• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Petrunko, ještě jednou velká gratulace ke Kačence. Do života jí přejeme hlavně štěstíčko a zdraví a samozřejmě hromadu lásky od rodičů a brášky a vlastně celého okolí... Už se těším na fotečky.
19. črc 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky moc moc moc gratuluju k malý Kačence :slight_smile: ! Přeju vám oběma holky moc zdravíčka a čekáme na krásná fota úplně čerstvýho miminka :dizzy_face: :slight_smile: !
19. črc 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko gratulace velikááá!!!!
Kačence hodně zdravíčka a mamince pohodu:slight_smile:
19. črc 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:hearts::hearts::hearts:Petrunce a Kacence moc gratulujeme!!!!:hearts::hearts::hearts:
19. črc 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, tak jí to krásně vyšlo a má to za sebou!!! Velká gratulace mamince i Kačence :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. črc 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a porod byl prý lepší než u prvního dítěte. Měla tam Farhata a byla s ním moc spokojená.
19. črc 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
na FB jsem koukala jsou už nějaké fotky..... :slight_smile:
19. črc 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Petrunko gratulujeme,přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka do života:slight_smile:
@lenik_25 Ty jo Leni vy si fakt užíváte.Já bych už asi bouchla nervama.Klobouk dolů jak to zvládáš:slight_smile:
20. črc 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Já myslím, že takové období potká asi každou mámu, taky jsi to neměla jednoduché, když byli prďolové posledně nemocní. Bude líp...
20. črc 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůůů, Petrunce s Kačenkou moc gratulujeme!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

mě včera dr. řekl, že to vidí tak na týden a budeme taky rodit, a v noci jak byla buřina, tak jsem myslela, že pojedeme :grinning: jo a jinak má prcinka už 3,3kg, nevím, kam ta holka ještě poroste!!!
20. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulace ke Kačenceeeeeeee :slight_smile:
20. črc 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, to je krásná zprávička - Petrunce i Kačence hodně zdravíčka a gratulaceeee :slight_smile: :hearts:
20. črc 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, tak jsem opravdu zvědavá, jestli ti ji zvážili na tom UZ dobře... - u mě prohádali 0,9 kg :grinning:
Moc na vás myslím a držím palce, ať ot sviští hladce a v pohodě :slight_smile:
20. črc 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, no on to dr. jen tak vzal by očko, tak doufám, že příští týden na pořádném měření řekne míň... uffff, chci mini mimi :grinning: :grinning:
21. črc 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@singid Tak to jsou samé krásné zprávy! Myslím na tebe.
Jinak mě změřili v jeden den dítě na 5 kg a druhý den na 3,5 kg. Měl 3650 g. Podotýkám, že to byl jeden a ten samý utz v nemocnici.
21. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Leni to mi připomíná, když se schová Dáda a já: "Kdepak je Dáda" a zpoza dveří se ozve: "neni" :grinning: :grinning: :grinning:

to jako fakt holky doufám, že mimi bude menší, i když kdybych rodila teď tak to ještě jde :wink: dneska mě pupík docela bere, poslíci řádí jako blázni, ale teda nic pravidelného, tak uvidíme, už chci mít miminko, ale i když jde o druhý porod, tak se stejně bojím :astonished:
21. črc 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim otevrit chlubici okenko.Emca nam zacala pekne mluvit,nejenze rika spoustu slov,ale zacina je pekne spojovat dohromady.
Tata kae-taty kafe
Kae paíí-kafe pali
Mama kyti-mamy kytky,rozumej cela zahrada
Goly bac-balon hop
Papat bán-jist banan
Papat mao-jist maso

21. črc 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki Em je šikulka! :wink:

chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenosti s přídavným skateboardem za kočárek na vození staršího sourozence, případně jestli neznáte někoho kdo by ho prodal:slight_smile:)) díky :wink:
21. črc 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid Ja ti ho klidne strelim,mam ho!!!Max na nem jezdil moc rad! :slight_smile:
21. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
maki,
jen se pochlub, je čím! Emča je fakt moc šikovná, když vemu Rostíka :confused: Jsme zvyklí od Járy že byl šikovný i brzo mluvil ale Rostík je lážo plážo :grinning: Kam by taky spěchal, že jo? :grinning:

sin,
no holky to tu myslím mají! My jsme o tom uvažovali, ale pak jsme řekli, že jak si zvykne, tak bude chtít jenom vozit, tak jsme to nekoupili a v pohodě jsme se bez toho obešli! Takže v našem případě by to byli vyhozené peníze, ale tím nechci říct, že je to špatné, to ne! :wink: :slight_smile:

21. črc 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid
http://www.baby-eshop.cz/stupatko-za-kocarek/zavesne-stupatko-za-kocarek
Muzu ti ho pujcit na vyzkouseni,jestli vam pujde na kocarek,ale pry pasuje temer na vsechny.Troufam si rict,ze je nezniceny,Max na nem sice jezdil,ale je to fakt kvalitni vyrobek,neni to ne nem videt. :slight_smile: Kdyztak pisni IP,kdybys mela zajem. :wink:
21. črc 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to super vec hlavne do meste,mas dite pod kontrolou,nemuze zdrhnout.Ale na vychajdy tady po okoli jsem ho nedavala,bo jsem potrebovala,aby se utapkal a ne vozil. :slight_smile:
21. črc 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nooo, Emička je fakt šikulka - Petík to takto nedává - jak píše Prin - kam by spěchal, že??? :confused:
21. črc 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Juu to je šikulka.Holky jsou v tomhle šikovnější.To my budem povídat asi až pujdeme do školky:D Furt vydavaji skřeky jak opičky.

Ja jsem hotová,včera nam umřel pes.Tchán ho vezl na veterinu uspat,jelikoz se uz nemohl ani pohybovat.Upadl na zahradě u branky a víc ani tuk.Když ho pry položil na stul,aby mu to pichla tak umrel sám.Je to nezvyk ho na zahradě nevidet.Přikládám fotku našeho hodného medvídka. :frowning2:
22. črc 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl,
:pensive: :pensive: :pensive:
22. črc 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
rejchl - to mě mrzí
Maki - IP :slight_smile:

jinak holky, já dnes musela dr. bolelo mě v krku jak blázen, bioparox nezabíral, tak jsem dostala Penbene, mám depku, že je malá takhle krmená pořád nějakýma lékama, a doufám, že s tím porodem vydržíme aspoň do středy, až budu mít ty léky už dobraný :confounded: malý má taky rýmičku, zatím vodovku, ale teče mu to jak z kohoutku... ale zase už tak nějak umí smrknout, tak snad to půjde ven, Sinupret je v pohotovosti... takže máme veselo... :unamused:
22. črc 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Dnes mi kluci odjeli na chalupu i s tatínkem, tak mám doma klid. Ale veget nic moc, protože v práci je práce až nad hlavu (jak to, kurník, vždyť je červenec :angry: ), zítra mě čeká polodenní svatba v Teplicích s hostinou v Bílině, fotky ze závodů 9. 7. jsem sice zpracovala, jen k nim ještě dodělat popisky (visí na rajčeti a odkaz na ně je na chladnokrevném servru, tak když už na ně kouká taková spousta lidí, ať aspoň vědí, co se na nich děje), ale mám ještě zpracovávat fotky z minulé soboty a ještě jenda zakázka je rozdělaná, jen čekám na čísla vybraných fotek (že, Bell :wink: ). Pořád je co dělat :sunglasses:

Singid, drž se!

Rejchl, je mi líto kamaráda :frowning2:

Petrunko, velká gratulace k holčičce!!!

Jé a Ryangi taky!!!! :slight_smile:
22. črc 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl To je smutny.My prisli o vlcandu pred 3 tydny. :cry: Ale uz vybirame novy stenatko. :dizzy_face:
22. črc 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Je to fakt šílený pohled na tu prázdnou zahradu.Tchánovci už žádnýho psa nechtějí.Takže možná časem až budou kluci větší,tak pořídímě nějakýho malýho,co by byl s nami doma a občas lítal na zahradě.Jako kompenzaci jsme pořídili klukum zatim 3 rybičky :sweat_smile:
22. črc 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek