• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
je nam 14 dní :slight_smile:
27. srp 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky,
tak my se včera vrátili z výletu pod stanem. Byli jsme teda jenom jednu noc, vyzkoušet co kluci a super! Byli jsme v úžasném kempu pro děti i zvířata :slight_smile:

Klárko,
souhlasím plně s Péťou, neřeš, je to asi hodně těžké, ale zrovna tvůj manžel mi přijde že je velký poctivec a kdyby chtěl něco udělat za tvými zády, tak to určitě poznáš, myslím že se fakt nemáš čeho bát! A přesně, příště řekněte, že ráni přijdete všichni :slight_smile: :wink:
27. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Klárko, i já se přidávám k zástupům NEŘEŠIT... Jak píšou holky - hormony dělají své, a chlapi toto mají opravdu jinak. A myslím, že Petrunky nápad, aby manža řekl, že přijde na kávu rád a pak do rozzářeného úsměvu dodal ... "s celou rodinou..." je geniální :grinning:

Petrunko, super, držím palce, jsi statečná bojovnice :wink:

Prin, vy jste dobrodruzi - já tedy říkám, že pod stan mě nikdo nedostane, neb by mě (v mém věku) už ráno nic nepostavilo na nohy. Leda by mi do stanu vzali postel z domova :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sin já bych si "milou" paní vychytala taky!! A to doslova a d o písmene - tedy do ruky!! Ano je to šestinedělí a nervy pracují a vím co to je mooc dobře!! Byly časy kdy já mladá po prvním děcku seděla doma na prdeli a kojila, žehlila a chlap si chodil pařit, né dlouho, né chlastat, ale prostě on si hlavu vyvětral, je ten typ který dosti umí bavit lidi kolem sebe, proto ho všude rádi vítají a prostě tyhle husy a to jsem slušná se lepí... Příležitostí by měl až běda..A to nejen mezi mladýma babama, ale najdou se i vdané a to pak jen "vejráš"!! Já jen vím, že kdyby sem vycítila jen minimum nějakého zájmu ,tak bych něco vymyslela na to jsem agent!! :grinning: Páč svojí rodinu né už jen chlapa kterýho máš na vše ale prostě tátu od rodiny si dokážeš uhlídat a jisté babě to dát najevo!! Bože co já stropila scén :grinning: :grinning: :grinning: a to byl v tom chudák nevině :grinning: :grinning: :grinning: ,Ale jak píšou holky třeba to neřeš a vyčkávej, jen já jsem ve znamení štíra, kterej hned "štípne" ......Takže ze mě si možná příklad neber :confused: :zipper_mouth:

Já to bohužel mám v sobě i na obyčejné věci- např. když mi někdo nesedne, to nedokážu překonat a hned se "naježímů a dám to patřičně najevo, vím že bych s tím měla pracovat, ale NEJDE TO!!:grinning:

27. srp 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prostě imulzivní chování a to už asi nezměním, no možná až budu stará,ale i tak bych babu praštila holí :grinning: :grinning:
27. srp 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo jak si na tom s Petíkem v noci s čůráním a plínama??
27. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, skvěle - stále čůrá do plín. A nejen v noci, ale i v poledne.... :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári,jasně,že tě to nenechává chladnou,ale tvůj manžel vážně působí jako hodně poctivej chlap,takže se nemáš čeho bát.
Terko,takže bacha na tebe,jo..?:slight_smile:
27. srp 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky, to jste měly včera vidět, jako že budu pro manžu krásná a přitažlivá, tak jsem se namalovala - po tak dlouhý době mi to dost trvalo, načesala hárošku no a vyrazili jsme ven... chcavec jako blázen, řasenka štípala v očích (a to je voděodolná), hned jsem si do toho hrábla, takže jsem vypadala jako mýválek... :grinning: :grinning: :grinning:

Terez, já bych to taky tak řešila, kdybych neměla dvě děti na krku, tak se do toho Bynova rozjedu hned, ale i tak no, zatím prostě věřím manžovi, že je vše ok, tak nebudu plašit...
pamatuju si, jak u nás byla udělat scénu otčímova první manželka :grinning: :grinning: to bylo hustý, mamce se před tátou pořád dařilo vše tajit a pak se u nás zjevila ta hvězda s tím, ať si táta mámu srovná, že rozbíjí rodinu s třema dětma (aby to nevypadalo tak blbě, děti už byly na prahu dospělosti a jejich skvělá maminka sama udržovala poměr s jistým pánem :grinning: :grinning: )

Veru a Petíkovi se to blíží viď? kam vlastně bude chodit, já to asi prošvihla tím, jak jsem ležela v té nemocnici....
28. srp 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@singid z Bynova jo?pošli foto a já ji tu srovnám:slight_smile:
28. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Sin no jasný chce to fakt chladnou hlavu :wink: Měl by jí chlap nějak dobře odpálkovat!!!

Péťo taky mám pár zkušeností od starších kolegyň takže vím o čem to je a jak se kamarádit se ženskýma, rozhodně kámošky netahat do baráku :grinning: :grinning: :grinning:

Verčo tak to jo, já myslela že už je u Vás nějaká změna, my zkusily druhou noc nedat plínu - prostě se vyčůrá než jde spát a pak ho posadím na nočník kolem 22h +- vyčůrá se, ale spí u toho...
Pak se v noci vzbudí na lahev mlíka a znovu se vyčůrá a do rána byl v poho.. Tak snad už to bude jen a jen lepší!
Včera nám přijel Jiřík z tábora tak od rána peru!! A za chvíly nám začne kolotoč, koukala jsem opět zvýšení zookroužku na 2000 kč za školní rok a 2000kč za lidušku, můžu být ráda, že nedělá žádný sport i když co není může časem být... Ale asi né..
Jiřík by rád želvu suchozemskou, nemáte některá nějakého známého chovatele?? To by bylo fajn, že bych měla dárek na vánoce.

Kristík je stále na mlíku! Holky mě by se kráva vyplatila :grinning: Jak je akce na mlíko tak beru 2 kartony minimálně!! :sunglasses:
28. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez jak myslíš na mlíku, dáváš jako obyč teplý mlíko???

já právě přemýšlím, malému budou 2 roky, jestli už ráno nezrušit mlíko (UM), večer to asi neprojde, ale ráno by mohlo, aby už začal normálka snídat

Péťo :grinning: :grinning: :grinning: díky

28. srp 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári dávám mlíko z krabice, třeba KUNÍN atd... já teda UM dávala po tom roce, asi do 2 a půl, možná o něco dýl..
Když narazím na to mléco LACTEL koupím to, je taky výborný, u nás to zatím nejde zrušit ani večer, v noci ani ráno!! Jak otevře oči řve : mlíko!! Mamíí mlíko, tak ho upozorním, že mě ani nepozdravil :grinning: řekne dobré ráno maminko, prosím mlíko :wink: :slight_smile:
28. srp 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mami29 Gratuluju ke krásnýmu miminku,už jsem posílala gratulaci na FB,ale gratulací nejni nikdy dost :grinning: .

Holky,tak ještě dodatečně přeju oslavencům vše nejlepší,nějaké narozky a svátek tu byl :slight_smile: !

A teď už přesně si zase nepamatuju,co jsem dočetla,sakra.Jen teď tady ty poslední příspěvky :slight_smile: .
@singid Klárko,já se držím pravidla důvěřuj,ale prověřuj :wink: .Chlapovi samozřejmě věřit můžeš,ale je dobrý nenechat se opít rohlíkem respektive ukolíbat naivitou.Já jsem teda spíš povaha,že jde chlap na kobereček a za rámeček si to nedá :grinning: ( i když je čistý jak slovo boží) asi bych mohla být milejší a klidnější...ale chlapi jsou chlapi a přemýšlej opravdu úplně jinak a to zejména spodkem :grinning: .Tim tě nechci vyděsit a nervovat neb jsou fakt případy,kdy druhej není vinen pokaždý když na něj začne někdo dorážet.Já osobně bych se musela zcvoknout :rolling_eyes: ,že před mladym panem doktorem se začne přiblble usmívat a blemcat skorem každá :rolling_eyes: .Ale tak se nezapomeň občas pozeptat jak se věc s kamarádkou má :wink: ať máš přehled o podávaných informacích (zda si příliš neprotiřečí apod.).Každopádně si myslim,že je to na manžovi,aby jí odpálkoval a schvaluju styl,že rád přijme pozvání...s celou rodinou :grinning: :grinning: :grinning: .A ty se uvolni,v klidu to vydejchej neb v době šílení hormonů se všechny tyto události zdají mnohem šílenější než ve skutečnosti jsou :grinning: .

Jinak add mlíko,u nás teda Janička pije normální mlíko od roka a půl,co jsem jí odstavila.Měla jsem teda v plánu jí dát UM,ale ona to prostě nějak nechtěla a vůbec to nepila,takže ráno má hrnek mlíka a jogurt a pak má jogurt ještě během dne.Jájina teda je na jogurtech a ztimjsem jí nezkoušela dát nai UM ani normál mlíko..zrovna to začnu řešit každym dnem,co jí dát neb kojim už jen večer a směřujeto k úplnýmu odstavení :confused: .U nás se teda hodně jogurtuje,kupujem půl kilový bílý jogurty a z toho holkám dělám svačinky,aby jsme jim mohla nandat kolik zbašt a obměňovat to odle chutí) a né jen malý jogurtík.Nejvíc u nás frčí piškoty na to bílý jogurt a posypat grankem...obě se potom můžou utlouct.Takže u nás se spíš dodává mléčná strava takto.No uvidim,jak Jájina zvládne normál mlíko(my teda kupujem bio mlíko).Zkusim jí dát ochutnat a uvidíme,co na to zažívání.Jinak hotl bude zatim UM.Jinak se mi ani jedna na nějaký mlíko nebudí ani v noci ani ráno,u nás se prostě spí a jen ve velkých vedrech jim dám flašku s vodou.Jájina se občas vzbudí a cucne si a chrápe dál :slight_smile: .
28. srp 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez, Petík na nočník odmítá sednout - jedině čůrá vestoje... :rolling_eyes:

Klárko, ano, začne mu to - poprvé jde ve čtvrtek - 1.9. Bude chodit do Tylovky, ulice, ve které teď bydlíme :wink:
Počkej ty statusy, už jsem to tady slibovala.

Zatím ladím korupční taštičku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Holky, tak já zítra končím RD a nastupuju do práce na plný úvazek. Tedy přesněji řečeno papírově jdu na plný taky od prvního, ale už tyhle tři dny tam prostě budu celou dobu - jsou opravky a je třeba dost věcí připravit a udělat. Těším se. Petík bude ještě tyhle 3 dny s mamkou a ve školce pak jen dopolko, možná i míň - to doladím zítra, jakmile zjistím, jak budu prvního v práci. Myslím, že mu kolektiv velice prospěje, on děti miluje. Ale nepopírám, že mám DOST strach, jak to vše bude................!!!
28. srp 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k mlíku - i když už tady diskuse na toto téma proběhla. Dávala jsem od 2 let normální mléko, ale kupovala jsem čerstvé - ne krabicák.( Přece jsme tady s makinkou zkoumaly ten rozdíl :wink:)
Petík ale měl to návykové pití - pil mlíko z flašky a tím se ucucal do spaní - v poledne i večer. Bylo to pohodlné pro mamku, když ho hlídala 3x týdně, když jsem byla v práci, tak jsem to neřešila. Stěhováním jsem tento zlozvyk ze dne na den vymítila. Takže jogurtujeme asi tak jako u Bellatrixů. ALE před pár dny hošík večer kromě takové plavací trubky okousal i zeď, tak nevím, jestli to byl jen vrtoch, nebo mu ten půllitr mléka denně začal chybět. Z hrnku mlíko nechce, tak uvidím - ono se to ustálí :wink:
28. srp 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo tak alespoň, že čůrá :wink:

Já ho před chvílý zvedla z postýlky ( to víš zatím těch jeho pár kilíček unesu) :wink: a posadila na nočník ( byl vláčnej a musím ho přidržovat) , vyčůral se a uvidím co v noci...

Držím palce se školkou! :wink:
My až příští rok a jsem ráda, páč možná už se mateřská opakovat nebude tak ať si to užiju :slight_smile:
28. srp 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo taky kupuju ty mlíka i "lepší" ale prostě on vypije litr denně a to by mě ani mateřská nestačila :grinning: ,dostává sýry a jogurty má skoro denně, mlíko z hrnku taky nepije, ale flašku má né cucací, on jak neměl dudlík tak jsem dala vždy pevný cucáčky na lahev.
28. srp 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to chci vidět s tím naším konzerváčkem, jak ho naučím na mlíko...asi to bude taky jen z lahve, neb z hrnku pije jen šťávu.... ale myslím, že až to ochutná, tak tvrdě odmítne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Veru, díky tvé "korupční taštičce" mám poprskaný celý monitor, zrovna snídám a pila jsem čaj, když jsem to četla.. to mě fakt pobavilo...

Bell to si piš, že se každý den ptám, už mi říkal, že mu to asi nikdy už neodpustím...řekla jsem, že jo, ale až si s ní přestane psát...a včera sám říkal, že ani na FB nepoleze, že tam na něj určo číhá :grinning: a taky že jí viděl na balkoně s jejím přítelem, ale prý dělala že nevidí... tak to taky značí o jejích úmyslech...mrcha...
jen abyste si nemysleli, že jsem žárlivka bláznivá... manža má spoustu kamarádek, z 90% je všechny znám, jsou to sympaťandy a fajn holky, a přesto se nebojím, ale u téhle mám takové divné chvění, možná předtuchu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. srp 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klári a ona je z Bynova? Představ si to samé zažívala kámoška, její chlap jak šel kolem paneláku tak tam taky na něj "házela" okem jedna slepice, snad se i znali z dřívějška a ta moje kámoška z toho taky 2x odvázaná nebyla..Páč se vyloženě natřásala a jak mohla tak zdravila atd...

Dělám šťávu z bezinek a i bezinkový likérek, ale ten až večer :wink:
Musím sundat a srovnat ty haldy prádla co tu na mě čekají!!! ÁCHJO! :rolling_eyes:
29. srp 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Veru,já věřim,že školka bude Ok :wink: .Zrovna Tylovka nejni žádná megalomanská budovatelská stavba a těch dětí je tam asi až po okraj,ale i tak to budí dojmem spíše komorní společnosti :grinning: .A Petík to zmákne :wink: ....nějaké ty úplatky se každopádně budou hodit :grinning: .Janička teda chodí do školky s nadšením...ale že po školce musíme jít na jeden kopeček zmrzliny..to se musí to jako opravdu jooo.Od rána zkoumá oblohu,jestli bude hezky a jestli bude příznivá konstelace na zmrzku :grinning: .No a kompletní odplenění taky přijde :wink: ,třeba mu ten kolektiv dodá isnpiraci až uvidí,že děti používaj malý záchůdky apod. :wink: ,přeci jen to bude něco zajímavějšího než nočník :grinning: .

@terezam22 @singid Ty jo holky a neni to ta samá slepice? :confused: Klárko to chvění je nejspíš od toho,že kamarádky,který znáš se před nim nepitvořej,zatim co tahle vtíravě doraží bez ohledu na to,jestli je chlap zadán či ne,potvora :angry: .
29. srp 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Ahoj Verčo, dneska jsem šla kolem OA a viděla jsem tě sedět před školou na lavičce s Tučkinou, Luďkem Beranem a ASI Štáchou. Ouplně jsem se za vámi chtěla vydat, ale nakonec jsem nechtěla dělat trapku :grinning:
29. srp 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Verčo,
no dobrodruzi nevím, ale chtěli jsme to vyzkoušet, a naprosto paráda, jela bych s nima zas :slight_smile: Hele, ty jsi nervózní, a co teprve studenti :grinning:

Terko,
pořád se ti Kristík budí jo? My teda v mlíku nejedeme, Rostík spí celou noc a když se vzbudí, tak maximálně na vodu, ale karton kupujeme taky :grinning: Teda dneska jsem byla v Lidlu zrovna a neměli, jsem myslela že mě šlak trefí, od pondělí akce a ve dvě už nemají, mě to pěkně se... :angry:

Bell,
Ježíš, tak to já už se na pana doktora budu radši jenom mračit :grinning: No u nás je taky mléčná strava, jogurty, jogurty a zase jogurty a sýry... :slight_smile:

Klárko,
hele, já bych možná jak bych tu dotyčnou viděla na balkoně, nebo v okně, tak bych ji ještě pěkně zdvořile pozdravila :grinning: A neboj, bude to v pohodě :wink:

Holky, tak já nevím, ale my jsme flašku snad ani u jednoho s kluků neměli...vlastně jo, u Járy, ale to byla 125 ml a jenom chviličku, tak měsíc a Rostík vůbec...a mléko kupujeme klasika krabicové, já to nějak neřeším, možná je to špatně, ale ani mě nějak nenapadlo řešit jestli todle nebo tamto mléko :confused:
29. srp 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prin jo stále na mlíku, jak v noci řeknu že není tak začne řvát - trošičku mlíka, kapičku mlíka apod.....
29. srp 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky ho jěště drží prsa!! :grinning: jak se tulí hned mi vytahuje triko a jde si cucnout zda tam fakt nic není!!
29. srp 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristík je pěknej loudil:slight_smile:)))))
29. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, mamky :slight_smile:

Děkuji za slova útěchy a naděje, opravdu to potřebuji... :grinning: - panák to taky asi spraví, ale aby ze mě nebyla akoholička, že?!

Terez, ano, máš pravdu, hlavně že čůrá, období, kdy to několik hodin zadržoval, máme zdárně za sebou - rekord byl 8 hodin a to už jsem opravdu měla dost nahnáno!!!!!

Leni, ANO, vidělas správně a mělas nakouknout blíž :wink:

Prin, já nejsem nervózní ze školy, ale ze školky :grinning: A studenti??? Jen ať se těší - v pátek od 10 učíme podle rozvrhu :grinning:

Klárko, já tě chápu, taky by mě ta "madam" asi pěkně sr...!!!
A korupční tašitčka tě pobavila??? :grinning: To jsem ráda.
Hele, tak abys to měla v detailech - mám to totiž promyšlené - začnu nenápadně - Petík přinese na uvítanou atšku výtvarných potřeb pro děti... No a když to čůrání bude špatenka :wink: tak nachystám Volume 2 zaměřenou na pančelky, začnem čokoládkama, ale mám strach, abychom se pak přes víno a likéry nedopracovali až k destilátům... :grinning: - jooo a můj introvertní manžel hlásil, že klidně na besídce bude hrát hříbka :grinning:
No už nám z toho hrabe noooooo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. srp 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Prin,usmívat se můžeš,ale nepitvořit se ,nepitvořit :grinning: :grinning: :grinning: !

@verca111 Veru,jo táááákhle uplácet :astonished: ,ty brďo,tak mě ani nenapadlo,že bych místo Janičky měla uplácet úči....já bych je hnala :grinning: .Dary až podle zásluh :sunglasses: !
29. srp 2011 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, on má Petík nějaký úplatky v paži :grinning: A neboj, myslím, že pokud ho ze školky nevyloučí, tak nepochybně budou mít dost velké zásluhy. No uvidíme no... Ještě dvě noci klidu a ta další, to bude asi masíčko.....
29. srp 2011 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj...tak jsem zvládla kontrolu kyčlí autem a s oběma dětma..bylo to v pohodě.Kyčle dobrý,zase v říjnu a pak snad konec. teď krmím a pak musím udělat rejži pro nás. naštěstí směs máme ze včera.
30. srp 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek