• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
rejchl, natt,
jasně, Dolský mlýn, udělali tam můstek, tak se tam dá projít, super výlet...minule jsme tam vzali Járovi kolo, šlapal, ale není to ideální, jsou místama dost šutry!

rejchl,
kluci budou pěkní uličníci co? :grinning: Ale můžu tě ubezpečit, že bude hůř a to mám zatím jenom jednoho který mě to dokazuje :grinning: :angry:
2. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám prosbu...
kamarádka shání nějakou kartářku v Děčíně, nevíte o někom?
2. srp 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem si prohlížela omalovánky s básničkami o zvířátkách (Dája zuřivě vymalovává) - a všimla jsem si autora basní :astonished: , že by lara?

@prin jen v ústí ... http://www.blazkova.net/
2. srp 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska nám Davídek zahučel obličejem do záhonu:DDD Měl hlínu až v nose.Bez zranění a řvaní.Měl z toho srandu.Přidávám foto,jak vypadal po očištění hlíny:D
2. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@miranda77 Mirando,ano,ano pokud to jsou omalovánky - zvířátka Labských pískovců :slight_smile: .My je dostali darem mezi prvními neb jsme o těch básničkách věděli,když už se psaly :grinning: .

Jinak zdravím ve spolek, ženy,já tu teď mám koukám úplný megaabstence :grinning: .Chválím všem fotečky :slight_smile: : ty mám přečtené jako první...čtou se velice dobře a rychle :grinning: :grinning: :grinning: .Jinak my jsme tak nějak skoro furt venku,sem tam otevřu FB,jestli tam nejni nějaké nové info o tom,co je nového :grinning: a toď vše.Tak přeju všem krásné léto a těhulkám příjemné očekávání a čerstvým znovumaminkám klidné noci a hodňoučká miminka...všem ostatním i hodňoučká odrostlá miminka :grinning: .Když zbyde čas, tak něco dočtu ať jsem trochu v obraze :slight_smile: .
2. srp 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Teda,pocetla jsem si par clanku u pani Blazkovy a jsem z toho nejaka...Blazkova! :grinning:
2. srp 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 jo, jo z Labských pískovců :grinning: ... už jsou starší, to jo ... máme je už od loňska a letos jsme dostali na dětském dnu další :sweat_smile: - ale teprve teď jsem se dopracovala k předčtení autorů ... :fearful:
no laře poklona - takový všestranný umělecký talent!!!!

@makinka.1 no, jo dělá toho trošku více - ale karty vykládá :grinning: ...

tady je výklad on-line :dizzy_face:
http://www.shilenka.mysteria.cz/tarot/index.php?action=vyklad1&zalozka1=aktivni
3. srp 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my taky porád jsme venku nebo doma zvelebujeme :grinning:
A pořád organizujeme nějaké návštěvy, aby se děti vyblbly, dokud je chvíli sluníčko...

Rejchl, to jsou uličníci a Davídek po stavbě metra je kouzelnej :slight_smile:

3. srp 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Taky se snažíme být dost venku,aby se Šimonek vyběhal.Už tu školku fakt všichni potřebujeme,ale ještě měsíc..Jinak s kojením to není o moc lepší a Kačenka ani moc nepřibrala.Zítra jdeme zase do poradny,tak uvidíme.Vyzkoušela jsem snad už všechny rady,ale pořád to hodně bolí.Koupila jsem i kloboučky,ale malá je neutáhne,takže jsou na nic.Nebýt toho,tak to jde docela dobře,když pominu neustálou únavu a nedostatek času na cokoliv,hlavně na Šímu.
3. srp 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně jsem volala na u laktační linku.Paní byla moc milá,poradila,ale nevím,jestli se to dá vyřešit po telefonu.Ona mluvila i kontaktu,ale s tím,že bych zajela do porodnice.To by mi nevadilo,ale obávám se,že by na mě stejně neměla moc času.Nevíte někdo o poradkyni,co by přišla k nám?Na netu nemůžu nikoho najít.Je mi jasný,že bych ji musela zaplatit,ale ot by mi nevadilo.
3. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
díky za kontakty :sweat_smile: :wink:
Tak já se zatím loučím, zítra ráno odjíždímě na dovolenou, tak žehlím, chystám co je potřeba...znáte to! :slight_smile: ! Dneska to za hoďku nestihnu :grinning:
tak se mějte krásně vy i dětičky a užívejte krásného počasí, teda snad bude! :slight_smile:
4. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin krásnou dovču!
@petrunka01 já myslela, že z laktační ligy chodí na návštěvy zadarmo? já jsem měla také s kojením problémy - myslela jsem, že bolestí nevydržím kojit ani do konce šestinedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak mi poradili (po telefonu poradkyně), že mám užívat vápník, horčík, zinek (proti stresovému stažení bradavek) a ještě mazat canestenem (před kojením vždy smýt) a po týdnu bylo po bolesti ... kojila jsem do 15měsíců :fearful: ... tak se nevzdávej!!!
4. srp 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,přeju krásnou dovču a hlavně solidní počásko :slight_smile: ....dnes budeš balit celé 2 hodiny? :grinning: :grinning: :grinning:

Já se chystám žehlit a připravovat krámy do kufrů o víkendu....tak jsme se odhodlali,že letos přeci jen to moře prubnem a letíme do Turecka.Bůh nám buď milostiv s ročním a tříletým dáblíkem 3hodiny v letadle a pak asi hoďku a půl v autobuse..o odbavování na letišti ani nemluvim.Ale tak snad to bude stát za to :slight_smile: ....doufejme.
4. srp 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin užijte si dovolenou!

@miranda77 uvidím,možná by přišla zadarmo,nezjišťovala jsem to.Každej radí něco trochu jinýho,mazala jsem Bepanthenem,genciálkou,teď Framikoinem.Ono je to jak kdy,někdy to bolí děsně,jindy skoro vůbec.Nechci to vzdávat,ale je to hrozně těžký,když pak vidím to malý hubený miminko,jak buď nejí vůbec nebo si zase pořád cucá ručičku a dožaduje se prsa a mně to nejde.Kdyby to mělo aspoň nějaký efekt,ale ona přibrala nějakých 30g od pondělí,to je hrozně málo,od minulýho týdně asi 80g.Mně už to bolí přes týden,i když prsa větrám,mažu,máčím v řepíku...
4. srp 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 určitě to bude skvěléééé - tak hlavně ať není moc teplo ... ;)
@petrunka01 :cry: a tebe to jen bolí nebo ani není mlíčko?
tady jsem tenkrát hodně informací našla ...http://www.kojeni.net/
4. srp 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rejchl Krásnej, tak hlavně, že to bral s legrací :grinning:

@verca111 Krásné fotky, jako vždy? Kde to je? Hřiště u autobusáku?

@petrunka01 Ono když přejdeš na UM, tak se taky prd stane. V klidu! :slight_smile: Jinak už se modlim, aby měl Dáda po mandli a mazal do školky, je na ránu!!!

@prin Pavlínko, krááásnou dovolenou, hezky si jí užijte :slight_smile:
4. srp 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 bolí a mlíko nejsem schopná odhadnout.Malá moc nepije,spíš u toho spí a není možný ji vzbudit.Pak ji položím,že to zkusím za chvíli a ječí-přiložím ji a zase usíná...
4. srp 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,jak pise Lenka,zadna ostuda,kdyz das UM.Presne takhle reagovaly obe moje deti,Max byl hubenouckej az srdce bolelo.Taky jsem moc chtela kojit a kluk spala spal.Doktorka mi vysvetlila,ze spal,protoze setril sily,jak byl slabej.Emca to samy,i kdyz byla silnejsi,taky nechtela pit,usinala.Nehodlala jsem se nervovat.Asi nejsem vzorova matka,ale sla po tydnu na Nutrilon a jaka je z ni baba. :grinning:
Doporucuju jit na kontrolni kojeni,az je jasno,kolik mala vypije.Nema cenu sedet u kojeni hodinu,kdyz dite usina a za pul hodiny to zkouset znava se stejnym "uspechem".To nebudes delat nic jinyho.....A mas nervy a je to jeste horsi a tak furt dokola.Lepsi dite na Nutrilonu,nez vystresla a bleda matka a hubeny neduzivy dite.Tot muj nazor...Nekamenujte me.
4. srp 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@bellatrix13 Tak preci???Uzijte si to a jsem zvedava,jak to zvladnete!Docela me prekvapuje,ze ty-zimomilec letis do Turecka.Umres vedrem!!! :grinning:
4. srp 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25
@makinka.1 holky,díky..je mi janý,že to není ostuda a ai tak steejně dopadnem.Dneska už po poradě s doktorkou jsem dala příkrm-Nutrilon.Sice se na to Kačka tvářila divně,ale pila,tak uvidíme,jak se bude tvářit dál.To kontrolní kojení myslíte u té laktační poradkyně?Zase jí zavolám a domluvím se s ní.
4. srp 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,me kdyz malej nepribiral,tak me Podolska pozvala k ni,zvazili jsme Maxika,vzadu v kanclu jsem nakojila a pak jsme znovu zvazili a takhle jsme chodili snad tyden,kazdy den.Je divny,ze ti to vase mudra nenabidla,myslela jsem,ze to tak delaji vsechny. :confused:
4. srp 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 ona ta naše má teď dovolenou a zastupuje ji její mamka.Je hodná,ale nic moc neřeší.všechno je většinou normální a pořádku.Každopádně jsem volala tý nemocniční poradkyni a zítra se asi sejdeme a prokonzultujeme to.
4. srp 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hodne zdaru preju!
Musim rict,ze jsem rada,ze mam tohle za sebou jednou pro vzdy.
4. srp 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Petrunko, ani nevíš, jak moc s tebou cítím. Já tyhle problémy tedy měla až ke konci kojení, ale bylo to hrozný, po kojení v 6 ráno jsem na squashi v 10 měla oči navrch hlavy, jak mě řezaly prsa. Brečela jsem bolestí a pořád hledala řešení. Bepanthen, genciálka, všechno na prd. Pak mi někdo poradil gynopevaryl (prodávají bez receptu takoovou sadu - mast a čípky) - koupila jsem a zkusila (a nevěřila) a do 2 dnů to bylo dobrý a ještě měsíc jsme kojili o život, ale pak už to skončilo - ve 13 měsících...
Moc ti držím palce, abys hlavně došla klidu, UM dnes jsou kvalitní, toho bych se nebála a jak píšou holky, akorát máš z toho nervy a malá to vycítí. Hodně zdaru, obdivuju tě, jsi velká bojovnice :slight_smile:

Leni, ne, to je na Vrchličáku - a děkuji za pochvalu :slight_smile:

Bell, přeji krásnou dovču a v rámci možností pohodu při cestování. Odkud letíte?

Prin, i vy si užijte dovču, my odjíždíme v neděli taktéž, už se těšíme :slight_smile:
4. srp 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem dovolenkářkám přeji krásnou a příjemnou dovču:slight_smile: My letos jedem do prdelky:D Hold nejsou chechtáky tak budem asi stanovat na zahradě:slight_smile:
@petrunka01 Petrunko vubec bych se s kojenim nenervovala.Také jsem chtěla kojit co nejdele ale po týdnu "kojení" jsem to vzdala a přesli jsme na nutrilon.Kluci mi neustále usínali,mlíka bylo málo a akorát jsem se nervovala. Když se naucili na UM,byl svatý klidek.Stíhala jsem i vyprat a trochu uklidit :sweat_smile:
4. srp 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru,díky,ale není proč mě obdivovat.Snažím se,ale mám svoje limity a těch asi brzo dosáhnu.Gynopevaryl si píšu,třeba na něj ještě dojde.
Užijte si všechny dovolenou,taky bych jela...
4. srp 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 jestli je i s mličkem problém, tak ty nervy za to nestojí ... a přesně jak píšou holky, UM jsou dnes opravdu kvalitní a hlavně jsou a jsou na výběr ... a to převážení je taky dobrej nápad! Tak hodně štěstí!!!
4. srp 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 Petru,já jsem teda ortodoxní kojná :grinning: ,ale prostě opravdu jsou věci kvůli, kterým neni třeba se v dnešní době střílet do hlavy :slight_smile: .Prostě zkus,co půjde a jestli se to zlepší a když to nepřinese žádný výsledek,tak holt budte mít UM.Nežijeme v jeskyni a možností je dnes nepočítaně :slight_smile: .Každopádně držim palce ať vám holky vydrží ještě aspoň chvilku kombistyl UM-prsíčko :slight_smile: .
@miranda77 Mirando,no hele vy jste takový zkušení dovolenáři-lítači :grinning: .Kolik kg si mohl sebou zabalit do kufru Toník a kolik Dája? A příruční zavazadlo na palubu jste měli v jakým rozměrech?My si jako myslíme,že si vezmu já tašku,Jára tašku a Janička batůžek .Teda tašky myslim příruční.
4. srp 2011 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,no ...to vedro...to je prostě...že jo no.Expedice se vypravuje kvůli tomu,aby se holky prosolili na ty jejich rýmičky,takže my dospěláci se budem ledovat ledem z nápojů.A až přijedem dom,tak se můžem začít hezky těšit na zimu :grinning: :grinning: :grinning: .
4. srp 2011 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 zavazadla se mohou sdružovat ... takže jsem měla dva kufry jeden přes 20kg (asi 27kg a max. může být 32kg) a jeden se vešel do 20 (na děti se myslím počítá 10kg),víc kufrů bychom nepobraly, mamka měla svůj příruční zavazadlo je poměrně veliké -rozměry si nepamatuji, ale my měli ten malý kufr (co někomu stačí na týden :astonished: ), ale od letadla toho moc nepotřebuješ ... a děti měli batůžečky s polštářkem, dekou a bonbonama na start a přistání (cumlání proti bolesti oušek, ale i ty bonbony rozdávají :grinning: )
my letěli s trvel servise - takže přepravní podmínky se můžou lišit určitě doporučuji přečíst (do letadla nesmí být pití apod.)
užijte si to!!!
5. srp 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek