• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Děčín. Maminky, těhulky, snažilky.

2. května 2013 
Klári chlap mohl odškrtávat jak chtěl - po šestinedělí nehrozilo stejně... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holt někdo může hned po porodu a je v poho, druhý si počká ,že... :sweat_smile:
4. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Leni,no neni to že by se tam dřeli zeměpis na písemku :grinning: ,ale prostě teď v létě byli všichni někde na nějaký dovče,tak si všechno ukazovali na mapě,kdo kde byl a povídali si o tom,řikali si jak se tam říká dobrý den a jakou maj vlajku,Janička třeba chce porád tančit Řecké tance :grinning:(teda v jejím podání je to nějakej třesokrut a házení nohama do stran :grinning:) neb si to ve školce zkoušeli s pančelkou a děsně se jí to líbilo.A samo probírali i ČR jaký krásný místa u nás jsou,prostě nebiflujou,ale je cestovní sezona,tak si to dali jako téma ke hraní.
@makinka.1 Maki no hele,jak psla Miranda,kdby se ti něco nepozdávalo,tak by měli mít nějaký ten vzdělávací plán k nahlédnutí.Možná i při schůzce rodičů by bylo dobrý se zeptta,jestli můžou rodiče dávat nárhy na témata k učivu.A taky máš IP :grinning: .Držim vám palce :wink: .
Holky,tak mě tak napadá,že by možná byla účinná invaze maminek do vzdělávacíh plánů školek.Prostě něco jako než si stěžovat,tak je bombardovat nápadama :grinning: .Ovšem muselo by se opravdu neodbytně :slight_smile: .Já nedáno mluvila s kámoškou,co dělá pančelku v Želenický st.školce a i když je zrovna ona taková nápadů plná,tak mi stejně přijde taková prkenná neb by jí ani nenapadlo,že by takhle mrňavý děti zajímala třeba sluneční soustava neb země světa,tak pak to po rozhovoru zvažovala,že by to tyk mohlo být spestření :slight_smile: .

Jooo jinak hlásím,že včera už i IKea stáli zase auta,takže se zákazníci nenechali odradit.Skalní Ikeáci tam přeci jen zašli.My teda né :astonished: .Chtěli jsme tam jet v pátek :rolling_eyes: naštěstí nám to časově nevyšlo.Měli jsme jet popřát prababičce k narozkám a cestou dom Ikea...no tak jsme si trochu oddychli,že to nevyšlo :rolling_eyes: .Jeli jsme teda a ž v sobotu,ale cestou od prababičky jsme přeci je zajeli radši na Zličíně jen do Metropole pokoupit nějaký zimněpodzimní hadříky(máme skorem hovno neb toho ještě moc nemají a když tak za plné palby,takže pojedem až na podzimní výprodej) a cestou dom jsme jeli kolem Ikea a zčíhli situaci.No prostě jsme asi sralbotky,ale pojedem tam až se to kolem těch výbušnin trochu uklidní :rolling_eyes: .
4. zář 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 , @singid ..holky add PO šestinedělí jo :grinning: ...já si pamatuju jak jsme na jednom srazu s babama probírali porody a když jsem nahlásila jak jsem rodila velký děti,tak jedna kámoška vyvalila bulvy a první otázka byla ty jo a přežilas to :grinning: (no tak evidentně jo :grinning: ) a další byla jestli se mi spodek ceelj v pořádku zahojil a jestli už můžem tento..že :grinning:( bylo to opravdu chvilinku po šestinedělí) ,tak když jsem řekla,že jsem celá v cajku a vše funguje jak má tak valila bulvy dál :grinning: .Teda asi jsem to řekla trochu jinými slovy :grinning: ....Ovšem řekla bych,že u ženských jde po šetinedělí taky o to,že spánek a chvíle odpočinku jsou mnohdy vzácnější :grinning: .
4. zář 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki,
aha, já myslela že Max de na celý měsíc?! To se ti nechce dávat jo?
4. zář 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@prin Ja bych ho mozna i na celej mesic dala,ale v zime je to u nas desne narocny,prokopat se snehem,nasadit retezy a to vsechno absovovat jeste s Em.Takze mozna ted na podzim,kdyz se mu bude libit,muze chodit na cely mesic a jestli to pujde,tak v zime jen na 5 dni,kdyz tu bude R.aby ho odvezl on a ja mohla zustat s Em doma.
4. zář 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vam predstavuji noveho clena nasi rodiny.Jmenuje se Valentin Sharrit Faundland,narozen 14.4.2011 ve Slapanicich u Brna.Otec Uduk Ště-Kot North,matka Dora(Srbsko).Rasa Saprlaninsky pastevecky pes.
Dneska ho Romca privezl.Je to zlaticko,deti jsou z nej nadseny,vlastne my vsichni.Ted venku steka,asi se mu styska,ale snad si rychle zvykne!
4. zář 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makinka.1 Maki,řikala si štěňátko? :grinning: tohle je spíš pěkný tele :grinning: a až to doopravdy vyroste... no to potěš :grinning: :grinning: :grinning: ,ale je fakt ,že baráček uhlídá...a v zimě vás může tahat na saních do města :grinning: :grinning: :grinning: .Kolik toho tak to psí miminko spapá? :grinning:
4. zář 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki štěňátko??!! :grinning: Spíše hovádko :grinning: teda velikostí!! :wink: Je krásnej.!!

Dnes Kristík v čekárně : Skáče..
Říkám mu : Neskákej ,nameleš si pusu, a on s přehledem frajera odpoví: Ozbiju si HUBU!! Já měla co dělat abych nevyprskla smíchy,ale zachovala jsem kamenou tvář, řekla mu že takhle se to neříká a byl klid..
Teda relativní, páč včera zedník řekl :Do pí...A náš malej se to jal opakovat do tý doby než dostal malý pleskanec přes pusu, že se to neříká, byl zaprdlej a naštvanej, že on nemůže!!
Holky ten mi dá asi jěště čouda!! To bude ostudy.........Jako že on těžkej provokatér asi bude lupmačit!
5. zář 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Max je v ustavu!Zeny,on se fakt tesil,nesimuloval to :grinning: .Jeste jsem ho chtela vyfotit v satne a on se hned sapal po klice,rekl uce,jak se jmenuje a ze nese bombony pro deti a bafnul hracku a byl tam....Ema nicmene taky,vlitla tam v botach a nemohli jsme ji vypudit. :grinning:
Ja su tak stastne!!!!!! :wink: :grinning:
5. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@makinka.1 Maki,tak to je paráda Max to vzal sportovně :grinning: :grinning: :grinning: .Asi tam na tý vaší samotě u lesa pochopil,že školka je vlastně ouplnej ráj :grinning: :grinning: :grinning: ....a máma daleko :grinning: :grinning: :grinning: .Nepsalas už dřív,že se Max ujišťoval,že do školky chodí jenom děti bez rodičů :grinning: :grinning: :grinning: ?
5. zář 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo,deti bez rodicu.....
Ale byla jsem byla prehnane optimisticka.Pry asi pul hodky,co jsme odesli trochu fnukal a kdyz sli na zahradu,tak i plakal.Ale pak pry ho uca utesila a pochovala ho na kline a dobry.Mela jsem zveda,tchyne tam driv delala a tak sla kuchyni a kucharky ji nechaly koukat oknem na zahradu,aby ji Max nevidel.Kdyz jsem pro nej prisla,tak tam teda sedel jako hromadka nestesti,ale pry uz plakat zitra nebude a bude si hrat.Dostal za odmenu masinku Jamese do sbirky.
Jo ale nasrali me hned prvni den.K obedu cocka s PARKEM!Woe,co je to za hlavni jidlo pro skolkovy dite?
5. zář 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Marti, milluju zvířata, miluju psy... musím říct, že jsem z vašeho nového přírůstku do rodiny úplně unešená!!!
5. zář 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenik_25 Az se tu zabydli,tak prijdte!
5. zář 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. zář 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
Maki,nádherný psisko,ale trochu velký...:slight_smile:.Přeju nenásilný a pohodový vstup do školky
Holky,co děláte s oblečením,co už dětem není?Prodáte něco na netu třeba?Musím to tu projít,už to nemámkam dávat.Nejradši bych to někomu dala-chatita,nemocnice-nemáte někdo zkušenost?Některý věci asi rovnou vyhodím,ale jinejch by byla škoda.
5. zář 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To naše miminko buď jí,spí,nebo brečí...neumí být vzhůru a nebrečet...Jak ji mámbavit hračkama,dávat na bříško..,když pořád ječí?Už nevím,co s ní
5. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Ja davam skoro vsechno na MMB,co je vic onoseny davam zadarmo k objednavce.Docela prodavam. :wink:
To je blby,ze breci.To ja neznam,v tomhle jsem mela naprosto pohodovy deti.Rvaly jen kdyz bolelo brisko.
Psisko ma uz ted 29 kilo. :dizzy_face:
5. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Maki,
Max bude v pohodě, tímhle si musí asi projít všechny děti! Jára v pohodě a dneska mi ho učitelka nemohla servat z krku jak nechtěl, ale protože vím že je v pohodě a taky byl, tak jsem to nijak neprožívala. Odpoledne se usmíval a zítra de prý zítra zas! Prostě čas od času to zkusí :wink: :slight_smile:
Jo a s těma obědama, to si holt zvykej...taky může být hůř. U nás mají děti třeba kečupovou pomazánku a podobně, už se ale nedivím!

Péťo,
tak to brečení znám zase já a nechci tě vyděsit, ale nepomůže nic, musíš to přežít a přežiješ neboj :wink: Ale je to šílené, chápu tě naprosto přesně :confused:
5. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kecupovou pomazanku?Proboha z ceho to je,krome kecupu?Tak tomu nejak nerozumim... :confused: Ale kamaradka psala,ze v Rokycanech zase davaji nivovou pomazanku,ja uz se nedivim nicemu :angry: .Tchyne delala na Staraku hospodarku a jak videla jidelnicek,tak se docela zhrozila.Pry kdyz schvalovala jidlo,tek parek nepovolila nikdy.Cocka byla s vajickem.Si na tohle nejak nechci zvykat.....
Bell,nastvi nas,jaky jidlo je v Monte??? :grinning:
5. zář 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrunka01 Petru,já měla obě mimina uječený a pomáhalo jen když jsem je nosila :grinning: .Taky jsem do zblbnutí na ně dělala ksichtíky a taky máme prstový maňásky .....no prostě,buď spaly nebo jedly nebo řvaly :grinning: ,ale když jsem je bavila či nosila tak byl krásnej klid.U Jájiny teda to bylo o něco lepší ta se musela chca nechca naučit v klidu usínat a opravdu se naučila,takže to pak bylo relativně neuřvané mimčo aspoň když mělo jít spát :grinning: .Hele,ale obě byly relativně hodný v kočáře :slight_smile: .S Janičkou jsem nachodila sto jarních kilometrů chvilku po porodu neb doma by to bylo k nevydržení. Hned jak trochu zaostřila očka tak civěla na stromečky abyl klid. Ana Jájinu jsem si pořídila kočárek na doma a když jsem nemohla na túru neb Janička by takovou dálku nevydržela(jako opravdu myslim 5-10km),tak jsem jí aspoň drncala doma.Tak jestli už jseš na zbláznění,tak vyraž na delší prochajdy,když je Šíma dopo ve školce :slight_smile: třeba máš šanci,že se kočka malá naučí jen tak hajat a zírat na svět (aspoň na chvíli :grinning: ,u nás to fungovalo do doby než se začaly trochu víc hejbat :grinning: ).Jinak věcičky taky nějak syslim :rolling_eyes: ..a taky už nám to tu nějak přetejká.takže ještě nevim,jestli se toho nějak zbavit nebo popřemýšlet o dalšim mimču....ale to bych potřebovala popřemýšlet ještě pěkně dlouho :grinning: ,zrovna dneska mi holky k večeru pěkně zvedly mandle :rolling_eyes: .
5. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13
@prin holky,nějak to zvládnem.To jen,že je teď Martin pořád v práci,já musím zkoordinovat péči o dvě děti a nejsem v tom ještě tak zběhlá...
V kočárku spí pěkně,říkám jí pohybové dítě,jelikož huláká jak na lesy a vyjedeme ven a je tu ránu zticha.To samé v autě-může se uřvat,když ji usazuju,ale nastartuju a jí padne hlavička a spí:slight_smile:Jenže potřebuju občas být i doma,něco udělat a případně se věnovat chvíli i Šimonkovi..
5. zář 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maki ať máš inspiraci:grinning:
5. zář 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellatrix13 další mimčo?tak to já vím dost jistě,že dvě stačej:slight_smile:.
Já právě nevím,jestli nejsem moc pohodlná na to všechny ty věci fotit,stahovat fotky a dávat to na MMB.Ale,jestli se to prodává,tak o tom možná zauvažuju,páč jinak se tu za chvíli nehneme.
Jo,byla jsem dneska v Tescu a mají pěkný slevy na dětský oblečení.Koupila jsem malý bodýčka s dlouhým-5 za 196 káčé a většímu tři trika s dlouhým za 224 káčé..a to se vyplatí:slight_smile:
5. zář 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki, :grinning: no tak mívaj ke sváče musli,jogurt nebo křupavý chlebíčky..to přesně nevim co to je,ale Janička tvrdí,že si to upečou a pak si na to daj pomazánku.Ale abych pravdu řekla úplně každý den jim jim jídelníček nezkoumám(ze začátku teda jo).Jen jsem si minule všimla,že měli jáhelnou polívku a na zejtra si Janička ode mě objednala fazolovou polívku jako maj ve školce tak snad to trefim :grinning: .Řekla bych že to maj tak půl napůl :sweat_smile: ,půl česká klasická kuchyně(knedlík se špenátem,rajská apod.) a půl ukázové biovýživy.Taky mi přišla dom s tričkem od třešní a malin apod. :sweat_smile: .No a taky jsme museli doma dělat vajíčkovou pomazánku neb pančelka jí pochválila jak jim Janička ve školce udělala dobrou(připravujou si svačinky samy).Jooo a Janička tvrdí,že maj vždycky libový masíčko(což nevim,co tim chtěla potvora říct neb já jim doma tlustý nikdy nedávám :rolling_eyes: :grinning: ) .
Teda,ale abych pravdu řekla...vůbec nevim,co si mám představit pod kečupovou pomazánkou :astonished: :astonished: :astonished: ?!
5. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrunka01 Petru,no já jsem teď taky v nějaký panice,že dvě (teda spoň ty naše dvě)vydaj za deset :grinning: ,ale taková úplně malá jiskra na další mimčo ve mě ještě je,tak uvidíme až se mě pustí ta panika ... :grinning: .Hele a na tom MMB i kdyby si to měla prodávat kus za dvacku,když na tebe kápne maminka co má malý mimčo,tak ti vykoupí celý albíčko za jedno poštovné :wink: zkus to :slight_smile: .
5. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makinka.1 Maki,parádní fotečky,teda na tu šťastnou zemi jsme si taky dělala zálusk :grinning: ,onehdá jsem na to narazila v nějakym tom miminkovkym časáku a mám to v záloze pro případ většího výletu,ale letos už to asi neklapne.Jka na tak na to koukám,tak to je fakt super :slight_smile: .A dinopark taky nádhera :slight_smile: ...jsme se na dinopark (do Plzně) domlouvali se známýma...už to jsou dva roky a ještě jsme nějak nevyrazili :grinning: .
5. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezam22 Teda jak tak koukám na kečupovou pomazánku,tak to neni složenim až taková hrůza :grinning: ,fakt jsem si představovala chleba s kečupem :grinning: :grinning: :grinning: .
5. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek