• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Me se to mensi vahovy rozpeti vic pozadva.Nejak mi nejde pod fousy,ze neco muze byt stejne dobre pro 9-ti kilovy mimi a pro 36-ti kilovyho macka.Vim,ze je tam ta zmensovaci vlozka,ale preci jen se mi ta mensi zda bezpecnejsi.A taky az z ni vyroste,budou uz zase novy,bezpecnejsi a vychytanejsi modely,takze pak muzeme koupit zase nejakou jinou vitezku testu :wink: .Na tomhle nesetrim,hadry nakupujeme klidne i v sekaci,na tom nesejde,ale co se tyka bezpecnosti,jsem nekompromisni,i kdybych zrat nemela,tak do auta chci to nejlepsi.Lidi jezdej jako magori,clovek nikdy nevi...Dokonce jsem premlovala Romcu,ze prodame auto a koupime nejaky,co ma prichyty na Isofix. :grinning: To mi teda ale neproslo.... :grinning:
13. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska byla noc parááádní :slight_smile: Daneček vstával až někdy v pět hodin na jídlo a pak spal do 8:45. Takže včera to asi fakt bylo tím úplňkem.

Tak Danče jsem psala sms jaké bylo plavání a odepsala, že moc pěkné a že se to Vendulce líbilo. Tak už se nemůžu dočkat zítřka, až půjdeme i my.

Petrunko, jojo, co ta autoškola???
13. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím kočky,
já musím pochválit autosedačku Römer Kids Trendline, máme velikost 15-36 kg, jsem s ní moooc spokojená. :dizzy_face: Má prací potah, což je výborné, polohovací záda, vytahovací opěrku hlavičky a lze z ní udělat samostatný podsedák. Máme jí už asi 2 roky a stále je super. Doporučuji jí. :wink: Určitě bude skvělá i ta pro menší dětičky.

Jinak jsem byla včera u doktora v Tepliích, vyfasovala jsem stimulaci a za týden začneme.... :dizzy_face: Tak snad se to tentokrát vydaří. :grinning:
13. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kamčo, tak to ti budu moc držet pěstičky, aby se to vydařilo. Už se těším, až nám tady oznámíš tu radostnou novinu :wink:
13. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsme se vrátili v sobotu večer z hor-nádhera, akorát jsme přijeli s horečkou a ta se nás držela do včerejšího rána a Jarda byl pěkně ukňouraný, no, měla jsem podezdření na zuby a to my taky doktorka potvrdila, takže tak.
Michalova babička je na tom teď nějak špatně, takže se nenudíme:frowning2:

Dančo,
jak bylo na plavání a v kolik chodíte? My byli dneska na první lekci pokračovacího plavání a paráda a zase v 8.00, takže nám to vyhovuje :slight_smile:

ani jsem vás nedočetla, protože to nějak nestíhám, takže vítám maminky, gratuluju k úspěchům atd...jo a Kami, držím palce... :sweat_smile:
13. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

Bell, neboj, my taky meli veelkou startovni vahu - 4,49 a 53 cm :D

Kami, drzim palecky, ja pred rokem koncem ledna taky zacinala se stimulkou, tak at ti to vyjde...!!!

Pridavam fotky do alba..
13. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bellatrix13: No, ja jsem teda byla z toho, ze Daja vazi pres 8kg v pul roce docela vydesena, zvlast, kdyz se porad prejidala, coz bylo spojeny s blinkanim, bolestma bricha ... nastesti se to po zavedeni prikrmu srovnalo a v pul roce mela 8730g :slight_smile:, takze i ruce se vytrenovaly a zmizely ty zanety ze zapesti :slight_smile:))))))))

nattaly: dali jsme jmeno DIANA - a rikame ji Dajo, Dajanko, ale znamy rikali, ze se Dajo rika take Dagmar ...
13. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau vsichni.Plavco super,poprve jsme sli pod vodu,bylo to super.Myslim,ze se mu to libilo a me taky. :wink: Konecne to zacina byt zazivny,doted to bylo takovy seznamovani s vodou a ted uz je to akcnejsi! :grinning:
Leni,co vy,jaky to bylo?
Kami,to je fajn,ze je i ta vetsi sedacka v pohode.Asi na ni pak plynule navazeme...Ale to sakra predbiham!
Tak at vam to vyjde a ty jsi brzy tehotna!Ta stimulace asi nebude nic moc,co...
14. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Prin, my chodíme v úterý v deset, a jak psala Leni, Vendulce se líbilo a mě taky, byla to první lekce tak uvidíme ja to bude dál.

jo Vendulka udělala včera první dva lezoucí krůčky
14. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Tak máme za sebou Rákosníčka i první plavání. U všeho byl Daneček jak u vytržení. Paráda :slight_smile:

Verčo, moc hezké fotky, v té autosedačce Péťa určitě lehounký není, to ti věřím. Daneček se taky pěkně pronese :grinning:

Maki, já myslela, že se jde pod vodu tak pátou lekci :grinning: Nebo kolikátou máte vy? Jinak u nás všechny maminky oblékly děti do jednorázových plaveček a říkaly, že je to tam prý povinné. To si nemyslím...

Dančo, fakt? Véélká gratulace k prvnímu lezení :wink:
14. led 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Verčo fotečky jsou moc krásné!!! Máš fakt oko!!!

Tak dle všeho máme šestu nemoc, tak doufám, že už bude brzo dobře, takže pokud se k nám ty neštuvky ještě nedopracujou, tak je fakt asi nechám naočkovat.

Máme 14 zubů!
14. led 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak ať je to brzy ok. A 14 zubů? Jů, tak to my ve vašem věku možná budeme mít konečně aspoň jeden dole :grinning:
14. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.Doufam, ze se na me nebudete zlobit,kdyz vam sem hodim jeden odkazek a poprosim vas, at se na nej mrknete, mozna by se vam tam mohlo neco libyt.
dekuju
kdo do poznamky pripise, ze o webu vi ode me ma na první nákup 15%slevu.
Andrea
14. led 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nene,plavecky se muzou!My byli zatim na 6 lekcich,ale 1 jsme zameskali,zatim jeste bez nahrady.To je dobre,ze se mu to libilo.
Maxule uz taky konecne popolejza!Ale Vendulka ke teda sikovna,kdyz to zkousi uz ted! :wink:
14. led 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás měli na plavání jednorázovky jen dvě ostatní normální plavečky, jako my. Jestli se mi povede jí zachytit jak dělá "obrácený most" tak to budete koukat i dr. se divila.
14. led 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Danco,Maxino v obracenym mostu usina a cast noci i spi.Lehne si na bok a prohne se do luku.Pracovne tomu rikame "výkrut".Clovek nechape,jak se dokazou takhle prohnout,me uz teda pater tak nepruzi! :grinning:
14. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pbaureova: 14 zubů :unamused: :frowning2: :astonished:
my máme jen 6

makinka.1: kam se tu chodi plavat s detmi?
14. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu u Kauflandu velky plavecky areal. :wink:
14. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Miranda koukám, že je tu další těhulka. Když si sem začla chodit ještě si měla napsané, že se snažíte o mimčo a koukám, teď už si těhu :slight_smile: gratuluji...
Taková novinka a Ty se ani nepochlubíš, nebo jsem to přehlédla.
Dneska nás nechala Madlenka spát až do 8...jindy vstává tak kolem 7 a když sme doma i s taťkou tak si ji berem do postele a většinou ještě usne, ale dneska kromě jedné noční potřeby dudlíku spala až právě takhle dlouho :slight_smile:.
Petrunko to ste tedy pěkný zubajdy, takových zubů. My pořád 4 a asi ještě dlouho budou :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Miranda, nebo v Bělý ve Vojanovce je v Bělásku plavání pro děti od 18m, my chodíme (teda když tu jsme).
14. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojíík všem maminám :slight_smile:

nattaly díky :wink: za radu hihi :grinning:

Kamčo držím taky palce.nám druhý těhu vyšlo po třičtvrtě roce,první bylo na poprvý,no taky jsem byla podstatně mladší :grinning:

Verčo,pěkný fotečky,Peťánek fakt kusánek :wink:

pbauerova jak se ta šestá nemoc pozná?A jaký jsou u toho potíže?díky

všem plaváčkům :slight_smile: a co tahle zima?Po plavču jste nějakou dobu tam?Ten přechod z tepla do zimy asi nic moc....?

Dnešní noc u nás by byla v poho kdybych během kojení neusnula vsedě od 3h do 5h s Kristíkem na sobě,tomu se to spinkalo,já celá rozlámaná,krk bolavej...,Dnes ráno co jsem vezla Jiříka do školy venku pěknej hnus,z oblohy padá něco mezi deštěm a sněhem :angry: chcííííííííí jarooo moc a moc :sunglasses:
15. led 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Já už se teda jara taky nemůžu dočkat! Průšvih je, že zatímco tady zima může skončit brzy, já za dva týdny odletím a čekají mě ještě další přinejmnším 2 měsíce "pohádkové zimy". (Ona bude i dýl, ale to už tam teda fakt nevydržím :wink: :grinning: )
15. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, jak se dneska máte? My byli v noci zas dvě hodiny vzhůru.

Terezam, ono než se člověk z toho plavečáku vyprdelí, tak to trvá tak půl hodiny. Radši všechno pozvolna a pomalu, aby nám ty ratolesti pak venku nezmrzly. Je fakt, že Daneček byl nabalený, ve fusaku, v dece a ještě nánožník. A na hlavě čepici a kapucu, koukala mu jen očka a nos.

Laro, to si neumím představit, já zimu fakt nemusím. Nejsem lyžař a milovník sněhu.
15. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laro a kam odlétáš?Máš dva domovy jo? :sweat_smile:
15. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, zase zpátky do Norska, tatínkovi už je smutno :wink:
15. led 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..jen se chci "pochubit".Řidička stále nejsem,jelikož si jízdy musím zopakovat:frowning2:.Ale není to žádná nespravedlnost,udělala jsem pár chyb a vím o tom...
15. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, z toho si nic nedělej. Já dělala taky jítdy napodruhé. Zazmatkovala jsem a taky nasekala pár chyb, ale teď už řídím nějaký pátek a snad ty začátečnické problémy nejsou ani poznat. Napodruhé to určitě vyjde :wink:
Jinak se sedačkama už sem se asi rozhodla. Včera sem byla v Pze a chtěla ji tam koupit, ale nakonec sem jela vlakem, jelikož mám problémy s autem, takže sedačku sem nesháněla. Ale vybrala jsem na netu Romer King Plus Trendline tuhle :slight_smile: : http://www.babyportal.cz/autosedacka-romer-king-plus-trendline-vzor-2009?var=11&viewtype=alter ...
Koupila sem včera malý aspoň botičky, budou se hodit na zimu :slight_smile: udělala sem radost sobě a snad i jí :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Péťo,nic si z toho nedělej...já je neudělala taky,ale teda díky komisaři,jak vešel do učebny hned mi nesedl a já na svoje pocity dám byl to arogantní blbeček od pohledu,tak jsem byla pěkně na nervy při další jízdě jsem vyfásla naštěstí pro mě jinýho a v klidu to zvládla :slight_smile:
a pak jsem jedno pondělí dostala papíry a v pátek "dračila"na výlet do Český Lípy :slight_smile: tu jízdu 60km "rychlostí"nezapomenu :grinning:
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrunko,
nezoufej já taky delala jízdy na podruhé :wink:

jinak jak tu Maki o tom,že chtela jiné auto,tak jsem si včera tak přemejšlela???????kde máte autosedačku,za spolujezdce????????tak proč má bejt za spolujezdcem,když je to sedlo smrti a hned za nej se strká autosedačka,no jen jsem tak uvažovala,proč neni třeba ve prostřed???????nebylo by to nejbezpečnější?,asi né co..........no já nevim,fakt jsem jen tak přemejšlela,že ve prostřed se to auto většinou nepomačká :unamused:

terez,
neni zač :wink: .Kristík krásně roste :wink:

nám ze zubů chybej jen špičáky a ještě jsem se chtela zeptat od kolika jste dávali dětem večeři a co??????myslim ne flasku s mlíkem nebo kaší,co by asi tak mel jíst a od kolika??????díky
15. led 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nattaly kup si nějakou "kuchařku" já měla tenkrát Vaříme dětem zdravě a chutně :slight_smile: dělala jsem jáhly,pohanku s ovocem,já holt dělala zdravý blafy :grinning: tak nevím jak by se Ti chtělo s tím dělat...no a spoustu toho najdeš v Betyně a takovejch časácích pro nás maminy :slight_smile: určitě i na netu
15. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek