• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@rejchl je skoro jako ta,co mám..zkusím to ještě tou mojí.Radši bych asi jiný typ
22. srp 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Jasně,nevadí:slight_smile:
22. srp 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, já jsem tou balonkovou odsávala běžně - tam je to o tom, že tammusíš hrozně moc nacpat to prso, ono ti to ze začátku vtáhne bradavku (jako fakt hodně), ale pak, jak to roztaháš, tak to jde super. Odsávala jsem si do mrazáku mlíko - jednu dobu denně. Držím palce!!!
22. srp 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 tak já to ještě zkusím
22. srp 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Péťo,
já už bohužel nemám, ale měla jsem pístovou co jsou v porodnici a v pohodě! Myslím že i na porodním by ti půjčili, aspoň to teda půjčovali :wink:
22. srp 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Peťo, odsávačku mám,ale sama používám.... :frowning2:
my se máme v rámci možností a vedra docela fajn, Dádulka už přes poledne spí bez plenek, akorát teda večer co večer dělá bobo do plenky... to musíme ještě dopilovat....
a konečně jsem vyfotila a stáhla fotečky našich prcků pospolu, tak posílám:slight_smile:)
mějte se hezky a neuvařte se:slight_smile:
23. srp 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,
krásné miminka máte, takové maličké :slight_smile:
23. srp 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrunko, Klárko, máte krásná miminka... :slight_smile:
23. srp 2011 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin
@verca111
díky holky:slight_smile:
24. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid
@petrunka01 Juuuuu to jsou krásný princezny.Já chci taky miminko :grinning: Snad se k tý holčičce časem ještě dokopem:slight_smile:
24. srp 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, Klárko, máte krásná miminka. Dneska jsem si byla pošišmat mimčo od mami (Lucky) a užívala jsem si chování hodného miminka. Fakt paráda.
24. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všechny moc zdravím. Postupně se tady vedrem rozpouštím, z Danečka je pěknej sígr, prožili jsme parádní víkend ve Zvíkově, manžel skočil bungee jump (mohu dodat zkrácené video, kdyby někdo chtěl)... No a snažím se pořád dokola Danečka odnaučit od plíny na polední spaní. Nějak se nedaří, každý den peru povlečení, prostěradla... ach jo :frowning2: Koupila jsem tu nepropustnou podložku, ale on mi v té "louži" vždycky vymáchá kus polštáře i peřiny, to bych se zvencla.
24. srp 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
to vedro je fakt už moc, todle já fakt nemusím, takže ani nechodíme pořádně s klukama ven, když už, tak na zahradu do bazénku, ale stejně. No přemýšlíme že ještě zítra zajedeme na dva dny do Holan. Jsou tam jedni známí a máme prý přijet, pod stan, tak uvidíme...
24. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Já si užívám a "užívám" poslední týden MD. Předevčírem hošíček běhal po střeše našeho auta, měl však u toho v ruce štětku od lazury, takže jsem pak myla ředidlem auto i hošíka :grinning: (celá story na FB v mých poznámkách)...
Včera byl opět přistižen na kapotě a sápající se na střechu :grinning: - dostal na prdku.
Dneska jsme já a můj táta vyrazili na fotovýpravu - vzali jsme to přes příbuzné, tam jsme se hezky pozdrželi a na místo dorazili až za příjemného večerního světla a domů ve 22h.
Byli jsme se podívat na věhlasný nedostavěný gotický chrám v Panenském Týnci a na menhir v Klobukách - no parádní výlet to byl :slight_smile:
Přidávám jen na ukázku pár obrázků...
24. srp 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky..
Veru,krásný fotky..jsi prostě šikovná.Tvoji příhodu se štětkou jsem četla a pobavila jsem se.Kdyby šlo o mejo dítě a auto,asi bych se tolik nesmála....:slight_smile:
Dneska se mi vrací Šimonek,od pondělí jsem ho neviděla,docela se mi už stýská,ale bude to zase doma hkot.Teď ty dny tak krásně plynuly a zase to začne..Ale už jen pár dní a půjde do školky..hurááááááá
25. srp 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den všem,

Verčo, jako obvykle, práce zkušené fotografky se nezapře.

Péťo, buď ráda, že máš chvilku čas jen na mimčo :slight_smile:

No a když sem všechny dáváte fotky z výletů a dovolených, já teda asi taky přidám pár fotek z našeho úžasného víkendu na Zvíkově. Bydleli jsme v pivovarském dvoře, což je vlastně malý pivovar, který připravuje úúúúúžasné pivo. Jak nejsem pivař, tak se mi po tomhle zlatavém moku normálně stýská. Ochutnala jsem světlou jedenáctku, tmavou třináctku, pivo malinové, třešňové, zázvorové, světlou patnáctku, tmavou dvacítku a jako bonus byla tmavá šestadvacítka, ale ta už byla moc medová :grinning: Bydleli jsme asi jen 500 metrů od Zvíkovského hradu, navštívili jsme zámek Orlík, město Písek, Hoštice... no a manžel si skočil z mostu a ŽIJE :grinning: Z pojistky zas nic nebude :grinning:
25. srp 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A tak teda ještě ten bungee jump ze Zvíkovského mostu a video.

http://www.youtube.com/watch?v=X8UDbm-nCmU
25. srp 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenik_25 Leni,to vypadá na úžasný výlet...těším se,až mrně povyroste a pojedeme taky někam.
25. srp 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 My mrně nechali u našich, abychom byli konečněěěě sami :grinning:
25. srp 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 tím pádem ještě lepší!!!!!!!!!
25. srp 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 No to rozhodně. :slight_smile:
25. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni parada!Koukam ,ze v Pisku na nabrezi jsou zase piskovy sochy!Jezdime se tam na ne pokazdy podivat a hned nahore na rohu je super pekarna-cukrarna. :grinning:
A Orlik brcalnik,jako kazdy rok....
25. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Jo, sochy krásný, ty se mi moc líbily. A voda zelená šaleně, to teda jo. Ale je to hezký na fotky, hihi :grinning:
25. srp 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
díky za pochvalu miminka:slight_smile:)
fotky máte krásný, já to mám vždy nějak mázlý nebo divně barevný, takže u vás se kochám moc....

já dneska udám starší dítko k babičce, tak se už moc těším, jak si pospím, nebo něco udělám doma, je tu docela binec a prádla hora, jak je vedro, tak se mi rozhodně nechce žehlit....
26. srp 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem vám nějaká rozhozená... manža se po dlouhém rozhodování nalogoval na FB a hned se mu tam přihlásila "kamarádka", která evidentně nechce být jen kamarádka...manža tvrdí, že je to opravdu jen známá, fyzicky ho nepřitahuje, atd... holky já mu věřím, ale dost mě prudí ta ženská a hlavně manžova naivita... ta paní je rozvedená (je o tři roky starší než já), má dvě děti, ale manželovi píše, jak se jí vždycky líbil a jestli by nezašel na kafe, případně mu mává z balkonu, když prý jede okolo...a nebo "náhodou" vychytá jeho linku a sveze se s ním... prý se ho minule ptala jestli s ním může jet na konečnou, ale manža jí prý řekl, že ne... doma mi vždy řekne, o čem si píšou a leckdy si i z její "chytrosti" děláme srandu, ale točí mě to... tvrdím mu, že po něm jde, ale on, že se nemám bát...
možná jsem naivní já, ale přijde mi to od ní dost nefér, když ví, že máme čerstvé miminko a ještě další dítě... možná mi jen pracují hormony v šestinedělí, mám to řešit????
27. srp 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid neřeš,i když tě to štve.Hormony ti nepomáhají,ale hlavní věc je věřit manželovi.Pokud ti říká,co ona řekla a udělala,tak buď v klidu.Chlapi to tak neberou,taky bych v tvojí situaci asi chtěla,aby s ní přerušil kontakt,ale oni to vidí jinak.On zájem evidentně nemá,tak to nebude řešit,ne...Příště,až ho zase pozve na kafe,tak j může říct,že všichni rádi půjdete--i ty a děti:slight_smile:
27. srp 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my taky měli super noc.Kačka usnula po kojení(jen kojení,bez příkrmu:slight_smile:)v deset a spala do 5:15,po dalším jenom kojení usnula v šest a vstávala před osmou.Příkr jsem dávala v poledne,pak už zase jen prso.Koupila jsem si homeo na zvýšení laktace a zdá se,že to snad i účinkuje..
27. srp 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Petrunko, jj, právě že si z toho i takhle utahujeme, že ona s ním třeba jede a říká, že jde na koupálko, tak jsem manžovi říkala, že měl říct že půjdeme celá rodina rádi, jestli nám pomůže s hlídáním :grinning: :grinning: :grinning: no ale chladnou mě to moc nenechává...

tak to je super, že to takhle vedete holky, na to homeo jsem slyšela docela chválu, tak ať vám to vydrží a jen se to zlepšuje :slight_smile:
27. srp 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek