• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@bellatrix13 Jani, jj babička má procházky v poklusu, ale zase říkala, jak se krásně rozhýbala, že už jí po ránu ani nebolí záda :grinning: :grinning:
jinak mamka má za sebou poslední chemku, tak můžeme slavit, snad se ta mrcha nevrátí, výsledky má zatím dobrý, ještě půjde v srpnu za Pazderou na kontrolu a uvidí se... bude teď asi sledovaná ze všech stran, ale lepší když to pak najdou v počátku než pozdě...

já byla dnes na kontrole a na CTG, respektive nejdřív jsem v půl 7 naklusala na CTG, ale když ještě po hodině malá spala, tak mi řekla sestra, že si mám vyřídit gyndu a pak přijít znovu... takže k Śedivýmu, ko dobrá, odhad po pořádném měření 3,2kg, nález pro porod dobrý, zpět na CTG, Zuza se konečně umoudřila, takže mě natáčely jen 20min, no a pak jsem měla zprávu od dr. že by bylo vhodný vzhledem k těm ledvinám případně porod zase vyvolat... tak jsem se rovnou v nemocnici domluvila s přimářkou a když se tedy nezadaří dřív, tak jdu v pondělí 1.8 rodit :wink:

Petrunko, určo ty laktační poradkyně využij, já u Dády trpěla jak prase a pořád jsem si říkala, že to zvládnu, že nebudu volat nějaký cizí ženský... no pak jsem zjistila, že to jsou opravdu PA z nemocnice a fakt mi poradily, i jsem tam jednou jela s retencí jak blázen, chtěla mě vidět, ukázala fígle, hlavně měla dost času vše pořádně vysvětlit, ne jako v nemocnici... klobouček jsme měli taky, kojila jsem s ním 3 týdny, pak jsem postupně odbourávala až se to nakonec dalo i bez něj (ale i tak se mi z počátku kroutily i prsty u nohou... :sweat_smile: )

26. črc 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@singid jé.tak to přeju rychlý a bezproblémový porod.Přiznámse,že jsem stále ještě té laktační poradkyni nezavolala.Ale teda spíš proto,že si vždycky vzpomenu až večer.Nebo teda během kojení,ale pak na to úspěšně zapomenu,jelikož musím udělat tisíc jiných věcí.Ale mám to fakt v plánu co nejdřív.
26. črc 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
omlouvám se,že Vám sem lezu,ale jelikož mi dcery odjely na prázdniny,vtrhla jsem do pokojíčku a vyřadila některé věci.Nabízim je na bazaru a rozhodně bych je raději prodala tady v Děčíně,než je balit a tahat se s nima na poštu,proto se prosím podívejte,jestli by se Vám něco nehodilo.Díky a mějte se. :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
Neumím sem hodit odkaz,aby byl modrý a automaticky se Vám otvíral,tak se budete muset podívat přes bazar. :sweat_smile: :angry:
26. črc 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Neuverite,bo ani ja s Romanem jsme neverili svym usim.Mala rekla vetu.A velmi vystiznou vetu,zcela dokonale ji charakterizuje :grinning: .Veta znela:„Kde je papat???“
Max mel uz snidani,ona jeste ne,tak ji to bylo divny. :grinning: Vubec je proti Maxovi o hodne rychlejsi,snad ve vsem.Ale ja vim,neporovnavat! :wink:
27. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holčiny :slight_smile:

@makinka.1 To je boží, Em je hvězda :grinning:

My se držíme, dodržuju klidovej režim, aby Davídek vydržel aspoň do toho 38.tt :slight_smile:
V pondělí jsme byli sepsat v porodnici porodopis, takže papírování před porodem už je z krku.

A drahoušek už taky dal dohromady postýlku, mně to nakonec nedalo a už jsem ji povlíkla a teď se pořád kochám a těším se, až v ní bude Davídek spinkat Bude to už asi desátý dítě, který v týhle postýlce vyroste, je čtyřicet let stará, po drahouškově sestřenici :slight_smile:

27. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
bříško stále tvrdne, ale stále držíme :grinning: ta holka je tam snad vzpříčená :grinning: jinak včera jsem se na CTG potkala se spolužačkou, ležely jsme spolu i v nemocnici, šla si domluvit termín na císaře, neb prcka měla prdelkou dolů, dali jí termín 15.8 tak se čílila že až takhle dlouho, no a v noci porodila :grinning: :grinning:

Em je fakt šikulka, my jsme rádi stále za táta neni, Dáda čí (chci čůrat), ale tak hezky rozumí a odpovídá (co má máma v bříšku? - mimi :grinning: )

27. črc 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Roman jel s Maxem k holici.Odmitla jsem se zucastnit a ted tu tise trpim a cekam.... :cry:
28. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj-...
Maki,tak co,jak dopadlo stříání?A co pusa?
My jsme byli včera v poradně a naše dětská sestřička je taky laktační poradkyně a dala mi dobré rady.Je t o něco lepší,snad to bude ještě lepší a brzo se mi to zahojí.Sice ještě nic extra,ale už aspoň mi nelezou oči z důlků při každým kojení.
Jen mi přijde,že nic nestíhám,den je nějak strašně krátkej a já maximálně vyperu a složím prádlo,někdy umeju nádobí a je večer.A to malá přes den spí.Ale dost času mi zabere péče o ta bolavá prsa,to mi snad brzo odpadne.
28. črc 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Pusa povolila,mam to nahrivat a rozhybavat,jak radila Bell. :slight_smile:
Kuk na naseho modela:
http://martinaroman.rajce.idnes.cz/Max_poprve_ostrihan
28. črc 2011 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Maki já čekala "brutalitu" :grinning: :grinning: zcela sestříhán skoro do hola :grinning: a on je zatím sestříhán.-)
Sluší mu to, ale chudinky kudrlinky, máš je schovaný?!
28. črc 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@makinka.1 ,
taky jsem čekala,že bude víc :slight_smile:,se Roman bál víc aby jsi nehudrovala vid :slight_smile:.......jinak ten kluk je celej ty :slight_smile:,závidim ,ten muj,po me nemá nic :frowning2:
28. črc 2011 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Praminek mam v obalce.
Byli jsme domluveni,ze ho strihneme jen trochu,aby to nebyl takovej sok.A kdyztak ca :grinning: sem smikneme dal. :slight_smile: A jojo,podoba je tam desna,nekdy se na me koukne a ja vidim sebe.
28. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
29. črc 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Klárka nikde. Že by bylo miminko na světě?
31. črc 2011 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky jukám na Klárku - tak ale myslím, že by písla SMS, kdyby UŽ... Spíš se asi chystá na zítřek...
Klárko, MOC na tebe myslíme a držíme palečky a těšíme se na Zuzanku :slight_smile:
31. črc 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky drzim palce!!!! :wink:
1. srp 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pokud si dobře pamatuji, tak dnes by Klárce měli vyvolávat porod, pokud o víkendu neporodila sama. Moc na ni mylím už od té doby, co jsem se vzbudila. Držím palce :slight_smile:
1. srp 2011 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
DNES V 10:10 SE KLÁRCE NARODILA ZUZANKA - 3100g & 48 cm.
Obě jsou v pořádku.

Zuzanko, vítej na světě, rodičům a bráškovi gratulace a vám všem spoustu hezkých chvil :slight_smile: :hearts:
1. srp 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jupííí,tak přeju oběma holkám hodně zdravíčka a štěstíčka :grinning: ! Zrovna jsem jukala do kalendáře,že má Zuzanka za pár dní i svátek :grinning: !
1. srp 2011 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
1. den v měsíci a ještě 10:10 hodin, to je prostě na JEDNIČKU, co víc říct. Klárce, jejímu manželovi i novopečenému bráškovi hrozně moc gratuluji a malé Zuzance přeji do života samé štěstí, zdraví a kupu lásky.
1. srp 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
1. srp 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Klárce gratulujeme a Zuzance přejem hodně štěstí a zdraví do života!
1. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky moc sem sice nechodime, ale Klarce moc gratulujeme a Zuzance prejem at se ji na světě libi!

Tak a ted my :grinning: :grinning: :grinning: Bojim bojim.
1. srp 2011 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak du si přečíst co nového a taková veliká novina :sweat_smile: Takže samozdřejmě taky moc gratuluju a myslím že holky všechno řekli, takže hodně štěstí a lásky :sweat_smile:

mě odjela v neděli mamča se ségrou a dětma a v pátek jedeme na dovču zase my... já se těším jak malá holka :grinning: :sweat_smile:
1. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
1. srp 2011 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jee,tak Zuzanka je na svete!Moc gratuluju!A hodne zdravicka a stesti do zivota!
1. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
prin,
kde to jste?pekné fotečky :slight_smile:
1. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Gratuluju Klárko:slight_smile: Zuzance jen to nejlepší do života!! :wink:
1. srp 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzance také gratulujeme a přejeme hodně zravíčka a štěstíčka do života:slight_smile:
@prin Krásné fotečky,to vypadá na Dolský mlýn:slight_smile:
2. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotečky těch mých zlobidel. Vůbec mi nereagují na zákazy a ještě provokatérsky to zakázané dělají a smějí se mi do obličeje.Nejhoší je,že jak jsou dva,tak si dodávají odvahu a mě tečou nervy :angry:
2. srp 2011 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek