi Krásný kočičky :dizzy_face: ,honem si užij miminka,fakt to s tim druhym ulítne mnohem rychlejš :grinning: .Bůhví kolik by si člověk musel pořídit dětí,aby se nabažil dostatečně miminek :grinning: .Tak přeju vám všem třem holkám hodně zdravíčka,mamince hodný spavý miminko,miminku schovívavou ségru,co jí nechá v klidu a trochu ztiší hlučnost při hrách a Vendulce ať jí ségra rychle roste,aby si s ní už honem honem mohla začít hrát :grinning: .
17. črc 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táák a taky přeju Davídkovi k nočníkovým úspěchům :slight_smile: .A Šímovi ke kolování :slight_smile: !
@lenik_25 Leni a přeju Danečkovi ať je už fit.Hele a vůbec se ti nedivim s těma nervama - do smíchu :grinning: ........já v těhle situacíh nějak vypouštim svět :rolling_eyes: :grinning: .Tak nějak ve stavu naprosté beznaděje jen pozoruju jak se nám pěkně všechno sere :grinning: a fakt jsou chvíle kdy člověk buď bude bulet což je ještě víc vyčerpávající nebo se začne smát jak tele neb to je o dost lepší uvolnění nahromaděnýho šílenství :grinning: :grinning: :grinning: ...a že s holkam a Járou nejni o podobné situace nouze :grinning: :grinning: :grinning: .Tak držim palce na lepší a klidnější dny :wink: !
17. črc 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,teda tys udělala kup velekup,skorem ti to až závidim :slight_smile: .Já jsem taky vždycky nadšená když tam vlítnu a zjistim,že je jakási sleva ještě i na kase .Asi se budem muset vypravit do NDR :grinning: .
17. črc 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky briska mate,jen co je pravda. :slight_smile:
Petru,my taky davali darky,Max Eme plysaka a Emca pro nej mela v postylce masinku :slight_smile: .Dodneska rika,ze je to masinka "od Dididky"Jenze to mu byli necely 2 roky a jeste do toho nestoural :slight_smile: :grinning:
Leni,to musela byt scenka,jak se tam tlemis!!!Koukam,ze je cas na trezalkove draze!Ja mivam taky obcas zachvaty-smich ovsem plynule prechazi v histerii. :grinning:
17. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Daneček se po antibiotikách osypal, má na ně alergickou reakci, takže po 2,5 dnech jsme je po dohodě s doktorkou museli vysadit. Nové nedostal, protože už je bez teplot. Na osypání dáváme fenistil kaky a děj se vůle boží.
19. črc 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 "Ja kdyz neni nikdo po ruce tak vyuzivam k foceni zrcadlo." Když nejsem po ruce já, co?
19. črc 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 No dost toho je, ale já se snažím to jakoby vypouštět z hlavy a dělám, že se nic neděje. Ale to je možná špatně, cítím, jak jsem napnutá ...
19. črc 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Díky, moc hezky jsi to napsala. A pravdivě :slight_smile:
19. črc 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Tak jsem se dneska v boletické lékárně ptala na třezalku nebo ten sirup novo passit a nemají ani jedno. A do města se s Dádou teď nedostanu. Tak snad abych se zas začala tlemit ne? :grinning:
19. črc 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,
teda vy si užíváte, to je pořád něco! Co jste komu udělali? :grinning: :wink: :frowning2:

No a my deme 15.8 do nemocnice pod narkozou sundavat molusky, tak snad to pomůže a budeme mít klid!
19. črc 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Pavlínko, tak to abychom se tam potkaly, co? Třeba nám ten den vyjde ta mandle. Ale nebyla bych moc ráda, protože 19. 8. máme jet na Zvíkov a tenhle termín by se těsně před tím moc nehodil. Tak na vás aspoň budu myslet.
19. črc 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka nazvaná podle textu jedné písničky... "Na koníčka si vyskočím...."
19. črc 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
HURÁÁÁÁ, PETRUNKA DNESKA PORODILA!!!!

SMS:
"Už jsem tady. Jsem Kačenka, 2700 g, 47 cm. Já i mamka jsme v pořádku."

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek