• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
@verca111 hříbek na besídce mě fakt dostal...:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, tak hlavně, že se manža hlásí jen k plnění hereckých úloh :grinning: :grinning:
Petík si je určo omotá kolem prstu :grinning:

Peťo, jsi šikula:slight_smile: nás kyčle čekají 13.9.

Bell :grinning: já bych se raději ani neusmívala, hned by určo zkoumal chrup a kdoví co by našel... už teď mám vítr, v září nás to čeká celou rodinku... uffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

my byli s Dádou včera u zubáka, oba jsme ok, jen se nám chňapík poprvé bál a nechtěl si sednout na křeslo. Tak ho držel tatínek na ruce a pan zubař vyšetřoval vestoje :grinning:
31. srp 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Pár praktických info:

Ve školce v Malé Veleni jsou stále 2 volná místa - tel: 412 586 531

V DDM Březiny bude burza - příjem od 19.9. (9-16h), prodej od 20.9.
A taky tam je kroužek pro prcky - Dovedné ručičky.
A chtějí udělat dopolední klub pro maminky - hledají i vedoucí.

No a já jdu podepisovat horu oblečení a zítra nám držte palce - skoro ani nevím, komu víc..!!!

31. srp 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Dnes vyjíž´dka s tchýní do Němec, ale jen za hranice :wink: , ve Hřensku se malej zeblil jak amina, tak jsem mu dala můj svetřík a napasovala mu ho do kalhot, mě nenapadlo, že mu bude v jiném autě zle...
Pak už byl OK, a vše zvládl, jen dost otravoval a chtěl do vozíku tam kde se dává nákup a podobný hovadinky...

Verčo palečky držíme a taky se netěšíme na školní rušný kolotoč :confounded:

Prasata nám opět zryli nechutně louku, už jsem normálka nasr...

Za chvíly má přijet sestřenka s přítelem, budeme grilovat a popíjet, tedy jen my děvčata :grinning:
31. srp 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau.Hlasim navrat z dovolene.Rokytnice+Cesky Raj.Super!
Zas nam prejmenovali nazev.Desne me ta veta vytacela,tak jsem zazadal o zmenu a kupodivu to vyslo. :wink:
31. srp 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..
Veru,držím pěsti se školkou!!!
Naše dítko ráno nemohlo dospat a bylo první ve školce a hned oznámilo pančelce,že se na ni moc těšilo!!:slight_smile:Pak tam dorazil synovec,šel poprvý a prý v pohodě,Šimonek se ho ujal,odvedl do třídy a Matýsek ztratil o rodiče zájem.Věkově smíšený třídy jsou náhodou fajn...
1. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak a Kristík má teplotu a je celej vláčnej, to jsem si nemyslela že nás to postihne na začátku školního roku :frowning2:

Dnes u školy jedna mamina naháněla prvňáčka, měl už odpor ke škole asi dlouho a tak jí běhal kolem stromu aby ho nedostihla, tvářil se velmi vzpurně a po nějaké době kdy už zvonilo a oni byly poslední vešel tedy spíše byl dotlačen do školy, neuběhla chvíle a vidím jak opět "bere čáru" a mizí pryč po schodech, opět ho mamina honila a po nějaké době vzala do náruče, kopal a byl očividně z nástupu do školy rozhozený..........
Pokud nechytne dobrou učitelku a kámoše tak si myslím, že rodiče mají o "zábavu" postaráno!!
1. zář 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky,zdravím a mám prosbu nemáte někdo telefonní číslo do Hefaista?? Na netu nemůžu najít asi špatně hledám děkuji
1. zář 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ryangi Dančo,na netu jsem ho taky hledala a není tam...mám ho přímo z Hefaista 777 604 556
1. zář 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 snad bude Kristík brzo ok.No,to musela být zábava..akorát pro tu maminku asi moc ne...
1. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťo dík ,dala jsem mu Brufen sirup a spí...

Jo jo mamina z toho odvázaná nebyla...
1. zář 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrunka01 zachránila jsi mě mooc děkuji :slight_smile:
1. zář 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Terko, tak to mě mrzí. A měl jít dneska do školky? Ať je mu brzy lépe.
1. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem školkáčkům přeju, aby se jim ve školce líbilo a příští dny a týdny se obešly bez slziček.
1. zář 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni do školky nejde, jsem doma do příštího září, takže až na jaře půjdeme k zápisu, no a představ si, jen co se vyspal tak vstal ,že mu je dobře, byl venku( udrž dítě v baráku) v paneláku to je možná jiný, ale u nás kdy je dům otevřený celý den tak to nejde, nyní je v pohodě, tak uvidíme co večer..

Jinak hlásím "úspěch" ohledně spaní v noci bez plíny, zatím je to v poho, dám mu mlíko pak se vyčůrá, jde spát, kolem 22h ho posadím na nočník a v noci ho bere šoupání se po peřině - dělají Vám to děcka?? Ten jede o sto šest...!! Tak ho vezmu dám vyčůrat, většinou tak kolem 1h +- ráno a pak vydrží až do rána!!

Přál by si velkou postel ,ale zatím není čas něco vymýšlet, tak je v postýlce, přeci jen máme te´d ten barák na prvním místě, tak snad se dočká :slight_smile:
1. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky :slight_smile:

Jen telegraficky - ráno to proběhlo hladce včetně vstupu do třídy - ale pak se Petíkovi šla pověnovat pančelka a on zbystřil, že je něco špatně a spustil ječák, takže jsem tak tak stihla předat korupční taštičku a už jsme s manželem prchali... Po 30 minutách (nekonečných) jsem tam volala a že už nebrečí, že je zatím OK. V 10 vyzvedl Petíka Adam. Petík v pohodě... Počůral se až doma před obědem... uuuuuuufff. Zítra půjde domů až po o. Tak uvidíme ráno, až ho tam povedem (dneska nevěděl, do čeho jde), jak bude spolupracovat...
1. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky dneska jsem zbitá jak pes... tak jen rychle
marůdkům přeji brzké vyzdravení - Terez šoupání po peřině?? to nevím jestli Dáda dělá, ale je v jiné místnosti, tak možná i že jo... po polštáři klouže určitě, večer na něm usne a ráno tam má nohy... :grinning:

Veru jste šikovný, ale myslím, že zítra vám to tak neprojde, jestli má Petík za ušima a myslím, že teda má, tak to bude trochu horší, ale nechci strašit... :wink:
1. zář 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárko, nestrašíš - je mi to totiž jasný... Za ušima jsem mu to důkladně vymyla, ale nevím, jestli to bude stačit :grinning: Zítra už u branky bude vědět, co nastane, ale on se (snad) vyřve a je Ok. To čůrání asi zítra nastane, obávám se... :frowning2:
1. zář 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Terko,
Kristík je ještě v postýlce? A vyspí se? my právě už uvažujeme že Rostíkovi koupíme velkou jako má Jára, on ji měl už někdy kolem roka

Verčo,
všechno bude v pohodě, neboj! :wink: Taky jsme si užili řvaní, já řvala prní den a když jsem zjistila, že jakmile odejdu je klid, tak druhý den ikdyž jsem ho tam táhla a docela cestou stávkoval, tak jsem ho tam šoupla a byla jsem v pohodě! Petík je šikulka, tak to zvládne taky :slight_smile:

No Jára je ve školce v pohodě, letos tam už i spí a těší se, snad mu to vydrží :slight_smile:

Maki,
a co vy ve školce?
2. zář 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Prin Jiřík byl v postýlce do 4 let, nyní máme přeci jen místa více, tak uvažuju jak to zrealizovat aby měl každý svůj pokoj, nebo místo v jednom..

Klári myslím tím šoupáním, jako když to...no však víš :grinning:

Dnes u doktorky- Kristík dýchání čisté, ale mandle prosáklé a je to počínající angína, takže sirup OSPEN po 8h a jsem ráda, že je před námi víkend a nemusíme nikam, páč od pondělí škola+ kroužky a holt malej nemůže jinak než s námi...
2. zář 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, Danečkovi se párkrát stalo, že se ve školce počůral, ale to chodil na 5 dnů v měsíci. Prostě mi dali v pytlíku kalhoty a měl tam něco na převlečení, takže se svět nezboří. Těším se, až budeš vyprávět, co dneska a jak reagoval. On to zvládne, šikulka :slight_smile:

Terko, já myslím, že je jedno, že je v postýlce, pokud ji nebezpečně nepřelézá a vejde se do ní. Dáda šel do velké postele přesně na 2. narozeniny, ale postýlku měl vedle sebe v pokojíčku (to jsme chtěli toho druhého prcka, ehm) a párkrát si do ní chtěl sám ještě vlézt. OSPEN jsme měli taky, Dáda je na něj ale alergický, takže ho měl naposledy. Celej se po dvou dnech osypal.
2. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak máme za sebou první pracovně-školně-školkový týden (tedy prakratičký) a já si konečně v klidu pohovím doma. No bylo to dneska napínavé :grinning: Ráno už Petík vydával zvuky znamenající nevoli, když jsem zvonila na školku... Tatínek měl povel ho hlavně držet :grinning: Cestou do šatny začal zlehka a dole už byl řev jako prase!!! Do třídy šel jakoby omylem a když si to uvědomil, vycukl se paní učitelce, ale já mu lípla pusu a posunula ho zpátky k ní a pěkně jsem za nimi zavřela dveře. Ne že by to bylo lehké, ale v takovou chvíli se snad ani nic jiného dělat nedá...
Babi vyzvedávala po o. Paní učitelka se ptala, kde má Petík slipy :grinning: (Nedávám je, zdržují při zachycování čůrání..) - ale asi to přehodnotím a v PO (už jde na celý den) mu je dám, neb by mohly slušně zachytit případné bobo... :grinning:
Petík se nepočůral - je to prostě herec, asi jim to pěkně dávkuje :wink:
Ale prý strašně ječel, když ho vedla na záchod... (on ho nesnáší... - tak si holt snad zvykne).
Možná to zní necitlivě - ale není to tak, opravdu jsem z toho trochu přepadlá, ale bojuju s tím, protože by mi jinak šlehlo.....

Terez, u nás se nešoupe :grinning:
2. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo u Péťi, nebo u Vás?? :grinning: :grinning:

Neboj Petík si zvykne, taky jsem zvědavá na prcka, vždyť Jiřík začal něco málo po 2,5 letech chodit aspoň na 5 dní..
Prostě ho občas dám do Bělinky na den, no co jiného, aby si zvykl.....
Pamatuju na Jiříka ve školce nečůral a držel to až domů, bylo to o nervy..!!
2. zář 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já když si vzpomenu na Březinskou školku....a teď na tu kam Janička chodí,ach jo njn.Kéž by to tak bylo všude.Pro Janičku jsem si hned první den v nové školce šla až ve dvě odpo a ona ani ze školky nespěchala :grinning: .Je fakt,že jsem celý dopo kroužila kolem školky,ale pak mi pančelka do telefonu řekla,že je v poho a vydrží v klidu až do odpoledne,tak jsem jela dom :astonished: .Ještě ani jednou nekňourla,že by tam nechtěla,naopak by tam chtěla i o víkendu a celou dovolenou povídala o školce a o kamarádkách a jak jim bude všechno vyprávět a že musí pančelce přinýst fotku a že prý s i sní bude povídat jak vypadá Turecko.Ze školky nosí obrázky vlajek,co se přes prázdniny naučili neb probíraj cestování....no prostě,že jo no.Při počítání do dvaceti už se splete jenom občas a na zimu jim máme pořídit kvalitnější oblečení neb chodí ven za každýho počasí zkoumat přírodu jak se mění :slight_smile: ,dětičky prostě ani nemaj čas a pomyšlení na nějaký zlobení či stejskání si :slight_smile: .Ale fakt prostě nechápu proč to tak nemůže být ve všech školkách(tim neřikám,že v žádný jiný to neni :slight_smile: ),ale mělo by to tak být prostě všude :slight_smile: .

A přeju všem marůdkům rychlé vyzdravení a nově nastupujícím školkařům :grinning: ,hodné pančelky a fajn nové kamarády a vítám Maki z dovči :slight_smile: .A ještě jsem něco dočetla a teď si do pr...nemůžu vzpomenout,co to bylo,ale zkusím ještě něco dočíst :slight_smile: .
2. zář 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verca111 Nezní to necitlivě, naopak postupuješ ukázkově. Každé dítě si tímhle musí projít, musí si pořvat a pak si zvyknout.

@bellatrix13 Učej se vlajky??? Jinak jsem ráda, že si Janička v nové školce krásně zvyká a je vidět ten rozdíl oproti tomu, co chudák zažila loňský školní rok v Březinách.
3. zář 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Max jde az od pondelka,vis...Ve stredu jsme prijeli z dovci a bylo to hekticky.Navic ho zrejme ted budu davat jen na 5 dni v mesici,tak chci,at to ma v kuse.
3. zář 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 Neser s tou vasi skolkou!!!! :grinning: Normalka zavidim!Max na Starak jeste ani nevlez a ja musim rict,ze moc dobry reference nemam.... :unamused: Ucitelky pry jen na zahrade popijej kafe a haranti si delaji co chteji.Jinam,nez na zahradu chodi mimimalne,skoro zadny divadlo,nic takovyho.Jsem na to zvedava,ale jestli me naserou,udelam tam zle,bo ja chci,aby se tam ten kluk taky neco naucil.No uvidim,nac stahovat kalhoty,kdyz brod je jeste daleko.
3. zář 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tereeeeeeeeeeez - u Petíka samozřejmě :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terez u nás ani tak ani tak, ale manža už odškrtává dny do konce šestinedělí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bell se školkou máte fakt štěstí, nám říkala sousedka, že školka tady nahoře v Želenicích je taky fajn,hodně se dětem věnují, divadla, ...atd... tak zkusíme na zápis a jestli nás vezmou, když jsem doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ráda bych, děti má rád, tak si myslím, že s kolektivem nebude problém, naučí se spoustu nových věcí :confused:
4. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek