• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
gratulace taky od nás k miminku, ať hezky roste a je zdraví! Je to celý brácha :wink:
14. srp 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujeme!!
14. srp 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vasikovi vsehno nej do zivota!!! :slight_smile:
14. srp 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju Lucce a Vašíkovi zdraví a štěstí do života!
14. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lůco gratuluju!!!
Teda to je prča holky, já dělala v Tescu promo akci a Lůcu jsem potkala, prý 25 rodím:grinning: A jěště jsem jí chválila jak jí to sluší a hladila si pupíka :slight_smile: , myslím že to bylo v sobotu!!
V úterý a středu budu zase rozdávat bonbony po městě :wink:
Jiříka máme od včera na táboře, uf tak si říkám zda vše zvládne, jel i s kamarádem :slight_smile:
15. srp 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé gratulujeme k dalšímu miminku,tady každej rodí:D

@terezam22 A kde že se budou rozdávat bonbonky v uterý:D Frčím s klukama zase do mesta,prepadneme tetu a pak nás kluci prozenou po parku pod zamkem.Premýslim jestli nevzit voditka,protoze naladu na behani fakt nemam :grinning:
15. srp 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 krásné dorty! jsi šikulka! a mami gratulace!!!
@prin já jsem z letu letadlem měla taky pěknej vítr (zvlášť, když jsem letěla poprvé a rovnou s dvěma prckama) a teď podruhé jsem byla ráda, že toho Toník ještě tolik"nenaběhá", protože by to tam určitě také rozebral :grinning: - možná i řídíl, jinak na Korfu mají domluveného lékaře s českou asistentkou, placeného z pojištění ČR ... takže kdyby cokoli, doktor přijede až na pokoj do hotelu ...
krásné fota z dovči - je vidět, že i přesto aprílové počasko, jste si to užili!
@petrunka01 já chci taky něco umět :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: - já ani pěkně nerodím :rolling_eyes:
15. srp 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rejchl budu po městě jak na staně Podmokel tak i na druhé, vždy to projdu všechno, jen doufám , že nebude pršet!
A pátek, sobota, neděle dělám ochutnávku nového vína s názvem FLAŠKA u Kauflandu budu tam od 8h do 21h, takže pokud budete mít cestu najdete mě tam, jen doufám, že nebudu pod stánkem:grinning:
Ale asi né, páč jedu autem :wink:
15. srp 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víno Flaška? To mi nezní čéče moc důvěryhodně.
15. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni už ho piju :grinning: :grinning: :grinning: jsem si FLAŠKU koupila teď na ochutnání ať vím o čem budu kecat :grinning:
Mají růžové, bílé a červené polosladké.
15. srp 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:

Hlásím návrat z další poradny, magnézko a klidový režim zabraly, neotvírám se, takže tu možná budu strašit až do termínu :grinning: I když teď už by to bylo v pohodě, i kdybych porodila třeba dneska (ale to nesmím, minimálně do pátku odpoledne :slight_smile:, aby mohl David v klidu vybrat dovču, teď je v práci sám a v pátek se vrací jeho kolega z dovolený) :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Aha, tak to ne. Já ráda suché :slight_smile:

@ivanavorlickova Tak za týden ideál, co? :slight_smile:
16. srp 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 No nejlíp až za dva, nebo příští víkend - sobota večer, neděle ráno :slight_smile: Tuhle sobotu budeme slavit Páji narozeniny, má je ve čtvrtek, tak jsme na víkend sezvali příbuzenstvo. A příští sobotu má moje mamča padesátiny, tak jedeme do Děčína slavit a u toho bych taky ráda byla :slight_smile:
Mamča si dělá srandu, ať porodím na její narozky, že bude mít originální dárek ke kulatinám - vnoučka :grinning:
16. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...

@ivanavorlickova týjo,to uteklo,ty už máš skoro termín....
Kačenka má dneska akorát 4 týdny,fakt to letí.Martin už nemá dovolenou,tak začínám válčit s dvěma dětma.Zatím je to dobrý,včera jsme byli hodně venku,dneska mi pomohla švagrová.Byli jsme tam na návštěvě a ona,že mi Šimonka vykoupe s společně se synovcem a dá mu večeři.Za chvíli mi ho přivedou.Bydlíme kousek od sebe a Martin je na noční.Akorát pořád nějak nic nestíhám,potřebovala bych ten den dvojnásobně dlouhý..
16. srp 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my od neděle taky válčíme sami, včera jsme byli u mámy, Dáda se vyběhal pod zámkem v parku,tak usnul UŽ v 9h:slight_smile:)) jinak Zuzanka když má dobrý den, tak i hodně spinká a já i něco udělám, ale spíš mi přijde, že moc tomu spaní nedá (nebo já tomu úklidu :grinning: ), takže je tu bordel jak v tanku, ale děti spokojený:slight_smile:)))))))

dneska jdeme do poradny, půjdeme pěšky i s Dádou, tak jsem na to zvědavá, potřebovala bych i na poštu, ale to uvidíme jak to stihnu neb v poradně máme být mezi 12-12,30 a na poště u nás mají přestávku od 12-14h :frowning2:
17. srp 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děčíňačky! Známá hledá dlouhodobý pronájem bytu 3+1, ideálně Kamenická, Starák nebo centrum a okolí,nevíte někdo oněčem????
Ta samá známá prodá kuchyň, v super stavu, více foto a info o rozměrech zašlu, chce za ní 15.000,--, je to i se skloker. deskou, troubou, digestoří a dřezem. Určitě by šla ještě s cenou ukecat :slight_smile:
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=273175556030599&set=a.106005422747614.12160.100000144700725&type=1&theater
17. srp 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Péťám všechno nejlepší k svátku a hodně zdravíčka... :slight_smile:
17. srp 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova No to by bylo super. Já s pupikem slavila padesátiny táty, ale je fakt, že to jsem byla teprve ve 3. měsíci. Tak jsem mu Danečka nadělila k svátku :slight_smile:

@singid Bordel v bytě, šťastné dítě :wink:

@pbauerova Bohužel nevím, že by někdo pronajímal, ale občas se někdo ozve, tak bych ti písla. A kuchyň krásná.

PETRY, PÉTI, PETRUŠKY, PETROMILKY, všem vám přeji vše nejlepší k svátku :slight_smile:
17. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejdete zitra nekdo po obede s detma na koupalko????????
17. srp 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
díky za přání..
dneska fajn den,byla jsem s dtma u našich na zahradě.Oběd uvařen,čajík venku,hodná Kačenka v kočárku...
Ráno jsme byli v poradně a zkoiušela jsem tam kojení.Malá vypila z každýho prsu jen desítku.Mlíko tam je,jen ho neumí vytáhnout.Tak ještě něci zkusíme a uvidíme.Ale už jsem v klidu,Kačka přibírá a je spokojená i s příkrmem.
17. srp 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Pája má dneska narozeniny :slight_smile: Už je to koza velká, utíká to všechno nějak moc rychle, ani se nenadějeme a bude dospělá...:slight_smile:
18. srp 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova jeee naše Dája měla narozeniny včera :grinning: Tak vše nejlepší!
18. srp 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanavorlickova
@miranda77
vašim holkám vše nej!
18. srp 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miranda77 Děkujeme a všechno nejlepší i Dáje :slight_smile:

@petrunka01 Že prý Pája děkuje :grinning:
18. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak jsme doma z dovči, vypráno a uklizeno - ale že to byla fuška - mamka mě podezírala, že už peru i sousedům :grinning:

Gratuluji k dalšímu miminečku :hearts:

Díky za tipy na výlet - byli jsme v Rathenu na té zahradní železnici a fakt super :wink:

Prin, kde jste to byli vy??

Oslavencům a oslavenkyním dodatečně vše nejlepší.
18. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už přemýšlíte co koupit dětem k vánocům? Já vůbec nemám tušení co bude kluky v tom věku zajímat.Na vánoce jim bude 17 měsíců. Maminky starších klučinů,poraďte:grinning: Já jsem uplně mimo.
19. srp 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co to melu,bude jim 19 měsíců:grinning:
19. srp 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Emca k dnesnimu dni:81 cm,11 200g.Doktorka rekla,ze je "teda fakt pekna" :grinning: Musim ji nejak odstavit od flasky v noci,je schopna si dat v 11,ve 3 a v 6 rano znovu,po 150 ml. :confused:
19. srp 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek